
Najdise.cz ... najdi a poznej lidi, kteří se narodili ve stejný den jako ty ...
DESCENDENT - projevení - Diskuze a zkušenosti
- Astrologie
online
Osobní horoskop (radix)
Partnerský horoskop
Tranzitní horoskop
Psychologická astrologie
Online výpočty
solár, direkce, revoluce, kompozit a další ...
Lunární kalendář
- Horoskopy 2026
kalendáře a jiné
Znamení zvěrokruhu
Partnerský horoskop
Ascendent a Descendent
Horoskopy na rok 2026
Čínský, Keltský, Výklad karet, Léčivé kameny, a další ...
Kalendáře na rok 2026
Čínský horoskop 2026
- Slavné osobnosti
astro databáze - Narozeniny
jména, svátky - Numerologie
online - Poznej
znamení - Galerie
uživatelů - Diskuzní
fórum

DESCENDENT - projevení
02.11.2011 - 19:02
w...endy
DESCENDENT - projevení
Jak je to s vyvinutím descendentu u nás samotných ? Projevuje se ve vztazích,to vím. Četla jsem však, že je možné tyto vlastnosti vyvinout u sebe. Záleží na jedinci ? Já se stále snažím, ale nemohu ty vlastnosti Býka rozvinout,i když bych je moc potřebovala.

Stránka:
1 2
03.11.2011 - 10:06
| Filtr
hajounek
» Mici Angóra
Mmm a hrdá na to nejsem teda
myslíš, že se dá i úspěšně potlačovat, nebo se musí všichni včetně mne smířit, že taková jsem

03.11.2011 - 10:12
| Filtr
Mici Angóra
» hajounek
Asi jako u všeho bys měla rozvíjet především jeho pozitivní stránky-u mě je to třeba nebát se sebeprosazení, ale zase se to nesmí přehánět. Mně se to třeba trochu tluče s mým manipulativním Marsem v Raku, který chodí okolo horké kaše, zatímco Beran je takový přímější



03.11.2011 - 10:15
| Filtr

03.11.2011 - 11:30
| Filtr
Lynette
Mám ASC v Kozorohu a DES v Raku a můžu Ti říct, že se vlastnosti Raka ani nesnažím rozvíjet, neb když slyším o Racích, tak se mi vzteky všechno zježí, mám s nimi celoživotně napjaté vztahy, nejdříve to vždycky začne dobře, ale s nima se dlouhodobě opravdu nedá vycházet, takže se jim vyhýbám co to dá...

04.11.2011 - 19:14
| Filtr
Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Ajví, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:=====
Býka ? Nejde ? Já si představím u Býka okopávání záhonků na zahrádce nebo pečení buchet. Taky počítání prachů...

Co k sobě Býk jednou připoutá, toho se nerad vzdává. Muži často vládnou přes peníze, ženy připoutávají své děti a partnery přes jídlo a starostlivou péči.
Schopnost ovládat okolí a tendence na sebe lidi připoutávat.
Kup si motyčku a založ si stavební spoření.
Býk je zvíře žijící ve stádu, pro které je to nejhorší vyloučení ze stáda. Základní princip Býka je zaměřen na tělesnou a hmotnou rovinu – fyzická blízkost, materiální jistota, dosažitelné věci, pevná půda pod nohama.
Chápu. Opravdu nic pro Blížence

Ale Štír podle mě zas nemá tak daleko k Býkovi. Obě znamení rádi "drží a nepustí"


06.11.2011 - 15:32
| Filtr
hajounek
» Ajví
"Cesta Lva je cesta k individuaci. Tady jde o o rozvoj vlastní, nezávislé osobnosti, o zkušenosti s autonomií a silou. Nejhlubší motivem Lva je přání žít a realizovat se bez omezování."Lev ze všeho nejvíc milující obdiv a samotář? Dovol, abych se zasmála.
Je fakt, že astru až tak moc nerozumím, ale nezávislá osobnost mi spíš sedí na toho Vodnáře. Vlastně tohle u sebe nemusím rozvíjet, neb je mi to téměř vlastní. Možná i díky tomu slunečnímu kozorohu.
Nikdy jsem (kromě matky, která mi život dala) ke svému životu nikoho nepotřebovala. Jsem samotář a společnost lidí mne málokdy dokáže naplnit či plnohodnotně uspokojit.
Srdečná rozhodně jsem. A studená? pche...

© 2007-2025 Najdise.cz





Štíru