
Najdise.cz ... najdi a poznej lidi, kteří se narodili ve stejný den jako ty ...
TÉDA - tahle řada Superstar,to bude masakr ! - Diskuze a zkušenosti
- Astrologie
online
Osobní horoskop (radix)
Partnerský horoskop
Tranzitní horoskop
Psychologická astrologie
Online výpočty
solár, direkce, revoluce, kompozit a další ...
Lunární kalendář
- Horoskopy 2026
kalendáře a jiné
Znamení zvěrokruhu
Partnerský horoskop
Ascendent a Descendent
Horoskopy na rok 2026
Čínský, Keltský, Výklad karet, Léčivé kameny, a další ...
Kalendáře na rok 2026
Čínský horoskop 2026
- Slavné osobnosti
astro databáze - Narozeniny
jména, svátky - Numerologie
online - Poznej
znamení - Galerie
uživatelů - Diskuzní
fórum

TÉDA - tahle řada Superstar,to bude masakr !
21.03.2011 - 13:37
player
TÉDA - tahle řada Superstar,to bude masakr !
Ono samozřejmě v tématických večerech to třeba najednou zešedne,jelikoš te´d si volí,co zpívají.Ale proti předchozí řadě je tahle narvaná skvělejma holkama i už osobnostma chlapama.Chodůrova exhibice byla docela nudná,jelikoš tam všechny o třídu převyšoval,ale nyní to bude vřava,že já osobně obrečím ve finále každého.
Zkrátka - urodilo se.
Zkrátka - urodilo se.

Stránka:
1 2
23.03.2011 - 08:30
| Filtr
M.A.U.
» Nuna
Tak neříkám, že je nějakej génius, ale to co dělá dělá dobře a hlavně od nějakejch jeho 17 let..začínal cca tak deset lep po Snoop Dogách apod. takže je na dost podobnej úrovni a jako někdo s ac.kozoroha musím, říct, že vydělávat umí.. myslím že někde uvnitř je hodně citlivej - ty jeho texty o ženskejch, dnešní době, kdyby byl tak necitlivej vůbec by o tom nerapoval ....tahle se mi i docela líbí - ten text, jinak videoklip taky na úrovni - třeba MTV.. ale dvojdomek s ním bych si asi nepořídila

28.03.2011 - 00:22
| Filtr
Sosna zvlčelý
» Nuna
Možná dobře, že Leona vypadla relativně brzy. Možná by ji začali tlačit producenti někam jinam a její talent by dočista ubili.Mimochodem Leona se stále u nás velmi dobře drží Nemohu nezmínit, že mám drby z první ruky, neb má sestra je její "dvorní" kosmetička
), s kapelou koncertuje pravidelně a Superstar ji dostala do povědomí více lidí. Věřím, že až dodělá školu, teprve to rozjede naplno. Ona je talent a živel, který se neztratí.






19.04.2011 - 20:14
| Filtr
Nuna
» player
..no - ten Michal přitáhne k obrazovkám i ty lidi,který by jinak na Superstar nikdy nekoukali. Takový ty puboše,pro který může bejt i jakýmsi vzorem,jako něco - nebo někdo - kdo se celé té komerční komedii vymyká..A tihle puboši maj neskutečnou sílu.. už i v těch smskách..
..takže co - že je to zhulenej kašpar,kterej pěvecky je někde úplně jinde - to už je podružný.. 
.. Nic zlého proti němu..

..já si držím svou Alžbětku a teď mě dostala do kolen i Gunčíková..


01.05.2011 - 15:50
| Filtr
player
» Nuna
Jo - s Gunčíkové mě mrazí a to nejsem rocker ani omylem.Je dokonalá,přesná,noblesní.Jen mi vadí,že ta porota hodně kastuje.oni si je už nějak rozřadili,ale když se někdo pochlapí,tak už ho nepochválí,což je škoda.Já vak vždycky za nespravedlnost pošlu hlas,naposledy Kurcovi.
Přece každé kolo,styl svědčí někomu více,někomu méně,ale už jsem u poroty našel pár kontroverzních postojů,v každém kole jedno.
Mimochodem,Piňákovi měli dát divokou kartu.



03.05.2011 - 15:37
| Filtr
Nuna
..sem to včera neviděla.. prej vyhodili to dítě,jak kvůlivá němu pubošky upadaly do hysterickýho komatu jo?..




10.05.2011 - 15:58
| Filtr
Nuna
Plakam 
Moje favoritka!

Kdyby porota nevyplácala divokou kartu minule na Haricha,tak ji včera Bětka jistě dostala.
Stejnej "osud" jako loni Leona,jako kdysi Balogová... velký zpěvačky s nádhernými hlasy

24.05.2011 - 10:09
| Filtr
Nuna
... konečně někdo,kdo tý celý komerční frašce natrhne úsměv.. já mu teda fandím..

© 2007-2025 Najdise.cz











Vahách