Umelé oplodnenie úspešnosť


29.10.2022 - 22:42
(Blíženci) PaulieEvans
Umelé oplodnenie úspešnosť
Ahojte. Našiel by sa niekto ochotný, koho by možno aj zaujala táto téma a chcel by sa pozrieť do mojich tranzitov čo sa týka umelého oplodnenia a akú by mohlo mať úspešnosť?

Narodila som sa 27.5.1995 , 7:35 v Trnave.
Partner sa narodil 5.1.1984, 21:45 v Trstenej.
Oplodnenie vajíčok prebehlo 24.10.2022, cca. 16:30 v Bratislave.
Transfer embryí prebehol dnes 29.10.2022 o 9:23 v Bratislave.

Ja som postrehla teda tranzitujúce Slnko, Mesiac, Merkúr aj Venušu mojim 5.domom v mojim horoskope. Je to dobré znamenie?

Z medicínskeho hľadiska až neskutočná úspešnosť oplodnenia vajíčok. Odobratých 10 vajíčok, všetky boli zrelé, všetky aa podarili oplodniť a 8 z nich sa vyvinulo cez predĺženú kultiváciu do toho najlepšieho možného štádia. :) Čo je mega, mega šťastie.

Příspěvky v diskuzi

Řazení:
30.10.2022 - 09:27 | Filtr
(Vodnář) Znovuzrozená
Planety dobrodrodějové v pátém domě, to je určitě výborné!
Držím pěsti. :17:
Jinak na větší rozbor a mrknutí do kolečka aktuálně nemám čas...
30.10.2022 - 10:20 | Filtr
(Střelec) verka96
Možná se moc ptám, ale proč umělé? Přirozeně to nejde??? Jste mladí, není kam spěchat.
Jinak na toto téma má hodně na youtubu rozhovory od gynekoložky Heleny Máslové. Jestli neznáte, doporučuji. :29:
31.10.2022 - 17:48 | Filtr
(Blíženci) PaulieEvans » verka96
Pretože máme obaja zdravotné problémy, ktoré vylučujú prirodzené počatie bohužiaľ.
Skúšali sme to 2 roky bez výsledku, absolovovali sme aj menej invazívne spôsoby - čiže inseminácie a veľa krát a taktiež bez výsledku. Ja som síce mladá ale tiež som chcela mať deti skôr a partner už má pred 40tkou. :)
01.11.2022 - 11:35 | Filtr
(Střelec) verka96 » PaulieEvans
Já opravdu nevím, nejvíc mě překvapila věta: obaja zdravotné problémy, ktoré vylučujú prirodzené počatie bohužiaľ...
Je to docela citlivé téma, proto bych do toho nechtěla více rozebírat, ale když máte oba zdravotní problémy, je to vhodná doba pro početí? (taková myšlenková otázka - nemusíš odpovídat). Jen tak selským rozumem to vše zvážit.. :63: Zdavotní problém, ať je jakýkoliv říká, že něco děláme špatně, přehodnotit vše, co se děje, jaké máme k životu přístupy atd., to bývá docela náročné. V jaké jsme kondici, jak přemýšlíme, co cítíme (oba rodiče) v době početí, to se předává budoucímu dítěti.

Co se týká astro - podle mně je více problém na partnerově straně, kdo ví, zda vůbec bude mít potomky. Ty máš pro děti daleko více lepší předpoklady, ale nyní to být nemusí. Máš v horoskopu dost R planet (Merkur, Jupiter, Uran, Neptun a Pluto v 5. domě), což může vše posunout k pozdějšímu věku. Navíc nebylo ti ještě 30 let, kolem tohoto věku přichází Saturnova lekce - dá se říct zatěžkávací období. Když si vzpomenu, jak jsem tehdy přemýšelela, co se mi honilo hlavou, jak jsem byla nervózní - úplně tě chápu... Ale to se časem radikálně změnilo (z mého pohledu a vzhledem k mému věku).
Příští rok (od 22.1.2023) bude rok vodního Zajíce (více jemnější energie), nyní je rok vodního Tygra (tam je větší dravost, divokost, méně mírumilovnější období - to je vidět hlavně na válce na UA). Pro vás oba jako Vepře to bude příští rok pozitivnější. To ale nemusí ještě znamenat, že oba dva budete mít společné štěstí.
Co se týká věku tvého partnera, před 40 to fakt nevidím jako pozdě... to bych tak po 50. roku mívají muži děti. To je příroda, vůbec bych toto neposuzovala vzhledem k věku, ale spíš velmi individuálně (zdraví, životní styl apod.).

Ještě k astru: ve Štíru (tvůj 5. dům) je nyní kromě Venuše, Slunce... i jižní lunární uzel, který věci "rozpojuje". Severní uzel naopak dává dohromady, tam je pozitivní energie.

Ať to dopadne jakkoliv, ber to jako životní zkušenost, která se ti může později zhodnotit... :68: :29:
02.11.2022 - 10:50 | Filtr
(Štír) Krok » verka96
Dobrý den, paní "verka96",
nerozporuji Váš názor jako celek, naopak, podobně ve svém životě analyzuji. Ale je tu také možnost, že tazatelka (PaulieEvans) vše toto již dávno zvážila. Že v její situaci je zde skutečně stav, kdy jinak to nejde a čím déle se to odloží, tím nižší pravděpodobnost úspěchu. Nejsem v tomto směru rozhodně informován nijak více. Ale nemyslím si, že by PaulieEvans, když už se k takovému kroku odhodlala, nepřemýšlela z různých úhlů pohledu. Takové rozhodnutí člověk nedělá bezmyšlenkovitě během okamžiku.

No ale chtěl jsem napsat hlavně k Vašemu postřehu s lunárními uzly. Dobrý postřeh s jižním lunárním uzlem v 5. domu. Ale proč v tom případě nepřihlížíte k severnímu lunárnímu uzlu, který tranzituje přes Venuši (m.j. vládce 5. domu) a Lunu (mateřství)? To mi osobně přijde jako mnohem silnější spojení, ale zas ne že bych byl odborník.
02.11.2022 - 10:53 | Filtr
(Štír) Krok
Nejsem zdatný astrolog, abych mohl na takovou otázku relevantně odpovědět. Ale přeji, ať je to úspěšné a těhotenství si užíváte. A do mateřství pak přeji pevné nervy a zdravého potomka (nebo potomky, protože při umělém oplodnění nemusí zůstat u jednoho). :3:
02.11.2022 - 11:04 | Filtr
(Střelec) verka96 » Krok
Ano, může být, je to takové moje zamyšlení... Beru toho více k posouzení včetně partnera a společného horoskopu, kde vidím možné potíže.
05.11.2022 - 22:44 | Filtr
(Blíženci) PaulieEvans » verka96
Nie som síce povinná vám nič vysvetľovať ale zdravotné problémy som myslela nie typu, že ja mám rakovinu a priateľ neviem proste leukémiu a sklerózu.
Zdravotny problém v zmysle neplodnosti - moje vaječníky nepracujú a nikdy nepracovali správne, bez liekov na vyvolávanie ovulácie ju nemám.
Priateľ má problémy s morfológiou spermií, iba 1% jeho spermií je morfologicky správnych. Počet a pohyblivosť spermií má ale viac ako perfektnú. Len tak mimochodom je to daň dnešnej doby, asi 70% mužov má tento istý problém len o tom nevie, keby ja mavam ovulaciu, tak určite vieme otehotnieť aj prirodzene.
Oba tieto naše problémy sú na cely život a nezameniteľné, takže odkladať niečo by nemalo zmysel.
IVF nam vyšlo krásne, keďže sme mali metódu ICSI, kde vyberú zo spermií presne tie správne a pekné ktoré priamo vstrekujú do vajíčok, ktoré mám ja super a mám ich našťastie veľkú zásobu. Z 10 odobratých vajíčok vzniklo 8 životaschopných embryií, dve mám vložené aktuálne v sebe a 6 mame zmrazených.

To, že vy ste taká ezo, že všetko sa dá riešiť proste bez vedy a zdravotníctva, ja tu teraz nebudem sledovať bludy nejakej gynekologičky, my sme vyskúšali vitamíny, cvičenia, bylinky, herbalne tinktúry, Jonáša a neviem čo ale niekde proste ani pán Boh nepomôže, iba veda.

Presne ako to tu niekto písal, toto je proces a nie je to rozhodnutie typu, hahahaha tak poďme to riešiť rovno umelým oplodnením. Zo dňa na deň. Do centra chodíme od marca a aj tam to ide postupne, neni to už dnes také, že sa predtým neskúša čo najprirodzenejšie a o bábätko sa snažíme prakticky od kedy sme aa dali dokopy, respektíve ani jeden jediný krát sme sa nechránili, tak moc som si bola vždy istá, že toto je ten správny otec pre moje deti.

Nedobre sa mi týždeň pred svadbou číta od niekoho, že ja budem mat deti ale môj partner nie, alebo, že ale šťastie nemusí byt spoločné. Ja si nepripúšťam iného partnera v mojej budúcnosti, keďže je to človek, s ktorým ak neumrie alebo sa totálne nezblázni určite prežijem cely život a deti mat rozhodne budeme a jedine spoločné. Som citlivá na takéto výroky.

O dva dni si môžem urobiť tehotenský test tak verím že to dobre dopadne a ak aj nie tak mame dalších 6 embryií , takže určite aspoň jeden z týchto pokusov vyjde.

Pekný deň.
05.11.2022 - 22:49 | Filtr
(Blíženci) PaulieEvans » Krok
Ďakujem za povzbudenie. My tomu vlastne aj veríme, že by mohli byť dve, preto sme si teraz dali vložiť dve embryjká. ❤️
06.11.2022 - 21:07 | Filtr
(Býk) Artislove
Plán mať deti je pod Božou ochranou a vidím ich dve. Na tom pláne sa už pracuje aj "hore"ô Chlapec a dievča. Absolútne netreba pochybovať, pretože tieto duše sa už pripravujú. Môžu byť dvojičky..Vzniká už teraz silné puto a problém založenia rodiny bude pozitívne vyriešený. Môžete mať momentálne zosilnenú intuíciu viac neź inokedy a viera toto bludisko zlomí, pretože silno vnímam že nič nešlo priamou cestou o čo ste sa pokúšali a moźno tam boli aj nejaké presvedčenia.. Absolútne sa treba pustiť obáv pretože vám prídu nové začiatky veľký posun v živote. Bude vám daný dar čo ja vnímam ako deti a máte 2x potvrdenú silnú ochranu. Štastie a radosť. Ja absolútne nepochybujem o tom, že deti mať budete. Priamo ich vidím.. Držím palce.. :79: :62:
06.11.2022 - 22:53 | Filtr
(Blíženci) PaulieEvans » Artislove
Vau, veľmi pekne ďakujem za krásne povzbudenie a pozitívne slová, budem si ich čítať a manifestovať. :)


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2022
Lunární kalendář
Luna v BýkBýku
ukázat kalendář »