Namu


13.01.2022 - 13:54
(Vodnář) mili111
Namu
Něco sem dám...pro ty, kteří znají a třeba si nevšimli. Našla jsem náhodou.
https://www.youtube.com/watch/…
YouTube

Příspěvky v diskuzi

Řazení:
13.01.2022 - 19:49 | Filtr
(Blíženci) Lupi
Njn. Když ono to "vraťte se k přírodě" je takové nekonkrétní. "Kupujte zahrady" je už lepší; já bych řekla - úcta, přátelé, úcta k přírodě je ten klíč!! A hrabat se v hlíně je samozřejmě neobyčejně dobré.
14.01.2022 - 09:14 | Filtr
(Vodnář) mili111 » Lupi
JJ...tak asi to zestručněla....jak to má s přírodou říkala v těch ostatních videích...si myslím. :63:
Já jsem jich viděla jen pár.....některá se mi líí víc...některá míň....no nejsem přímo fanda různejch praktik a hovorů s trpajzlíky a spol.(hele nevím s čím kooperovala...teprve nyní to s/z-koukávám zpětně...občas...díky těm stránkám Svépomoci)....tak myslím, že její příznivci ví, jak to myslela.

PS: dobré je to o těch křížích a také diskuze pod posledním př. k příznakům transformace :61:.....jak jsem 20 let nepoužívala face...tak nyní mě začíná pro změnu bavit :4:
(no pro jiné info. si chodím na nastub, ramba a spol. :61:)takhle...je zima a jsem doma...s jarem na to peču...nejspíš
14.01.2022 - 19:33 | Filtr
(Vodnář) Anilah » mili111
Zemřela tuším 31. 12., ještě jsem si nezvykla, že tu není...
Je hezké, že ještě nechala vzkaz.
Měla o uííí, jak jí říkala, i nějaká zvláštní videa a říkala, že chtějí nacpat tuto umělou inteligenci do všeho živého, aby měli pod kontrolou úplně vše.
Souhlasím s ní, že brát se za záchranné scénáře, kteří vytvořili ti nahoře (tzn. autoři daných problémů) je úplně pomýlené.

Takže návrat k přírodě ano, ale ne do doby kamenné.
Pokud řešit ekologické problémy, tak ne od plastových brček a sáčků na ovoce, jak nám tlačí do hlav, ale začít chemkami, HAARPy a dálkovou námořní dopravou.

Koupe zahrady a pozemku je dobrý nápad, jen si nesmíme volit vlády, které nás o ně budou chtít obrat. Strašně je se*e, že ještě bydlíme ve vlastním (Slováci 93 % lidu, zatímco v ČR asi 78 %) a pořád dělají průzkumy, aby viděli vývoj.


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2022
Lunární kalendář
Úplněk ve Lev Lvu
ukázat kalendář »