2022


10.12.2021 - 13:05
(Panna) Mici Angóra
2022
Jaký podle vás bude příští rok? Lepší, horší, čím dál tím stejný? Možno pojmout jakkoli, astrologicky, numerologicky, covidově, vesele, depresivně, realisticky a možno také libovolně prasit. :17:

Příspěvky v diskuzi

Stránka: 1 2 3 4
Řazení:
10.12.2021 - 13:21 | Filtr
(Štír) Nalani
:30: :75:

Já myslím, že pro mě to bude dobrý rok. Co přesně bude to nevím. Ani s prací, ani v osobním životě, ale tak nějak vnímám, že je můj život tvořivější, tak s tím počítám i v příštím roce. Ráda bych se víc věnovala všemu, co mě baví a rozvíjela se v tom. Změna by byla v tom, že začlením víc zábavy a míň práce (na sobě :P). Víc žít a míň žvanit.
Z druhé strany jsem v ORV4, takže nevěřím, že se budu nudit. Narozeninami je ten nárůst práce znát, ale zároveň mám výdrž a víc zvládnu a udělám. Věřím, že se nějak ustabilizuju a pak rovnýma nohama skočím do ORV5 :4:
Astrologicky fakt nevím :92: Vidím to na rozvoj mých schopností.

Myslím, že Covidově se situace ještě v tomto roce úplně rerozloupne, ale uvidíme. Od nové vlády nic moc lepšího nečekám. Je to všechno stejná pakáž.

A zbytkem se nechám překvapit. Ale tak nějak vnímám, že to asi přežiju ve zdravím psychickém i fyzickém :17:
10.12.2021 - 13:23 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » Nalani
Tak to je ... docela optimistické, ne? :4: :17:
10.12.2021 - 13:24 | Filtr
(Štír) Nalani » Mici Angóra
No já myslím :5:
10.12.2021 - 15:18 | Filtr
(Kozoroh) ES
numerologicky bude o rovnováhe,harmónii a vsťahoch......myslím že karty odkryli čo v nás je posledné dva roky a 2022 budeme sumarizovať,hodnotiť a dávať všetko do rovnováhy čo neobstálo,toho sa treba zbaviť.......akosi vlastnou hlavou si myslím že život sa nevráti do času pred coronou,ľudia čo neboli náročný na výdobytky techniky a konzumný život sa pomaly prispôsobia a preorientujú na jednoduchšie pomery.....bude ešte veľká skupina konzumentov ktorým bude chýbať ľahkosť žitia v konzume asi budú ešte dlho pluvať hnev cez sociálne siete a podobne,ale ak sa neprispôsobia dobe dostanú na frak,či už zmenou životnej úrovne,alebo ich upozorní telo v podobe chorôb,že tadialto cesta nevedie......no vek vodnára nastupuje
10.12.2021 - 15:29 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » ES
Ta 6 by mohla být docela hezká, že? Mně se zdál lepší už letošek než 2020, ale chtělo by to přece jen nějaký progres ještě.
10.12.2021 - 15:40 | Filtr
(Kozoroh) ES » Mici Angóra
Šestka má v sebe ako všetky čísla pozitíva aj negatíva ak zvládneme individuálne úlohu toho roka bude krásna,akonáhle neporiešime veci do harmónie asi ho nevyhodnotíme ako šťastný vždy máme všetko vo svojich rukách....ešte sa treba pozrieť individuálne na tri dvojky v danom roku,bude určite nie jedoduché vyvažovať citlivosť dvojek,nakoľko nežijeme len v emóciách,ale aj v hmote......vo finále by rok mal byť úspešnejší,ale bez potu to nebude
10.12.2021 - 16:02 | Filtr
(Ryby) thééé
Víš co, já už jsem poslouchala nějaké astropředpovědi, a dívala jsem se ...a tak jsem to nechávala působit..
a asi i tím jupiterem a neptunem v rybách, těmi třemi dvojkami..a jak říkáte num.6, mám pocit, že to půjde k harmonii a nějakému dovršení a zahlazení a smíření.
Ony se završí vlastně ty 3 roky od začátku velkých změn, od toho šíleného seskupení v kozorohu (kde se to odstartovalo) a číslo 3 vnímám jako základ pro posun, pro změnu.
Pamatuju si, jak přicházel rok 2020 a já jsem v něm viděla ty 2 labutě, které nesou na zádech vejce, jako začátek nové harmonie...no :4: no tak harmonicky to teda vůbec neprobíhalo, ale pořád si myslím, že tam začalo něco..co by nakonec mohlo přinést pozitiva...a dost možná, už to v náběhu uvidíme v příštím roce (i když třeba až u konce)..
a dost možná, že se to jedno vejce už vylíhlo
:78: snad..
A co myslíš Ty? :29:
10.12.2021 - 16:07 | Filtr
(Kozoroh) ES » thééé
každopádne celý svet sa nezmení a všetci nebudú v harmónii,to by bola sakra nuda,ale každý si to musíme zariadiť tak ako nám všetko vyhovuje a boli sme v pohode
10.12.2021 - 16:09 | Filtr
(Ryby) thééé » ES
Ano, ale můžeme se bavit o takových těch kolektivních vlnách, náladách, energiích..jak se k tomu kdo postaví osobně, to už je jiná..
10.12.2021 - 16:17 | Filtr
(Kozoroh) ES » thééé
určite aj ja som optimista,ale nakoľko som samá zem v prvom rade nech fungujeme v pohode ako rodina a moje okolie.....holt som trochu sebec a nemyslím si že sama urobím revolúciu,hoci viem ovplyvňovať okolie svojím konaním a myslením,je na každom akú cestu si vyberie
10.12.2021 - 17:48 | Filtr
(Panna) mg
Rok 2022 bude rokom č.6, ktorému vládne venuša, ale môže v ňom aj niečo chýbať, keď sú tam len samé dvojky. Podľa čínskych horoskopov to bude rok Tigra, živel voda, čo by mal byť skôr dynamický rok, zmeny. Ale pre ľudí z roku Koňa a Psa to bude výhodou a tiež pre narodených v rokoch vody.
10.12.2021 - 22:35 | Filtr
(Panna) Vlastik 930
No jo, samé dvojky co k tomuhle letopočtu náleží. :63:
Mám je asi určené k životu, neboť bývalá manželka měla den a měsíc v tomhle čísle (jen dvojky) a nejinak je to u mého zaměstnavatele, jen ten rok je jiný.
Děti tohle numero mají(měly) také, jen některá čísla jsou jiná.
Jsem v očekávání, co tenhle rok přinese do mého života.
:1:
10.12.2021 - 22:54 | Filtr
(Panna) Rachelinka 5
6 je aj o srdci,teda riadit sa nim, v kazdom vztahu, ale aj k sebe samom.
Nastolenie harmonie v sebe a potom nove vyvazene priatelstva, vztahy.
Zenskost v nas,intucia,kreativita, umenie,deti,rodina.

Naladove dvojky (symbol Luny) moze Venusu rozkolisat do depresii, pudov, pozlatka,zatvorenia srdca, falosne kompromisy, ulpenie na peniazoch, majetku.


Zelam kazdemu to, co si zasluzi.
10.12.2021 - 23:26 | Filtr
(Panna) Vlastik 930
Ještě mě tak napadlo se zeptat po předchozím příspěvku, co vidíš v tom mém kolečku na příští rok, poněvadž vím, když tu takhle pročítám Tvé řádky, kterými přispíváš ,že máš dar vzhlédnout do osudu toho dotyčného, co se ptá.
Díky za vše dobré co mě čeká a nemine ,špatné zprávy prosím nezveřejňovat. :4:
11.12.2021 - 07:12 | Filtr
(Ryby) thééé » ES
Ano, ono to není tak úplně jednoduché. Řekne se "harmonie" , ale co harmonie?
Někomu chybí a touží po ni, někdo jí prudce odmítá, neumí, bojuje proti ní, rád narušuje, miluje, hledá atd...
Téma harmonie nemusí znamenat, že se všechno samo naladí do harmonie. Právě naopak, tam kde máme nějaký problém, tam to nejvíc drhne.
Navíc máme každý svoje osobní roční číslo atd...ale to kolektivní může být podpora v tématu, něco jako spodní proud.
První reakcí na něco nepříjemného v našem životě je šok, pak následuje odmítání...možná, že právě takové reakce na změny kolem sebe - že máme za sebou a máme možnost se hodit do toho uklidnění a vidět něco nového, co tu před dvěma lety nebylo. Ale jak to bude vypadat u každého, to už záleží na jeho osobní cestě.
Tak ano, buďme optimisti :78: třeba se rádi svezeme :84: :15:
(ale tak já to s numerologií vůbec neumím, jen jsem si to spojila s astropohledem a pocitem)
11.12.2021 - 08:14 | Filtr
(Kozoroh) ES » thééé
Pocity sedia s numerológiou,ľudia budú hľadať a nastolovať rovnováhu....ja mám napr.osobný rok tak isto šestku a čo si ich pamätám spätne vždy som mala v šestkovom roku problém,emócie a rovnováha nie je moja šialka kávy,naopak v problematických rokoch doslova kvitnem,musím byť aktívna a akčná stále čosi riešiť akonáhle sa mám dostať do kludu je problém
11.12.2021 - 08:20 | Filtr
(Blíženci) cimi
Když jsem si nedávno četla diskuzi ohledně roku 2020 x)) tak jsem se musela smát... Většinou mají předpovědi podobný charakter a to je obsažení esence nedotčenosti, idealismu, neprožitého nadhledu a hrdinství...ale je to vlastně hezký...

Já už bych se spíš zaměřovala na to, jaký bych já osobně chtěla ten následující rok. Co bych pocitově chtěla změnit, na co se zaměřit, na co si dát pozor...
Tento rok byl pro mě velmi náročný...jak po fyzické stránce, tak psychické. Co mohlo to se provalilo až na dřeň...a zůstával tam punc “oběti”.... Tak minimálně toto bych chtěla eliminovat. Začít přepisovat tady ty vzorce a stavět se víc do osobní svobody a tvořivosti...

Současně... Kdesi jsem četla, že už nedávné novoluní ve střelci se zatměním bylo takovým přelomem roku...a že je právě o tom netroškařit se svými přáními, vizemi...
11.12.2021 - 10:22 | Filtr
(Rak) Urania
Ja ostanem verná - bude určite lepší ako bol tento. Tak nejako mám nastavenie už dobrých pár rôčkov, odmietam prijať to že to bude hrozné.
Jasne že ešte bude ťažký ved vieme čo máme na politickej sfére, ale ja verím že už sa začne vajasňovať.
Ja mám mnoho nových kvietkov posadených v záhrade, ale aj exotické ovocné stromy a tak sa teším na všetku tu krásu a verím že sa jej dožijem. :3:

EDIT: Až po pridaní komentu som si čítala ostatné komenty a zneje to všetko v úplne rovnakom duchu. Takže bude lepšie - verím.
11.12.2021 - 11:55 | Filtr
(Střelec) MAGDA
Vzdycky jsem byla spis pesimista, takze podle myho se svet v pr...obraci.
Treba budu mile prekvapena.
Zavidim optimistum a zaroven je trochu lituju ?.
Odklon od materialna si myslim nenastane. Staci vystrcit nos baraku.
11.12.2021 - 12:37 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » thééé
Labutě s vejci na zádech, to je hezké :4: Já si myslím ani ne tak astrologicky jako spíš pocitově, že tenhle shit kolem nás nemůže trvat věčně. Počítám s tedy optimisticky s určitým uvolněním. Na osobní úrovni mi končí dlouhodobější "lockdownová" tranzitní konstelace Pluto kv. ascendent a doufám, že směřuji k větší svobodě. :17:
11.12.2021 - 12:39 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » cimi
Určitě jsem to myslela i tak, jaký si myslíte, že ten rok bude pro vás osobně a co si přejete. Osobní svoboda tady vlastně zaznívá poměrně často, ty vodnářské vlivy asi nebudou zanedbatelné a je to dobře. :17:
11.12.2021 - 12:40 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » MAGDA
Možná budou lidi k odklonu od materiálna donuceni. Ale zvenku je to vždycky blbý, lepší je k tomu dojít vnitřně. Protože toho k životu (ve smyslu věcí) potřebujeme opravdu velice málo. :17:
11.12.2021 - 15:51 | Filtr
(Vodnář) mili111
Mám pocit...nebo spíš téměř jistotu, že v březnu (únor láme-březen se již stává viditelným)se to změní...něco podstatného, co prospěje vývoji k "lepším zítřkům" se stane. A na podzim bude zas něco...nebo možná varianta, že se to potáhne až do podzimu od toho března...asi jsou dvě rychlosti :61:
Jenžéééé....to neznamená, že jednak to bude úlevné pro mě a zrovna v tomto čase
a druhak, že to bude úlevné pro kohokoli...bo vír je v podstatě taky ku prospěchu...ale že by to byl nějakej veselej večírek...ani ne.
Pokud se na to zaměřím numero...nemůžu tam bohužel nevidět i tu 20 (dvacítku)...a o té mám své poznatky...ale...nevylézá mi z toho jako zloduch vír...spíš to ostatní.
A do toho mi ...ne mi :47:...vodnářům :3:...takže astro odborníci furt hrozí tím saturnem a co já vím čím....jako kdybych doteď plovala na obláčku :63: :2:

A pokud se nezamyslím...ale vypnu :32:...takový zvláštní....dlouhýýý....táhlýýýý...klíííííd....čekání na změnu....uvnitřňování....spokojenost a vyrovnání se s všedností dne a věcí...učení se neočekávat....proplouvání ničím před něčím....tichá radost....atd....ale může to být jen návod pro mě (v tom případě tedy mám co dělat :43: :4:)....bo tam proběhly i takový různý dramata a černoty...takových vyčerpaných ...udachmaných jedinců...nechci to sem plést...jen okrajově (asi starší...asi očkovaní...zrazení a životem unavení ...takový šedí lidé)a ...no a tak.

No možná to jsou jen vánoce na obzoru a zblblo mě to :61: :61: :61:
A teď si půjdu přečíst...co kdo jak...jestli je tam nějaké shoda. :29:
11.12.2021 - 15:58 | Filtr
(Ryby) Tedy
Dvojkám moc nefandím v tomto případě. Mít tak nějakou v datu, možná by to bylo jiné.
12.12.2021 - 18:04 | Filtr
(Střelec) locin12
Pro mě byl letošek takový zvláštní. Byly tam okamžiky, kdy jsem se cítila opravdu šťastně, ale pak zase hrozně náročné časy, kdy jsem se musela smiřovat se zklamáním a se smrtí...

Do roku 2022 vkládám naděje, protože jsem se letos snažila na terapiích vyřešit nějaké těžké zážitky z minulosti, takže čekám, jestli se ukáže, že jsem to zvládla a posunu se v životě dále. Už bych to opravdu potřebovala. :17: Trpěla jsem i pocity viny a jsem ráda, že se mi naskytla možnost se s tím svěřit a zjistit, že to všecko není tak černobílé a že nenesu zodpovědnost za chování druhých.
Příspěvky: 1-25 26-50 51-75 76-88
« předchozí  další » »|
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2022
Lunární kalendář
Úplněk ve Lev Lvu
ukázat kalendář »