Nesmyslnost diskuzí...především o vírovi


12.09.2021 - 10:06
(Vodnář) mili111
Nesmyslnost diskuzí...především o vírovi
Tak jsou tu asi 4 "diskuze" na tohle téma.

Jsou to ještě diskuze nebo jen nástěnky s tématy, co se hodí?

Přispívám na stranu haha "antivaxerskou" :61:...jelikož je mi bližší, což neznamená, že mezi druhou půlkou nejsou lidé, kteří by třeba mohli mít zajímavý nebo alespoň uozorňující pohled ze své perspektivy. A od takových bych ráda příspěvky a myslím, že na "této polovině" je nikdo nevyhazoval....(tedy pokud nezačali jako argument používat blbost neočko nebo zprávy ze seznamu, jako zaručenou pravdu).
No...a na druhou stranu přispívat nemohu, jelikož jsem vyloučena....a je nás takových, s odlišným názorem, asi většina.
Občas se nakouknu...no není moc o co stát....a asi by ani nemělo cenu reagovat.
Poslední příspěvek.....reportáž z nějaké akce Volného by mě však k malé reakci sváděla :61:
Jenže nemohu...a oni se tam tak navzájem utvrzují. Připomíná mě to takové to školní vyhledání největšího blba v protistraně a pak zesměšňování všeho a všech...abych si nahonil ego a dokázal, že jsem větší...mám většího...jsem na správné straně a tak :3:
No a na "opačném břehu" zas vkládáme věci, občas se objeví recept a doporučení (tedy i pro očko)...perfekt....ale diskuze už to taky není.

A nahoře jásaj.

Četla jsem na face několik příspěvků žen (ale byl tam i chlap)...kterým se nechali naočkovat děti....dorostenci i dospělí...a rodina okolo....a dokonce jim zakazujou se potkávat s vnuky a pod.
Je to strašný...popsaný ty pocity bezmoci....mrzí mě to za ně....nemohu nic....asi to k tomu vedlo dávno...jejich postoji a přizpůsobováním se a výchovou dětí a tak...to ale nevím a bylo by zajímavé to zjistit a rozklíčovat.
Jenže máme dva tábory? Kam to povede dál?
Myslím, že nic podobnějšího válkám, morovým ránám a pod. z minula....k vyvolání uložených traumat neexistuje.
Nestačilo by už?
Vo to jde...udělat z nás duševní mrzáky...nešťastný...životem a podmínkama poničený ...bez chuti a síly něco měnit?
....ale možná to slouží jen k vyčištění starého....překonání starých chyb.

Takže....na jedné straně (té co na ní nejsem :61:) si maj asi vyškrábat, co je k tomu namotivovalo...proč jsou tak přesvědčeni...proč tomu tak věří a jsou ochotni přehlížet nebo dokonce podporovat omezování těch na "druhé straně".

Na straně druhé....až doba nazraje (a já pevně věřím, že se to pro naše ponaučení stane)....nevěšet, nestřílet...vymyslet něco chytřejšího.

Smazání oběť -vítěz....otrok-otrokář....chytrý- hloupý....potřebný- nepotřebný
...atd
Jo...vychází z mého postoje, že genová terapie (ještě neozkoušená) je podle mě svinstvo, krok zpět od lidství
a nemožnost si bez sankcí vybrat je svinstvo ještě větší ...no atd.

A může to skončit třeba zejtra.
A nebo to zas nedáme a další stovky let. :43:

To jsem se rozjela. :61:
Komentáře vítám.....bloklé mám snad jen ty tři, co mě blokli a pak mi psali urážlivé nesmysly a já nemohla reagovat. :29:...s radostí je povolím, pokud budou ochotni reagovat alespoň trochu smysluplně.

Příspěvky: Všechny | Anilah

Řazení:
12.09.2021 - 21:30 | Filtr
(Vodnář) Anilah
V době, kdy jdou všechny diskuse stranou, se snahou o diskusi neuspěješ.

Teď už se jede natvrdo, člověk musí hledět uhájit svoje zdraví a svoje živobytí, na útlocit není prostor.
Líbila se mi jedna posluchačka, co volala do rádia - že když na ni lidi v obchodě začnou útočit kvůli roušce atp., že, ačkoli jí to není milé, udělá výstup, začne řvát a to je prý jediné, co dokáže protistranu zastavit, a někdy možná je to i přiměje přemýšlet, jestli ta hysterka neměla náhodou pravdu. Připadalo mi to velice trefné, protože když vykládali další účastníci svoje zkušenosti, tak smířlivostí ničeho nedocílili - dav se chová jako zvěř. Nakonec to dospěje tak daleko, že na nás budou útočit fyzicky, pokud se necháme.

Představ si situaci, že na Tebe někdo jde v afektu s nožem a ty mu říkáš, že uvaříš kafe a pohovoříte si...
K této fázi se rychle blížíme.

Jdu zpět do svého klubu, který jsem tak i nazvala. :)
12.09.2021 - 22:20 | Filtr
(Vodnář) mili111 » Anilah
K této fázi se blížíme právě proto, že to tak "oni" velcí naplánovali a ty dva tábory se navzájem žerou...a jim to žerou....vždyť všichni známe ten experiment s vězni a dozorci. Furt to samý.
Tady je to ještě trochu okořeněný tím, že dozorci zároveň dostali cejch...ale pořád dost podobná hra.
Víme ale, že násilím a posléze pomstou jí nerozetnem...to už tu bylo...ani rezignací do zmaru....to taky.
Takže ----a díky možnostem dneška máme větší přehled...jedině varianta, co zas neudělá záseky a bloky, který by jsme řešili další století je východiskem.
No a mě nic lepšího, než jsem napsala nahoře nenapadá.
Tak taky příměr...když na mě jde s nožem...chovám se fyzicky tak, aby mě nesejmul (dle situace...obrana, útěk, psycho-postup)...ale za mě je důležitý, že nejsem uvnitř nastavená na boj....že vnímám jeho motiv(nevim jak sakra popsat).
Takže pokud to lze, snažím se vyřešit tak, aby i on z toho vylezl....pokud to jde opakuji....pokud se porubem navzájem, taky z toho moc mít nebudem.
12.09.2021 - 23:19 | Filtr
(Vodnář) Anilah » mili111
Tak nějak mi připadá, že se snažíš zachraňovat protistranu - aby z toho vylezla - ale to je přece její věc, ne? Každý odpovídá sám za sebe.

Přiznám se, že motiv na první dobrou nepoznám, i když paletu možností znám...

Herecký výstup ala hysterka, co jsem popsala, považuješ za útok nebo obranu?
13.09.2021 - 09:15 | Filtr
(Vodnář) mili111 » Anilah
Snažím se spíš naznačit, že není protistrana :61:
Že prů :93:r je, když si hrajeme na protistrany...a někdo se u toho chechtá a těží z obou stran.

Ale možná to jinak nejde a ještě není doba....nebo nikdy nebude a jsme jen výcvikový tábor?
Fakt nevím :61:

K výstupu....domnívám se, že kdyby paní v sobě neměla ani špetku obav nebo boje...tak by jí nechali projít úplně v klidu. V těhle malejch věcech to funguje vcelku dobře....a nebo by prostě šla dál, bez výstupu a v klidu ignorovala, co říkají.
(Všimni si, co se děje, když si někdo roušku zapomene nasadit a neví o tom....než mu to dojde...jen divně koukají...popř. naznačí....ale nikdo nic....stačí se usmát a jít dál :4:.....než se lekne :22:) :61:
14.09.2021 - 23:41 | Filtr
(Vodnář) Anilah » mili111
Asi jsi mě špatně pochopila - příklad s tou paní jsem uvedla proto, že jsi chtěla diskutovat s lidmi, kteří jsou v opozici (ať z jakéhokoli důvodu) a už se s nimi bavit nedá - proto mě napadlo, že takovým hereckým číslem by se dala protistrana přimět k uvažování atd.

Chápu, že to chce mít na to náturu, a že většina lidí se snaží nenápadně proplout a být co možná neviditelná.

A pak, ta teorie, že když máš takové a onaké nastavení, tak se Ti dějí jen samé krásné věci - máš to 100% ověřené v praxi?
15.09.2021 - 09:55 | Filtr
(Vodnář) mili111 » Anilah
Zdař :3:
zatím nemám závěr, že s lidmi v opozici, se nedá diskutovat...resp. ne každý, kdo to čte je úplně v opozici a někteří se prostě jen třeba nechali zblbnout, ale prokoukávaj a tak...zhruba
No některý maj viditelně zavřeno totál rumpál :61:
Na druhou stranu...je spousta domněnek, falešných zvěstí, odsuzování a nenávisti i na opačném břehu....liší se to jen v tom, že znevýhodnění jim k tomu dává "trochu" nárok.
Základ....co, kdo, proč a jak je znevýhodněn. O tom ostatním už nemá cenu. A ta paměť...jak se jim to v těch hlavách záhadně ztrácí a předělává....to jsem dosud nepobrala.....prostě to nechápu, co jim to maže....bo to nemám. :63:

Zas podobné s fašisty...když se rozhodneš přijmout za své, že ti soc. a myšlenkově slabí a nemakající a nearijští jsou třeba zlikvidovat, jelikož "nás dobré" ohrožují ....další rozebírání, že boží nech bohovi...asi nemá cenu. :85:
Ale až se to začne vzdáleně dotýkat jejich příbuzných...popř. to viděj na vlastní oči...ti co mohou...začnou prokoukávat. No...a někteří zřejmě ideologicky vymažou a jedou.
Jestli to k něčemu je...nebo není ....pro celkové dění, že některým dojde...snad to urychlí o něco proces a nebo někomu pomůže...nevím.

Někde jsem tu popisovala, že já s tím problém nemám...v Lidlu, na některých úřadech a přijímacích pohovorech a spol. jsem se vyblbla...ale i dřív....nepotřebovala jsem k tomu tohle dívadlo s vírem.

Nene...samý krásný :85:...to z toho dělaj ňáký ty sluníčka :27:...dost často na to dojedou.
Není to pro mě teorie.....mám to z praxe a vícekrát ozkoušeno...jen to musí být opravdu...(dost lidí ...i já...má zpočátku pocit, že má jasno a vyřešeno a ono nic a pak si tam najde podprogram...a zas...a zas).
Takže...když je čisto...je čisto...ale už sem tu někde...někomu psala....v malejch ..osobních věcech to funguje ...a taky ne 100% tak, že vše je na růžovým obláčku....to je kravina....spíš taková neviditelnost nebo překvapivá smířlivost...a pak stejně občas něco...co má proběhnout na hulváta...///do prčic...to nezkrátím/// :63:...když to ale rozklíčuješ, zjistíš, proč to bylo na hulváta a k čemu to bylo dobrý :4:...a taky to někdy může být dívadlo jen pro někoho v okolí a tobě je to jen fuk(když máš v hlavě v poho)
Ale velké cykly...jsou jaksi mimo...mi přijde...ale třeba je to zas jen můj program :4:...(s tím mým Chironem a Neptunem :61:)
Takhle...vylhat se dá ze všeho a použít k tomu cokoli a můžeš to hrát asi dlouho....ale dohoní tě to....no ale možná až příště...kdo ví.
Tak....sem se vykecala :61: :61: :61:

Neumím to stručně.
Ale zas chvíli můžu mlčet :3:...a odkapal mi sýr a vychutnala jsem si kafčo na místě.
Měj se co nejlíp to jde :29:
16.09.2021 - 23:18 | Filtr
(Vodnář) Anilah » mili111
Existuje teorie, že naočkovaní lidi v sobě mají mikročipy a jsou ovládáni satelity v Muskově vláčku - ověřit se to nedá, ale u některých lidí by to vysvětlovalo ten „totál rumpál“, jak říkáš. :D

Když tě zaženou do kouta, tak už nezbývá, než se bránit - to pak není útok.

Mazací hlava - to ta svatá bedna, je opravdu kouzelná. Nedivila bych se, kdyby tam vysílali něco podprahově třeba - proč nevyužít, co funguje.

Samo, že to taky zkouším, jak jsi popisovala, ale úspěšnost 100% ani zdaleka.
Do osvícení daleko a někdy není čas ani chuť se zneviditelňovat atp.

Jestli sis odpočinula, tak to naše plkání mělo aspoň nějaký smysl. Právě jsem se trochu vymazala - žasla jsem, co ztraceného času... škoda slov. :)
17.09.2021 - 10:53 | Filtr
(Vodnář) mili111 » Anilah
Ano...mikročipy by v některých případech byly vysvětlením :61: :61: :61:...pro ně ještě dobrým :61:...bo pak už je jen blbost a zlomyslnost :63: :4:

Pro mě to není jen ztracený čas...no občas jo :20:....ale zas mě to pomůže chvíli posedět a místo kecání na návsi (věř, že jsem zkusila a je to ještě větší soda :61:)....a trénuji nebýt tak překvapena fascinujícími reakcemi :61:
:29:
17.09.2021 - 20:55 | Filtr
(Býk) player » Anilah
Existuje i teorie , že Mojžíšovi se rozestoupilo moře a že Hitler dodnes žije v Argentině...
17.09.2021 - 21:44 | Filtr
(Vodnář) Anilah » player
Proč ne, tohle se vůbec vyloučit nedá.
27.09.2021 - 11:13 | Filtr
(Vodnář) Anilah » mili111
Tu jsem dlouho neposlouchala, dík za odkaz.
Zajímavá zkušenost osobní i s tou klientkou (šipky budou nejspíš spike proteiny...)
Opravdu je vidět, že když to člověk schytá poprvé, může být reakce docela bouřlivá.
27.09.2021 - 13:37 | Filtr
(Vodnář) mili111 » Anilah
JJ...já hledám....jelikož vím, že nějak se tím "nakazit" dá....a to i když v to až tak nevěříš....i když se tím nestresuješ....nějak to do tebe vleze, když si s tím v užším kontaktu....
....tohle bylo hodně dobře popsaný.... a dost podobně, co jsem konzultovala s několika dalšími o které se pokoušelo nebo je skolilo....jakože oficiální vír

...bude záležet na citlivosti a taky momentálním stavu psychiky i těla....i jen u setkávání s očko.....a (tedy mimo těch, co už jsou osvícení :76:)...to se může měnit...dle toho, co se na tebe zrovna sesype a čím si máš projít a jaké zkušenosti nabrat
....takže př. lesanský rituál a hlavně jiný pohled se hodí :3: :29:
27.09.2021 - 20:54 | Filtr
(Vodnář) Anilah » mili111
Popravdě mě trochu uklidnilo, že to může schytat i šamanka...
Údajně tak 20 % populace má proti hrotovým proteinům přirozenou imunitu - aby to někdo nezaměňoval za důkaz osvícenosti, vysokých vibrací atp. :)


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2021
Lunární kalendář
Luna v RakRaku
ukázat kalendář »