ČR...s.r.o. ? Jsme vy/pro-kšeftovaní nebo je to blábol?


08.09.2021 - 16:25
(Vodnář) mili111
ČR...s.r.o. ? Jsme vy/pro-kšeftovaní nebo je to blábol?
Na žádost dám zvlášť
Dám sem...okopírované z Face....víte o tom někdo něco víc...něco opravdu...ne co se někde někdo domnívá. Je tam odkaz na uložto, ke stažení...tak sem dávám i proto.
Podotýkám.... nevím o tom zhola nic....neověřovala jsem...jen se to poslední dobou nějak šíří....tak zjišťuji....
....a taky mám některé osobní důvody, proč by se mi hodilo to vědět :3:

Lidi a co říkáte tomuto? ???
Národní státy právně zanikly na konci roku 2012. Stalo se to z toho důvodu, že na ně byla u mezinárodního soudu podána žaloba skupinou One Peoples Public Trust (žalobu vypracovali právníci FEDu), proti které státy nemohly nijak reagovat. Tzv. Česká republika podle mezinárodního práva už neexistuje, takže její zákony jsou neplatné a státní instituce neexistují a nemají žádná práva vůči obyvatelům. Veškeré státní úřady a pořádkové/bezpečnostní složky, byly převedeny na soukromé společnosti s ručením omezeným - s.r.o. Samotná bývalá ČR je teď LTDéčko, registrované ve Velké Británii. Naše vláda to samozřejmě velmi dobře ví. Všechno ale zatím jede dál, kvůli setrvačnosti a vyjetým kolejím.
V mezinárodní databázi společností UPIK nebo DUNS lze vše najít. Např. https://www.upik.de/ a kliknout na UPIK-suche. Zadejte "czech republic" a jako zemi "GroS Britain". Je tam jméno nějakého anglána - majitele České republiky LTD.
Dál si nastavte jako zemi Tschechische republik a jako název firmy "ministerstvo". Vypadnou všechna. Majitelem společnosti "Ministerstvo vnitra" je nějaký Chládek. Dál už si můžete hledat sami, například sociální správu, finančáky, soudy atd atd.
Existují dokumenty přeložené do češtiny. Ten hlavní, který budete používat nejvíc, se jmenuje Zdvořilé upozornění (ZU). Vyplní se podle pokynů ve směrnici a pošle úředníkovi, který neoprávněně "obtěžuje". Úředník musí přestat s vyvíjením další činnosti proti vám, jinak mu zcela právně můžete napařit likvidační pokutu. Rozhodne o tom arbitr mezinárodního soudu a potvrdí pohledávku (proti arbitráži se nelze odvolat). ZU se už tady používají. Pár lidí kteří ho dostali:
-exekutorské prase Vrána. Velmi dobře pochopil, že je konec a tak si zbalil krvavé prachy a vypadl.
-známý advokát Sokol. Dostal od protistrany ZU a vzdal se zastupování svého klienta.
-soudkyně v Nymburku - ze všech sil začala hledat nějakou procesní chybu, kterou nakonec našla a proces zrušila.
-dostaly to další hromady úředníků a exekutorů a zatím nevím o nikom, kdo by to nakonec nepochopil.
Dokumenty ke stažení zde: http://ulozto.cz/xrzFhgtn/… Překlad soudním tlumočníkem z angličtiny stál 16 000Kč, tak si toho važte. Já jsem za to ještě platil:)
Ve státech, ech pardon, údajných státech, jako FR, DE, AT, CH, jsou výrazněji dál než my. Příklad z Rakouska: Cca 300 obyvatel rakouské obce Waidhofen an der Thaia (6500 obyvatel, kousek od Českých Budějovic) hromadně přestali platit daně, poplatky, pokuty, sociální, zdravotní atd. Prostě vzpoura proti státu. Jednoho dne na ně najela tlupa policajtů, prolezli všechny baráky, chtěli po všech doklady (nedostali je). Policie nakonec nezmohla nic, byla odvolána. WTF! - Insight | ‘OPPT‘ Polizeiaktion Waidhofen an der Thaya https://www.youtube.com/watch/… Možná něco říkám nepřesně. http://www.welcometofreedom.at/
Dneska v AT dostává státní správa na prdel. Policajti to znají čím dál víc a pokud jim ukážete svou průkazku "svobodné bytosti" nebo mezinárodní pas vydaný na bázi OPPT, pouze vám popřejí šťastnou cestu. Pas si můžete nechat vyrobit zde: http://www.terrania.org/ Je platný na celé planetě. Nedávno s tím cestoval kdosi z Německa do emeriky a v pohodě prošel přes obě letiště. To nebude ale platit vždy, koncoví úřednící to často vůbec neví.
Web s materiály a texty OPPT: http://i-uv.com/oppt-absolute/ Byly přesunuty na tento web, co vypadá poněkud obskurně a mají tam tlačítko DONATE. To klidně ignorujte. Jsou tam k nalezení všechny dokumenty, včetně oné žaloby.
YouTube

Příspěvky v diskuzi

Řazení:
08.09.2021 - 20:19 | Filtr
(Býk) player
Napiš do kanceláře prezidenta dotaz.

Je nzajímavé , že ani jedny noviny nám to nesdělily... :75: :46:
08.09.2021 - 21:09 | Filtr
(Vodnář) mili111 » player
Teda už mě předběhla Korzárka....ale nezlob...nebo uvěřím konspiraci, že očko dodělává zbytky mozkových závitů :61:...nemám pro tvou odpověď jiný možný závěr :63:
08.09.2021 - 21:12 | Filtr
(Býk) Korzárka » mili111
A já to smazala a poslala mu soukromou SMS, ať tu neprasím. :6:

Omlouva (a smažu též)
14.09.2021 - 23:16 | Filtr
(Vodnář) Anilah » player
Novináři VYRÁBĚJÍ zprávy na objednávku.

Překvapivě něco málo prosákne (krom alternativy, samozřejmě) v bulváru - viz třeba německý Bild. Ten čti. :D
14.09.2021 - 23:23 | Filtr
(Býk) player » Anilah
No jo...ale co ti televizní?

JAsný , pokud MF dnes patří Mafře , tak dejme tomu. Ale myslíš jako , že kancelář premiéra cinkne do redakce čt 24 a : klucí...hoďte mi do zpravodajství to a to...

Hm , zajímavá myšlenka. Takže pan Wolner třeba naschvál bere Babiše přes hubu zleva zprava , protože mu strejda Andrejko zavolal a řekl mu: hej , tý , Wolner , hledej na mě všechno , potřebuju i negativní reklamu... :3: Nuž , možné to je...

A pokud něco prosákne v bulváru , byť v Německém, tak rozhodně by to bylo za 3 hodiny na Barrandově u Soukupa.
14.09.2021 - 23:49 | Filtr
(Vodnář) Anilah » player
Nejlepší je sledovat peněžní toky, pak je jasno hned. Každé médium má nějakého vlastníka - kdo platí, ten rozhoduje. Když nebudeš poslušný, tak se s Tebou zaměstnavatel rozejde - jednoduché...

Doporučuju film Hranaři - tam se toho tématu dotýkají. Mimochodem celkem dobrý film.

Přímá telefonní linka se taky používá, třeba na vládu, ne na nějakého pisálka.


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2021
Lunární kalendář
Luna v RakRaku
ukázat kalendář »