Taková úvaha - a zároveň-jak to "vidíte" vy... tyhle poslední cca 2 roky z trochu jiného pohledu


27.06.2021 - 13:13
(Vodnář) mili111
Taková úvaha - a zároveň-jak to "vidíte" vy... tyhle poslední cca 2 roky z trochu jiného pohledu
K vírovi a dělení lidí a zmatkům a klimat. katastrofám atd.

Stále víc a víc... a to jak z mého okolí, mých zkušeností a zážitků a taky z popisu situace lidí, co se jim něco přihodilo.....stále víc vnímám, že tyhle roky jsou o ztrátě falešných představ.
Počínaje fakt přízemními věcmi jako domy, peníze, firmy a spol...přes přírodu, řízení života dle sebe, partnery a lidi okolo....totální spolehnutí se na svůj úsudek....takové oddělení se i v rámci dřívějších kolektivů, rodin a spol.
O zachování si klidu a dobré nálady...resp. brát všechny nálady a emoce :4: jako cosi mimo....a zároveň ale registrování toho, jak všechno souvisí....s námi všemi....světem...přírodou...změnami...atd...atd...
Ne, že by to před tím neprobíhalo...ale nyní se to nějak vyhřezlo natvrdo :61:
Velmi jsem zkrátila....ve vašem zájmu :61:

Totální ztráta všech (domnělých) jistot.

Nechci rozebírat jednotlivě (očkování, strachy z víra, strachy o práci a děti a rodiče, exekuce a ubývání lesů a ničení zemědělství a chemtrajlový a harpový nesmysly...a tak....určitě jsem něco zapomněla :63:)
Jak to vidíte vy?

Příspěvky v diskuzi

Stránka: 1 2
Řazení:
27.06.2021 - 19:42 | Filtr
(Blíženci) Lupi
Tak začíná nám nový Platonský rok, daly se čekat běsy.....jen nikdo netušil, jaký.
Ztráta falešných představ - to mi taky připadá. Vylézání kostlivců, odhalování nechutných tajemství - valstně čištění celkově.
Já to vnímám jako "pevně se drž, peřeje řvou" - hlavně neztratit pádlo, nevyndavat z proudu. Číst....no vodu přímo ne, ale proudnici. Což je v současnosti mimořádně komplikované, ale asi nutné.
Pevně doufám, že se v tomhle zmatku daleko víc lidí začne zabývat svou duší, než nějakou idiotskou spásou světa, či nákupem nových bot. Mělo by to k tomu směřovat......nevím, co s těmi obrovskými megalopolemi, já je pořád vnímám na pomezí hrozby a služby, nevím, co s tím, ale otravují mě myšlenky o nich.
27.06.2021 - 20:36 | Filtr
(Rak) Urania
Ako to vidím a vnímam ja? - myslím že toto je doba kedy už každý môže otvoriť oči a vidieť a aj vedieť rozoznať čo je dobro či správne. Zostrilo sa všetko do takej obrovskej miery až to človeku vyráža dych.
Vidíme čo znamená štát či vláda, čo robia s človekom a čo občan pre nich znamená.
Je to ako nejaké vyvrcholenie vo všetkých smeroch - príroda sa ku nám chová zrejme tak ako si zaslúžime, nevedeli sme si jú vážiť a práve naopak za práva Zeme veľakrát bojovali ľudia ktorí sú úplne v rozpore s prírodou a nadiktovali také hlúposti aby to uškodilo v prvom rade jej.
Prepáč, rozpísala som sa, lebo si myslím že toto je naozaj na dlho.
No tiež to beriem tak že to muselo prísť, aby sme sa mohli nájsť.
27.06.2021 - 21:19 | Filtr
(Vodnář) Anilah
Je to kus od kusu - někdo falešné představy ztratil dávno, někdo si s c. nové vytvořil, ačkoli do té doby se projevoval docela rozumně...
A mnozí se falešných představ drží velmi urputně, jen aby o ně nepřišli - mám dojem, že budou stávající nelidský systém bránit za každou cenu.

Souhlasím se Staňkem, že společnost probudí jedině náraz v plné rychlosti do betonové zdi.

Teď to tornádo - je toho tolik, že některým, až (jestli) se někdy dozví pravdu (z úst autorit, které uznávají), blázince prasknou ve švech.
27.06.2021 - 21:30 | Filtr
(Vodnář) mili111
Tak tahle paní je už skoro osvícená :3:

(Tedy doufám, že jí nevkládali slova do úst a jeden odstavec je tam takovej...no nedokončenej :1:...ale i tak :3:)

https://cnn.iprima.cz/tricet-let-dr…
27.06.2021 - 22:57 | Filtr
(Vodnář) mili111 » Anilah
Trochu z jiného soudku...ale to sem prsknu.
Dneska večer u nás lítali jak diví...během hodiny obloha pokrytá tím typickým závojovým způsobem.
Bylo to všude...nebo jen u nás na západě :63:
27.06.2021 - 23:41 | Filtr
(Býk) player
No já se na celou věc dívaám takto:

Stačí se věnovat trochu historii , aby člověk viděl v datech neustálé milníky. Průsery. My víme , kdy probíhaly války , to ano , vzpomeneme i na ekonomické krize. Ale už jen kronikáři dohledají krize spojené s přírodními pohromami.
Ale rozhodně v každém sroletí byly záplavy , sucha ,panedmie taky.
Jde o to. My máme tu kliku, že nyní je 50 let (když teda pomineme Karibskou krizi , kdy třetí světová válka vedená jadernými zbraněmi byla opravdu hodinu před zahájením a rozhodl jen pud sebezáchovy) relativně klid a technologickej vývoj letěl geometrickou řadou. Takže my jsme odvykli. Prostě jsme zhýčkaní rájem doslova a do písmene. A když na nás příde nějaké ouvej , tak hned serem v síni , nadáváme , nezbytně musíme ukázat na viníka a místo pohledu zezhora vyžadujem jako povinnost světa , aby se o naše bavlnky staral.
Ale historicky to takhle prostě nefunguje. My - jako rasa nemáme nárok na žádne jistoty. Nikdo nám jimi není povinován. Jistotou je smrt. Všechno ostatní jsou dary. A na dar nemáme právní nárok. Může se stát cokoli. Můžem dát atomové inženýrství a osídlit Mars. A taky můžem během chvilky vyhchípat z jakéhokoli důvodu.
To , jak nyní lidi jednají ukazuje jejich syrovost. Jak ta civilizace je na jednu stranu krásná ve své jedinečniosti , ale stále ještě zelená třešeň. A nemá jísté , že ji prostě bouře neurve ze stromu před dozráním.
Jsme křehcí , jsme málo odolní zdravotně (oproti většině fauny). A navíc zdegenerovaní virtuální realitou. Taková naše achilova šlacha.
27.06.2021 - 23:48 | Filtr
(Býk) player » Urania
Dobro a co je správné? A co když je ve skutečnosti dobro zaledněná Země? Bílá , třpytící se s pouhými mikroorganismy u termálních zřídel na dně oceánů? Kdo to rozhodne? Co když my jsme plevel?

Nebo - pokud maj právdě blízko lidé zabývající se hypnotickými regresemi - pak není důvod tady otvírat oči , protože je všechno karmickej plán a předem naplánovanej...

Těch variant je...
27.06.2021 - 23:55 | Filtr
(Býk) player » Anilah
A není to právě obráceně ? Že od antiky tady vládl nelidský systém a nyní je ten systém až moc lidský? Já bych nechtěl žít v osmém století , ani sedmnáctém...
Tyhle inkarnace , to je dar za odměnu. Vždyť před pár desítkami lety neexistovali ani zubaři. Trhali to kováři kleštěma. Makalo se 12-14 hodin denně za bídu. 6-7 dní v týdnu. Ženy rodily sériově a v třiceti z nich byly shrbené stařeny. Vojna? 14 let...
A všude toho smradu...dej pokoj. My tady - my žijem doslova v EDENU. Jestli byl někdy hospodin a nabízel Adamovy a Evě boží žití , tak to bylo v okolí hory Říp.
Jasně - výkyvy byly , jsou a budou.

Nicméně - všechno je relativní.
28.06.2021 - 08:00 | Filtr
(Rak) Urania » player
Ja to neviem upresniť - ide o svedomie o to že v sebe prežujem veci a moje telo mi dá tu odpoved čo je v túto chvíľu správne či dobre.
Inak s tebou súhlasím, sme ľudia zhyčkaní a hýčkaní a dokonca teraz sa už ani nevychováva ale necháva sa voľnosť od prvého dňa, žiadne hranice nič a potom plačeme.
28.06.2021 - 08:05 | Filtr
(Střelec) MAGDA
Myslím, že už byl moc dlouho u nás klid. Vlastně se tu nic moc nedělo spoustu let. Nebo ne aslespoň takhle velkýho.
Babičce je 90 a říkala, že už zažila horší věci, tohle přejde. Dříve jsem si taky myslela, že lidi musí žít jen v lásce a harmonii, všichni zdraví a šťastní. Ale to "špatno" tu musí taky existovat, aby jsme si uvědomili, jak se máme jinak dobře. Taky aspoň nezlenivíme.
A zas je to relativní, jsou lidi, kterým tahle situace přijde jako ráj a bohatnou na tom a vyhovuje jim to.
Já jsem odjakživa spíš pesimista, takže mi to tak strašný nepřijde :)
28.06.2021 - 19:04 | Filtr
(Ryby) Maek
Když to všechno začalo, tak se mi velmi ulevilo, protože se zdálo, že nám konečně dojde, že jak jsme žili dosud, tak to už dál opravdu nejde. A opravdu, někteří na to přišli a teď vidím, že jich nebylo mnoho a to je smíšené a ještě smutnější je to, že některým začlo houkat ještě více.
Asi bych to měl nechat být (to je třeba můj úkol), ale jsem z toho smutný.
Už jsme někdy tak otupělí, že přehlížíme a tolerujeme opravdová zvěrstva … věříme nesmyslům …….
Na druhou stranu se ukazuje, že skutečně velmi začíná fungovat, tedy spíše se ukazuje že funguje, davová psychóza viz ty studující četníci
https://zpravy.aktualne.cz/domaci/…
28.06.2021 - 21:51 | Filtr
(Vodnář) mili111
Díky všem za odpovědi :3: :34: :32: :61:

Čtu a rozjímám :16:

Neodpovídám....bo vás nechci unavovat dalšíma úvahama a motat se vám do toho.
28.06.2021 - 23:45 | Filtr
(Vodnář) mili111 » Maek
K davové psychóze :3:
Jak jsem na to koukala....vzpomněla jsem si na tu Americkou školu a 5G....pak jsem četla o davové psychóze a řekla si, že už mi taky asi hrabe....no a dnes narazila na toto...právě...sice je to Aeron...ale popis rodičů a co se tam děje dost sedí https://aeronet.cz/news/…
29.06.2021 - 12:01 | Filtr
(Vodnář) mili111
A přidávám toto...pro zájemce o dimenze :4:...hledala jsem tam něco jiného, ale našla tohle....a má to něco do sebe https://www.indigovyzpravodaj.cz/cl…

PS: nevydávám za svůj názor....ani tuto osobu za opravdu vědoucí...jen v tomto článku mě něco oslovilo :3:

a ještě tohle mě přijde zajímavé
https://www.youtube.com/watch/…

a do třetice :4:.....zas pohled
....Proč mnoho pracovníků světla pro světlo vůbec nepracuje....
mě tedy vadí ten překlad a nějaké fráze jak z toho Q-ánonu (nevím název :4:), ale jinak :3:
https://www.youtube.com/watch/…
02.07.2021 - 08:17 | Filtr
(Vodnář) mili111
Jen přidávám takový příběh .....nevím přesně proč...asi pro ty, co tady občas skuhraj, že maj těžkej osud a taky na dokreslení...těch ztrát jistot a celkově.

https://www.irozhlas.cz/zpravy-domo…

V posl. odstavci...má ještě jednu holku s rakovinou :22:...tohle dát je fakt dost nadlidskej úkol
.......a já přestávám remcat :85:
02.07.2021 - 21:43 | Filtr
(Štír) Freja
Ztráta falešných představ a přenastavení myšlenkových vzorců... to jde ruku v ruce.
2021 je pětka, pokud umím počitat :4: (jakože teda do desíti snad ještě jo) a pětka je nestabilita....
U mně to letos lítá jak drak ve větru a díky za každé nové ráno, kdy se nic nepředvídatelnýho nepřihodí...snažím se v tom plout, ale někdy je to kurde těžký... :41:, zas na druhou stranu je to pestrý...a nemusim letos řešit, že mi zas teče bazén, protože to mám u :71: :4:

Důležitý jsou lidi, co je mám ráda... :62: a tak to bude...
02.07.2021 - 22:16 | Filtr
(Vodnář) mili111 » Freja
JJ...dřív jsme se ptali...."Tak co u vás novýho" a radostně navzájem sdělovali novinky.
Dneska je často odpověď..."zaplaťpanbuh...nic". :4:
Drsný :63:
03.07.2021 - 09:12 | Filtr
(Vodnář) mili111
"vadá ušlá"...tak možná nejlepší postoj....leknout se...zakřičet...konstatovat :61:
rozmazlení čecháčci :61:...a ruský odolný člověk :61:

https://zpravy.aktualne.cz/zahranic…
03.07.2021 - 09:25 | Filtr
(Vodnář) mili111
Jo...a zapomněla jsem.....nevím jestli u všech....ale já jsem si několikrát v okolí všimla, že "karma" je čím dál...tím víc "instantní".
Resp. spíš ještě....jakmile vypadneš z přítomného momentu a začneš přemýšlet jak někdo něco...někoho...proč....a nevěnuješ se plně sobě..... věci co děláš...no a spol......tak bachááááá...stopka...upozornění....od jemných po :47: :85:

PS: právě jsem si srpem málem usekla prst :61:....a přesně vím, kdy se to stalo a kdy jsem odešla myšlenkou od trávy k sousedce :61: (a vůbec to nebyly jedové myšlenky....jen jemný nesoulad :20:)
...je to dobrý...nemám jen kus nehtu a lůžko skoro celé zůstalo...takže se to snad v pohodě zahojí....ale bolelo to jak :40:....a podojit musel mladej (nadšeně :4:..a to bude ještě mejt nádobí.... :61:...to bude jásot :75:)
No a něco podobného se mi v poslední době párkrát stalo....a mě se úrazy skoro ....nedějí...a jak mi právě naplno došlo (jeden jemný náťuk byl už min. týden)je to přesně v této situaci
.....se ladí další detaily...asi....tedy co z těch nepravostí budu ještě moct...sakriš :21:

JO....a je to ukazováček :61: :61: :61: na levej zaplaťkoště (kdyby někdo chtěl přimotat psychosomatiku :3:)
03.07.2021 - 15:13 | Filtr
(Blíženci) Lupi » mili111
Ono to nedělá každýmu, myslím. Někdo pořád ještě potřebuje palicí po hlavě. Ale jo - já tuhle nabourala. Sobě jsem prorazila chladič, koc, do který jsem nabourala, neměla škodu žádnou, protože jsem se jí napíchla na kouli.
Dobrá - povídám si - nemáš se tak soustředit na směr vpravo, děvče, čum raději, co máš před nosem. Tak čumím, co mám před nosem - a před pár dny mě jentaktak nenabralo auto zprava - jelo však dost opatrně.
Aha....takže ten směr zprava nevynechávat úplně! :4:
03.07.2021 - 15:15 | Filtr
(Blíženci) Lupi » mili111
:61: :61:
03.07.2021 - 15:16 | Filtr
(Blíženci) Lupi » Freja
A svoboda. Teda ta pětka.
04.07.2021 - 09:48 | Filtr
(Vodnář) mili111
po ránu....k době a ...no....úvaha na podobné téma...krátká...H.Heclová

https://www.youtube.com/watch/…

PS: je tu ještě někdo, kdo to nemá poslední rok...ale posledních 20-30 a víc let? :61:
....aneb zvolání...sakra, to musí bejt fajn život ject si to svoje....vytěžit z toho výhody(prachy a zajištění, klídek a pocit, že vše ok...tzn. než to rupne zdraví v poho,...pak přinejhorším přes koučování a ezovědy a spol....no a opět jejejky :22:. Co nyní...to jsem zvědavá....asi to kvantový :61:zpracování vakcíny a pak zas něco?... :63:
Sem si to nějak blbě načasovala....nebo co se to děje. :39:

PS2: nestěžuji si...jen to nechápu :61:
YouTube
04.07.2021 - 10:59 | Filtr
(Blíženci) cimi » mili111
Jj...Mili...to je hezký...kolik lidí znám za poslední dobu co dopadli s prstama podobně : ) (obrazně strkat prsty kam nemáš x)) )

Chci reagovat hlavně na tu jižní Moravu...protože to je moje srdcovka...včera jsme tam byli pomáhat...
Strašně mě nasírá, když se to každej snaží nějak esotericky nebo jinak vysvětlovat...když tam přijedeš tak ti jen spadne čelist a to ze dvou věcí...těžko na srdci z té zkázy a z respektu jak je příroda mocná...a s dojatým srdcem za všechny ty lidi, kteří bez okolků pomáhají, kde se dá a jak když se lidi spojí, jaká je to obrovská síla...žádná lítost, lidi ryzí a přímí...pokora...a nasranost na ty pány z volákova, který rovnou vyhnali...měli je zaházet těma cihlama...

Tromba se tam tvořila i včera, ten kraj má svoje specifika...kdoví co všechno to počasí ovlivňuje...chtěla jsem na to založit diskuzi, ale jaksi na to už nemám koule, nebo jsem unavená z nedorozumění ; ) nemám si tu co říct.... :19: :68:
04.07.2021 - 11:55 | Filtr
(Vodnář) mili111 » cimi
Hezký bych teda použila jinde :47: :61:...bolí to a jednorukej se fakt blbě dělá na chalupě :61:
Ono se to asi cizeluje....myšleno
...někdo to má tak, že hází jedy a jen ho to varuje a může ještě chvíli házet
...někdo, že jen pomyslí, jak je to možný a o co gou, že něco někdo a prochází mu to
....někdo pomyslí jen na to, jak je možné, že "šikovnost" se má dobře v každé době
...no a dál do jemnějších vln....takovej postup u každého, co ještě může zavnímat
...někdo možná jen pomyslí :44: a má to...hnedka :61:, že zapnul jiné centrum :61:
fakt nevím

Ta Morava...mám tam 3 věci dohromady jako spouštěč...ale tak nějak to jde mimo mě...resp. netýká se mě....a poslední dobou toho radši moc neřeším

A když řeším tak to takhle dopadne :61:
Příspěvky: 1-25 26-32
« předchozí  další » »|
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2021
Lunární kalendář
Luna v BýkBýku
ukázat kalendář »