Nějaké postřehy k tomuto obrazku?


27.03.2021 - 08:37
(Blíženci) Tuatha Dé Danann
Nějaké postřehy k tomuto obrazku?
Zaujalo vas neco na tomto OBRAZKU, pozastavili by jste se nad necim vyraznym ?
Jakeho cloveka si pod timto horoskopem predstavujete, pripadne, jakou vhodnou profesy by jste takovemu cloveku priradili? Muze mit clovek s timto horoskopem, treba cit pro duchovno nebo magii? Jedna se o cloveka citliveho, nebo naopak bezcitneho a chladneho?

Dekuji

Příspěvky v diskuzi

Stránka: 1 2
Řazení:
27.03.2021 - 09:08 | Filtr
(Kozoroh) Bosch
Tak co je to solar synastrie nebo nativ???
Nó moc citu tam nebude zvlášť když luna bude v beranu což z tohoto poznat nejde.
Bude to člověk především ctižádostivý.
27.03.2021 - 09:12 | Filtr
(Blíženci) Tuatha Dé Danann » Bosch
spokojen? :46:
27.03.2021 - 09:14 | Filtr
(Blíženci) Tuatha Dé Danann » Bosch
Jinak tvuj postreh, zatim asi dobry :15:
27.03.2021 - 09:15 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Tuatha Dé Danann
Hele pluto v blížencích to bude už pěkný metuzalém s ním si už moc nepopovídáš.
27.03.2021 - 09:18 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Tuatha Dé Danann
Tohle je přelom století možná prababička.
27.03.2021 - 09:21 | Filtr
(Blíženci) Tuatha Dé Danann » Bosch
taky pravda...
27.03.2021 - 10:36 | Filtr
(Panna) Mici Angóra
Podle mě by to mohl být diplomat nebo mít aspoň zaměstnání v zahraničí. I právo by připadalo v úvahu. Nějaký problém s dětmi?
27.03.2021 - 12:18 | Filtr
(Rak) Urania » Bosch
Myslím že v tej dobe nikto presne nezaznamenaval čas narodenia a preto ta Luna je diskutabilná kde skutočne je.
Podľa mňa tento človek bol silná osobnosť, rád sa presadzoval - asi na tu dobu aj s citom to bolo poskromnejšie. Ja tam vidím dosť veľkú silu.
27.03.2021 - 13:19 | Filtr
(Střelec) verka96
Také jsem přemýšlela nad dobou tohoto horoskopu, kolem r. 1900, Rakousko-Uhersko. ?
Pátráš po předcích?
27.03.2021 - 13:24 | Filtr
(Střelec) verka96
Hodně mužské energie, vůdčí typ. V té době povolání těžko odhadovat, pokud by to byla žena... Neměly moc práv. U muže by to bylo něco jiného.
27.03.2021 - 15:17 | Filtr
(Blíženci) Tuatha Dé Danann
Teda klobouk dolu :22:
Zatim , KAZDY z vas se skvele trefil. Utvrzujete tim duveryhodnost astrologie.
Diky
Jen tak dal


Ano, Diplomat(vicemene), silna osbnost, vudci osobnost, problem s detmi(taky by se tak dalo rict), ctizadostivy, rad se prosazoval, citu poskromnu ...
27.03.2021 - 15:28 | Filtr
(Blíženci) Tuatha Dé Danann » verka96
no tusim, ze osoba se narodila roku 1900 (v cizine, jak uz Mici naznacila)), hodne o te osobe vim, ale jelikoz je dost kontroverzni az tajemna(zahadna), tak bych rad nejake nezaujate info prave treba z pohledu astrologie
27.03.2021 - 17:33 | Filtr
(Rak) Urania » Tuatha Dé Danann
Neviem prečo ale pristupujem k tomu horoskopu ako k mužovi. Mne ten silne obsadený Strelec a teda 10 dom, ten Jupiter s Uranom na MC - pre mňa je to možnosť dosiahnutia niečoho nového, prevratného a možná sláva a úspech v tejto oblasti. Spojenie so SU - no to akoby mal také niečo v tomto živote aj dosiahnuť.
27.03.2021 - 17:56 | Filtr
(Střelec) verka96 » Tuatha Dé Danann
Díky za informace. Já raději trochu více informací k horoskopu...
Taky jsem uvažovala např. o člověku, který migroval za oceán (např. podobně jako ve filmu Titanic), protože u nás byly obě světové války, hospodářská krize, dost lidí se rozhodlo pro tuto nesnadnou cestu do Ameriky - taková ta osudová cesta za severním uzlem... :78:
27.03.2021 - 20:32 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý
Hele, myslím, že tento člověk by mohl mít skutečně cit pro magii i duchovno, ale vzhledem k absenci Země a Vody, tedy nějakého ukotvení a pokory a citu, bych se bál, že to může být pěkně zvrácená představa používání magie. Zneužívání, použití pro získání moci. Jupiter na MC se obecně značí jako úspěch, ale zde také záleží na úrovni člověka. Jestli zde to není vzestup spíše jako vlastní prospěch, než nějaký úspěch.
Ten polokříž (a s černou Lunou tedy velký kříž) na mě nepůsobí dobře. Přemýšlím, zda šlo o charismatickou osobnost, nebo osobu, jíž se druzí báli. Za sebe bych se spíše bál.
27.03.2021 - 20:41 | Filtr
(Rak) Urania » Sosna zvlčelý
Zaujímavé, no vždy je to o tom na ktorú cestu sa dá. Na mňa to pôsobí že to bola silná duša a teda pripravená na to aby to ustala - možno aj to menšie cítenie či skoro žiadne. Hovorí sa že človek ktorý niečo mení teda nejaký zvrat vo svete či v priemysle tak nevidí nič iné a nehľadí na nič a toto by mi to hovorilo.
27.03.2021 - 20:56 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý » Urania
Ano, já jsem zvědavý, jestli se dozvíme, kdo to byl. Protože zde je těch možností skutečně velmi mnoho. Kterou cestou se dotyčný vydal?
Možná máš pravdu s tím, že výrazná osoba nevidí kolem sebe, je zaměřená na cíl. Jenže tady mám pocit absolutní absence pokory, kdy by mohl být cíl nadřazen veškerým hodnotám. I těm nejvyšším.
Přijde mi tu rozhodující Luna, je ve všech figurách, v aspektaci málem se vším... A velmi sebestředná.
27.03.2021 - 21:02 | Filtr
(Blíženci) Tuatha Dé Danann » Sosna zvlčelý
Teda panacku, poklona :22:

Lepe si to vystihnout asi nemohl..

opravdu jsi tohle z toho kola vycetl ? jestli ano, tak ses odted pro me PAN ASTROLOG :30:
27.03.2021 - 21:04 | Filtr
(Blíženci) Tuatha Dé Danann » Urania
Ano ,ten clovek dal vse, a veskerou svou energii, vytvorit neco noveho a prevratneho :15:..v jistem smyslu.
Ta slava tam byla, ale pouze docasna
27.03.2021 - 21:12 | Filtr
(Rak) Urania » Sosna zvlčelý
Tak či tak, je tento horoskop nesmierne zaujímavý, ta Luna je veľmi nešťastná.
No som zvedavá kto to je.
27.03.2021 - 21:15 | Filtr
(Blíženci) Tuatha Dé Danann » Sosna zvlčelý
Ano, opravdu se te osoby lide bali, urcite charisma tam zrejme bylo, ale spis takove jak bych rekl, umele, falesne... zrejme se snazil ten deficit charisma prave dohanet jinymi zpusoby.
27.03.2021 - 22:01 | Filtr
(Blíženci) Tuatha Dé Danann
Nebudu vas dele napinat,
Diky vsem, za vas cas. Jsem ohromem, jak jste byli vsichni vasim rozborem uspesni :30:


Zacinal jako jemnocitny, sectely intelektual,ktery miloval tradice, prochazky venkovem a prirodou.
Vystudovany specialista na zemedelstvi, propagator organickeho farmareni a prirodni mediciny. Sprirituasticky fanatik, ktery podporoval novoveky mysticismus, s fanatickym zajmem o magii, ritualy, astrologii a okultismus. Zalozil SS kult "cerne slunce". Veril take v reinkarnaci.
Clovek ktery si cenil vice prirody, nez lidskeho zivota.

Stalo se z neho udajne nejvetsi stelesneni zla, ktery mel na svedomi nejvetsi genocidu a nejvice lidskych zivotu v historii lidstva.
Sve doby velitel policie, velitel tajne sluzby, velitel gestapa, zakladatel Walffen SS, zakladatel Einsatzgruppen(specialni jednotky SS na vrazdeni zejmena zidu, ale i vsech nevhodnych lidi), strujce a organizator konecneho reseni, druhy nejmocnejsi clovek nemecke Rise, masovy vrah(presto, ze se mu pri pohledu na mrtve telo zvedal zaludek)-
HEINRICH HIMMLER

Jsem velky fanda historie. Verim, ze v "kazdem" cloveku je uvnitr Laska, proto jsem se vzdycky snazil pochopit diktatory a politicke masove vrahy, a co ty lidi velodlo k jejich jednani.
V pripade Himmlera, je zajem dvojnasobny, jelikoz se jedna o cloveka s laskou k prirode a zajmem o spiritualismus.
K příspěvku je přiložený obrázek, který se zobrazí pouze přihlášeným uživatlům.
(Přihlásit)
28.03.2021 - 09:54 | Filtr
(Střelec) verka96 » Tuatha Dé Danann
Konečně někdo konkrétní... ? Díky.
I když zrovna takový člověk.. Já jsem o tom dost přemýšlela, vžít se do té doby je těžké, pak odhadovat, co ho k takové genocide vedlo, jak se to může zvrhnout.. :25:
Jen mi přijde ohledně té "lásky" k přírodě, že je tady spíš zaujeti, fascinace, pak i propagace až nějaká posedlost poznat a mít kontrolu. Tam to jde spíš přes mozek, než přes srdce...
28.03.2021 - 10:53 | Filtr
(Blíženci) Tuatha Dé Danann » verka96
Himmler byl z tradicni stredostavovske konzervativni katolicke rodiny. Jeho prisni rodice ve svych detech pestovali uctu ke starym venkovskym hodnotam, lasce k prirode a lidovym tradicim. V dobe studii pracoval na ztazi na venkovskych farmach. Zemedelstvi bylo pro Himmlera vyjadreni tradicni lidove kultury nemeckeho naroda.
Zaujala ho myslenka "krev a zeme". Zakladni myslenka nemeckeho lidoveho hnuti. Veril, ze komunity jsou "organicke". Lide, stejne jako rostliny vyrustaji z pudy a patri Zemi.
Jako rostliny a zvirata, jsou take i lide vysledkem pesteni a evoluce. Ideologie "krev a zeme", se stala zakladem jeho svetoveho nazoru a politiky.
Ve 20. letech byli prastare hodnoty lidoveho nemecka ohrozeny, ze strany rychle rostoucich mest. K nelibosti lidoveho hnuti, se rolnici zacli presouvat do rychle rostoucich mest, za vidinou penez a zabavy.
To desilo venkovsky konzervativce, jako byl Himmler. Ve mestech dochazelo ke zvracenemu miseni pohlavi, trid a ras. Mesta predstavovala hrozbu tradicnim nemeckym hodnotam, kterych si tolik cenil.
Mesta jsou produktem kapitalismu, a z kapitalismu lidovci vinily Zidy. Po staleti nebylo evropskym zidum, dovoleno vlastnit pudu, tak byli nuceni hledat obzivu jinak. Zide se stahovali do mest, obchodovali a podnikali.
80% nemckych obchodnich domu, melo zidovske majitele. Pro Himmlera zide byli vse, co ohrozovalo jeho lidove venkovske presvedceni, vse co bylo s nemeckem v neporadku, ztelesneni kapitalismu a modernismu.
Tak se rozhodl, ze pres narodni socialstickou stranu tomu ucini pritrz.
29.03.2021 - 18:50 | Filtr
(Panna) Mici Angóra
Jen přidám, že ta zřezaná Luna tady primárně funguje v tom nejzákladnějším astrologickém smyslu-je to vládce 6. domu, Himmler měl celoživotní problémy se žaludkem.
Příspěvky: 1-25 26-32
« předchozí  další » »|
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2021
Lunární kalendář
Novoluní v BýkBýku
ukázat kalendář »