Testy respirátorů a spol.


02.03.2021 - 18:37
(Vodnář) mili111
Testy respirátorů a spol.
Takdám zvlášť...jelikož mě překvapilo, jak je dobré.
Doporučuji shlédnou tomu, koho zajímá jak respirátory na tom opravdu jsou....jak funguje nano.....jak fungují atesty a celej stát.....drsný, ale k věci...přímo od maníka, co v tom funguje.
Začátek je zahřívací...od cca 22 minuty to začne být zajímavější a kolem hodiny to začne být ještě lepší.


https://www.youtube.com/watch/…

PS: žádné konspirace....tvrdá realita :3:
YouTube

Příspěvky v diskuzi

Řazení:
02.03.2021 - 20:57 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele AL8EX, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Tak tihle týpci jsou fakt dobrý, jakože šmelina a miliardový obchody..

Možná dobrý pro ty, co se stále vznáší na růžových obláčcích a myslí si, že je roušky a respirátory ochrání, aniž by pochopili, že jde jen o byznys a mnohdy hodně špinavej.. kde to poslední co by bylo ok jsou právě nefunkční respirátory a roušky.. ale co funguje je ten byznys.. :85:
03.03.2021 - 09:04 | Filtr
(Vodnář) mili111 » Anilah
No jasně.....je to perfektní, že takto nastavení (a postavení) lidé krásně popíší, jak to s respirátory, atesty, dovozem a spol. "krásně" funguje.

A jo...klidně to může být reklama...pokud ale kšeftující občan Izraelského původu, co se dokšeftoval k velkým majetkům a má za sebou bohaté "přátele"... má více slušnosti, než místní vládní ochránci a překupníčci....je to fascinující.

A taky....se dá najít ještě rovina...kdo ví, zda nás místní neumětelé a kšeftaři nezachraňují před stylem Izraelským :43:....vojsko...vakcína...pokuty a spol.
Ve smyslu...všechno zlé k něčemu dobré. :61:

Jejich absolutně fascinující postoj k nošení plynový masky mě dostal :22:...vůbec jsem si neuměla představit, že někdo takový (mezi mladými vzdělanými) existuje. :61:
NJN
Přinejmíň mi rozšířili obzory a mohlo by to hodně dát lidem, kteří ještě věří že vláda a tak, taky zdravotníkům, co věří, že atesty....a v neposlední řadě těm, co neví, jak to tu v podnikání chodí. :61:
:29:
03.03.2021 - 12:53 | Filtr
(Vodnář) mili111 » Anilah
Šiš...jasně že.....ale zachraňují :2:...jen o tom neví....nevědomky pomohli hodně lidem, kteří odmítali uvěřit, že vláda dělá to, co tam popisují a že je to všechno výdělečnej podnik a šméčko na lidi.
Nyní to mohou slyšet od někoho...kdo věří na vakcínu a na respirátory a boha co ještě....ne od nás...konspirátorů :61: :3:...no a pak zas o kousek dál.
Něco dál do os....a´t tady zas nemusím řešit ty nejchytřejší. :61:
04.03.2021 - 19:19 | Filtr
(Ryby) Maek
Dalo to dost přemlouvání to dokoukat celé, tedy hlavně ze začátku :41:
Mám na celou situaci kolem viru trochu jinší pohled a tady se mi trochu potvrdil třeba tím, že stát dodal zdravotníkům na onkologii nevhodné respirátory .... no kdyby se vir šířil podle toho, jak si myslí většina populace, tak by na té onkologii nemohl nikdo přežít :63:
Celá situace je tu proto, že by bylo dobré, abychom přehodnotili tu naší misi zde, abychom si uvědomili co vlastně děláme atd. ......
Jak se koukám kolem sebe, tak někoho to opravdu proměnilo :1:
No a někomu nepomůže ani když si rozbije :85: ale to je jiná písnička :3:
04.03.2021 - 20:48 | Filtr
(Vodnář) mili111 » Maek
Já to napřed stopla a už skoro nejela dál....pak jsem si to pustila k mytí nádobí..no a pak mě to nadchlo....čím a jak jsem někde psala.
Souhlasím s tebou....v tom "smyslu" víra a dějů okolo.

PS: u nás doma právě střet dvou světů....tak jasnej a viditelnej....a to ještě nejsme na opačném konci "barikád" :61:

PS2: u nás před vjezdem do vsi stál autobus policajtů :3:...to byla akce :4:...už jsem je ale neviděla :63:...odjeli dřív, než my vyjeli. :61:
05.03.2021 - 07:40 | Filtr
(Ryby) Maek » mili111
Bydlím ve vesnici na hranici krajů a tří okresů a máme tu s bídou silnici třetí třídy a taky se tu kamarádi co nás chrání občas zjeví, ale jen v autíčkách :3:
05.03.2021 - 08:22 | Filtr
(Vodnář) mili111 » Maek
Hele...mě netrumfneš :61:...k nám vede miniasfalt z vedlejšky a jsme konečná...můžeš se otočit kolem chalupy před pivovarem s velkou lípou...čemu říkáme náves :61:...no 10m to má :20:
Proto to byla taková atrakce....asi tu byli zašitý...nebo se na něco domlouvali...kdo ví :4:
U nás ale posloužili....vznikla SVJ hádka :61:....jeli jsme na pole (kolem autobusu polišů)pro zlomenou větev od borovice pro kozy. V teplakach a gumakach a jo, asi 100m za hranicí obce :61:...a řidič praví....hlavně si vem občanku a roušku (ve smyslu, když tam jsou)....no...tak to mě dostal do varu...ještě to řekl tak uny/ile připos :93:...jezdíme tam každý týden...retro hadr....lidi to prostě maj v sobě.
Jsme si to vysvětlili :47: :61:...no a už tam nebyli...mě to trochu mrzelo :61:


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2021
Lunární kalendář
Luna v RakRaku
ukázat kalendář »