Tranzit pluta v 7. Dome


21.08.2020 - 14:51
(Štír) iva-ivka
Tranzit pluta v 7. Dome
Ahojte,zaujímalo by ma aký máte názor na tento aspekt? Tento rok sme sa s priateľom po 4 rokoch zasnubili a plánujeme svadbu :) lenže trošku ma znepokojuje ten tranzit ktorý mi bude trvať asi do roku 2026 :D ďakujem za info :)

Příspěvky v diskuzi

Řazení:
10.10.2020 - 16:59 | Filtr
(Panna) Mici Angóra
Kromě toho Pluta ti tam jde i Saturn a Jupiter, takže bych to od sebe neoddělovala. Prostě v té oblasti dochází ke změnám, některé budou pozitivní, některé třeba míň. Za mě nic tragického.
11.10.2020 - 14:49 | Filtr
(Střelec) locin12
Já mám Pluto v sedmém domě už od roku 2013. Vztahově to byl docela mazec, ale došlo u mě k celkové transformaci, co se téhle oblasti týče. Několik těch "malých smrtí", hodně bolestivých. Na povrch vypluly nějaké destruktivní vlastnosti. Ocitla jsem se v situacích, do kterých jsem se nikdy nechtěla dostat. Někdy jsem byla sama překvapená ze svého vlastního chování. I psychicky to pro mě bylo hodně náročné. Nicméně každý to asi bude prožívat jinak. Ke konci roku už mi to Pluto z toho sedmého domu vypadne. Doufám, že přijde nějaká "úleva". Tu už ale do jisté míry cítím teď. Jenom přece už tam brzo nebude.

Když jsem měla Saturn v 7. domě, tak mi ze života odešel člověk, kterého jsem měla hodně ráda, ale celkově byl ten vztah spíše "toxický", neskutečně mě vyčerpával. Nakonec jsem sebrala odvahu a přerušila kontakt. Lehký to nebylo. Ale taky mi ten tranzit pomohl změnit na některé věci náhled a ujasnit si, co od vztahu očekávám a co už nechci.

Jupiter v 7. domě ještě mám, ale k tomu moc nevím, co říct. Snad jen to, že vnitřně pociťuji touhu už konečně potkat někoho, s kým by to fungovalo. Toho "pravého", když to tak řeknu.


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2020
Lunární kalendář
Luna ve Střelec Střelci
ukázat kalendář »