Skutečně jsem tak komplikovaná?


22.11.2019 - 12:07
(Vodnář) Bjuryna
Skutečně jsem tak komplikovaná?
Krásný dobrý den.
Už dlouho se snažím pochopit sama sebe a taky pochopit frázi "vraťme se do svého nitra".Je toho více co se snažím v sobě chápat a poznat. Jen tohle mi nějak momentálně vrtá hlavou a já si nejsem jistá jak to mám udělat, nebo jestli jsem toho schopná. Když prochazím své postavení planet a celkově vše co se odehrává, trochu se děsím:D Nejsem si jistá, jestli někdy půjdu tím správným směrem k sobě samé a celkově a jestli budu třeba i trošku víc šťastná, nebo spokojená.
Byl by někdo z Vás ochotný kouknut na mě a něco mi k tomu říct?
Žena nar. 6.2.1997, čas asi: 15:59 Brno
Moc děkuji <3

Příspěvky v diskuzi

Řazení:
22.11.2019 - 12:21 | Filtr
(Panna) Mici Angóra
Tak to stélium ve Vodnáři úplně standardní není, ale jinak mi nepřijde, že bys měla nějaký extra zátěžový horoskop. Spíš bys s tím příliš obsazeným vzduchem potřebovala trochu zatížit, abys neodletěla :14: :2: Úplně Ti chybí voda, tu by ses měla snažit si doplnit. :17:
22.11.2019 - 12:35 | Filtr
(Vodnář) Bjuryna » Mici Angóra
Děkuji za odpověď:)
22.11.2019 - 12:53 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý
Mě by možná nezaujalo v tomto radixu ono stelium jen pozicí ve Vodnáři (a Kozorohu), ale spíše jako stelium u descendentu (přestože většina planet je v podstatě v 6. domu). Samozřejmě jsou krajní planety mimo orbis, ale celkově takový shluk v tak úzkém rozpětí na západě (krajní planety do 22°), to se tak často nevidí. Zde bych věřil skutečně na velkou orientaci na druhé lidi. Možná i jak se říkalo: "Sloužím lidu!" (Pracuji pro lid.)

No a pak je třeba si ujasnit, co je "správně" a jestli je to ve skutečnosti opravdu "správně"! Jít k sobě samé...
Věřím, že v dnešní době to na člověka dříve či později dýchne odněkud. To je pořád "miluj sám sebe, přijmi sebe, natři to ostatním" atd. A pak tam každý vloží svoji představu. A teď si vezmi, že se s tím ztotožní někdo, kdo to má jinak, kdo má být skutečně orientován na druhé lidi a začne na sebe roubovat návody, které některým skutečně mohou pomoci, ale jemu samotnému uškodí. Protože ho odvádí od jeho podstaty, která může být naprosto opačná! A začne se v tom ztrácet. Navíc u druhých (kdyby to bylo třeba skupinové, uvidí progres a sám nic, z čehož mu bude zákonitě ještě hůře, mít se méně rád!
Zaplať pámbu, že jsou na světě rozdíly! A zaplať pámbu za lidi, jako jsi Ty! Vždyť jinak bychom tu všichni umřeli nudou. A nikdo by nám nepřipomínal, že věci lze dělat i jinak. A že žijí mezi námi lidé, kteří mají všelicos jinak. A že to je přínos pro společnost jako celek.
Často se dočteš, že chce-li člověk něco udělat pro druhé, musí nejprve něco udělat pro sebe. A kdo nemiluje sebe, ten nemůže milovat druhé. Jenže někteří vzdor tomu nejvíce pro sebe udělají tím, že dělají pro druhé. A láskou k druhým posilují sebelásku. Takže cesta od sebe může být současně cestou k sobě. Ona totiž Země je kulatá. A zatímco ostatní k sobě přichází "zepředu", někteří tak činí "odzadu". Že něco nějak má většina, to ještě neznamená, že to je správně, nebo jediné správné.


Prostě za sebe bych řekl, ať důvěřuješ svým pocitům. Určitě víš, v čem se cítíš lépe a v čem hůře. A přestože si nemyslím, že bys byla průbojný typ, stůj si za svým. Člověk nemusí vzdorovat. Někdy stačí nenápadnost a jet si to svoje.

Já samozřejmě zde píši o orientaci na druhé, nevím, jak až se to může projevovat. A Ty sama jsi se zde nerozepsala nijak více. Je klidně možné, že skutečně jsi někde tam na okraji, kde to může způsobovat problémy. Tam by asi nebylo dobré hnát věci do většího extrému. Nebo by bylo dobré se tam alespoň dobře dobře zorientovat, ať to není tápání. Mít pevné místo. Jestli chceš, můžeš se rozepsat, nebo nastínit, na konkrétní otázky lze někdy skrze astro získat zajímavé odpovědi. Ale já chtěl hlavně říct: Jsi přeci svobodný člověk a proto rozhodni se sama! Člověk většinou dobře ví, co pro něho není. A není dobré to přetlačovat. Ale někdy se s tím dá udělat i dohoda. :3:
22.11.2019 - 14:27 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Sosna zvlčelý
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Khalia Zvlčelá, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Joo, přesně! :15:
22.11.2019 - 14:32 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Khalia Zvlčelá, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Jsi komplikovaná? Jsi žena. :4: No, ale my si to rády děláme komplikované, i když bychom nemusely.

Nitro nenajdeš tak, že ho budeš cíleně hledat, ono to ani není konkrétní místo. Prostě děláš to, co máš ráda, to, co Ti dává smysl. I pro celek. Myslím, že tomu budeš rozumět. No a pak v tom nitru budeš raz dva. Svět je teď plný různých pouček a rádoby rad, které se tváří líbivě, ale nikam nevedou, jsou to takové umělé mantinely, kam se na čas dá napasovat, nicméně rozumnému člověku tam začne za chvíli být těsno.
22.11.2019 - 15:20 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Sosna zvlčelý
Cece ty ses taky docela orientovany na druhe ackoli to v tvojem horoskopu moc videt neni.
22.11.2019 - 16:27 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Sosna zvlčelý
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele AL8EX, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
tak to je krásný :15:
22.11.2019 - 16:34 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele AL8EX, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
ty jo, dobrej osud..za mě je vždy otázka, zda li se koukám na to co se dle horoskopu člověk má teprve naučit, nebo na to co je..??
Ale Sosna to napsal fakt hezky a nezbývá než souhlasit..

Jistá si nebudeš nikdy..to by byl spíše znak nejistoty a sebeobelhávání..

Můžeš si bejt jistá, že každý kdo se vydal na cestu k nitru napřed musí projít houští složitosti, nerovnováhy a mnohých a mnohých omylů...ale už jen to že jsi vyšla(vyjdeš), je přece velkej čin...každej kdo setrvá najde cestu, jsou tu i ti nehmotní a ti na rozdíl od nás "těžkooděnců" mohou vnímat šířeji a tak i pomáhat hlouběji a přesněji...

někdy stačí změnit náhled na to co je "štěstí" a člověk si uvědomí, že je opravdu šťastnej :74:
22.11.2019 - 17:23 | Filtr
(Kozoroh) Bosch
Saturn v padu na jiznim uzlu. V kombinaci s vodnar slunce(exil) a stelium u desc, bude tezke projevovat svoji osobnost a to i pres asc leo ktery vyzyva k alespon obcasnemu predvadeni. Byt videna.
Zde silna ambivalence.
Stesti, spokojenost, poznani, spojeno s kolektivitou ktera zprostredkovava uvedene pocity. Prace s lidma a na vztazich.
Vysledky vsak spise v pozdejsim veku. Moznost navazat hluboky vztah se starsim partnerem anebo v pozdejsim veku. Netlacit na pilu, neb se to vraci, radeji se "priznat" a vyjit situacim vstric coz by mohla byt dobra zivotni strategie. Prijimat vse tak jak prichazi bez protestu. Abys prezila a nedostavala nakladacku.
Je zapotrebi v sobe, skrze sebe, vyvazit vliv spolecnosti. To je cesta k rovnovaze, harmonii.
22.11.2019 - 17:46 | Filtr
(Vodnář) Bjuryna
Díky všem za reakci:) Tak mi to příjde, že jsem to možná komplikovala trochu i já sama v hlavě. Že my ženy jsme komplikované, o tom žádná, jen mi přišlo že já jsem trošku víc:D
Díky Vašim reakcím se nad tím můžu zamyslet zase z jiného úhlu.
Díky :1:
22.11.2019 - 23:12 | Filtr
(Váhy) Buddha/2
No jsi. Zvykej si :4:.
Nebo můžeš kouknout sem, nač vynalézat vymyšlené :3: :5:

https://www.zeny.cz/motivace-a-kari…
23.11.2019 - 11:09 | Filtr
(Vodnář) Bjuryna » Buddha/2
:4: tak diky :1:
23.11.2019 - 11:50 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Vivianne, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Možná můžeš v sobě cítit určitý rozpor díky tomu, že Ascendent (vnější chování a vystupování) ve Lvu máš v opozici na většinu důležitých planet (Luna, Venuše, Jupiter, Uran). Tzn. tvůj vnitřní svět může být lehce v rozporu s tím, jak se projevuješ navenek.
Podle mě my ženy nemusíme být nutně komplikované. Jako klíč vnímám upřímnost - k sobě i k druhým. Prostě na nic si nehrát, nic nepředstírat, nemlžit. A pak spousta komplikací zmizí. Upřímnost, otevřená komunikace. Jinak my ženy jsme od přírody cyklické, ale i v tom je určitá zákonitost (pokud hormony fungují správně, což třeba ale narušuje hormonální antikoncepce a dělá zmatky, mimo jiné i třeba při volbě partnera). Pokud chceš pochopit přirozené cykly ženy, doporučuji knihu Cyklická žena. Myslím, že nic komplikovaného na tom není :3:
23.11.2019 - 13:51 | Filtr
(Býk) player
Kup si mandolínu . A uvidíš (až se naučíš hrát ) , jak všechny komplikace zmizí.
11.01.2022 - 00:24 | Filtr
(Blíženci) Frenkiiii
K sobě samé se dostaneš skrze dech.Prostě vědomě dýchej a pokládej si v klidu otázku,,kdo jsem´´. Nebo si to prostě řekni a pak ti přijde situace, věc která ti s tim pomůže ?


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2022
Lunární kalendář
Úplněk ve Lev Lvu
ukázat kalendář »