dotaz ke vztahu


09.09.2019 - 00:49
(Býk) Deam
dotaz ke vztahu
Ahoj, zajímalo by mě, co byste řekli na tento vztah?

Ačkoliv nejde o vztah příbuzenský, je vnímána vzájemně velká blízkost, snad i podivné propojení, bohužel ne vždy zrovna v pozitivním smyslu - poranění jedné je následováno poraněním druhé, za stejných okolností - na eskalátorech v metru. Dnes se přihodila další událost, jíž jsem byl osobně svědkem, tentokrát v terénu, a tak se dohadujeme, jestli už to stačilo a nebo můžou pokračovat další podobné události či co to vlastně má znamenat? :)

Není to zcela přesné, protože netuším čas narození na minuty, ale jinak to odpovídá.
K příspěvku je přiložený obrázek, který se zobrazí pouze přihlášeným uživatlům.
(Přihlásit)

Příspěvky: Všechny | Deam

Řazení:
09.09.2019 - 09:14 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý
Pokud se jim dějí tyto věci samostatně (jedné bez druhé, kde druhá to pak nějak analogicky prožívá obdobně), nekoukal bych na vztahový horoskop (synastrii a to i v případě nějakého vztahu mezi nimi), ale samostatné radixy. Pakliže jde o příčinu u jedné (nastaví nohu) a dopady u druhé (pád, zranění), pak bych na vztahový horoskop již hleděl, ale stejně bych vycházel prvořadě z nativů.

Více informací by neškodilo, ona astrologie není věštírna, aby dokázala popsat, že se ten a ten den stalo to a to, té a té. Naopak lze dohledat v případě dobrého popisu a datace události nějakou souvztažnost astrologickou (třeba obdobné tranzity) a z toho si vzít poučení, aby se podobné jevy neopakovaly, zmírnily v dopadech, nebo se je podařilo využít pro dobro věci.
09.09.2019 - 09:49 | Filtr
(Býk) Deam » Sosna zvlčelý
Díky. Zkusím to trochu rozepsat a pak ještě něco zjistit a doplnit.

Když si první (starší)poranila kontník na těch eskalátorech, ještě druhou varovala, aby si dala pozor a i přes to se pak přihodila podobná příležitost, která vlivem českého zdravotnictví vede k dalšímu zhoršování stavu, nakonec bude nutná operace a dlouhodobé rehabilitace - někdy v blízké době. No a včera u starší pád zaviněný špatným odhadem. Podle doktorů to nevypadá na nic vážného - bez zlomeniny, ale podle faktického stavu dost mizerná mobilita.

Radixy:

http://osobni-horoskop.najdise.cz/r…

a

http://osobni-horoskop.najdise.cz/r…
09.09.2019 - 11:38 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý » Deam
Když kouknu na radix starší paní, tak vidím stelium ve Vodnáři. A Vodnář jsou kotníky, holeně, lýtka, achilovky… Dispozitorem těchto planet je Uran, který si obsadil 6 dům – dům zdraví. Vládcem 6 domu je Merkur, který je na počátku Vodnáře. Obě planety pojí těsný oboustranně aplikační aspekt (kvinkunx) a navíc jsou spolu v recepci. Pokud zde dochází k nemocem (v případě Urana i úrazům) v popsané oblasti, není to vůbec nic překvapivého, tato oblast je náchylná. Souvislosti zde mohou být i skrze nervovou soustavu (omezení citlivosti? zhoršené přenosy vzruchů?), ale to zase já nejsem odborník a diagnostik. Jen mi zde nějak vyskakuje, zda není problém s prokrvováním dolních končetin, s jejich okysličováním, tím zhoršenou citlivostí a tím pádem viz výše. Rozhodně bych této osobě nedoporučoval kouření!
Ještě mne zde napadá souvislost s 12 domem. Ten má na zdraví dopady též, ale v jiných souvislostech. Někdy je dobré se na to podívat.
Vládcem 12. domu je Jupiter, který je jednou z planet stelia ve Vodnáři (opět ty kotníky, holeně, lýtka…). Jeho vliv je posílen opět těsným aspektem se svým (spolu-)dispozitorem Saturnem (Saturn jako spoluvládce Vodnáře). Opět je to kvinkunx, oboustranná aplikace. Asi bych se ještě zkusil nad vlivy kvinkunxů zamyslet, jaký zde mají vliv? To jsem neanalyzoval, není čas.
No a samozřejmě ASC v Kozorohu mívá vztah ke kostem jako celku.

Abychom měli spojení se zemí, mohli se po ní pohybovat, máme nohy. Tento kontakt nám zajišťují chodidla, v astrologii Ryby.
Kotníky a lýtka nám nám ještě (spolu s nohama) nezajišťují pohyb (to až ve spojení s koleny, stehny a kyčlemi – Kozoroh a Střelec), ale je zde schopnost se napřímit. Udržovat rovnováhu.
Pokud někdo trpí v oblasti symbolizované Vodnářem, je dobré se vždy zamýšlet, zda se nepotřebuje narovnat, napřímit. Proč nestojí vzpřímeně? Co jej tíží, ohýbá, že to nakonec lýtka neunesou? Vodnář nám vždy říká: Narovnej se a stůj vzpřímeně! A narovnat se samozřejmě potřebuje nejen na těle.
09.09.2019 - 12:03 | Filtr
(Býk) Deam » Sosna zvlčelý
Jak je u mě zvykem, trochu jsem to pomotal.

Problém s kotníkem nastal při jiné příležitosti, takové "běžné" uklouznutí v domácnosti.

Na eskalátorech byla zlomená nějaká kůstka pod ukazováčkem u levé ruky.

Stalo se 18. srpna 2018, u kamarádky došlo k nehodě s nohou někdy v polovině listopadu 2018, přesný den netuším, levá noha. Kdybych zjistil, doplním.

Vyprávěla mi, že měla nějakou předtuchu, že nad její mladší kamarádkou něco visí a pak se právě stalo, co se stalo a přitom se po té nehodě vzájemně ujišťovaly, že si musí dát pozor, nestalo se.

Původně měla jít mladší na operaci, nakonec to odkládali a odkládali, velká chyba, protože stav se zhoršuje.

Včerejší nehoda by se měla spravit během dvou či tří týdnů, zajímavé, že se to tak překrývá.

Mladší je v neustáléhom spěchu a shonu, k nehodě došlo právě zase kvůli spěchu a 10. října by měla jít na operaci a pak budou následovat rehabilitace, až půl roku - je tam poškozené koleno, natržené vazy, tak, že aktuálně je problém i při řízení auta se spojkou.

Díky moc!
10.09.2019 - 10:38 | Filtr
(Střelec) MIKULAS
Dobrý den,
podle definicí Východu, jde o harmonicky sestavený pár Tygra a Vepře, kdyby šlo o muže a ženu. Bez ohledu na věkový rozdíl, mohli by utrpět pouze dlouhověkost.

Pokud jde o dvě ženy a nebo o dva muže, potom je vše jinak. Bez ohledu na příbuzenství, jde o pár kde se Kočka honí s Myší.

Ano, vzájemnost je silná. Ještě se vrátím a doplním.


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2020
Lunární kalendář
Luna v RybyRybách
ukázat kalendář »