Poznáte, když někomu chybí nebo přebývá živel?


30.07.2020 - 10:41
(Panna) Mici Angóra
Poznáte, když někomu chybí nebo přebývá živel?
Jste schopni cítit z lidí převahu nebo naopak absenci nějakého živlu?

Z mého pohledu se poměrně dobře pozná přepálený vzduch a oheň (pokud to tedy nebrzdí např. něco výrazně opačného na asc), pak zcela chybějící oheň a třeba i chybějící voda. Asi dost záleží na tom, co má člověk sám v radixu nebo ne? Co si o tom myslíte? :17: :92:

EDIT: Nali mě inspirovala, klidně je možno rozšířit téma i o citlivost na nějaký konkrétní aspekt v horoskopu, já už mám třeba nos na napěťový aspekt Merkur-Pluto a poznám i Merkura kolem 20 st. Býka, zejména pokud je retro nebo má nějakou "pěknou" vazbu na Saturna. Nebo zesílené Ryby a Neptun.

Příspěvky v diskuzi

Stránka: 6 5 4 3 2 1
Řazení:
04.08.2020 - 15:42 | Filtr
(Blíženci) Lupi » eau
Aha? No to je docela dobře možný, že lidi se stelliem jsou vlastně jako zvýraznení - dík, to mě nenapadlo.
Saturna já mám u veliké úctě....jednou mi na autě selhaly brzdy a od té doby o to víc. Když jsem si představila, že by někomu "selhal" Saturn....což asi nehrozí :4:
04.08.2020 - 15:38 | Filtr
(Blíženci) Lupi » mili111
To je slovo, co? :61: Občas na trubce sleduju něco jako "nová čeština", což jsou posbíraný kravinky a blbinky, který náš hravý národ dělá s rodným jazykem.
A mlamoj mi teda utkvěl, to jo!
Je to MLAdý MOderní Jinoch :46: Myslím, že si pod tím vybavíš přesně to, co to označuje.
04.08.2020 - 15:36 | Filtr
(Vodnář) mili111 » Anilah
NJ...jen už jsem trochu víc omlácenější....no....zažila jsem drsnější dobu (myšleno k většinovému ovzduší :4:)
04.08.2020 - 15:34 | Filtr
(Vodnář) mili111 » Lupi
Jaký mlamoji...kdo to :22: :63: :4:
04.08.2020 - 15:33 | Filtr
(Blíženci) eau » Lupi
Bože :61: co to se mnou je? :61: Bych všechno měla radši číst několikrát :41:
Zpětnej chod mi teď dělá nevím co :61:

Taky netuším co to může znamenat, když je kolem víc lidí se stelliem. Ale vnímám to tak, že to stellium zesiluje zaměřenost na něco tak ti lidé budou asi víc výrazní a prostě se asi jen o to víc potkávají navzájem...

To každopádně, saturn je kapitola sama pro sebe.
04.08.2020 - 14:22 | Filtr
(Blíženci) Lupi » Anilah
A to nešéfuješ mlamojům............ :46: Kamarádka jo a pláče :61: a ještě říká, že sice vyhazuje jednoho za druhým, ale jak lumíci do moře......
04.08.2020 - 12:51 | Filtr
(Vodnář) Anilah » mili111
....já už většinu práce nemůžu vykonávat odkudkoli...bo mi přijde (v lepším případě) zbytečná...v horším přímo proti mému světonázoru :61:......no a nebo mě lezou na nervy ty lidi :61: (a pokud jsou to veledůležití idioti dělající nesmyslnou práci....hmmm...nemám na to :61:)


Mám čím dál větší pocit, že jsme ségry. :61:
04.08.2020 - 12:51 | Filtr
(Blíženci) Lupi » eau
No dík, vím, co je stellium :61: Myslela jsem tím, jestli to nedělá, ten zpětnej chod - ale to byla jen taková úvaha, asi nedělá.
Mmch, nevím jestli sis všimla, co je tu lidí, co mají právě stellium? Docela mě to kdysi zarazilo, jestli to něco jako neznamená - ale nevím co.
Panenskej Saturn strašpytel? No chudák....nakonec, nějaký to strašpytlení má v popisu práce. Když ho jeho člověk nebere dost vážně, řekla bych - tak strašpytlí.
04.08.2020 - 09:39 | Filtr
(Blíženci) eau » Lupi
Stellium je že tam máš třeba víc jak 3 planety. Já je tam mám 3.
Panenský saturn...hm to je hlavně pořádnej strašpytel...

To je hezký přirovnání...mosty...
03.08.2020 - 14:13 | Filtr
(Blíženci) Lupi » Žihadlo
Komáři jsou mrchy, to je pravda. Ale zase....ptáci aspoň mají co žrát.
Njn: to je ale takhle s každým - buď budeš využívat svoje danosti a talenty k něčemu konstruktivnímu, nebo destruktivnímu, to je na každém. Jak byla třeba ta debata s Kocourem Mivikem, žejo - taky ne a ne pochopit, že kozoroží pomalost může být solidní důkladností a furt toužil po nějakém tom espritu, nebo co :4: Pro mě je to vždycky smutná podívaná, když někdo vraždí a zahazuje svoje talenty.
03.08.2020 - 11:30 | Filtr
(Panna) Žihadlo » Lupi
No jo, to o líhni jsi psala, když já psala, to já už nepřečetla. A je to tak. I když takové mrchy jako komáři se v ní taky líhnou. :20:

Znám ženskou, na kterou ta bažina sedí. V tom negativním. Ona sama to o sobě tvrdí. Že stahuje pod hladinu (chlapy). Jenže ona se v tom vyžívá. Prý je vždy na počátku varovala. Možná jo, ale upřímně, když se člověk do někoho zamiluje, nepřikládá tomu váhu. Oni nevěří, že to tak dopadne. Ona to ví hned od počátku, protože cíleně za tím jde. Proč, to netuším. Její radix, abych hodila do placu, neznám. Ale živlově na mě působí právě jako směsice vody a země. V tom se ale můžu mýlit.
Takže tohle pro mě je bažina, která využívá především svých stiných stránek. Dobré potlačuje, ty drží u dna. Tedy musela bych se optat těch chlapů, jestli tam u dna něco dobrého cítili.

Nevím, jestli transformuji navenek. Uvnitř jo. A na nějakou oblibu popravdě docela z vysoka kašlu. Přátel mám rozhodně méně, než více. Nějak ani nepotřebuji rozšiřovat moc jejich řady, chci si uchovat stávající, protože na ty jsem se mohla vždy spolehnout. A ovace ať si vetknou všichni za klobouk. Moje dětství a mládí nebylo nic moc, tak mě to možná zocelilo, možná zatvrdilo. Ale i tak vím, že v porovnání se spoustou jiných jsem na tom byla ještě velmi dobře. A že někdy se dá žít i mezi obludami.
01.08.2020 - 18:49 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » Lupi
Tak já to ještě zvážím :61: :17:
01.08.2020 - 18:13 | Filtr
(Blíženci) Lupi » Mici Angóra
Buď, Micinko! Prosímprosím, smutně koukám! :24: Jsou tak zapotřebí......my je skoro všechny vyvraždili a kde se pak má najít nějaká řádná líheň? Náš svět je suchý jak hnusná sušenka (a pak se divíme suchu v krajině) a plný ostrých hran. Třeba nám vody, nespoutané vodovody.
01.08.2020 - 18:10 | Filtr
(Blíženci) Lupi » Lupi
No teď mi došlo, že to má taky vlastně vedle sebe (ňáko jsem si nevšimla, že Lev a Panna sousedí :61:) a přemítala jsem, jak to teda dělá a mám dojem, že trochu jako s tou kvadraturou - zapíná je tak nějak dle potřeby a jejich určení. Takže asi takto, řekněme. Asi má jasno, k čemu je Luna a k čemu Ascendent.
01.08.2020 - 17:41 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » Lupi
"je strašně komplikované zvládat sousední pozice"

Něco na tom může být :3:
01.08.2020 - 17:40 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » Lupi
Já nechci být bažina :32: :42:
01.08.2020 - 15:30 | Filtr
(Blíženci) Lupi » Mici Angóra
No já jsem si všimla, že vůbec je strašně komplikované zvládat sousední pozice - ať už Slunko/Luna, nebo Slunko/As, nebo Luna/Asc. Děsně se to pere. Moje jedna milá kamarádka je Račice s Lunou v Rybách a Asc na Lvu a jo - má s tím potíže. Řekla bych, že je to horší, než moje kvadratura.
Její Lev jí púsobí v životě mnohá zmatení - a přitom dcera je Kozorožka/Panna taky s Asc na Lvu a tý naopak hezky pomáhá.
01.08.2020 - 15:24 | Filtr
(Blíženci) Lupi » eau
Zpátečky někdy třeba! Co to stellium v Panně? Panenskej Saturn bývá pěkná konzerva......ale já bych se nedivila ani Blíženčí zpátečce; my jsme přece do všech směrů - vyjma vertikály, samozřejmě. Máme být mosty a přes ty taky chodíš tam a sem.....O Blížencích se vůbec traduje řada volovin - třeba, že nejsou houževnatí.
31.07.2020 - 18:04 | Filtr
(Blíženci) eau » Lupi
Wow koukám na datum narození a horoskop - vtipné x))

No, já ač mám taky nejvíc vzduchu a ohně podle těch výpočtů, tak nejvíc tahám do svého života tu vodu, jak už jsem psala. Myslím že je to fakt tou mou venuší v raku. Vycítím a splynu.

A ty máš to své stelium zase v 10.domě čemuž vládne saturn/kozoroh, tak možná proto ta zem...

Země vodu mám doma ale řízlou i ohněm a vzduchem v merkuru a marsu, což si myslím, že té bažině dělá zrychlenější proces x) bohudík pro mě x)

Nevím jak působím já, ale prej zpomaluju x)) respektive prej občas dávám i zpětný chod x))
Jak to může udělat blíženec, to fakt nechápu :49: :20:
31.07.2020 - 17:00 | Filtr
(Blíženci) Lupi » Žihadlo
Naopak, bažina má být bažinou a jak jsem napsala - líhní živého, to se mi líbí. Já se taky nemůžu tvářit jako osvěžující vánek - ačkoli jsem si to o sobě dlouho ráda myslela :4:
Pevná zem pod vodou.....jako dno? No to ale musíš vědomě prožívat vodu i zemi extra, ne?
mmch, tvé fascinaci kutím železa se vůbec nedivím.....s Plutem na Asc :37:
Ty zřejmě transformuješ, kudy chodíš, co? mno.....hádám, že ti to moc popularity nepřinese.....leda bys kamarádila jen s těma, co to ustojej.Ale je to důstojný post.
31.07.2020 - 16:43 | Filtr
(Blíženci) Lupi » Lupi
Teď se koukám, že máš mou oblíbenou Lunu ve Štíru - tu miluju. Královny a králové černého humoru :37:
31.07.2020 - 16:43 | Filtr
(Panna) Žihadlo » Lupi
Bažinu nevím, ale já jako ohňová země bych tu lávu uznala.
Otec má známého uměleckého kováře. Jednou mě učil, jak kovat. Práce s rozžhaveným železem byla úchvatná. Sice to není nic pro ženskou, kout železo je po chvíli rasovina, ale uchvátilo mě to natolik, že jsem u toho vydržela mnoho hodin. A dokonce jsem s jeho pomocí i něco neuměleckého vytvořila - čtyřlístek. Bylo to ošklivé a byla jsem na to náležitě pyšná. A protože pýcha předchází pád, tak mi to pak někdo ukradl. No ani se mu nedivím. Vypadalo to kvalitou jako úplně první výtvor doby železné, tak si asi myslel, jakou cennost nesebere. :4: Ale ta energie ohně a země v tom byla přesně pro mě, fascinující, moje.

Ještě k té bažině, tak někdo je bažina. A někdo může být taky pevná zem pod vodou. Asi je možný si vybrat. Čím být. Někteří si vyberou bažinu s tím, aby si omluvili, jak se chovají. Není o co stát. Ale zase poskytují útočiště. Bludičkám, Jožinovi a tak. Takže ve své podstatě jsou taky dobří. :4:
31.07.2020 - 16:42 | Filtr
(Blíženci) Lupi » Korzárka
Nemaž :42: bílý mokasíny mě nesmírně pobavily! Můj muž je samá voda/země (blbě zvládnutá) a i já jsem mu nakráčela v ústrety v bílých mokasínech :61:
Bažina je dobrá, jen se nesmí tvářit jako nedotčená plážička :46: Nakonec je to líheň živého, že.
31.07.2020 - 16:18 | Filtr
(Býk) Korzárka » Lupi
Bažinu potvrzuju. Rozhodně si do ní nebrat bílé mokasíny. :16:

Smažu. Jen jsi mě, Lupi, pobavila. Říkávám to o sobě. :84:
31.07.2020 - 10:05 | Filtr
(Blíženci) Lupi » eau
Kolečko v zásadě poznám taky - živly a planety ne. Nebo je mi to fuk.
Mně připadá zajímavé, že jako lidský fén (samý vzduch a oheň) instinktivně vyhledávám zemské kamarádky. Případně i vodní, ale tam jde o hodně pečlivý výběr.
A dcery mám voda/voda/země a země/země/oheň :4:
Taky mi přijde zajímavé, že když je někdo hodně země/voda, tak se chová jako bažina (blbě se v něm orientuje, musí se dát bacha, aby nevcucnul a tak) a když je někdo hodně země/oheň, tak bacha na sopky a zemětřesení......a já asi vysušuju.
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2020
Lunární kalendář
Luna v RybyRybách
ukázat kalendář »