Poznáte, když někomu chybí nebo přebývá živel?


30.07.2020 - 10:41
(Panna) Mici Angóra
Poznáte, když někomu chybí nebo přebývá živel?
Jste schopni cítit z lidí převahu nebo naopak absenci nějakého živlu?

Z mého pohledu se poměrně dobře pozná přepálený vzduch a oheň (pokud to tedy nebrzdí např. něco výrazně opačného na asc), pak zcela chybějící oheň a třeba i chybějící voda. Asi dost záleží na tom, co má člověk sám v radixu nebo ne? Co si o tom myslíte? :17: :92:

EDIT: Nali mě inspirovala, klidně je možno rozšířit téma i o citlivost na nějaký konkrétní aspekt v horoskopu, já už mám třeba nos na napěťový aspekt Merkur-Pluto a poznám i Merkura kolem 20 st. Býka, zejména pokud je retro nebo má nějakou "pěknou" vazbu na Saturna. Nebo zesílené Ryby a Neptun.

Příspěvky: Všechny | Lupi

Stránka: 3 2 1
Řazení:
01.08.2020 - 15:24 | Filtr
(Blíženci) Lupi » eau
Zpátečky někdy třeba! Co to stellium v Panně? Panenskej Saturn bývá pěkná konzerva......ale já bych se nedivila ani Blíženčí zpátečce; my jsme přece do všech směrů - vyjma vertikály, samozřejmě. Máme být mosty a přes ty taky chodíš tam a sem.....O Blížencích se vůbec traduje řada volovin - třeba, že nejsou houževnatí.
31.07.2020 - 18:04 | Filtr
(Blíženci) eau » Lupi
Wow koukám na datum narození a horoskop - vtipné x))

No, já ač mám taky nejvíc vzduchu a ohně podle těch výpočtů, tak nejvíc tahám do svého života tu vodu, jak už jsem psala. Myslím že je to fakt tou mou venuší v raku. Vycítím a splynu.

A ty máš to své stelium zase v 10.domě čemuž vládne saturn/kozoroh, tak možná proto ta zem...

Země vodu mám doma ale řízlou i ohněm a vzduchem v merkuru a marsu, což si myslím, že té bažině dělá zrychlenější proces x) bohudík pro mě x)

Nevím jak působím já, ale prej zpomaluju x)) respektive prej občas dávám i zpětný chod x))
Jak to může udělat blíženec, to fakt nechápu :49: :20:
31.07.2020 - 17:00 | Filtr
(Blíženci) Lupi » Žihadlo
Naopak, bažina má být bažinou a jak jsem napsala - líhní živého, to se mi líbí. Já se taky nemůžu tvářit jako osvěžující vánek - ačkoli jsem si to o sobě dlouho ráda myslela :4:
Pevná zem pod vodou.....jako dno? No to ale musíš vědomě prožívat vodu i zemi extra, ne?
mmch, tvé fascinaci kutím železa se vůbec nedivím.....s Plutem na Asc :37:
Ty zřejmě transformuješ, kudy chodíš, co? mno.....hádám, že ti to moc popularity nepřinese.....leda bys kamarádila jen s těma, co to ustojej.Ale je to důstojný post.
31.07.2020 - 16:43 | Filtr
(Blíženci) Lupi » Lupi
Teď se koukám, že máš mou oblíbenou Lunu ve Štíru - tu miluju. Královny a králové černého humoru :37:
31.07.2020 - 16:43 | Filtr
(Panna) Žihadlo » Lupi
Bažinu nevím, ale já jako ohňová země bych tu lávu uznala.
Otec má známého uměleckého kováře. Jednou mě učil, jak kovat. Práce s rozžhaveným železem byla úchvatná. Sice to není nic pro ženskou, kout železo je po chvíli rasovina, ale uchvátilo mě to natolik, že jsem u toho vydržela mnoho hodin. A dokonce jsem s jeho pomocí i něco neuměleckého vytvořila - čtyřlístek. Bylo to ošklivé a byla jsem na to náležitě pyšná. A protože pýcha předchází pád, tak mi to pak někdo ukradl. No ani se mu nedivím. Vypadalo to kvalitou jako úplně první výtvor doby železné, tak si asi myslel, jakou cennost nesebere. :4: Ale ta energie ohně a země v tom byla přesně pro mě, fascinující, moje.

Ještě k té bažině, tak někdo je bažina. A někdo může být taky pevná zem pod vodou. Asi je možný si vybrat. Čím být. Někteří si vyberou bažinu s tím, aby si omluvili, jak se chovají. Není o co stát. Ale zase poskytují útočiště. Bludičkám, Jožinovi a tak. Takže ve své podstatě jsou taky dobří. :4:
31.07.2020 - 16:42 | Filtr
(Blíženci) Lupi » Korzárka
Nemaž :42: bílý mokasíny mě nesmírně pobavily! Můj muž je samá voda/země (blbě zvládnutá) a i já jsem mu nakráčela v ústrety v bílých mokasínech :61:
Bažina je dobrá, jen se nesmí tvářit jako nedotčená plážička :46: Nakonec je to líheň živého, že.
31.07.2020 - 16:18 | Filtr
(Býk) Korzárka » Lupi
Bažinu potvrzuju. Rozhodně si do ní nebrat bílé mokasíny. :16:

Smažu. Jen jsi mě, Lupi, pobavila. Říkávám to o sobě. :84:
31.07.2020 - 10:05 | Filtr
(Blíženci) Lupi » eau
Kolečko v zásadě poznám taky - živly a planety ne. Nebo je mi to fuk.
Mně připadá zajímavé, že jako lidský fén (samý vzduch a oheň) instinktivně vyhledávám zemské kamarádky. Případně i vodní, ale tam jde o hodně pečlivý výběr.
A dcery mám voda/voda/země a země/země/oheň :4:
Taky mi přijde zajímavé, že když je někdo hodně země/voda, tak se chová jako bažina (blbě se v něm orientuje, musí se dát bacha, aby nevcucnul a tak) a když je někdo hodně země/oheň, tak bacha na sopky a zemětřesení......a já asi vysušuju.
Příspěvky: 58-34 33-9 8-1
« předchozí  další » »|
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2020
Lunární kalendář
Luna v RybyRybách
ukázat kalendář »