Poznáte, když někomu chybí nebo přebývá živel?


30.07.2020 - 10:41
(Panna) Mici Angóra
Poznáte, když někomu chybí nebo přebývá živel?
Jste schopni cítit z lidí převahu nebo naopak absenci nějakého živlu?

Z mého pohledu se poměrně dobře pozná přepálený vzduch a oheň (pokud to tedy nebrzdí např. něco výrazně opačného na asc), pak zcela chybějící oheň a třeba i chybějící voda. Asi dost záleží na tom, co má člověk sám v radixu nebo ne? Co si o tom myslíte? :17: :92:

EDIT: Nali mě inspirovala, klidně je možno rozšířit téma i o citlivost na nějaký konkrétní aspekt v horoskopu, já už mám třeba nos na napěťový aspekt Merkur-Pluto a poznám i Merkura kolem 20 st. Býka, zejména pokud je retro nebo má nějakou "pěknou" vazbu na Saturna. Nebo zesílené Ryby a Neptun.

Příspěvky: Všechny | Mici Angóra

Stránka: 3 2 1
Řazení:
30.07.2020 - 12:50 | Filtr
(Vodnář) mili111 » Mici Angóra
Zdař....buďte rády, že tu práci můžete vykonávat alespoň z domova.....jakože žádnej asociál...jen klídek nade vše :61:....já už většinu práce nemůžu vykonávat odkudkoli...bo mi přijde (v lepším případě) zbytečná...v horším přímo proti mému světonázoru :61:......no a nebo mě lezou na nervy ty lidi :61: (a pokud jsou to veledůležití idioti dělající nesmyslnou práci....hmmm...nemám na to :61:)

Ale k tématu...mám nejvíc vody....a nejvíc to poznám tak, že jí prostě okolo sebe musím mít (fyzicky...potoky, déšť a spol.)...jinak energie se ztrácí....ale zas vodnářskej vzduch je taky silnej a to je ho jen kousek a zem vlastně taky :63:...hmmm...
Nevím, jestli to poznám u lidí...."koukám" na ně tak nějak celkově...ale asi silnej oheň a vduch poznat jde....ale mě neva....zas jde o celek a vědomí toho člověka....takže...tradičně....vím prd :95:...ale přispěla jsem s nadšením :61: :61: :61: :29:
30.07.2020 - 12:40 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » locin12
No u nás se to asi už taky nebude podporovat :39: :24:
30.07.2020 - 12:36 | Filtr
(Střelec) locin12 » Mici Angóra
Nám už teda v práci sdělili, že na druhou vlnu nakoupili kvanta roušek a dezifekcí a prý už žádný homeoffice. :4: Sakra. :4:
30.07.2020 - 12:34 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » locin12
No takový nějaký rozpor bych si představovala :1:
S tím home officem to máme stejně, já bych v něm klidně pokračovala, ale v práci jsem za asociála :61:
30.07.2020 - 12:31 | Filtr
(Střelec) locin12 » Mici Angóra
Myslím, že je to ten Rak. Někdy jsem fakt nesmyslně úzkostlivá, kolikrát stačí prkotina a cítím tlak na hrudi. A můžou to být opravdu malicherné věci, jakože sedím třeba v tramvaji a někdo vedle mě hlasitě telefonuje. Po chvíli mám pocit, že se mi rozskočí hlava. :4: Je to děsný, beru na tu úzkost prášky... A ten Asc. v Raku x Luna ve Vodnáři se myslím projevují i v tom, že bych na jednu stranu hrozně chtěla blízkost nějakého člověka, ale na druhou si držím odstup a lpím na volnosti, na možnostech dělat si, co chci.

Já jsem třeba během té karantény byla měsíc a půl doma v Praze na bytě na homeoffice, neměla jsem ani koníčky - divadelní aktivity, nezkoušela jsem, nehrála, nestýkala se tedy s kamarády, ani s rodinou, protože žijí v Ostravě a bála jsem se, abych tam něco nepřitáhla, když má máma oslabenou imunitu po rakovině a otec je starší - no a já si tu samotu tak neskutečně užívala! Četla jsem si, psala, a vůbec mi nevadilo, že ten čas trávím takhle odtržená od všech a všeho. A furt jsem si říkala, že si to musím naplno užít, protože to brzo skončí a všecko se vrátí do starých kolejí...
30.07.2020 - 11:59 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » locin12
Jsi myslíš přecitlivělá kvůli tomu račímu asc? Podle mě se musí docela "tlouct" s tou Lunou ve Vodnáři... :17: Jinak bych řekla, že ohně máš dost a to, že je Mars v Beranu určitě bude hrát velkou roli.
30.07.2020 - 11:58 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » Nalani
" Panna je jediné ze zemských znamení, které nevnímám tak klasicky zemsky (když mluvím o pocitu), možná je to tím, že jí vládne Merkur se kterým jsem kamarádka."

Lucky you :4:
30.07.2020 - 11:38 | Filtr
(Střelec) locin12
Já u sebe třeba dost vnímám, že mám nedostatek vzdušného živlu. Ohně v sobě mám podle horoskopu tak akorát, což moc nekoresponduje s tím, že jsem hyperaktivní a potřebuji ten přebytek energie nějak ventilovat (sportem ap.), to ale bude možná souviset s tím, že mám Mars v Beranu.

A je zvláštní, že když potkám někoho, kdo má v sobě evidentně přebytek toho vzduchu, tak mi ten člověk svým způsobem leze na nervy.

Jeden můj bývalý partner byl až tak zemitej, že to nepůsobilo dobře - upjatost, neschopnost se uvolnit, přehnaná organizovanost, všecko muselo mít svůj řád, vztah musel být dokonalý. Tohle podle mě taky není dobře. K emocím měl hrozně těžký přístup, co nešlo vysvětlit rozumem, to skoro neexistovalo.

Já jsem zas přecitlivělá, což se snažím korigovat jak tím pohybem, tak kreativním vyjadřováním (psaní, divadlo).
30.07.2020 - 11:19 | Filtr
(Štír) Nalani
Díky za diskuzi :17:

Já to mám tak, že celkem ty živly poznám (hlavně naživo). Dokonce jsem se už i naučila vycítit určité aspekty, což se mi potvrzuje (Ale o tom tahle diskuze není, tak nechám jen jako poznámku).
V radixu to mám jakžtakž živlově vyvážené, takže reaguju fakt až na velký rozdíl. Určitě cítím hodně vody, ale to je něco co kolem sebe celkem mám a jsem s tím v pohodě. Hodně ohně na mě působí rychle a horce (myslím tím, že ten oheň fakt cítím), takový člověk je většinou i fyzicky "suchý" (myslím, že tam nehrozí tloušťka ani nic podobného, ledaže by měl nějaký ASC v Rybách, Raku, případně Býku a nějak zdůrazněný) a mají smysl pro humor a jsou celkem optimisti (pokud nemají přehršel planet v Beranu a ještě nějak blbě aspektované). Pak ještě co cítím hodně je přebytek země. To vnímám jako strašně usedlé, zvlášť v Býku. Takové těžkopádné a únavné. Kozoroh zas je příliš tvrdý (to vnímám dost). Panna je jediné ze zemských znamení, které nevnímám tak klasicky zemsky (když mluvím o pocitu), možná je to tím, že jí vládne Merkur se kterým jsem kamarádka :2: :4:

Ohledně deficitu, to je dost závislé na tom s kým jednám. V práci to vnímám jinak, v přátelství jinak a v partnerství taky jinak. Obecně mě moc nebaví, když člověk nemá žádný oheň a k tomu žádnou vodu, to teda nazdar :4: Vůbec, celkově přehršel planet ve vzduchu a zemi vnímám jako něco, co je takové neúplné (když to vezmu z pozice toho kdo jsem a jak jsem nastavená) a vzájemně se s takovýma lidma nechápeme a máme od sebe odstup.
Příspěvky: 59-35 34-10 9-1
« předchozí  další » »|
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2020
Lunární kalendář
Luna v BeranBeranu
ukázat kalendář »