Chuť někoho zesměšnit, zostudit, schladit si žáhu....


27.01.2016 - 20:33
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele wendy30, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====

Chuť někoho zesměšnit, zostudit, schladit si žáhu....
Poslední dobou se mi nechce moc k ničemu vyjadřovat. Spíš pozoruji.... a mám otázku. Proč máme potřebu si někoho podat za jiný úhel pohledu? Co nás vede k tomu za jinou než svou pravdu útočit na jiného a dát mu co proto?

Stránka: 2 1
Řazení:
27.01.2016 - 21:56 | Filtr
(Lev) Lolo Bear
Já si myslím, že je to o touze nadvlády.. To znám moc dobře :20: musel jsem se naučit krotit své emoce a naslouchat druhým.. :61: je to stejné, jako když chce mít člověk poslední slovo :3:
27.01.2016 - 21:30 | Filtr
(Hadoken) Hustokrutě obscénní Morti
Vis co...nekdy ma clovek blbou naladu...v praci te zjebe sef a pak bez ohledu na cokoliv nastoupi zakon padajiciho bobana a maler je na svete. :4:
27.01.2016 - 21:25 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Neferlin, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Jen upravím co jsem psala vedle...


Zkuste se na ně dívat laskavýma očima...

Mají svůj pohled, tak jim to neberte... však jsou lidé jako vy :3:

Oblečte si jejich boty, projděte jejich životem a pochopíte...



Mám podobný názor jako Tulačka... ego, strach...

Málo tolerance, nadhledu, pochopení, lásky...

27.01.2016 - 21:14 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele tulačka, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Dneska už jsem psala a válčila ažaž. Odpusť mi, prosím, že to shrnu do jednoho slova: strach. A kdo se bojí? Častěji ego, řekla bych :49:
27.01.2016 - 20:47 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Hustokrutě obscénní Morti
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele wendy30, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Však ho tu zastoupí jiní :4:
27.01.2016 - 20:44 | Filtr
(Hadoken) Hustokrutě obscénní Morti
Mi tu fakt chybi Lemmony...nekdejsi vasnivy diskuter na tema ego :61: To bys mela diskuzi jak vino. :75:
Příspěvky: 31-7 6-1
« předchozí  další » »|
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2025
Lunární kalendář
Luna ve Střelec Střelci
ukázat kalendář »