
Najdise.cz ... najdi a poznej lidi, kteří se narodili ve stejný den jako ty ...
harem - Diskuze a zkušenosti
- Astrologie
online
Osobní horoskop (radix)
Partnerský horoskop
Tranzitní horoskop
Psychologická astrologie
Online výpočty
solár, direkce, revoluce, kompozit a další ...
Lunární kalendář
- Horoskopy 2026
kalendáře a jiné
Znamení zvěrokruhu
Partnerský horoskop
Ascendent a Descendent
Horoskopy na rok 2026
Čínský, Keltský, Výklad karet, Léčivé kameny, a další ...
Kalendáře na rok 2026
Čínský horoskop 2026
- Slavné osobnosti
astro databáze - Narozeniny
jména, svátky - Numerologie
online - Poznej
znamení - Galerie
uživatelů - Diskuzní
fórum

harem
06.04.2011 - 12:39
Rachelinka 5
harem
Dami a pani-kto z Vas by chcel/nechcel vlastny harem?Existuju vobec haremy,v kt.su muzi a zena im vladne?este som o takom nepocula..







06.04.2011 - 17:31
| Filtr
ivy7
Staci mi jeden chlap, a to poriadny...ktory ma ma rad. Ale dvaja by neboli na skodu...mohli by spolu kecat a pozerat spolu futbal...mna by obidvaja samozrejme hyckali no milovanie len s jednym....to asi nejde, co?



06.04.2011 - 17:25
| Filtr

06.04.2011 - 17:22
| Filtr
Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Hříšnice, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:=====
Jeden takovej mám, ale oni o tom nevědi


06.04.2011 - 17:13
| Filtr
mitea
Muzský hárem ??Hi hi
,pocíta sa od dvoch,troch ? To by mi vyhovovalo.Kazdý by mal iné vlastnosti,ktoré by sa doplnali a vznikol by jeden ideálny universálny chlap




06.04.2011 - 17:06
| Filtr
Najdise.cz
» Rachelinka 5
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Iza23, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:=====
lebo sa sústredíme na svoju individualitu a nevidíme ostatné zložky svojej duše, ktoré sú v jednote s prírodou, vesmírom, ľuďmi, s našimi vlastnými opozičnými zložkami a v skutočnosti je individualita len našou ilúziou
čím viac si na nej zakladáme a hľadáme rozdiely, tým viac sa vzďaľujeme svetlu a jeden druhému...v konečnom dôsledku sa vzďaľujeme aj sami sebe
tak to chápem ja..






06.04.2011 - 16:53
| Filtr
Lokii
monogamie je na hovno, až najdu 5 holek pro mě jako dělaných, tak budu spokojený...

06.04.2011 - 16:52
| Filtr
Najdise.cz
» Rachelinka 5
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Iza23, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:=====
neviem, nie som si istá...ale myslím, že väčšina mužov-budhistov rozhodne preferuje mužov...avšak hovoria tiež o tom (aspoň v tibetskom budhizme, že muž a žena obaja majú určité predispozície, ktoré môžu byť prekážkami na ceste za osvietením)...ale opäť nie je to o pohlaví, je to o schopnosti prekonať svoje nižšie ja...a tam majú rovnaké šance tak ženy ako i muži...konieckoncov, duša je bezpohlavná.

06.04.2011 - 16:50
| Filtr
Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Pietra di Luna, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:=====
Nechtěla bych harém...a neznám jediný a pro mě uspokojivý důvod, proč by tomu mělo být jinak...


© 2007-2025 Najdise.cz



, ale má to jednu malilinkatou chybičku - mužů je podle statistiky méně nežli žen

.. "to by bylo něco, to by bylo něco ku zdaru" ..




Štíru