Poraďte prosím


08.05.2024 - 10:08
(Lev) fubond
Poraďte prosím
Zdravím,

procházím nyní velmi těžkým obdobím a chci se zeptat, jestli to někdy skončí.. respektive je tam vyhlídka na něco lepšího?
Děkuji moc

30.07.1986 Český Brod 13:30

Příspěvky v diskuzi

Stránka: 2 1
Řazení:
13.05.2024 - 17:16 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » fubond
Štír cca 13.18. Tak dej vědět :29:
13.05.2024 - 15:38 | Filtr
(Lev) fubond » Mici Angóra
To je škoda :63: A od které minuny začíná ten asc Štíra? Nemyslím si, že jsem se narodila na minutu přesně ve 13:00..určitě tam byli nějaké minuty po.
No ale každopádně moc děkuji, a až se mi ozve matrika tak to sem hodím..snad se mi ozvou :98:
13.05.2024 - 14:27 | Filtr
(Střelec) verka96 » fubond
Jo tak... já myslela, že vám to jednou nestačilo. :27:
13.05.2024 - 14:26 | Filtr
(Střelec) verka96 » Mici Angóra
To nevím, ale docela mě to zaujalo, tipla bych že Štíra v horoskopu určitě bude mít zvýrazněný, někteří rodinní příslušníci jí zemřeli.
13.05.2024 - 14:05 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » verka96
A Marta Jandová má jako asc ve Štíru? To bych se divila. Ale může to být i Luna.
13.05.2024 - 14:03 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » fubond
No, tak to teda nepomohlo :4: Luna v Raku a Venuše ve Štíru, přičemž ty nejsi vodní, pokud máš ASC Váhy :61: Tak nevíme zas nic :39: :4:
13.05.2024 - 14:02 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » fubond
Vše hezké má rád Lev, ale i asc ve Vahách, ten ve Štíru umí být i takový "schmutzig" :4: A hnusná v hádce, to bude spíš Mars ve 3. domě :3: ASC ve Štíru bývá naopak mistrem v zachovávání poker face...
13.05.2024 - 13:53 | Filtr
(Lev) fubond » verka96
Ono když se berete v zahraničí tak pak musíte u nás na úřad..jinak ta svatba neplatí. Tak proto dvě. Manžel furt ten stejný.. :75:
13.05.2024 - 13:51 | Filtr
(Střelec) verka96 » fubond
Dvě svatby a jeden manžel??? :63: Tak to nevymyslíš. Pak se v tom vyznej, že.
Nejsou to tedy Váhy?
13.05.2024 - 13:15 | Filtr
(Lev) fubond » Mici Angóra
Přikládám fotku manžela, tak snad to pomůže..z matriky zatím bez odezvy, tak čekám až napíšou..
Jinak svatby jsme měli dvě - jednu v zahraničí a druhou u nás, ale slavíme tu co byla v zahraničí..19.11.2013..druhá 7.3.2014. Seznámili jsme se v říjnu 2002.
Moc děkuji že to se mnou takhle řešíte..ja furt řešila jen problémy, tak teď řeším ascendenty tak je hned člověku líp :3:
K příspěvku je přiložený obrázek, který se zobrazí pouze přihlášeným uživatlům.
(Přihlásit)
13.05.2024 - 12:47 | Filtr
(Střelec) verka96 » fubond
U dítěte to jde nejlíp poznat... Ještě jsem si vzpomněla, že jsem se ráda s klukama ráchala v kalužích... :4: Ale tam hraje roli i moje Slunce ve Střelci atd.
Ten štír je takovej více záludnej, vážnej, skryté věci, ten vzhled - i to oblečení, co jsi třeba ráda oblékáš - to hezké bych řekla že Váha. :27:
Vzpomněla jsem si také, jak Marta Jandová někde říkala, že když byla malá, nosila tuším mrtvou žábu v kabelce až smrděla a ráda je pohřbívala. :122: :4:
13.05.2024 - 12:34 | Filtr
(Lev) fubond » verka96
Ty jo, takže ono to fakt jde až takhle do hloubky..já to vůbec nevěděla, že třeba to může mít vliv i na to s čím jsem si jako malá hrála nebo oblečení..já mám ráda vše hezké :75: to bude spíš ten lev ale už odmala jsem si vybírala i nějaké "chudáky" hračky..s kazem, nebo se smutným výrazem, vždy mi přišlo, že je nikdo nebude chtít tak je zachráním...dodnes ráda pomahám a vždy dávám bezdomovcům peníze, zachraňuji psy atd.. ale zaujalo mě to co napsala slečna/paní předtím o tom vzhledu, já mám dost ostré rysy, hlavně nos..tak to docela trefila. Jinak špatná vlastnost moje asi největší, která mi přišla vždy dost "štirovská", že v hádce dokážu být hodně hnusná..a někdy se vytočím do nepříčetnosti..pak mě ta slova mrzí samozřejmě..
13.05.2024 - 12:25 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » fubond
No to by vypadalo spíš na ten asc Váhy-vzhled bude ovlivňovat to Pluto. DSC v Beranu by měl symbolizovat ohnivého partnera (asc Střelec), případně partnera marsovského (to je postaru i Štír). Není výjimkou, že lidi mají Slunce partnera v 1. domě. Asi kvůli tomu rozchodu můžou být oba Štíři symbolizováni i 5. domem (=jen vztah, ne manželství), který je vodní. Jeho dsc v Blížencích (vzduch) by taky ukazoval na partnerku ovlivněnou vzduchem, což je zas tvůj asc Váhy. Lunu má kde? Jinak ta data by nešlo přesněji, aspoň s přesností na měsíce? :3: K těm zemským tě může táhnout Luna v Býku a hlavně Mars v Kozorohu (symbol ideálního partnera v horoskopu ženy).
13.05.2024 - 12:06 | Filtr
(Střelec) verka96 » fubond
Možná bude lepší hodit konkrétně datum sňatku - na to jsou techniky (já to ale neumím - nápověda pro astrologa). Pokud ti zemřel někdo z rodičů - i to datum může hodně říct.
Já mám asc. na konci Berana (dříve jsem uvažovala i o Býku), ale jako malá jsem si častěji hrávala s klukama na indiány, ráda jsem jezdila v plechovém šlapacím autíčku (nechtěli mi ho půjčovat, protože jsem holka :5: a ráda jsem se vozila s tatou na motorce). Panenky jsem moc v oblibě neměla - měla jsem jen jednu oblíbenou (téma Venuše). Taky vzhled a oblékání - neměla jsem ráda nedělní šatičky, punčocháče atd. Raději mám dodnes kraťasy, tričko, než šatičky nebo sukýnky, naušnice velmi občas. Taky si mě občas pletli s klukem (vzhled), ale účes jsem měla více času klukovský sestřih, potom dlouhé vlasy. I ten styl oblékání mě hodně napověděl.
Ty to máš trochu těžší, že máš v 1. domě Pluta. TAm bych viděla typicky černou barvu, strohé oblečení - u Vah zase Venuše a vše ženské - sukýnky, šatičky, nášnice, možná více barevnosti, ale ne křiklavé, spíš více vkusu na módu atd.
Ještě bych použila nápovědu - descendent - jak jsi se seznamovala? Protilehlé znamení Býk - např. v tom mohli mít prsty ženy, v příp. Berana - kluci nebo nějaké "chlapské" teritorium. :63:
Mě občas někoho dohodili holky, ale nebylo to vždy (desc. Váhy jako někdo druhý - přes přátelský vztah, ženy). Také můj příchod na svět byl poměrně rychlý - události kolem, porod šel rychle. Tam mi to taky ukázalo na asc. v Beranu.
13.05.2024 - 10:53 | Filtr
(Lev) fubond » Mici Angóra
Sorry, já nevěděla, že můžu vložit fotku i do komentářů, myslela jsem, že musím založit novou diskuzi abych to tam mohla přidat. Tak jsem to smazala a hodím to sem..
Já jsem tmavá a mám ostré rysy, hubená dost, v dětství hodně často nemocná, chronický zápal plic atd..ale vyrostla jsem z toho. Otec Ryby asc Beran, máma Beran asc Ryby, mám hodně blízko k prarodičům, trávila jsem s nima hodně času, oba Štíři. Co se týče kamarádek tak se na mě doslova vždy lepily Račice, ale bohužel mi to s nima vůbec nefunguje, dobře si rozumím s Beranama a Blížencema. První a největší láskou je můj manžel - Štír asc Střelec, seznámili jsme se v 2002, v 2004 rozešli a chodila jsem 2 roky s jiným Štírem. Jinak kluci se mi vždy líbili spíš zemští - Býk, Panna..V roce 2006 jsme se k sobě s budoucím manželem vrátili a v roce 2013 jsme se vzali. Děti nemáme. Ještě k datům - v roce 2018 jsme se odstěhovali do zahraničí - návrat v 2020. Jinak snad žádné zásadní datum už není.
K příspěvku je přiložený obrázek, který se zobrazí pouze přihlášeným uživatlům.
(Přihlásit)
13.05.2024 - 10:02 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » fubond
Vzhled štíroidní a navíc s Plutem v 1. domě by měl být spíš tmavý (ale jasně, že lidi s ASC ve Štíru, co mají blond oba rodiče to tak mít nejspíš nebudou), spíš hubenější, ostřejší rysy, hlavně nos, výrazné oči. Váhy jsou měkčí, kulatější, ale to Pluto to právě může zkreslit. A co tvoji životní partneři, v jakém jsou/byli znamení nebo mají asc? Je tam Beran, Býk (Mars-Venuše), to jsou dost odlišné energie.

Obecně ty Štíry může přitahovat to Pluto v 1. domě. Jinak čas narození nemusí být dobře ani od matky, ani z porodnice, ani z matriky :4: Matky si často pamatují poslední čas, který viděly, než je vezli na sál, zápis od personálu bývá taky přibližný, pokud se píše až dodatečně. Dej nějaké zásadní životní momenty, jako svatba, narození dítěte, první láska, z toho se dá leccos vyvodit.

Třeba teď progresivní Venuše tvoří konjunkci s ascendentem, pokud je ve Štíru, tak tam ještě není, pokud ve Vahách, tak už tam byla cca před 3 lety. Obvykle to přinese nějakou šťastnou událost v osobním životě.
12.05.2024 - 21:28 | Filtr
(Lev) fubond » Mici Angóra
Ahoj,
V sobotu jsem napsala na matriku tak uvidíme, máma mi řekla, že asi teda spíš 13:00 než 13:30. Takže ascenden ve Vahách. Štír na mě ale prostě vždycky hrozně seděl, a mám kolem sebe furt samé štíry..mám k nim hrozně blízko, dost se s nima ztotožňuju a je mi v jejich přítomnosti dobře a cítím se "jako doma"..tak z toho jsem usoudila, že ten ascendent ve štíru prostě sedí. Zkusím sem hodit oba dva horoskopy ve 13:00 a 13:30 tak uvidíme.. Rakovinu naštěstí nikdo nemá. Jinak já jsem docela šťastný člověk, akorát teď je šílené období a hrozně mě to trápí. Doufám, že to brzy skončí... Jo a jaký by měl být ten vzhled?
Díky
12.05.2024 - 09:44 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » fubond
Jsem se divila, že tam nic z toho, co popisuješ, moc nevidím, jedině snad Pluto kvadrát ASC, resp. plutonská kvadratura. Pokud je ale v čase narození takovýhle rozptyl, tak kdyby byl čas narození kolem 12.45, už máš tranzitní Pluto na IC a to by mohla být nemoc v rodině. Čím víc ke 12.00, tím déle už to Pluto v tom 4. domě je. Případně pokud by se jednalo o rakovinu, tak i ten Jupiter konj Luna, jakkoli se to prezentuje jako příznivý tranzit. Ascendent ve Vahách nebo Štíru by měl být poznat na první pohled, i když v tvém případě může být zkreslený právě Plutem v 1. domě, které může dodávat štírovský vzhled. Pluto opozice Slunce ještě pořádně nezačalo (ale až bude, tak aktivuje konstelaci z radixu, takže o to zásadnější to asi bude), opozice na MC by při posunu času byla, takže to by mohly být ty problémy s prací. Víc spekulovat asi nebudu, když nevíme hroty domů, tak fakt těžko soudit.
11.05.2024 - 23:35 | Filtr
(Lev) fubond » MIKULAS
Děkuji moc. Alespoň se můžu těšit na stáří :75: A budu ráda když pošlete víc do zpráv. Opravdu moc děkuji že jste tomu věnoval tolik času.
Můžu se akorát ještě zeptat - ten první natální Saturn byl kdy?
11.05.2024 - 12:19 | Filtr
(Lev) fubond » cimi
Děkuji, zkusím to zjistit.
11.05.2024 - 12:19 | Filtr
(Lev) fubond » MIKULAS
Dobrý den,

Děkuji za odpověď. Mohla bych Vás poprosit rozvést to velmi těžké období kolem čtyřicátin? Už teď se bojím..ach jo :(
10.05.2024 - 20:52 | Filtr
(Vodnář) Znovuzrozená » fubond
Ano, je to důležité, pokud se posune ascendent a je navíc v jiném znamení, posunou se i domy, ve kterém jsou planety a význam tedy může být jiný. Pak např. skutečně místo dětí (5.dům) můžete řešit zdraví (6.dům).
10.05.2024 - 10:18 | Filtr
(Blíženci) cimi » fubond
Má to velký vliv. Vliv štíra může být i přítomností pluta v prvním domě…
Na matrice se dá zjistit přesný čas narození…
09.05.2024 - 07:31 | Filtr
(Lev) fubond » Znovuzrozená
Tak prý ve 13:00. Jenže to je ještě ta Váha a když si to čtu tak to na mě vůbec nesedí. To ten Štír co je potom je dost přesný. Tak nevím..a vy myslite, že treba 30 min může opravdu mít tak velký vliv?
Dopředu se omlouvám, nejsem astrolog, tak nevím jak to je.
08.05.2024 - 21:28 | Filtr
(Vodnář) Znovuzrozená » fubond
V tom případě bych si nejprve zjistila přesný čas zrození, protože to pak může zasahovat úplně jiné domy a oblasti. :3:
Příspěvky: 29-5 4-1
« předchozí  další » »|
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Vodnář Vodnáři
ukázat kalendář »