prosím o astrologický rozbor mojí situace


06.03.2023 - 16:52
(Štír) Džejn123
prosím o astrologický rozbor mojí situace
V návaznosti na mé dřívější diskuze ohledně mé chronické nemoci,chtěla bych poprosit zdejší astrology, zda by mně mohli přiblížit jak to se mnou vypadá z hlediska astrologie.. Má data narození 29.10: 1975 v Plzni, v 9:10 h.

Procházím už dlouho velmi těžkým obdobím (2021 snižování medikace při hospitalizaci na neurologii i v psych. léčebně, útěk od rodičů a stěhování a žití sama v pronajaté garsonce , léto 2022 nejhorší bolesti mého života, kruté vystřelování nesnesitelé ostré bolesti do lýtka nohy, s tím spojená opět hospitalizace nejprve na neurologii a pak celé léto a část podzimu na LDN (musela jsem ležet, ochably mé svaly na nohou, učila jsem se znovu chodit, celkem 4 měsíce, velmi nepříjemné sestry, a umírající spolupacienti, po mém návratu z nemocnice kolaps mého táty, záchvat mrtvice, není ochrnutý ale je úplně mimo duševně) a zoufale se mi nedaří, momentálně mě špatně zabírají moje léky, takže vleklá únava a nevolnosti, depresivní naladění , které mi zhoršuje zdrav. stav..

Jsem zkrátka "looser" nebo se jedná o temnou noc duše? Z hlediska tarotu procházím až do svých narozenin obdobím "měsíce", což sedí.... Jedna z mála pozitivních věcí je, že za ty 2 roky se mi podařilo výrazně snížit medikaci (s podporou lékařů), ale ted si tělo zase říká o vyšší dávky.

Pokud mi k tomu něco můžete napsat, budu moc vděčná..
Moc děkuju, Jana

Příspěvky v diskuzi

Řazení:
13.03.2023 - 22:09 | Filtr
(Štír) Džejn123 » verka96
Hovory ze země taky dost sleduju, tohle video znám.
Posílám Ti odkaz na Rostu Václavíka u Duška v Duši K -
https://www.youtube.com/watch/…

a na jeho Dýchánky -
https://www.youtube.com/watch/…
YouTube
13.03.2023 - 21:37 | Filtr
(Střelec) verka96 » Džejn123
Zrovna jsi zmiňovala Pjéra la Šéze, dnes večer jsem si poslouchala jedno jeho povídání, Hovory ze země, taky tam zmiňuje ty indiány. Mně to s ním baví. Když jsem studovala psychologii, vybrala jsem si výklad snů, četla jsem o tom odbornou literaturu, zkoušela jsem si dělat vlastní výklady, postupně jsem se občas dostala do nějakého výsledku. Popisuje tam některé lidi, jak jsou nevědomí, jak se chovají a přitom ubližují sami sobě. Myslím, že tam najdeš svého otce. Ale na druhou stranu, jej to nyní může přiblížit poznání... Možná i tebe to někam zavede.

https://www.youtube.com/watch/…

Hudba je hrozně fajn, harmonize... Ráda poslouchám, podle nálady velmi různorodou.

Rosťu Václavíka neznám, kouknu se, o čem to je.
YouTube
13.03.2023 - 20:40 | Filtr
(Štír) Džejn123 » verka96
Objevila jsem na youtube Rostu Václavíka a jeho "Dýchánky", učí různý dech.. techniky, sám měl taky dost blbou nemoc, ze který se vyhrabal......
No a ze zpívání mě vždycky nádherně uvolŇovalo zpívání alikvotních tonu - samohlásky podle Moniky Šramlový dle nahrávky.....nebo zpívání jen tak čehokoliv při vaření ....to mi většinou dodá dobrou náladu a energii na cokoliv
13.03.2023 - 19:42 | Filtr
(Štír) Džejn123 » tiferett
Ahoj,
tak se konečně dostávám k reakci na tvůj příspěvek. Píšeš o mém úkolu "vyléčit rodinou karmu"..... Přemýšlela jsem ted hodně o tátovi, chodíme ho s mamkou občas navštívit, a on je ted hodně jiný, nevím zda byl jeho mozek nenávratně poškozen,každopádně i přes to jeho typické občasné nadávání na všechno a na všechny mi přijde jako jiný člověk, je takovej smutnej, odevzdanej, asi si uvědomuje, že se s ním něco stalo, nevím zda přemýšlí o životě, o smrti? To je téma, kterému se naše rodina v komunikaci s ním vyhýbá.... No pořád mluví o indiánech, kteří ho údajně navštěvuji, tak jsem mu objednala v internetovém knihkupectví tři útlé knížky na toto téma, první je Indián od Pjéra la Šéze, pak Duše Indiána od CH. A. Eastmana a třetí Modlitby 4 dohody od D.M. Ruize, no jsem docela zvědavá, zda do nějaké z nich alespon nahlédne. On měl vždy rád literaturu faktu a především téma 2. sv. válka, tak mě napadlo třeba jestli neexistuje nějaká kniha o indiánech Navahos, kterak byly využíváni nacisty prostřednictvím kódů tajné komunikace, ale knížku o tom jsem nikde neobjevila. Ráda bych si s ním popovídala, bohužel zatím to nešlo, nebylo ani moc o čem........
Co se týká léků, vím že nejsou řešením, ale pro mě se stávají prokletím, nedokážu si představit jak bych se jich mohla zbavit, žít bez nich v současné době nemůžu ale žít s nima je život na h.., je to pořád o stavech nahoru a dolů, s hybností, nevolnostma, pořád musím sledovat čas, nejen kvůli jejich užívání ale i kvůli jídlu, dost často trpím hlady, protože léky kontraindikují s proteiny a než bych riskovala že mi bude hodně zle, to jsem radši o hladu. O spánku ani nemluvě. Nedovedu si už ani představit, že by mohl nějaký muž chtít být se mnou při těchhle všech těžkostech, které jsou ted spojené s mým životem.
10.03.2023 - 23:25 | Filtr
(Štír) Džejn123 » tiferett
Ahoj,
chci ti moc poděkovat za příspěvek,který mi přijde také velmi trefný, ještě se k němu vyjádřím, jen ted to moc nejde, neb je mi dneska hodně ouvej, asi vlivem těch teplotních změn, no tak blbě mě už dlouho nebylo, j.
10.03.2023 - 11:25 | Filtr
(Střelec) tiferett
V natálnom horoskope máš Saturn a Urán v kvadratúre – obidve planéty sú vládcami Vodnára – a toto znamenie súvisí s lýtkami a lýtka s pohybom vpred. Saturn aj Urán sú prepojené so Slnkom – Slnko aj Saturn v horoskope symbolizujú otca a všetky tieto planéty máš vo veľmi napätom postavení.
Celé to postavenie Urán – Saturn – Slnko v horoskope naznačujú problémy s otcom,lýtkami, neurologické problémy.
Neurologické problémy okrem iného súvisia s problémami slobodne sa vyjadrovať a komunikovať a ty máš hrot 3.domu komunikácie práve v znamení Vodnára – lýtka, Saturn, Urán. To, že to máš takto postavené v horoskope, naznačuje, že problémy s otcom a možno so slobodnou komunikáciou s ním si ťaháš už z minulých životov. A v tomto živote sa to celé len cez nejaké tranzity zaktivizovalo , začalo sa to prejavovať, aby sa celý problém dostal do tvojho vedomia, aby si ho začala riešiť na úrovni fyzickej, psychickej aj duchovnej.
Ascendent sa ti tesne blíži k znameniu Strelca, 1.dom v Strelcovi – a toto mávajú ľudia, ktorých úlohou často býva vyliečiť rodinnú karmu. Vyzerá to, ako by sa cez tvoje telo prejavovalo utrpenie celej rodiny, alebo dokonca rodu z minulých životov a tvojou úlohou je to vyliečiť. Nájsť si cestu k otcovi, otvoriť mu svoje srdce, nájsť svoju vnútornú silu, sebavedomie a otvorene sa s otcom porozprávať. Premyslieť si, čo voči nemu cítiš. Pomenovať tie pocity. ČO to je? Strach (Saturn) , pocity viny? (Neurologické problémy), strach otvoriť ústa a ako dospelá s dospelým pokojne sa s ním porozprávať (3.dom vo Vodnárovi) a povedať mu, čo pri ňom cítiš. Aké sú to pocity. Budete z toho obaja prekvapení a všetko sa rýchlo zmení. Riešenie väčšinou býva úplne jednoduché – ak ho pochopíme. Ak sa ti podarí otvoriť svoje srdce voči otcovi, zbaviť sa strachu z neho, odporu a všetkých negatívnych pocitov, otvoriť srdce otcove – tým vyliečiš seba, otca a napätie a utrpenie celej rodiny. Ak je príčiny zdravotných problémov na duchovnej a karmickej úrovni, vtedy väčšinou lieky ani nijaká liečba nezaberú. Problém tkvie v Duchu a tam treba urobiť radikálnu zmenu. Nie náhodou ani nie zbytočne si Škorpión. Zmena na Duchu je tvoje životné poslanie.
09.03.2023 - 19:41 | Filtr
(Střelec) verka96 » Džejn123
Je to o tréninku. Kolikrát myšlenkami ovlivňujeme fungování těla, a potom ne příliš pozitivní myšlenky ovlivňují zdraví i celý náš život. Je prokázané, že pokud se dokážeme odpoutat od svých myšlenek (často pochybujeme), jdeme do hloubi své psyché, harmonizujeme se a zdraví je o harmonii duše a těla.
KDyž ti jde dýchání, vnímání příjemné hudby a umíš vypnout myšlenky, tak v tom pokračuj. Udělej si to podle sebe...
Na netu je spousty nahrávek na meditaci. Některé jsou dlouhé, já to taky dlouho nevydržím, jen občas se to povedlo delší dobu. Stačí začít maličkostí a pak můžeš pozorovat kolem sebe, jak se věci mění.
09.03.2023 - 18:32 | Filtr
(Štír) Džejn123 » verka96
Jo jasně že jsem meditovat zkoušela individuálně i ve skupině, ale nejsem si jista zda je to jen o tréninku a zda jsem někdy opravdu skutečně meditovala, i když mi přišlo že ano, tady šlo ale opravdu o vizualizační metodu, která mi nešla. Nejlépe se odpoutávám od vlastních myšlenek dýcháním nebo zpěvem.
08.03.2023 - 19:20 | Filtr
(Střelec) verka96 » Džejn123
Ale meditace zas tak těžká není, stačí se jen na chvilku soustředit. :32: Stačí po chvilkách trénovat mysl, aby tak nějak "stopla" proud myšlenek a pak část po části se nořit tam, kam chceš.
To jsi nezkoušela? Je to jen o tréninku.
07.03.2023 - 15:39 | Filtr
(Štír) Džejn123 » Mici Angóra
děkuju, pohledám, nemáš kontakt na někoho kdo s touto technikou pracuje?
J.
07.03.2023 - 14:16 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » Džejn123
Stručně např. tady, ale pohledej si víc, když tě to bude zajímat.

https://www.energetickaoaza.cz/srt/
07.03.2023 - 13:40 | Filtr
(Štír) Džejn123 » verka96
Mám takovou knihu "Probud své vnitřní dítě" nebo tak nějak ,kde je i postup jak, ale když mě tyhle vizualizační techniky nikdy moc nešly.
07.03.2023 - 13:35 | Filtr
(Štír) Džejn123 » Mici Angóra
Ne, nevím co je |SRT, budu ráda když mi o tom napíšeš víc.
Upřímně mě v souvislosti s tátou trápí jedna věc, už dříve když byl ještě zdravý, mě opakovaně napadlo, že kdyby zmizel z mého života, že by se mi asi hodně ulevilo a nejen mě. Za tím zmizením si člověk asi představí hlavně úmrtí, trápilo mě a trápí, že mám takové myšlenky. No pokud zůstane zmatený tak jako je ted, už to nebude on a jeho manipulace jakkoli byly dost možná i nevědomé myslím také ustanou, přesto bych mu přála opět bystrou mysl a k tomu nějaké obrácení, poučení směrem k duchovnímu obrození, to je ale velká utopie myslím.
07.03.2023 - 12:57 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » Džejn123
Jasně-pak je možné, že až odejde otec, odejdou i problémy. Zkusila bych ještě, jestli s ním nemáš nějaké vazby, které by ti (klidně dlouhodobě) odebíraly energii-tam by třeba byla návaznost, že když je jemu hůř, je hůř i tobě. Znáš SRT? S tím Uranem v 6., který tam zatím nebyl, by tento typ terapie měl mít silnější účinek.
07.03.2023 - 11:33 | Filtr
(Střelec) verka96 » Džejn123
Já bych zkusila více pracovat na tom vztahu s otcem. Je tam vidět ten zásek v dětství a letos to bude tvým tématem (Jupiter na konci dubna bude přecházet přes Cheiron a 5. domem, domem dětství, radosti, podnikavosti apod.). Jak sama píšeš, práce s vnitřním dítětem. Já si třeba alespoň trochu pomáhám sama tím, že jdu v meditaci do dětství a hraju si a věnuju se sama té malé holčičce. Doporučuje se častěji se takto navštěvovat, dát té malé holčičce veškerou pozornost, lásku, prostě to co se jí nedostávalo, jí dopřát.
Možná ti nepíšu nic nového, máš už zkušenosti....
07.03.2023 - 10:43 | Filtr
(Štír) Džejn123 » Mici Angóra
Ahoj,
děkuju za tvůj příspěvek, taky bych řekla že to tranzitní téma bude o otci, neb ho řeším celý život, zejm. jeho nevšímavost a podceňování mojí osoby v dětství, kdy moje hlavní emoce k němu byly o strachu. Cítila jsem se vždycky lépe když doma vůbec nebyl, byl vždycky dost egoistický a materiálně zaměřený, jeho hodnoty se hodně točily kolem peněz a inteligence, neuznával vůbec lidi co neměli titul, no a ted je z něho takovej bezbranej stařeček, kterej říká, že ho navštívili indiáni a podobné hovadiny...Paradoxní je že leží na LDN nemocnice kde většinu svého života pracoval jako primář - internista a ted se rve se sestrama a sprostě jim nadává. No je mi ho pochopitelně líto a přeju mu aby mohl co nejdřív domů ale na druhou stranu si neumím vůbec představit jak ho s mamkou zvládneme, bude -li nemohoucí, což asi bude, v kombinaci s jeho povahou a s tím že si ani nedojde na záchod. Budu jí muset pomoct, ale vzhledem k tomu, že ani já na tom nejsem vždy stopro, to bude hodně těžké. Ale sama vím jaké to je civět na LDN dlouhé měsíce do zdi v pozici ležáka a kolem vás umírají lidé, převážně staršího data ale přesto člověka napadají myšlenky " dostanu se odsud vůbec?" To aby se se mnou začalo rehabilitovat, jsem si musela těžce vybojovat,, protože tamní lékař byl arogantní kretén.

Z alternativní medicíny jsem vyzkoušela snad všechno vč. TČM opakovaně, jediné na čem se všichni shodli bylo to že moje základní diagnoza je mylná, naposledy léčbu konopím zejm. na ty mé šílené bolesti, které už jsou snad za mnou. V té době jsem také téměř permanentně slyšela něco jako andělské chorály. Napojení k vyšším sférám mi pomohla jedna moje kamarádka, která má dar zprostředkování léčby skrze tyto sféry již od dětství a pracuje jako terapeutka, mluvila o tom, že mám v sobě nevyřešené dětské trauma. Ale přesto se jí podařilo mně pomoct jen zčásti. Takže sháním ještě psychologa - terapeuta, který má celostní přístup a zkušenost v práci s vnitřním dítětem ,tenhle týden mám sjednán termín u jedné psycholožky, tak uvidíme....
07.03.2023 - 08:31 | Filtr
(Panna) Mici Angóra
Myslím, že tranzit Pluta ke Slunci, Uranu, Saturnu to "rozsekne", ať už jakýmkoli směrem, ale ještě to nějaký čas potrvá. Plutonské tranzity obvykle chtějí, abys něco ve svém životě od základu změnila, ale co, to ti neřeknu, musíš na to přijít sama. Ten tranzit může být samozřejmě taky o otci. Každopádně kdo jiný by měl tenhle tranzit se ctí zvládnout než Štírka. :17:

Zkoušela jsi nějakou diagnostiku mimo západní medicínu? Třeba TČM? Tranzit Urana 6. domem obvykle přeje alternativě.
06.03.2023 - 20:48 | Filtr
(Štír) Džejn123 » verka96
Ahoj Verko,
moc Ti děkuju za to cos mi napsala, zvedlo mi to trochu náladu.
Říká se, že největší nepřítel je člověk sám sobě, u mě to platí natuty.
Těžko si člověk někdy zachová pozitivní přístup, zvlášt když už je tak vyčerpaný a stále se jen propadá hlouběji ...Ale zatím jsem to nezabalila, to ani náhodou:)
Jen bych potřebovala aspon přestávku na vydechnutí, no snad se dočkám.
Jana
06.03.2023 - 18:39 | Filtr
(Střelec) verka96
Ahoj Džejn,
nejsem sice moc odborník na zdravotní věci, pokud jde o astrologii, když to vezmu z širšího hlediska, brzy u tebe nastane návrat Jupitera v Beranu. I to ukazuje na letošní rok vodního Zajíce (ty jsi dřevěný Zajíc), měla bys mít v tomto kontextu podporu. Tvá duše náleží Vepři, což podle čínské astro je také v souladu s rokem Zajíce, tady je osobní podpora.
Saturn nyní kvadratizuje tvůj asc. a je v opozici na Lunu (tělo), což by mělo už polevovat. Slunce ve Štíru a asc. ve Štíru s vládcem Plutem dlouhodobě kvadratizuje Slunce jako životní energii, ale zároveň dává sextil ascendentu. Pluto jsou velmi hluboké a transformující energie, což myslím v tvém případě vysvětluje tuto těžkou situaci, kterou popisuješ a která je také spojená s tématem smrti (spolupacienti). Ale dle mého názoru, tipuji zlepšení, ovšem netroufám si říct, do jaké míry.
Problémy s chůzí bych odhadovala na Mars v Blížencích (pohyb), který je v tomto znamení nezvykle dlouho, přes půl roku. 25.3.2023 však toto znamení opustí (konečně) a možná bude posun dopředu. Ovšem přemýšlím, co udělá v Raku a tvém 8. domě. Svaly také souvisí se Saturnem, který jak jsem psala, by měl polevit ve svých zátěžích. Ten to nejvíce naznačuje v radixu kvadraturou na Slunce.
Držím ti palce a věřím, že se situace zlepší. :15:

Jsem zvědavá, zda ještě někdo napíše své postřehy...


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2023
Lunární kalendář
Luna v BýkBýku
ukázat kalendář »