Vysvetlenie


03.03.2023 - 05:29
(Vodnář) heloise1
Vysvetlenie
Ahojky co znamena v mojom horoskope venusa v konjukcii s marsom a v trigone s mojim ascedentom cize skorpionom?Dakujem

Příspěvky v diskuzi

Řazení:
05.03.2023 - 11:05 | Filtr
(Střelec) verka96
Ještě bych doplnila předchozí příspěvek.
Venuše v Rybách je povýšená, představuje lásku a soucit téměř ke všemu včetně zvířat, lásku k přírodě atd. Oba dobrodějové (Venuše + Jupiter v domicilním Střelci v 1. domě) jsou významně a dobře postaveni, zlepšují život včetně zdraví člověka, projev navenek (Mars + Venuše na asc.), věci berete do hloubky. Je tam i kus originility (Jupiter+Uran) v 1. domě. Můžete být ve společnosti oblíbená, přátelská, přitažlivá pro opačné pohlaví.
04.03.2023 - 15:56 | Filtr
(Lev) Gryphon
Rovnováhu mezi mužskou a ženskou energií.
Tato konjunkce se trochu přeceňuje, vždycky záleží hlavně na tom, v jakém je znamení a domě.
Ryby jsou v pohodě, zejména pro Venuši, čtvrtý dům se projevuje víc na vnitřní rovině. Asi můžete mít poměrně bohatý vnitřní život.
Na rovnováhu mezi vnitřním mužem a ženou ukazuje i Slunce s Lunou ve Vodnáři, i když nejsou v konjunkci.
Jediné, co mi tam trochu drhne, je Merkur. Kvadrát na Pluto a s Lilith, v Kozorohu, může dělat stav, jako že nikomu a ničemu nevěříte, zejména pak ničemu iracionílnímu a bez důkazů. Ačkoliv...to byste se asi pak neptala zrovna na těchto stránkách. Takže beru zpět, spíš bych to viděl jako určité přesvědčení o sobě samém, třeba že jste hloupá, neinteligentní nebo že nic nevíte, i když to tak není.. Jistá nesebedůvěra může být naznačena i skrze kvadrát Slunce s Chironem, kde Slunko je ve třetím domě, domě komunikace. Myslím si, že máte co říct, jste poměrně výrazná osobnost, a z nějakého důvodu si myslíte, že nikoliv. Věřte si v tom. Mluvte o tom, co cítíte, co jste, nehledejte nějakou škatulku nebo průměr, kam je třeba se vtěsnat. *Gryf


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2023
Lunární kalendář
Luna v BýkBýku
ukázat kalendář »