Tri zásadné experimenty


02.01.2023 - 11:54
(Střelec) endymion
Tri zásadné experimenty
Tři poučné a zásadní experimenty, díky kterým funguje jak covidová manipulace, tak samozřejmě i ukrajinská, nebo green dealová.

A to, že lidé podlehnou, víme od roků 1951, 1961 a 1971 kdy všechny tři experimenty vznikly.

https://blog.tomanek.com/2022/12/…
K příspěvku je přiložený obrázek, který se zobrazí pouze přihlášeným uživatlům.
(Přihlásit)

Příspěvky v diskuzi

Řazení:
11.01.2023 - 16:11 | Filtr
(Býk) player
Jaká manipulace? Tak jasně - je tu novej virus , pro starší smrtelnej s potenciálem vyhubic cca 140 milionů lidí , pokud by ho nechali volně projít bez obrany. Nastoupí věda , samozřejmě - rok , dva trvá sbírání dat , zkoumání mutací. Tady pořád někdo řeší jakousi manipulaci.

Takže fakta:
1. Covid jsme zvládli. Nechali jsme pomřít asi 5 milionů. Samozřejmě - ne konečných, protože i na jeho měkčí mutace se umírat bude, ale již normativně. Vyhráli jsme. Vyhrála věda a opatrnost.

2. Jaká ukrajinská manipulace? Jakože těch 12% našich občanů, kteří fanděj Moskvě a ani by jim moc nevadilio, kdyby Putin vymazal Kyjev jadernou zbraní z mapy jsou ti, kteří sebou nenechají manipulovat? Tomuhle vejblitku nerozumím už vůbec. I kdyby bylo něco pravdy na tom , že to vyprovokoval západ...tak genocida již dnes normativní není. Ostatně - kdyby to západ opravdu vyprovokoval , tak by Ukrajinu vyzásobil technicky dříve. Tak jako třeba Rus zásobil Vietnam nebo Severní Koreu.

3. Grean deal. Tady je to trošku o filosofii. Nicméně jednoduchá fakta vypadají takto: pokud se nestane zázrak, tak dnešní děti se už důchodu nedožijí a když, tak jen některé a ještě v útrpných podmínkách. Země jako planeta má zápal plic. Jasně , Klaus bude tvrdit, že je to normální. Možná. To už je věcí filosofie. Ale kdo se staví na zadní proti Green dealu, tak vlasně říká: co je mi po tom , že se blíží ekokataklysma? Po mě potopa a já chci svou komfortní zónu a státe - ty se mi o ní postarej i kdybys měl tisknout prachy ve dne v noci. Ono totiž - neustále rostoucí ekonomika Zemi nezachrání. Jen dopomůže k rychlejší vybrakování surovinové základny a vyrobení všeho haraburdí k ničemu. Děs , co je člověk za našetrného tvora.

Jinak - Tománek je demagog. Viděl jsem pár jeho statů v průběhu Covidu a za tři minuty bych ho sroloval pod stůl. Nicméně - může bejt dobrej spisovatel. Ale nic jsem od něj nečetl.
08.01.2023 - 21:05 | Filtr
(Panna) dj.kelly
.
K příspěvku je přiložený obrázek, který se zobrazí pouze přihlášeným uživatlům.
(Přihlásit)


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2023
Lunární kalendář
Luna v BýkBýku
ukázat kalendář »