Solar 2022/2023


24.08.2022 - 13:35
(Štír) Nabi*
Solar 2022/2023
Tak jooo :4: jsem zas o rok starší a na základě toho, jak se krásně splnily vaše/naše postřehy ten minulý rok, tak zakládám další.
Přijde mi zajímavá ta skupinka v 10. domě a ještě do toho ovlivněná Marsem a Plutem. Mars a Pluto jsou pro mě obě něčím silové planety, tak jsem zvědavá, co přinesou.
Pohrávám si s myšlenkou úplně změnit pracovní oblast a to jak funguju v rámci vydělávání peněz, ale z rozumem, zatím je to na energetické úrovni.
Co mě fakt zaujalo je Lilith spolu se solárním ASC na hrotě 8. domu. Co vás k tomu napadá?

Ráda bych i váš názor na samostatný solar, který přiložím níže. Lilith na ASC přináší podle mě vždycky něco karmického a ne úplně jednoduchého... Taky je zajímavá skupinka u hrotu 5. domu. Je asi docela nasnadě, jaká témata se budou řešit. Kou se nechce reagovat veřejně, tak klidně do vzkazů. ;)

Takže jestli vás to zaujalo a máte chuť se vyjádřit, tak pište. Budu moc ráda za nějaké konstruktivní myšlenky a nápady. :17: :79:

Příspěvky v diskuzi

Řazení:
01.02.2023 - 15:06 | Filtr
(Štír) Nabi* » Krok
Ahoj, díky za pohled na věc. Ono na tom něco bude. Prostředí dokáže energeticky ovlivňovat člověka docela hodně. Mě přijde, že jsem na spoustu věcí prostě neměla energii a prostor, což teď mám. A já se vnímám jako člověka, který miluje a potřebuje samotu a klid, nicméně se mi to v tomto roce trochu mění. Tím, že mám pro sebe spoustu vlastní pozornosti, tak mě baví vcházet do kontaktu s ostatníma lidma.
Odpočinout jsem si potřebovala a stáhnout se do sebe jakbysmet, ale teď to vnímám jako příležitost už začít něco dělat, jinak než v průběhu těch let.
"Nová udentita a kout železo dokud je žhavé..." Exactly :4: :15:
01.02.2023 - 10:38 | Filtr
(Štír) Krok » Nabi*
Nebudu přínosný astrologicky a možná nebudu přínosný vůbec. Ale radikální změna (přestěhování mezi ně patří, pokud tedy nejde o člověka, co se pravidelně stěhuje 3x ročně) s sebou nosí možnosti změnit více. On totiž člověk někdy má "svoji komfortní zónu" nikoli kvůli své podstatě, ale kvůli vlivu okolí (rodina, kolegové, letití přátelé...). Prostě oni nás nějak vidí a podle toho s námi jednají. Jenže ne vždy jsme to, jak nás tak vidí, třeba ani nechceme být takoví. Třeba pro rodiče jsme stále děti, přestože jsme dospělí, přestože jsme samostatní, leckdy moudřejší a schopnější, než oni, ale prostě z toho vystoupit často nejde jen tak. Někdy to chce udělat malou vzpouru. Najít si partnera, který jim nevoní (ale voní nám, máme ho pro sebe, nevybíráme ho pro ně). Odstěhovat se nejen z hnízda, ale daleko od jejich vlivu. Nebo u mladších lidí prospěje třeba změna školy, protože noví spolužáci nám umožňují tvořit si "novou identitu", ve starém kolektivu nás pořád budou vidět stejně.
Takže chci říct, že pokud došlo ke stěhování, promítne se to určitě i v jiných oblastech a bylo by škoda nových příležitostí nevyužít. Ale pozor, železo se musí kout, dokud je žhavé, protože by mohlo vychladnout a zatuhnou zase do podoby starých kolejí!
31.01.2023 - 07:55 | Filtr
(Štír) Nabi* » Nabi*
Tak! :D 3 měsíce od přestěhování. Koukám ještě na ten samotný solar. Co vás napadne v souvislosti s 5. a 8.d.? Jako to v tom 8. nemohl být aspoň Jupiter? :61: No nic.
Každopádně, po nejzákladnější regeneraci, mám fakt chuť se seznamovat (teď nemyslím rande, na to nemám zatím moc myšlenky), ale obecně se seznamovat s lidma, jezdit na nová místa, dělat nové věci a bavit se. Normálně by na tom nebylo nic divného, ale kdo mě zná, tak ví, že jsem člověk, který má rád svůj klid, samotu, přírodu, malé množství lidí kolem sebe, známé věci. Zdá se, že se začíná objevovat i ta druhá strana, což je pro mě podivuhodně osvěžující a vlastně se na to všechno těším.
Docela ukázka vylézání z ulity, zdá se :4:
27.10.2022 - 07:18 | Filtr
(Štír) Nabi* » tajga
To je zajímavý. Moc ti děkuju za sdílení :12: Vnímám to tak, že mi Vesmír posílá další potvrzení. Úžasná symbolika a totálně přesná! I pocitově, to cos popsala.

Děkuju :78: :79:
26.10.2022 - 14:06 | Filtr
(Blíženci) tajga » Nabi*
Gratuluji :17:
Mně se zrovna dnes o Tobě zdálo (což je hodně neobvyklé, aby se mi zdálo o lidech odsud). Ve snu si říkala, že čekáš dítě a byla si na to nejspíš sama, šlo náročnou, vážnou situaci, ale v Tobě byla velká síla a odhodlání, že to zvládneš a já věděla, že to tak je, pocit byl z toho dobrý....Zajímavé, že zrovna dneska čtu takové pokračování.
Držím palce k novým začátkům :78:
26.10.2022 - 10:16 | Filtr
(Štír) Nabi* » verka96
No, ono to už bylo na spadnutí dlouho, ale potřebovalo to uzrát :17:
Tak uvidíme, co bude dál.

EDIT: přikládám si tranzity v den narozenin, kdy bylo i zatmění.
K příspěvku je přiložený obrázek, který se zobrazí pouze přihlášeným uživatlům.
(Přihlásit)
26.10.2022 - 10:15 | Filtr
(Štír) Nabi* » Mici Angóra
Díky :61: :64:
26.10.2022 - 09:39 | Filtr
(Střelec) verka96 » Nabi*
Díky za zpětnou vazbu.
Že nikdo změnu vztahu nikdo nezminoval, ale to Pluto v 7.dome je a to bude ta změna po dlouhých letech. Plus další, co jsme tak psali, třeba ještě bude, jak nabereš síly a energie. Přeju hodně štěstí. :29:
26.10.2022 - 09:03 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » Nabi*
Dobrou :4: :34: :17:
26.10.2022 - 08:40 | Filtr
(Štír) Nabi* » Mici Angóra
Díky Mici.. hlavně teď budu regenerovat, jíst a spát... aspoň měsíc :4: :35: :62:
26.10.2022 - 08:19 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » Nabi*
Vypadá to na spoustu nové energie a zážitků, užij si to :12:
26.10.2022 - 07:21 | Filtr
(Štír) Nabi*
AstroUpdate

Solar 22/23 je tu a já po víc jak deseti letech odcházím ze vztahu.
Zajímavé je, jak se to sešlo i s tím zatměním. To jsem si spojila až nedávno, kdy jsem si uvědomila, že zrovna toho 25. teď je Novoluní a ještě zatmění.
05.09.2022 - 19:29 | Filtr
(Štír) Nabi* » cimi
Nemaž :62:
05.09.2022 - 10:48 | Filtr
(Blíženci) cimi » Nabi*
Ano vím, co myslíš...na fcb x)
Mám potřebu ještě k tomu něco dodat,jen kvůli tomu, aby to zaznělo a prostě protože mám potřebu to sdílet :74:
Nevyvracím, že ta tvrdost je někdy hodně důležitá...naopak souhlasím, že je ta tvrdost dokonce někdy i jediný prostředek k tomu, aby se vůbec pochopilo, co to ta měkkost, citlivost a otevřenost srdce je...
A je to jen detail...co teď vnímám nově a jinak je, jak moc je důležité vytvořit si spíš to pevné jádro - tj pevný a láskyplný vztah k sobě v té hloubce na základě přijetí všeho co vyvstává a pochopení souvislostí...tj, že k sobě vpustíš právě naopak vše, co se tě dotýká (nikoli že se tím necháš ničit) protože už to pouštíš do sebe skrz jiný filtr...jakože "aha, tady se mě to ještě dotýká, tady to ještě touží po tom podívat se na to"...protože všechno co se člověka dotýká nějakým způsobem naráží třeba na naše "zranění" ...ukazuje to na místa, kde ještě se např. můžu mít víc ráda nezávisle na druhých...je to takový paradox...síla, která z toho vzniká pak čím dál víc odpuzuje všechno nesouladné aniž by ses nějak moc musela nadřít, nebo obouchat si lokty...že se ty hranice pak tvoří tak nějak víc láskyplně, protože vznikají z místa, kde se cítíš v bezpečí, nikoli v ohrožení :74:

...smažu :62: :74:
05.09.2022 - 09:21 | Filtr
(Štír) Nabi* » cimi
Co si ještě mohu sebou nést...
Poslední dobou mám pocit, že skoro nic!
Ad tvrdost. Někdo někde na příspěvek (myslím tvůj) odpověděl, že abychom se naučili měkkosti, musíme se nejdříve naučit ostrým loktům (nevím jak to bylo přesně) ale já bohužel souhlasím.
Nejdříve je vymezení hranic, pak až uvolnění, otevřenost a měkkost. V opačném případě to člověka sejme.
A hranice nemusí překračovat jen očividně agresivní jedinci, ale i velmi přehodní lidé, kteří mají tendenci k oběti.
A přiznám se, že se občas stane, že to použiju na nesprávným místě, ale s manipulátorama se mi to osvědčilo.
04.09.2022 - 16:17 | Filtr
(Blíženci) cimi » Nabi*
Přijde mi zajímavá to propojení mezi planetami a domy...luna ve 4. domě slunce v 5. domě...jsou vlastně v těchto domech doma...jsou si i poměrně blízko...možná je to o nějakém propojení toho mužsko ženského principu v sobě...přičemž toto vnitřní přiblížení otvírá tlak do 7.domu - tedy partnerských vztahů a nese apel na transformaci...takový otazník, co si ještě mohu s sebou nést aby se ve mně ten pár muž a žena mohl opravdu propojit...na straně luny opět merkur - např. komunikace svých pocitů...na straně slunce je venuše - eh, nevím jak popsat...možná zjemnění toho mužského principu, té tvrdosti...
Tímhle zatím skončím x)
25.08.2022 - 13:12 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » Nabi*
Na ty energie bacha, to dneska drahá záležitost :2: :62:
25.08.2022 - 12:04 | Filtr
(Štír) Nabi* » Mici Angóra
Já ho určitě neopomíjím :4:
Jj, nad tím jsem přemýšlela a určitě se nechystám změnit práci tak, že půjdu ze staré úplně do nové, ale chtěla bych "vytvořit" něco nového a "přibrat" si to k mé nynější práci. Hele můžou to být obě varianty.... proto nebudu riskovat v tomhle, zvlášť když fakt nevíme, co se na nás řítí z hlediska ekonomického. A ono to zpočátku vůbec nemusí být výdělečné, jde mi o to, nasměrovat energii k práci, která mě bude naplňovat a která prostě bude ta moje. A to si můžu dál zjišťovat při práci.
S tím kvadrátem na Mars se mi to taky moc nelíbí, protože ve hře je 12d. ještě Neptun + ten Chiron tam + Jupiter tam může zvětšovat věci, které zrovna není dobré nafukovat... No, uvidím co bude. Každopádně vnímám, že potřebuju něco začít, začít se rozvíjet v určitých věcech více ve hmotě.
:62: :15:
25.08.2022 - 10:50 | Filtr
(Štír) Nabi* » verka96
Jo, radost ze života se rýsuje :30: A s podníkáním taky rezonuju, ale jen v určité míře. Dále dovysvětlím v příspěvku Mici.
25.08.2022 - 10:48 | Filtr
(Štír) Nabi* » cimi
:61: No, tak na to fakt nepomýšlím. Ale změna by to v pracovní oblasti určitě byla.
25.08.2022 - 07:17 | Filtr
(Panna) Mici Angóra
Nepomíjela bych ten 5. dům jako oblast milostných záležitostí, nejsou to jen děti a spekulace. Z toho samostatného bych řekla, že máš šanci na to, že možná něco skončí a něco nového začne :3:

S tou prací bych počkala, minimálně než vysmahne Saturn z 2. domu (možná se to tak i samo poskládá) a taky v samostatném soláru je otázka, jestli ten Neptun a Jupiter u MC jsou povolání snů nebo nějaká iluze (ten kvadrát na Mars do 12. se mi moc nelíbí).
24.08.2022 - 19:12 | Filtr
(Střelec) verka96 » Nabi*
Co mě napadá nebo nenapadá, asi příští rok to bude trochu na téma mateřství nebo matka, rodina, ale určitě bude pozitivní (cca od konce ledna 2023 do února 2024). A když to nebude o dětech, tak o radosti ze života nebo nějaké podnikání (nemusí to být nutně práce jako vydělečná činnost). :78:
24.08.2022 - 16:16 | Filtr
(Blíženci) cimi » Nabi*
Nepomýšlíš náhodou na dítě? :16:
To je mimochodem taky změna pracovní oblasti :61:
24.08.2022 - 13:36 | Filtr
(Štír) Nabi*
Solar samostatně.
K příspěvku je přiložený obrázek, který se zobrazí pouze přihlášeným uživatlům.
(Přihlásit)


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2023
Lunární kalendář
Luna v BýkBýku
ukázat kalendář »