Tranzitní Uran


12.06.2022 - 15:09
(Střelec) touha666
Tranzitní Uran
Ahoj, jde mi Uran na descendent už nějakou dobu a prehoupává se do 7.domu. v naživu ho mám ve 12.domě ve Štítu, je spoluvládcem mého 3.domu. Co můžu tak čekat od dalších měsíců?

Příspěvky v diskuzi

Řazení:
20.06.2022 - 11:02 | Filtr
(Střelec) verka96
Obecně Uran v 7. domě dělá pěkný průvan ve vztazích nejen partnerských, ale obecně např. pracovních, smluvních, vztahy s přáteli, v rodině (např. ohledně sestry, některé tety) apod. Co bych více rozvedla je to, že ti bude dělat kvadraturu na Lunu, která bude nejvíce intenzivní počátkem příštího roku, myslím se projeví nejvíce v únoru. Ale i obecně může být velká emoční nestabilita, nějaká náhlá událost v rodině a tím pádem se může Uran projevit destruktivně v rodinných vztazích. Také bys měla být velmi obezřetná na cestách - nehody, také nějaké úrazy, nenadálé situace ohledně zdraví, komunikace - najednou se ti může někdo něco vpálit :47: a ty z toho budeš :23:... Těch témat je více.
Ale vše záleží je na tobě, do jaké míry bude Uran působit. Ty vztahy, které mají vydržet, tak vydrží i přes nějakou bouři, která se něco vytáhne na povrch a může být nakonec pozitivní. Uran je planeta svobody, absolutně nehledí na pravidla a je zbytečné jej mít pod kontrolou - tím více pak může rozbíjet zajeté koleje.
Jinak letošní rok (do konce ledna 23) by měl být obecně příznivý. :68:

Uran je nepředvídatelnost sama, takže co jsem ti napsala nemusí takto být, prostě očekávat nepředvídatelné... :29: A vždy je třeba brát všechny aspekty dohromady.


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2022
Lunární kalendář
Luna ve Lev Lvu
ukázat kalendář »