Asu a Anu


09.01.2022 - 11:10
(Vodnář) Anilah
Asu a Anu
Líbil se mi příspěvek J. Schmidta z FB, tak ho sem dám. Myslím, že není třeba nic dodávat.


Konečně zase klid na psaní a tak drobný námět k zamyšlení. V přírodě a to všude ve vesmíru probíhá evoluce. V ní se uskutečňují jakési řády. Každý z nich má opěrné pilíře, které nazýváme živly. Zatímco například svastika se otáčí ve směru živlů, vzduch voda oheň země, tak řády se tvoří opačně. Prvním je vzduch - země. To jsou rostliny a některé druhy hmyzu. Není tu přítomen ani živel vody jako emoce, ani živel ohně jako mysl. Evoluce je řízena symbiózou mezi všemi částmi ekosystému. Je pozvolná a více méně vychází ze strategie přežití. Symbol pro tuto úroveň je vodorovná čára a dynamickým prvkem je kříž.

Druhá úroveň je vzduch - země - oheň. Jde o velmi široké pásmo, zahrnující evoluci myšlení, které přibylo jako třetí prvek. Tady najdeme už různé formy inteligentních bytostí, které mohou za určitých okolností vytvořit technologicky velmi vyspělou společnost. Ovšem nejsou schopny řídit společnost svědomím, pouze ustanovením řádu. Příkazy, zákazy a tak dále. Zabití pro ně nepředstavuje morální problém, protože tu nejsou přítomny emoce. Platí zde právo silnějšího. To je civilizace, kterou známe jako Anu neboli Anunnaki a která svého času rozpoutala války v Galaxii. Symbol pro tuto úroveň je trojúhelník a dynamický prvek je šesticípá hvězda.

Třetí řád je složen ze čtyř živlů, vzduch - země - oheň - voda. Zde už neprobíhá evoluce na fyzické, ale na duchovní rovině. Tato skupina už je schopná přijímat zákony svědomí a dalece překročit omezení fyzickým světem. To je skupina, kterou známe jako Asu, neboli Ásové. As znamená duch. Přesto že budou vypadat stejně jsou obě skupiny extrémně rozdílné a pokud se jako Asu, budete pokoušet cokoliv vysvětlit Anu, nemáte sebemenší šanci, protože to jednoduše nejde. Člověk chápe realitu na úrovni prožívání, tedy pouze skrze zkušenost a pokud ji nejste schopni vytvořit, nejste schopni ani pochopit. Symbol pro tuto úroveň je svastika a dynamický prvek je kolovrat.

Jistě tu byl po dlouhou dobu přítomen záměr, kvůli kterému se Asu a Anu sešli na jedné planetě a ten byl velmi jednoduchý, tedy přenést na Anu čtvrtou část evoluce, což se sice stalo, ale potrvá velmi dlouhou dobu, než budou schopni ji jakkoliv rozumět. Spolu s tím končí i epocha, ve které mysl dominovala. Postupně se začnou opět vracet zákony svědomí a nejhlubší poznání Ásů, védy. Opět se jasně ukáže, jak obrovský rozdíl v myšlení představuje véda a věda.

Příspěvky v diskuzi

Řazení:
09.01.2022 - 21:21 | Filtr
(Vodnář) Anilah » mili111
Šesticípá hvězda je přece jasná...;)
No a kdo používal svastiku/kolovrat taky.

Taky jsem si dnes říkala, že to může mít mixlé (míšení všech se všemi), anebo je to právě ten vývoj - jak se Anu snaží povznést a nasát trochu těch emočních dovedností a svědomí.

Nečtu ho často, spíš zřídka, protože obyčejně mluví dlouho okolo, stěžuje si, jak je to stahování informací děsně namáhavé, a nakonec zakončí, že když chceš vědět víc, musíš na jeho placený web. :D
(Nic proti.) Tentokrát jsem měla nějaké štěstí.
09.01.2022 - 11:56 | Filtr
(Vodnář) mili111
To mi dává smysl...ty symboly já sice vůbec nechápu :63:.....a taky nevím, jak poznat, že se tedy předalo :61:...ale právě točím kolovratem (tím nesymbolickým....v reálu)....a nemůžu dělat asi 90% věcí...tak teprve uvidím, zda to bylo kvůli mysli nebo to bylo to svědomí :3:
Tak asi začnu chodit na jeho face str.....sem zatím nekoukala....jen jsem občas poslouchala ty rozhovory...resp. monology :29:

PS: nebude tady většina kříženců takovejch 50%AS/50%AN ...to jakože evoluční tah?


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2022
Lunární kalendář
Úplněk ve Lev Lvu
ukázat kalendář »