Zlatý slavík


19.11.2021 - 23:25
(Panna) Vlastik 930
Zlatý slavík
Jsem strašně rád za přímý přenos téhle hudební soutěže a i člověku, který se nebojí v dnešní utlačované době, říci svůj názor i dát tomu patřičnou reklamu.
Moc díky.

Příspěvky v diskuzi

Stránka: 3 2 1
Řazení:
27.11.2021 - 14:22 | Filtr
(Blíženci) Lupi » Jupíí
On už asi ani nejde. Z mnoha stran slyším "bývalí kamarádi z kultury/sportu/byznysu - a co já s nima? Bože, vždyť je to tak nedůležitý!"
Což mi připadá podstatné - že to už řádce lidí připadá nedůležitý.
Ovšem, jak to bude dál.......
26.11.2021 - 13:08 | Filtr
(Váhy) Jupíí » mili111
Taky nechci ten dřívější normál, po kterém většina lidí touží. A věřím, že to vše bude jinak :76:.
26.11.2021 - 12:01 | Filtr
(Panna) mg » mili111
Aj ja by som bola rada, keby svet sa už nevrátil k tomu, čo bolo pred koronavírusom. Pretože vtedy si mysleli, že všetko majú vo svojích rukách a môžu si robiť, čo chcú a tak to nie je. Len chýbajú charizmatické osobnosti, ktoré by to ťahali správnym smerom.
Ja čiastočne verím tomu, čo predpovedala Vanga, že koronavírus má súvis s rozpúšťaním ľadovcov, ktoré spôsobuje zvýšené otepľovanie, ktoré zase spôsobuje nesprávne zaobchádzanie s prírodou.
25.11.2021 - 12:24 | Filtr
(Vodnář) mili111 » Svá štírka
Ano....tato doba je drsnosrstá a jde na dřeň...málo co se dá obkecat....pokud se podaří někomu před tím jakoby schovat, vyleze to na něj z jiné "díry".

Odnášejí to lidé na obou stranách...anti...neanti. Bohužel někteří i osamocením, zničením rodin, děti hodně psychicky, někdo skoro "zbytečnou" smrtí a tak.

Modlím se, aby to už narazilo na bod, kdy budem schopni spolupracovat....ale nevím, kdy a jak a jestli to je možné...resp. ...vím, že je to možné, ale nevím, zda se toho zúčastním v tomto životě.(A některá vlákna mi v tom nepomáhaj :61:)

Co vím jistě....jsem za tuto dobu ráda
...i když dle mne mohla vypadat úplně jinak...no...ale asi nemohla
.....a po čem rozhodně netoužím, aby se svět "vrátil do normálu, jak byl před vírem"
.....doufám a věřím, že to už alespoň... za tu strašnou cenu a oběti....povede k něčemu smysluplnějšímu.

A ...k přízemnímu detailu....že konečně nechaj dejchat lidi, co to prodělali a jsou chránění :61:....ne 180 dní...ale furt. :20:
:61: :29:
25.11.2021 - 11:06 | Filtr
(Štír) Svá štírka » mili111
Ahoj Mili, jasně že děcko za to nemůže a taky rodina jí to nevyčítá. Jen jde spíš o to, že 11letá holka není úplně hloupá a leccos slyší, ale není dost chytrá, aby si to správně přebrala. Nakonec i dospělí mají problém se v tom orientovat. :63: Onemocněla doma jako první a pak to chytla její máma a dědeček, který bohužel umřel. Je to složitá situace. Je lepší, když ji svěřili do péče psychiatra, protože děcko nespalo a celé dny proplakalo a ona jí není schopná vysvětlit, že.....sama je z toho v šoku. Mají teď celkově špatné období. Holka to odnesla nejvíc....nemoc, smrt dědečka, rozvod rodičů a jejich naschvály, nezájem jejího otce, babička na nervy, celkově špatná finanční situace a teď ještě horší, protože nebude dědův důchod. Vůbec jim to nezávidím. :8:
Snažím se najít pravdu, ale asi se na to :71:, protože mi vychází to, že stejně nic nezměním, nespasím svět a udělám nejlíp, když budu chránit sebe a pomáhat, dle svých sil, rodině své kamarádky, aby to přežily. Kamarádíme spolu už víc než 30 let, znám její dceru téměř od narození, jsou skoro jako moje vlastní rodina.
Ale je mi z toho smutno, vůbec nechápu, jak mohou se lidé k sobě takhle chovat. Teď myslím na to, jak může člověk dělat naschvály, které nakonec ublíží vlastnímu děcku. :63: Snad se to u nich nějak časem upraví. Nakonec i u nás to nebylo kdysi všechno v pohodě a zalité sluncem. Ex bydlel ještě skoro rok s náma v bytě, takže na žádné příspěvky jsem od státu neměla nárok, protože se do toho všeho počítal i jeho plat, z kterého jsem měla 1400,-- na obě děti. Víc mi nedal ani korunu a posílal mi alimenty z naší pošty na naši poštu, aby měl potvrzeno, že mi je skutečně dal. :61: Tenkrát jsem myslela, že ho zabiju a dnes spolu klidně i jedeme na dovolenou, můžeme jít na pivo a dáváme si dárky k narozeninám a vánocům. :4: Časy se mění a lidé někdy taky. :4:
Moc bych si přála, aby už bylo líp, aby se lidé nebáli. Jenže chodíme mezi různýma lidma a tak nikdo neví, jestli tu infekci nedotáhne zrovna on.
Kluci jsou už dospělí lidé a mají také svůj život, když jsme o tom mluvili, taky říkali, že je to na prd, protože já už vydržím po práci doma, ale pro ně to není žádný život. Na druhé straně ví, že bych to mohla z nich odnést nejvíc, že s tím by se jim špatně žilo. Může se stát cokoliv, chápou to a přesto to nenesou lehce. Jak to pak má pobrat děcko? A vychovávat ho jako že se nic neděje? Pak z něj vyroste sobec, který nám ani tu pověstnou Dědovu mísu jednou nevyřeže a odsune nás do senioboxu, Budeme mu překážet. Honí se mi v hlavě takový guláš, mám dovolenou a vůbec si ji neužívám. Odjet není kam a s kým. Zateplují nám barák, je tu prach, hluk, pořád něco uklízím, vařím, těším se do práce a zároveň ne, protože ta doprava a taky leze do kšeftu spousta lidí bez roušky a mají růžné kecy. Jedinou radost mi působí vzpomínky a fotky z minulých dovolených, tak aspoň tak. :27:
Tak a vylila jsem si srdce tu veřejně....no, nakonec všichni máme svoje myšlenky, strachy, radosti a starosti. Vím, že v tom nejsem sama. Tohle nás přeci spojuje, ně? :35: :29:
Tak děkuji všem, kteří mi napsali a snad v nějaké jiné veselejší diskuzi. :3:
Až budu zase v práci, nebudu mít tolik času přemýšlet, tak budu jen zase číst a nebudu psát. :4:
25.11.2021 - 05:44 | Filtr
(Panna) Vlastik 930 » player
Lední hokej či neziskovka hýbou v dnešní době tolik touhle společností?
Je až s podivem, jak soucítíš s neočkovanými.
25.11.2021 - 00:23 | Filtr
(Vodnář) mili111 » nutelina
Co smazali? Nevím. :63:
24.11.2021 - 19:43 | Filtr
(Beran) nutelina » mili111
No a uz to smazali
24.11.2021 - 13:45 | Filtr
(Býk) player
Jako sorry, tak si to měl říct u Xavera nebo v jakýmkoli spotu dát na youtube , ale ne to tam rvát při vyhlašování. To je stejný , jako kdybych si tam stoupl a vysvětlil , proč je potřeba fandit Bílým Tygrům Liberec nepo posílat peníze Lékařům bez hranic.

Takovejhle krafajících nebojsů dneska je...frontová linie Daniela Landy a tak. Ale asi to nezní libozvučně těm , kterým poumírali jejich blízcí.
24.11.2021 - 12:57 | Filtr
(Vodnář) mili111 » Svá štírka
Ano...na tomhle článku se asi...doufám...snad...shodnem všichni. :4:

Víš...kdo má umřít...umře...když to nebude na tohodle víra...bude to na něco jinýho....to mezi nebem a zemí.
(A ten pán nikam nechodil?...že ví jistě, že to je od ní?...musela bych vědět celý příběh, abych ho mohla vzít za směroplatný :3:)

A na zemi...pak už je na každém, co cítí, že je pro něj dobré...a měl by mít možnost si to zvolit...i s tím, co to obnáší....dle svých možností, znalostí, životních postojů a spol.
Naprosto fifty-fifty (ne, to z čeho se snaží udělat svobodné rozhodnutí :3:).

Za mě...kdyby lidé nedovolili v začátcích těm :40:
to takto rozjet...už dávno víra neřešíme.
:29:
24.11.2021 - 12:52 | Filtr
(Váhy) Jupíí » Svá štírka
Janeček velice dobře ví, co dělá.

Ostatně jen sdělil, co tady naši zákonodárci přislibovali od počátku, že děti se očkovat nebudou. To snad každý ví a to, že se mění jejich názory každý týden, to mně spíš přijde podivné. Zastánci očkování v řadě některých rádoby odborníků a politiků jsou velmi tvární, důkazů o tom je nespočet. Blatný třeba řekl, že se děti vůbec nebudou očkovat a to jsem zrovna nedávno zas opakovaně slyšela!
Tudíž mně to nahrává k tomu, že tato skupina stále "jakoby neví"( ale ví velice dobře, parchanti,jede podle not), narozdíl od té, která se vyjádřila před rokem a mluví pořád stejně. No někteří odborníci opravdu nezměnili své názory a jsou to umlčovaní vědci s tituly. Není demokracie, není právní stát.

Soucítím s těmi pozůstalými, jenže prostě ta chyba je nejčastěji v tom prvotním zaléčení a už se to mnohokrát i veřejně diskutovalo. Prosím, netvrdím, že je to případ kamarádky manžela, který třeba jel do nemocnice okamžitě. Nebo jiní, protože i na chřipky a jejich komplikace se zde umíralo, akorát o tom nemluvili. To nikdo nezpochybňuje. Nepopírám vir.

Respirátor nechrání od těchto virů, proto ho ani politici a komedianti mimo kamery nenosí(věř, že by byli první podělaní strachy), ale pokud ho někdo chce nosit i doma, tak je to jeho věc a dýchá si své plísně a bacily zpátky do sebe a ničí si imunitu a ještě někdy k tomu rozstřikuje do vzduchu jedovatou dezinfekci.
Mnohokrát jsme se o tom zde bavili u Alexe, byly tam odkazy i na Prymulu, který mluvil o rouškách v roce 2009, Kubek o nich mluví myslím v roce 2010. Po cca jedenácti letech jsou tudíž letité výzkumy o rouškách úplně jinak :61:.

Další patrné, co mě zaujalo ,je to, že dítě si klade za vinu smrt dědečka, proč asi? Protože jsou masírováni denně, jak se mají chránit očkováním a rouškami , být zodpovědní a neočkovaní , to jsou ti oškliví. Totální vymývání mozků už v tom dětském věku, tohle by dítě nenapadlo.

A mrzí mě, že ani dospělí nevidí to, že politikům jde o ten rozvrat, rozděl a panuj. Tedy nejenom.

Přeji nám všem, abychom se brzy sjednotili, čekáme na vás. Pokud budete s radostí užívat privilegia očkovaných, přát všem povinnou vakcinaci a nedojde vám to ( myslím všude ve světě), nepodaří se nám svět zachránit a opravdu všichni, až na pár vyvolených, skončíme buď smrtí nebo zcela jak otroci v Číně apod. pod totalitní kontrolou. Vy už jste nás předběhli a máte svůj QR. Budete ho mít příští rok obnovený po další vakcinaci, není to dvakrát a tečka.
Tohle nejsou neštovice, to je politický nástroj.

Na Fialu a Pekarovou se fakt nespoléhejte, oni jedou všichni to naplánované.


Edit něco o čínském sociálním systému a není to žádná legrace :44::

https://dfens-cz.com/cinsky-system-…
24.11.2021 - 09:33 | Filtr
(Štír) Svá štírka » mili111
Hm, ať si každý jede s kým uzná za vhodné..... :3: Takže jiný odkaz a přemýšlet o všem je důležité. Rakev nemá kapsy, s tím se asi ztotožní všichni. :3:
https://zivotvcesku.cz/psycholog-je…

Kamarádce umřel manžel na JIP, infekci domů přinesla vnučka ze školy. Ta už je fyzicky v pořádku, jen potřebuje psychiatra, protože si dává vinu za smrt svého dědečka. Je tohle pak lepší? Nikdo neví, co právě jeho rodinu může potkat. A doma nechodíme v respirátoru nebo budeme? Budeme se bát vlastních příbuzných? Těch otázek je spousta, ale ...... :63: :29:
24.11.2021 - 09:16 | Filtr
(Vodnář) mili111 » Svá štírka
Určitě je lepší ject autobusem s naprosto šíleným řidičem, kterej každej měsíc mění cestu a vyhazuje při tom lidi pod kola....ale má řidičák, kterej mu daly z deseti členů komise, (bo je to tak zařízeno, že stačí, když se sejdou) tři.

To má logiku :61: :61: :61:

PS: což nemá nic společnýho s Janečkem....na přetlumočení mého názoru na něj jsem použila kus videa ...co jsem sem dala...bo by to bylo zas dlouhé. :3:
24.11.2021 - 04:28 | Filtr
(Štír) Svá štírka » 22zuzana
Raději jezdím v autobuse s řidičem, který má řidičák než s někým, kdo ho nemá. Tím chci říct, že ten, kdo nemá řidičák a nejezdí jako řidič, sotva může rozumět problémům, které se v této profesi mohou vyskytnout. Neměl by se k nim vyjadřovat a už vůbec ne veřejně. Je a byl to jeho soukromý názor a měl si ho tedy říct doma. :63:
Ano, je smutné, že politici rozhodují o tak závažné věci a že ani odborníci nemají jednotný názor. Vždy, když někdo přesvědčuje davy, pokládám si otázku, co tomu konkrétnímu člověku, to vynese? Nezajímá mě názor vůdce davu, protože i Hitler byl vzácný originál a i on měl světlé chvilky a některé jeho nápady nebyly špatné. Kam to došlo, víme všichni..... :39:
Nechci tímto přirovnávat Janečka k Hitlerovi. Je to jen moje úvaha ohledně fanatismu. :63:
No vidíš, kdyby mně rodiče nenechali očkovat, mohla jsem umřít na černé neštovice a nemohla jsem se téhle debaty účastnit. Byla by to škoda, jsem taky originál, jen trochu poďobaný po těch planých. :61:

Pravé neštovice
Pravé neštovice, také černé neštovice, lat. Variola nebo Variola vera je prudce nakažlivé akutní onemocnění, způsobené virem z čeledi Poxviridae. Jedná se o jedno z nejnebezpečnějších onemocnění, jen během 20. století neštovice zahubily 300–500 miliónů lidí, ještě v roce 1967 onemocnělo 15 miliónů lidí a 2 milióny jich zemřely. O deset let později se tato nemoc stala zatím jedinou na světě, kterou se soustředěným úsilím a celosvětovým očkovacím programem podařilo porazit; pravé neštovice byly roku 1979 prohlášené Světovou zdravotnickou organizací za zcela vymýcené.

Přeji všem pěkné dny. :17: :29:
23.11.2021 - 20:09 | Filtr
(Beran) 22zuzana » Svá štírka
Pokud vím, tak o sobě nikdy neprohlašoval,že je lékař.
A k nesmyslnému zavírání škol, kroužku atd. se
už dávno vyjádřili lékaři i psychologové.
Bohužel hlavní slovo měli a mají politické esa.
23.11.2021 - 19:38 | Filtr
(Štír) Svá štírka » 22zuzana
Možná je vzácný originál, ale není lékař, natož epidemiolog. Až budu potřebovat poradit ohledně matematiky, určitě bude ten správný kádr. :3:
Ä co fanatismus, ten není nebezpečný? :3:
23.11.2021 - 17:25 | Filtr
(Beran) 22zuzana » Jupíí
Už dávno ho sleduji, poslouchám a přemýšlím....
Je to vzácný originál.
Věřím svým instinktům, věřím Karlu Janečkovi.

:117:
23.11.2021 - 15:22 | Filtr
(Váhy) Jupíí » 22zuzana
Já si myslím, že máš kus pravdy, vítala jsem , že právě mnoha lidem to mohlo pomoci, protože právě někteří hltači televize( což nemyslím ve špatném, mám to i v rodině), najednou mohli zbystřit. Provedení toho spotu se mně nelíbí, ale ta myšlenka oslovit, to ano. Proč si myslíš, že s tím nevylezl dříve? :3:

Velký potlesk jsem nezaznamenala, spíš takové rozpačité plácání možná ani ne poloviny osazenstva. Naše pokrytecká šlechta zatím úplně neví, na kterou stranu se dát. Nebudou diváci, nebudou korunky, politici je nezachrání. Zatím je využívají. A oni prodejní udělají kde co. Jen ta hra na rouškovanou je odporná. Dělají ze sebe a z lidí úplně veřejně hlupáky. To samé dělají politici. A pak se najdou tací, co budou pořád halekat o rouškách, protože jim ještě nedocvaklo, že je to vše podvod a mám roušku, můžete si se mnou dělat, co chcete.

Jenže opravdu to byla sebepropagace, je to všechno politika. Není žádný spasitel, velmi dobře ví, co dělá, je to pořád z bláta do louže. Určitě si nekoupil Slavíka kvůli jeho zálibě ve zpěvu. Tihle lidé myslí úplně jinak. A jeho současná manželka není čistá jak lilie.
23.11.2021 - 14:13 | Filtr
(Blíženci) il*ča » tajga
Burácivý potlesk - on ten potlesk až tak burácivý nebyl , stačí mrknout na záznam a dost lidí v publiku netleskalo vubec. Na sítích, se mnozí účastníci Slavíka od projevu distancují.

A z vyjádření jeho Lilie taky moc velké nadšení necítím:

https://www.super.cz/787384-partner…
23.11.2021 - 14:05 | Filtr
(Blíženci) tajga » 22zuzana
Ten spot byl dětinský, což by samo o sobě nevadilo, ať si plní své sebestředné sny, ale v téhle situaci mi to přijde trošku smutné.
Jestli nějakým lidem otevřel oči, tak jedině dobře, mě by nepřesvědčil, pokud bych to všechno už dávno nevěděla.
Možná nezapomeneme, možná se to teď právě ukazuje, kdo opravdu jsme.
22.11.2021 - 21:48 | Filtr
(Beran) 22zuzana » tajga
Nešlo o sebe propagaci.
To, co řekl, byla výzva, upozornění a možná něco víc.
Místo tlachání a žvanění, otevřel v lidech otázky a diskuze.
Proč očkovat děti, a zdravé jedince, když se jich covid netýká ?
Proč omezovat, zakazovat a vzbuzovat v lidech strach ?
Média si Nás přetvářejí k obrazu svému a to je moc nebezpečné ..
Ještě chvíli a zapomeneme na to, kdo jsme...
22.11.2021 - 20:55 | Filtr
(Vodnář) Znovuzrozená » tajga
No, je to Lev, ten zkrátka potřebuje obecenstvo, divadlo, obdiv, potlesk.
Takže mne neudivuje, že to využil k sebepropagaci. :61:
22.11.2021 - 20:38 | Filtr
(Blíženci) tajga » 22zuzana
Ne nadarmo byl přerušen burácivým potleskem !No, možná spíš ne zadarmo :D Nechci být hnusná, ale Janeček si i ten potlesk možná zaplatí.
Přijde mi smutné, že ani při tak důležitém sdělení, v tak závažné situace si nemůže odpoustit tu zbytečnou a dětinskou sebepropagaci. Vlastně mu vůbec nerozumím, u většiny lidí se dá jejich chování vysvětlit hloupostí, ale on přece hloupý není (?)...zvláštní postava.
22.11.2021 - 18:50 | Filtr
(Střelec) verka96
Trochu mě slavík zklamal, ale ani ne tak svým provedením, jako vyznamenanými zpěváky. Ale to už je o vkusu. :24:
Projev K. Janečka jsem nezachytila, protože jsem vytuhla. :7: Ale oceňuju odvahu říci svůj názor, kdy člověk někdy už opravdu riskuje někdy docela dost. Škoda, že už není projev ani na netu... Reklama se mi docela líbila. :15:
22.11.2021 - 17:07 | Filtr
(Panna) Vlastik 930 » MIKULAS
Tak já jsem také archetypu Buvol, snad proto ty sympatie. :4:
Díky Vám všem, co jste stejného smýšlení za podporu. :29:
Příspěvky: 56-32 31-7 6-1
« předchozí  další » »|
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2021
Lunární kalendář
Luna ve Střelec Střelci
ukázat kalendář »