Nikdy nebylo dokázáno že očkování dává stejnou imunitu


07.10.2021 - 13:22
(Beran) nutelina
Nikdy nebylo dokázáno že očkování dává stejnou imunitu
Pokud vím tak nikdy nebylo dokázáno že očkováním člověk dostane stejnou imunitu jako po prodělání nemoci.

Naopak se ukázalo že je lepší některé dětské nemoci prodělat. Nedělali se dvojitě slepé studie s opravdovou kontrolní skupinou. Prostě nikdo si neudělal tu námahu že by porovnal třeba dvojčata kde by jedno dítě žádné očkování nedostalo a druhé bylo očkováno.

Pak tyto stejné jedinci tvrdí že homeopatie je nesmysl však přesně naopak takové studie provedeny byli. Tzv. "fakta" o očkování tedy vůbec neexistují.

Příspěvky v diskuzi

Řazení:
27.10.2021 - 11:43 | Filtr
(Vodnář) mili111 » player
Víš...kdyby sis dal tu práci a koukl do historických "kanálů"...ale nejen těch ofiko....možná bys přišel na to....že to i s tímhle očkováním může být trochu jinak.
A kdyby sis dal práci zjistit, kolik dětí ho odneslo.....a to jen u těch, kteří to již nemohli přehlédnout nebo jsou doživotně mimo a nebo již nežijí...tak by se ti taky možná rozšířila klíčová dírka. A kdybys dokonce zapřemýšlel na celkovými následky očkování od dětství a jejich provázaností s imunitou a dál....zas by se to o kus posunulo.
A to do nějakejch let nebylo tak hrozný....a pak "jen" s těžkými kovy a spol.
No a to nebylo GMO....jako tohle poslední :61: (Vynechávám ty podivnosti co to dělá s krví a co v tom plave...to zatím neřeším ...jen tu logiku "vakcíny")
Všimni si...Vojtěch naposledy plynně přešel ze slova vakcína na slovo látka...nebo tak nějak...nechce se mi hledat)

Znám lidi z mé domácnosti i blízkého okolí....my (já a sourozenci) měli skoro všechny dětské nemoci v dětství na střídačku....včetně tuším 2 z nás spálu...já měla nejhorší nemoc zápal plic vyleženejna chatě bez antibiotik...máma skoro ochrnula (resp. na chvíli ochrnula, k velikému pobavení nás...dětí kolem 6-8let :63: :61:.... ale pak se rozhýbala...po nějaké z těch španělských :61:a nebo jakých chřipek)
Náš mladej a skoro celá třída dostali příušnice ve 14-15 letech...(fakt dobrej věk)...známá a její rodina měli černej kašel, když klukovi bylo asi 20let.
ATD...atd....
Nikdy jsem se nenechala očkovat na chřipku...a nevím, že bych nějakou měla posledních...xxx let...ale je pravda, že několikrát na mě něco lezlo....stačilo na to bylinky, alpa do vany a džus z několika kylo pomerančů a spol.a den v posteli :3:
A to samé by bývalo stačilo na tu divnou....naroubovanou věc, co přišla prověřit chuť žít a sílu myšlenky :61: a pevnost základů...(vyzkoušeno...drsný, ale 3 dny)jenže...to by vše kolem muselo fungovat jako u chřipky...nebo popř. průdušek...nebo popř. v nejhorším zápalu plic. Pokud ale nemůžeš k lékaři, nedostaneš se k lékům, nenakoupíš vitamínky a spol. a nedej bože...chytne to celá rodina....třeba se starými rodiči nebo naopak malými dětmi....nebo např. něco musíš a nikdo to za tebe není schopen udělat....seš v :71:...bo seš v karanténě...a pokud neexistují dobří lidé....a mezi doktory jsem jich např. fakt moc nenašla :3:....klidně chcípneš za využívání panadolu a vody (bo čaj si neuvaříš) :61:
Podělaný očkování je jen něco.....co vydělává a daj se tim manipulovat masy. A jo...pokud je někomu 60+...bojí se a pomůže mu to žít....tak ať si toho píchne kolik chce.
Ale takhle sprostě, ohavně a vyděračsky s tím vyhrožovat zdravým lidem a manipulovat těmi, kteří se prostě bojí nebo jim to nedochází...je sviňárna největšího kalibru....a jak sem psala jinde...přibližně od listopadu byla polovina až 2/3 z těch mrtvých v podstatě zavražděná...respt. bylo jim velmi pomoženo.
A to co přijde teď asi psychicky neustojí další množství lidí...a k tomu to posloužilo.
A pokud ještě dneska někdo očko tvrdí, že si neočko mohou vybrat....tak má prostě vybráklej mozek...jak se to stalo nevím....co jim udělali...nechápu....ale jak to udělal ten pán s knírkem bylo taky nepochopitelný...pro spoustu lidí....a to on byl žabař :3:

Lidi si pro klid duše a pohodlnost a ...no a tak dovedou nakecat cokoli.
Naštěstí i někteří očko to vidí a jsou schopni sebereflexe...zaplať koště....ty mám za fakt borce...bo přiznat si to musí být síla. :30: :15:
Asi neodpovídej (pokud nemášnutkání)...nemá to cenu....jen jsem už po nějaké době zas cítila potřebu zareagovat a čekám, až budu moc vyndat štrůdl z trouby. :61:
27.10.2021 - 09:27 | Filtr
(Blíženci) Lupi » player
Spalničky klidně (mám), plané neštovice - ty rozhodně a co nejdříve. Za mého dětství se prodělávala i spála, která už byla dost nepříjemná - ale nevím o tom, že nějak děsivě smrtelná, nebo co.
Příušnice taky. To by měly být snad všechny - ale jak se to mění, tak dneska máš cosi, co se jmenuje prostě Pátá a Šestá nemoc - to se taky prodělává.
Já prodělala tedy i ten černý kašel, ale to už prý bylo dost o život, tak ten bych neriskovala :5:
27.10.2021 - 09:22 | Filtr
(Blíženci) Lupi » player
Když mně se tomu nějak nedá věřit - že nakonec bude nějaká ta Tečka. Takovej kšeft, Playere! To by v tom byl čert, aby se to do lidí nervalo furt pryč.
Portugalsko je pěkné, pravda - škoda, že je to výjimka. Vezmi si Izrael, nebo Irsko, jak tuhle psal Tuatha: očkovaní skoro všichni a přitom jim razantně roste počet lidí ve špitálech.
Nebo ofiko statistika z domova: proč umřelo na koronu (teď z hlavy nevím časový úsek, tuším že měsíc) 37 očkovaných - a 32 neočkovaných?
Nebo Singapur: lokdaun jako noha, očkovaní prakticky všichni - a mají dvakrát tolik nakažených, co my.
K tomu ty nátlakové akce, neochota tu nemoc skutečně léčit - no, nemůžu si pomoct, ve mně to prostě ne a ne vyvolat nějakou důvěru.
A to mi samosebou normální očkování vůbec nevadí a nerozhodí mě ani, že je mi po tetanu dva dny blbě.
27.10.2021 - 00:08 | Filtr
(Býk) player » nutelina
No a které jsou teda ty dětské nemoci? Které je lépe prodělat? Spalničky? Dětská obrna?

Se ptám , nejsem medicínsky natolik vzdělán...
27.10.2021 - 00:07 | Filtr
(Býk) player » Mici Angóra
Protože je smrtelnej. :4:
27.10.2021 - 00:06 | Filtr
(Býk) player » Lupi
Ne. Protože po čtvrté vlně už bude po všem. Z Covidu bude sezónní rýma. Pokud vůbec. Třetí dávku pro starší ještě jo - už jen proto , že ani jedna z vakcín nemá 100% , čili něco pronikne a proniká , to jednak a druhak , že delta už zbytek národy nyní spolehlivě promoří. Pár lidí ještě natáhne ráfy , dost lidí si tím zjebem ještě projde , nyní třeba tady jedna z nás leží...ale čtvrtá dávka - ano , ale jen pokud je člověku šoufl a přes 70 , tak snad. Je dobrý se mrknout do světa. Portugalsko má 82% lidí po vakcinaci , taky má vlnu , ale jsou to oproti nám asi pětinové přírůstky. Takže - my máme 56% naočkovaných a denně se nakazí třeba 4 000 , oni mají 82 a denně se nakazí kolem 700. Jasně - my máme chladněji a taky nemáme nažráno tolik ryb, což je zvýhodňuje. Ale nakonec se v podstatě ukazuje to , co ti epidemiologové předvídali. Potřebovali jsme 75% , na což jsme bohužel nedosáhli. Tak to dojede současná vlna.
25.10.2021 - 18:49 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » Lupi
Neprovokuj :4:
25.10.2021 - 16:03 | Filtr
(Blíženci) Lupi » Mici Angóra
A to víme jistě? :46:
25.10.2021 - 13:09 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » player
Tetanus po prodělání imunitu nezanechává :3:
23.10.2021 - 13:35 | Filtr
(Blíženci) Lupi » player
No: a nemáš ty dojem, že srovnáváš těžkou váhu s muší? Úmrtnost koronaviru je - pokud jse se dopídila - asi 0,95% - tomu se takovej tetanus může jen od srdce zasmát, že.
I když černej kašel jsem přežila.
23.10.2021 - 13:32 | Filtr
(Blíženci) Lupi » nutelina
Meřit?? Ty ses zbláznil, vždyď by se vědecky dokázalo to, co se už ve zdravotnických kruzích šeptá - že ta slavná očko imunita vydrží pár měsíců a pak je v čudu.
Ale možná na to měření dojde - aby se dokázalo, že je třeba další dávky - nejlépe co půl roku jednu.
K příspěvku je přiložený obrázek, který se zobrazí pouze přihlášeným uživatlům.
(Přihlásit)
23.10.2021 - 11:23 | Filtr
(Beran) nutelina » player
Číst lépe. Některé nemoci!

Třeba měřit co to očkování vlastně dělá nemyslíš?
12.10.2021 - 22:51 | Filtr
(Býk) player
Tak si to shrTedy chceš říct: nechám klidně své dítě projít Tetanem , Černým kašlem , Neštovicema - ok...bude mít lepší ochranu? Chm... :75:Vzhůru do pokusu a hodně štěstí.


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2021
Lunární kalendář
Luna v RakRaku
ukázat kalendář »