Stěhování v horoskopu


10.07.2021 - 12:39
(Lev) nelahee
Stěhování v horoskopu
Ahoj :-)
tak snad poprvé se tady chci zeptat těch, kteří tomu rozumí. Podíváte se mi na kolečko? :4:
Moje potíž je, že nemám domov a vážně po něm už toužím, jedno místo navždy nejlépe. Já se celý život pořád jen stěhuju. Už od narození, už to nepočítám, možná dvacetkrát možná už více. Jen za poslední dva roky v novém městě bydlím už na třetím místě a brzo mě to asi čeká znova a ne vždy od někoho odcházím, teda většinou jako nemusím, ale nějak to tak vyjde, že jdu. Zabalit se umím během pár hodin. Ale z krosny je dodávka. Mám něco takového v horoskopu? Já už jsem z toho fakt unavená. Děkuji za případnou odpověď (aspoň jednu :16: :74: :29:
Jo jen dodám, že jako nemajetný člověk (a dříve neschopná) nemám možnost mít vlastní bydlení a to stěhování nebylo vždy jen o nedostatečných financích.

Příspěvky v diskuzi

Řazení:
12.07.2021 - 22:44 | Filtr
(Býk) Korzárka » nelahee
:68: :68: :68:
12.07.2021 - 21:56 | Filtr
(Lev) nelahee
Děkuji Vám všem :1:

To co napsal pan MIKULAS mě tak nějak velmi dojalo, potěšilo. A začala jsem přemýšlet a je mi lépe na duši.

No, ale celkem to ještě zpracovávám. Ale už je načase se ozvat a pěkně poděkovat za váš čas nade mnou strávený.

Lidské vztahy, ach jo...to je můj hlavní úkol v životě, já v tom plavu, ale už je to lepší. Už mám občas i zpětnou vazbu v dobrém. A ať jsem byla kdekoliv, s kýmkoliv, vždy jsem byla vlastně sama, sama za sebe. A nemám vytvořené pevné vazby s nikým. Jenže pak přišel syn minulý rok a život dostal smysl. Asi chci mít klid a stálé misto kvůli němu.

A cizina mě nevolá, jsem vlastenec a nedovedu si představit žít jinde než v naší krásné České zemi,i když ji vlastně moc neznám. Možná tak v Maďarsku, ale ten jazyk :4:
Jenže to je podpořeno i tím stěhováním národů, takže do zemí, které se mi před lety moc libily bych už teď nechtěla ani na víkend, ale nejsem cestovatel a v tomto směru znalá, tak o tom ráji ani nevím.

Jo a o tom domově v sobě vím, já vím...vím toho až moc.

Někdy je těžké neznat nikoho jako jsem já. Vědět o sobě, nemoct a vlastně ani neumět se správně projevit, protože to většinou stejně nechápou. Tak jako třeba já nechápu zlo. Tak chodím sem, tady to cítím jinak. Neprojevuji se, ale můžu tu být v takovém míru, jako jinde ne.
12.07.2021 - 18:02 | Filtr
(Rak) Urania » Sosna zvlčelý
Vidíš? no ja to volanie vnímam inač, ako už písala Mici udrel mi ten uzol na IC to znamená že je to už tým dané a za druhé? - ja som sa v živote mnohokrát sťahovala, zaujímavé že aj v detstve cez leto do hôr - no a musela som prísť na to že mám obrovskú prispôsobivosť - jednoducho som sa skoro všade veľmi rýchlo prispôsobila. Skôr to vadilo mojim deťom hlavne kvôli škole, ale ja som sa prispôsobila rýchlo či v horších alebo lepších podmienkach a prišla som na to že domov si nosíme v sebe. Milujem svoje rodisko ale žiť? no nemám potrebu ísť tam žiť.
Odkedy som prišla na to že domov je tam kde som tak odrazu to skončilo.
12.07.2021 - 14:49 | Filtr
(Váhy) Buddha/2 » Sosna zvlčelý
Napadlo mě skoro to samé. Nezávisle, dalo by se říct. Tvůj příspěvek jsem četl až pak.
Tipuju, že příčiny jsou možná ještě starší (jakože spíš v kompetenci regresní terapie), ale to není nejdůležitější. I vzhledem k jiné diskuzi si myslím, že jsou dvě. Jednak vztah k čistotě/dokonalosti a vztah k vlastnictví (nejen materiálnímu, ale i ve vztazích). V součtu to pak může vést k "útěku od neideálního".
Dokud si to člověk nosí sebou, ani v cizině to nemůže dopadnout jinak.
(rád bych se pletl :20:)
12.07.2021 - 12:34 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý
Ahoj nelahee,
Něco o Luně a Uranu už tu napsala Mici. Já už bych i to, že sama Luna je vládcem 4. domu, považoval za proměnlivost v této oblasti (domov). A že je v padajícím znamení by také mohlo naznačit charakter událostí.

No napadá mě k tomu pár věcí, ale šel bych na to oklikou.
Rodiče. Píšeš, že už v dětství. Mohlo se to stát i díky tomu určitým standardem. Prostě jsi to přijala. Jenže to nebylo Tvé rozhodnutí, tam ho za Tebe udělali jiní. Teď už rozhoduješ sama. Možná by stálo za to si zrevidovat, kolik jsou věci naučené a v podstatě se zde chováš v zažitých vzorcích? Možná stačí toto opustit a zakořeníš daleko hlouběji. Ovšem chce to udělat změny někde jinde, než jen v otázce bydlení.
Neznám Tě, ale podle Tvého radixu usuzuji, že jsi člověk dosti orientovaný k druhým lidem. Dokonce (a opravuj mne, pokud se mýlím) až obětující se, protože na druhých velmi záleží. Dokonce bych si troufal říct, že v nějakém období Tvého života to mohlo být i dosti dominantní. To není samo o sobě nic špatného, ale člověk by také neměl zapomínat na sebe a své potřeby. Když chceš někomu něco dát, musíš to nejprve mít - v pořádku. Pokud se kvůli někomu zadlužíš, je to špatně.
Někdy má člověk ve svém životě velké dluhy sám vůči sobě (a zde už tedy opusťme oblast financí). A to věčné stěhování možná na něco jen upozorňuje.

P.S.
Jen taková otázka jakoby nadbytečná: Jak by Tě lákal život v cizině? Máš pocit, že tě nějaká oblast přímo volá, že by to mohl být Tvůj domov, že tam patříš? A poslechla by jsi takové volání? Kde by to bylo? (Nespojovat s voláním partnerů, opravdu jen a jen Tvé vlastní!)
12.07.2021 - 07:34 | Filtr
(Panna) Mici Angóra
Máš, no, vládce IC Luna v kvadrátu na Urana. Ale ta dračí hlava na IC říká, že to je cesta, kterou máš jít :17:
11.07.2021 - 21:59 | Filtr
(Hadoken) Hustokrutě obscénní Morti
Jak ja ti rozumim :75:
Stehovala sem se uz minimalne 13x...a zacala sem uz v peti letech :61:
Duvody byli ruznorody - nektery nevymyslis :61:
Proste to tak nekdo ma...a tvoji frustraci naprosto chapu :62:
10.07.2021 - 20:29 | Filtr
(Panna) mg
Budúci rok(2022) - rok vodného Tigra by mohol byť pre osobu z roku vodného Psa výhodný, treba využiť vhodné príležitosti.
Ako poznám osoby, ktoré majú Merkur a Mesiac v znamení Panny, tí zvyknú unikať pred problémami, ťažkosťami aj odsťahovaním, hľadajú niečo dokonalejšie, ale niekedy je lepšie vyriešiť problémy, nehľadať až tak dokonalé miesto a zostať na jednom mieste.
10.07.2021 - 18:43 | Filtr
(Střelec) MIKULAS
Vzácná paní, dobrý den

všichni jsme přišli na svět nazí.
Odpovědnost za to, co následovalo po našem narození, nesou - tatínek s maminkou, rodina a vzdělávací systém společenství, kde jsme byli počati.

Tzv kolečko, ukazuje podporu a vybavení, kterého se nám dostalo od vesmíru k tomu, abychom kráčeli po životní pouti oblečeni, nasyceni, šťastní a zdraví.

Kráčeli - vedeni vrozenou schopností komunikovat se všemi a se vším.

Všechny překážky, které potkáváme, nám "láskyplně" nadělili - tatínek s maminkou, rodina a vzdělávací systém společenství...

Do vzdělávacího systému, náleží také astrologové.
Prosím, pochopte je, astrologové jsou také dětmi s konkrétními rodinnými větvemi.

Když budete i nadále naslouchat svému dítěti jako doposud, dohledáte se potřebných odpovědí a zjištění dříve, než Vás k tomu přimějí vlivy tranzitů planet v kolečku.
Dříve, než od astrologů.

Astrologie je poslání.
Jakmile budete chtít, můžete jí porozumět - naučí Vás konat dobré skutky, které
Vás přivedou k bydlení pro Vás se synem i s velikou rodinou.

K tomu, co jste si přinesla na svět sama;
k tomu, co Vás učili;
k tomu, co jste se naučila sama;
stačí pokračovat ve zdokonalování umění - zacházení se slovy.

Umíte přeci poznat, kdy dítě chce komunikovat s Vámi;
kdy chce být samo;
kdy vyjadřuje prosbu;
kdy vyjadřuje poděkování..

Umíte sama postřehnout nuance mezi;
chci - chtěl bych;
chci poprosit - prosím;
chci poděkovat - děkuji..

Naše jazyky, jsou bohatstvím.

Astrologické kategorie a údaje o stěhování - na které se ptáte - mají reálný základ.
Dodnes jej kopírují od svých předchůdců - také z dob feudalismu, otroctví a směnného obchodu.

Unavená jste z okolí a z lidí v něm.
Energie roku Buvol, tuto skutečnost dává najevo všem Psům v podobné situaci, jaká nastala u Vás.

Škoda každého dne, stráveného v Pekle.
Krásně buďte


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2021
Lunární kalendář
Luna v BýkBýku
ukázat kalendář »