Taková úvaha - a zároveň-jak to "vidíte" vy... tyhle poslední cca 2 roky z trochu jiného pohledu


27.06.2021 - 13:13
(Vodnář) mili111
Taková úvaha - a zároveň-jak to "vidíte" vy... tyhle poslední cca 2 roky z trochu jiného pohledu
K vírovi a dělení lidí a zmatkům a klimat. katastrofám atd.

Stále víc a víc... a to jak z mého okolí, mých zkušeností a zážitků a taky z popisu situace lidí, co se jim něco přihodilo.....stále víc vnímám, že tyhle roky jsou o ztrátě falešných představ.
Počínaje fakt přízemními věcmi jako domy, peníze, firmy a spol...přes přírodu, řízení života dle sebe, partnery a lidi okolo....totální spolehnutí se na svůj úsudek....takové oddělení se i v rámci dřívějších kolektivů, rodin a spol.
O zachování si klidu a dobré nálady...resp. brát všechny nálady a emoce :4: jako cosi mimo....a zároveň ale registrování toho, jak všechno souvisí....s námi všemi....světem...přírodou...změnami...atd...atd...
Ne, že by to před tím neprobíhalo...ale nyní se to nějak vyhřezlo natvrdo :61:
Velmi jsem zkrátila....ve vašem zájmu :61:

Totální ztráta všech (domnělých) jistot.

Nechci rozebírat jednotlivě (očkování, strachy z víra, strachy o práci a děti a rodiče, exekuce a ubývání lesů a ničení zemědělství a chemtrajlový a harpový nesmysly...a tak....určitě jsem něco zapomněla :63:)
Jak to vidíte vy?

Příspěvky v diskuzi

Stránka: 2 1
Řazení:
12.07.2021 - 17:23 | Filtr
(Hadoken) Hustokrutě obscénní Morti
Pro me je to lekce "ziti pritomnym okamzikem" i pro ty mene chapave :2:
07.07.2021 - 23:29 | Filtr
(Beran) Háňa*
Za mě dobrý. Konečně došlo ke zklidnění. Provozu, ulic přeplněných proudy rozjívených turistů, každodenního nočního kraválu kolem hospod, řítících se proudů aut všude, shonu, hluku, fanatického spěchu jen ze zvyku, ... prostě toho běsu všude, který mě už začínal zabíjet.
Ten rok byl pro mě, osobně, vyloženě relaxační. Odpočinula jsem si od toho všeho a nabrala sílu.
05.07.2021 - 23:16 | Filtr
(Lev) nelahee
Přemýšlím o tom všem od začátku, co jsi sem to téma dala.

Moje poslední dva roky jsou osobní mazec.
Celý ten vir tak nějak chodí kolem a mimo mě (kromě prvotního děsu z nového špatného něčeho, co se už přece děje jen ve filmech), já od dob mé práce v azylovém domě pro lidi bez domova jsem stejně dost dbalá na osobní hygienu a fyzická blízkost cizích lidí mi nikdy příjemná nebyla... ale už dlouhou dobu se neúčastním o něm ničeho v hlavě, akorát zjišťuju, kde musím mít roušku a jinak nezájem, nečtu, nepanikařím, s nikým to neřeším, neočkuju se.

Ale tak o sobě osobně si myslím, že jsem celkem dobrý člověk...jenže se mi teď prostřednictvím muže, se kterým žiju vrací úplně všechno špatné, co jsem kdy napáchala na jiných (jako, že jsem se třeba chovala divně a byla jsem trochu hysterka kdysi dávno, ale chybu já dokázala přiznat a neopakovat). Mám nedostatečnou matku, tak mě musely vychovat až zkušenosti no.

A tyto dva roky jsou tak jiné. Dostala jsem se do úplné :71: Každá nepozornost se mi vymstí (prsty mám naštěstí ještě všechny). Každá pochvala se mi vymstí, že se zrovna to něco přestane dít tak bezvadně a začne zase skřipat. A každá moje nehezká myšlenka zazní z úst jiného v můj neprospěch. Jsem silnější, chytřejší, bdělejší, šťastnější (díky syna mého milovaného) než kdy dříve. A zároveň jsem na dně a zklamaná jak nikdy. A jsem tak sama, vždy jsem byla, ale teď už ani v duchu neutíkám k někomu pro pomoc. Teď vím, že to musím všechno zvládnout jen já... pro moje dítě a pro našeho pejska a pro mě.
04.07.2021 - 15:57 | Filtr
(Blíženci) Lupi » mili111
Posílám moc zajímavýho dědka
YouTube
04.07.2021 - 15:16 | Filtr
(Blíženci) Lupi » mili111
Tak to je hezký, moc hezký Mili. Cítím to stejně jako ona. Za klíčovou bych považovala větu "kašli na Satana. Jdi tam, nevíš kam, najdi to, nevíš co."
Zvláštní......úplně stejně jsme se cítili poslední rok-dva před Plyšákem.
04.07.2021 - 12:12 | Filtr
(Blíženci) cimi » mili111
Tak to radši neřeš :61: evidentně tě to vede k tomu soustředit se hlavně na sebe a to svoje : ) a to je svým způsobem dobře :74:
04.07.2021 - 11:55 | Filtr
(Vodnář) mili111 » cimi
Hezký bych teda použila jinde :47: :61:...bolí to a jednorukej se fakt blbě dělá na chalupě :61:
Ono se to asi cizeluje....myšleno
...někdo to má tak, že hází jedy a jen ho to varuje a může ještě chvíli házet
...někdo, že jen pomyslí, jak je to možný a o co gou, že něco někdo a prochází mu to
....někdo pomyslí jen na to, jak je možné, že "šikovnost" se má dobře v každé době
...no a dál do jemnějších vln....takovej postup u každého, co ještě může zavnímat
...někdo možná jen pomyslí :44: a má to...hnedka :61:, že zapnul jiné centrum :61:
fakt nevím

Ta Morava...mám tam 3 věci dohromady jako spouštěč...ale tak nějak to jde mimo mě...resp. netýká se mě....a poslední dobou toho radši moc neřeším

A když řeším tak to takhle dopadne :61:
04.07.2021 - 10:59 | Filtr
(Blíženci) cimi » mili111
Jj...Mili...to je hezký...kolik lidí znám za poslední dobu co dopadli s prstama podobně : ) (obrazně strkat prsty kam nemáš x)) )

Chci reagovat hlavně na tu jižní Moravu...protože to je moje srdcovka...včera jsme tam byli pomáhat...
Strašně mě nasírá, když se to každej snaží nějak esotericky nebo jinak vysvětlovat...když tam přijedeš tak ti jen spadne čelist a to ze dvou věcí...těžko na srdci z té zkázy a z respektu jak je příroda mocná...a s dojatým srdcem za všechny ty lidi, kteří bez okolků pomáhají, kde se dá a jak když se lidi spojí, jaká je to obrovská síla...žádná lítost, lidi ryzí a přímí...pokora...a nasranost na ty pány z volákova, který rovnou vyhnali...měli je zaházet těma cihlama...

Tromba se tam tvořila i včera, ten kraj má svoje specifika...kdoví co všechno to počasí ovlivňuje...chtěla jsem na to založit diskuzi, ale jaksi na to už nemám koule, nebo jsem unavená z nedorozumění ; ) nemám si tu co říct.... :19: :68:
04.07.2021 - 09:48 | Filtr
(Vodnář) mili111
po ránu....k době a ...no....úvaha na podobné téma...krátká...H.Heclová

https://www.youtube.com/watch/…

PS: je tu ještě někdo, kdo to nemá poslední rok...ale posledních 20-30 a víc let? :61:
....aneb zvolání...sakra, to musí bejt fajn život ject si to svoje....vytěžit z toho výhody(prachy a zajištění, klídek a pocit, že vše ok...tzn. než to rupne zdraví v poho,...pak přinejhorším přes koučování a ezovědy a spol....no a opět jejejky :22:. Co nyní...to jsem zvědavá....asi to kvantový :61:zpracování vakcíny a pak zas něco?... :63:
Sem si to nějak blbě načasovala....nebo co se to děje. :39:

PS2: nestěžuji si...jen to nechápu :61:
YouTube
03.07.2021 - 15:16 | Filtr
(Blíženci) Lupi » Freja
A svoboda. Teda ta pětka.
03.07.2021 - 15:15 | Filtr
(Blíženci) Lupi » mili111
:61: :61:
03.07.2021 - 15:13 | Filtr
(Blíženci) Lupi » mili111
Ono to nedělá každýmu, myslím. Někdo pořád ještě potřebuje palicí po hlavě. Ale jo - já tuhle nabourala. Sobě jsem prorazila chladič, koc, do který jsem nabourala, neměla škodu žádnou, protože jsem se jí napíchla na kouli.
Dobrá - povídám si - nemáš se tak soustředit na směr vpravo, děvče, čum raději, co máš před nosem. Tak čumím, co mám před nosem - a před pár dny mě jentaktak nenabralo auto zprava - jelo však dost opatrně.
Aha....takže ten směr zprava nevynechávat úplně! :4:
03.07.2021 - 09:25 | Filtr
(Vodnář) mili111
Jo...a zapomněla jsem.....nevím jestli u všech....ale já jsem si několikrát v okolí všimla, že "karma" je čím dál...tím víc "instantní".
Resp. spíš ještě....jakmile vypadneš z přítomného momentu a začneš přemýšlet jak někdo něco...někoho...proč....a nevěnuješ se plně sobě..... věci co děláš...no a spol......tak bachááááá...stopka...upozornění....od jemných po :47: :85:

PS: právě jsem si srpem málem usekla prst :61:....a přesně vím, kdy se to stalo a kdy jsem odešla myšlenkou od trávy k sousedce :61: (a vůbec to nebyly jedové myšlenky....jen jemný nesoulad :20:)
...je to dobrý...nemám jen kus nehtu a lůžko skoro celé zůstalo...takže se to snad v pohodě zahojí....ale bolelo to jak :40:....a podojit musel mladej (nadšeně :4:..a to bude ještě mejt nádobí.... :61:...to bude jásot :75:)
No a něco podobného se mi v poslední době párkrát stalo....a mě se úrazy skoro ....nedějí...a jak mi právě naplno došlo (jeden jemný náťuk byl už min. týden)je to přesně v této situaci
.....se ladí další detaily...asi....tedy co z těch nepravostí budu ještě moct...sakriš :21:

JO....a je to ukazováček :61: :61: :61: na levej zaplaťkoště (kdyby někdo chtěl přimotat psychosomatiku :3:)
03.07.2021 - 09:12 | Filtr
(Vodnář) mili111
"vadá ušlá"...tak možná nejlepší postoj....leknout se...zakřičet...konstatovat :61:
rozmazlení čecháčci :61:...a ruský odolný člověk :61:

https://zpravy.aktualne.cz/zahranic…
02.07.2021 - 22:16 | Filtr
(Vodnář) mili111 » Freja
JJ...dřív jsme se ptali...."Tak co u vás novýho" a radostně navzájem sdělovali novinky.
Dneska je často odpověď..."zaplaťpanbuh...nic". :4:
Drsný :63:
02.07.2021 - 21:43 | Filtr
(Štír) Freja
Ztráta falešných představ a přenastavení myšlenkových vzorců... to jde ruku v ruce.
2021 je pětka, pokud umím počitat :4: (jakože teda do desíti snad ještě jo) a pětka je nestabilita....
U mně to letos lítá jak drak ve větru a díky za každé nové ráno, kdy se nic nepředvídatelnýho nepřihodí...snažím se v tom plout, ale někdy je to kurde těžký... :41:, zas na druhou stranu je to pestrý...a nemusim letos řešit, že mi zas teče bazén, protože to mám u :71: :4:

Důležitý jsou lidi, co je mám ráda... :62: a tak to bude...
02.07.2021 - 08:17 | Filtr
(Vodnář) mili111
Jen přidávám takový příběh .....nevím přesně proč...asi pro ty, co tady občas skuhraj, že maj těžkej osud a taky na dokreslení...těch ztrát jistot a celkově.

https://www.irozhlas.cz/zpravy-domo…

V posl. odstavci...má ještě jednu holku s rakovinou :22:...tohle dát je fakt dost nadlidskej úkol
.......a já přestávám remcat :85:
29.06.2021 - 12:01 | Filtr
(Vodnář) mili111
A přidávám toto...pro zájemce o dimenze :4:...hledala jsem tam něco jiného, ale našla tohle....a má to něco do sebe https://www.indigovyzpravodaj.cz/cl…

PS: nevydávám za svůj názor....ani tuto osobu za opravdu vědoucí...jen v tomto článku mě něco oslovilo :3:

a ještě tohle mě přijde zajímavé
https://www.youtube.com/watch/…

a do třetice :4:.....zas pohled
....Proč mnoho pracovníků světla pro světlo vůbec nepracuje....
mě tedy vadí ten překlad a nějaké fráze jak z toho Q-ánonu (nevím název :4:), ale jinak :3:
https://www.youtube.com/watch/…
28.06.2021 - 23:45 | Filtr
(Vodnář) mili111 » Maek
K davové psychóze :3:
Jak jsem na to koukala....vzpomněla jsem si na tu Americkou školu a 5G....pak jsem četla o davové psychóze a řekla si, že už mi taky asi hrabe....no a dnes narazila na toto...právě...sice je to Aeron...ale popis rodičů a co se tam děje dost sedí https://aeronet.cz/news/…
28.06.2021 - 21:51 | Filtr
(Vodnář) mili111
Díky všem za odpovědi :3: :34: :32: :61:

Čtu a rozjímám :16:

Neodpovídám....bo vás nechci unavovat dalšíma úvahama a motat se vám do toho.
28.06.2021 - 19:04 | Filtr
(Ryby) Maek
Když to všechno začalo, tak se mi velmi ulevilo, protože se zdálo, že nám konečně dojde, že jak jsme žili dosud, tak to už dál opravdu nejde. A opravdu, někteří na to přišli a teď vidím, že jich nebylo mnoho a to je smíšené a ještě smutnější je to, že některým začlo houkat ještě více.
Asi bych to měl nechat být (to je třeba můj úkol), ale jsem z toho smutný.
Už jsme někdy tak otupělí, že přehlížíme a tolerujeme opravdová zvěrstva … věříme nesmyslům …….
Na druhou stranu se ukazuje, že skutečně velmi začíná fungovat, tedy spíše se ukazuje že funguje, davová psychóza viz ty studující četníci
https://zpravy.aktualne.cz/domaci/…
28.06.2021 - 08:05 | Filtr
(Střelec) MAGDA
Myslím, že už byl moc dlouho u nás klid. Vlastně se tu nic moc nedělo spoustu let. Nebo ne aslespoň takhle velkýho.
Babičce je 90 a říkala, že už zažila horší věci, tohle přejde. Dříve jsem si taky myslela, že lidi musí žít jen v lásce a harmonii, všichni zdraví a šťastní. Ale to "špatno" tu musí taky existovat, aby jsme si uvědomili, jak se máme jinak dobře. Taky aspoň nezlenivíme.
A zas je to relativní, jsou lidi, kterým tahle situace přijde jako ráj a bohatnou na tom a vyhovuje jim to.
Já jsem odjakživa spíš pesimista, takže mi to tak strašný nepřijde :)
28.06.2021 - 08:00 | Filtr
(Rak) Urania » player
Ja to neviem upresniť - ide o svedomie o to že v sebe prežujem veci a moje telo mi dá tu odpoved čo je v túto chvíľu správne či dobre.
Inak s tebou súhlasím, sme ľudia zhyčkaní a hýčkaní a dokonca teraz sa už ani nevychováva ale necháva sa voľnosť od prvého dňa, žiadne hranice nič a potom plačeme.
27.06.2021 - 23:55 | Filtr
(Býk) player » Anilah
A není to právě obráceně ? Že od antiky tady vládl nelidský systém a nyní je ten systém až moc lidský? Já bych nechtěl žít v osmém století , ani sedmnáctém...
Tyhle inkarnace , to je dar za odměnu. Vždyť před pár desítkami lety neexistovali ani zubaři. Trhali to kováři kleštěma. Makalo se 12-14 hodin denně za bídu. 6-7 dní v týdnu. Ženy rodily sériově a v třiceti z nich byly shrbené stařeny. Vojna? 14 let...
A všude toho smradu...dej pokoj. My tady - my žijem doslova v EDENU. Jestli byl někdy hospodin a nabízel Adamovy a Evě boží žití , tak to bylo v okolí hory Říp.
Jasně - výkyvy byly , jsou a budou.

Nicméně - všechno je relativní.
Příspěvky: 32-8 7-1
« předchozí  další » »|
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2021
Lunární kalendář
Luna v BýkBýku
ukázat kalendář »