realita...dimenze...víření kolem víra....zrcadla a stíny


02.06.2021 - 08:56
(Vodnář) mili111
realita...dimenze...víření kolem víra....zrcadla a stíny
Zdravím.
Nevěděla jsem jak popsat, tak jsem zvolila tohle "skupenství".
Děje se spousta věcí, lidé se učí spoléhat na sebe...svou intuici...svou hlavu a spol.
Spoustě lidí se život trochu pozměnil...některým hodně.
Celé se to mění.
Celé to vyvolává spoustu protikladných reakcí a to dokonce v stejných "táborech".

:63:MÁME TRANSFORMACI A ENERGII Z VESMÍRU, CO NÁM PŘENASTAVUJE VLÁKNA A DNA
(a je nám z toho blbě...bolí těla...cvokatíme...umíráme)
nebo
:63:TO DĚLÁ SPUŠTĚNÍ DALŠÍCH 5G A MODIFIKOVANÝCH SAJRAJTŮ A CHEMTRAILŮ
nebo
:63: TO NIC NEDĚLÁ...NIC SE NEDĚJE...mě je faj a jedu po staru...jen se nechám opíchat a vše se vrátí do "normálu" :61:
-----------------------------------------------------------------------------
Kočkování...samostatné téma....pro a proti...nešťourám...už není proč....je asi rozhodnuto o nastavení jedinců :3:
ale....

TI CO MAJÍ JASNO, ŽE OČKOVÁNÍ A CELÁ VÍROVÁ AKCE JE NESMYSL (resp. vytvořený plán...už je jedno zda vesmírem či lidmi), SE ZAS DĚLÍ NA DVA TÁBORY

1- :63: JEN ZRCADLO, BUDEME IGNOROVAT, NEBUDEME TOMU DÁVAT ENERGII A SNAŽIT SE INFORMOVAT O TOM CO VÍME...POPŘ. CÍTÍME...VŠE JE JEN PROJEVENÍ STÍNU (pokud se do toho budeme angažovat a budeme s tím "bojovat" akorát si to přivoláme...takže...soustředím se na svůj píseček...uděláme si svůj klub a nic se k nám nedostane)....A TŘEBA BUDEME RADŠI KOMUNIKOVAT S PLEJÁĎANY, chodit do tmy .... A SPOL.

2- :63: DRUZÍ VNÍMAJÍ OČKO STEJNĚ, ALE MAJÍ POCIT, ŽE DOBA SE LÁME...ŽE JE ZAMLČOVÁNO A ŽE SPOUSTA LIDÍ SE K INFU NEDOSTANE A PROTO SE SNAŽÍ...JELIKOŽ NEMAJÍ POCIT, ŽE JE NEJVHODNĚJŠÍ DĚLAT ŽE NIC A BÝT PŘESVĚDČEN O TOM, ŽE SE TU BUDE ŽÍT SOUČASNĚVE DVOU REALITÁCH A JE TO NIJAK NEZASÁHNE NEBO NEOMEZÍ

TRADIČNÍ OTÁZKA....CO VY NA TY POSLEDNÍ DVĚ SKUPINY? :61:

Pokud by se chystali odpovídat Bosh, Znovuzrozená nebo Faník a spol.....prosím o odpověď k věci a s odstupem.... a uvítám jí...ne zoufalé opovržení plné výkřiky o prostoduchých jedincích. Je to vopruz. :2:

PS: a co např. Marcelka z hor...která tedy se půjde v poho. opíchat...bo..no nepobrala jsem úplně...není, koho opíchají? :63: :4:
nebo ti ezo fajnšmekři, co si na očko zajdou...bo ho přetransformují ve vodu a vstřebaj v pohodě...bo jsou dál....bo vše je jen o mysli...a na to nyní máme přijít....takže vlastně očkování prověří vaše "kvality"
no a další směry :61:

Příspěvky v diskuzi

Stránka: 4 3 2 1
Řazení:
15.06.2021 - 14:58 | Filtr
(Blíženci) Lupi » player
Njn: ti tvoji "odmítači" mi připadají jako svědci kovidovi, ale naruby. Prostě odříkaného chleba největší krajíc.....to samý, jen z druhý strany.
Kdoví, co měly jejich duše nachystáno - možná že se měly naučit rozvážnému přístupu. Kdoví.
15.06.2021 - 00:00 | Filtr
(Vodnář) mili111 » player
Nepsala jsem, že nebylo něco jako covid(vynechám detaily)...psala jsem, že nebyla pandemie....jinak nemám pneumotorax ani pneumonii...i když nevím(a nechce se mi hledat) co to je. Nebude to každej druhej.
A nepíšu, že strachem...znám ty, co strach neměli a bylo jim to prd platný. proto píšu....má to víc souvislostí.

Psala jsem opak...jestliže většina věří a nějak to je ve všeobecném poli....těžko se žije naprosto odlišně.....jde to, ale dře to :61:
:29:
14.06.2021 - 23:42 | Filtr
(Býk) player » tantristka
Moment. To nedává smysl. Jestliže je všechno iluze (což třeba kvantová fyzika momentálně tak trochu začíná připouštět) tak i život těla je iluze. Jen hologram pro děje. A tudíž i smrt je jenom iluze , stejně tak strach , tenhle web , a existují jenom děje (to zase popisuje OSHO , kterej to našel v meditacích - respektive Gautháma Buddha).

Má to jeden háček. Od nás dva největší odmítači , kteří lidem pořád psali a sdíleli , jak Covid neexistuje - jsou na pravdě boží. Bylo jim 62 a 63. Oba umělci. Jeden navíc se pasoval na šamana a všude říkal , že všichni světoví šamani se shodli na tom , že v Evropě Covid skončil první vlnou a druhá neexistuje. A druhej učitel hudby. Nakazila ho žačka. Povolil výuku hry na kytaru bez roušek. Na Covid nevěřil. Dusil se dva měsíce.

Takže - pokud ale je všechno iluze a hmota jen struktura pro děje pro duše , pak to ale stejnak znamená , že duše měla v inkarnaci připraveno , že se zadusí na ventilátoru při asi čtvrté pandemii tohoto tisíciletí.
14.06.2021 - 23:34 | Filtr
(Býk) player » mili111
Chachacha - plicní pneomunie s pneumotoraxama...no fakt , to si historicky opravdu každej druhej pořídil strachem. Tak když teda nebyla , tak na co to máš vlastně teda ty protilátky? Na strach?

Když probíhala první světová válka , tak v zákopech na francouzké frontě nabýval strach tak extrémních rozměrů , že každej desátej voják se zbláznil. Pokud přežil teda. Ale nikdo neumíral na plicní pneumonii.
11.06.2021 - 14:32 | Filtr
(Vodnář) mili111 » tantristka
Tak nebyla to odpověď pro mne....ale....nejsi tu sama...tzn. pokud nadpoloviční většina věří....prostě přijde....a jo....nemusí se tě to tolik dotknout, ale to nemá pak už nic společného se strachem...hraje tam roli daleko víc věcí :3:

PS: jinak...pandemie nebyla...to snad by měli vědět všichni....a nejvíc lidí umřelo právě kvůli tomu, jak se chovalo většina doktorů a spol.

PS2: ano....všechno je iluze, pokud bys neměla tělo a nežila na zemi....bo tady platí (snad platil...říkají někteří) "zákon" většiny...a pokud si s ním neladila....pomalu tě zmuchlal. Ale věřím, že některým se mohlo povést nechat se zmuchlat míň...nevím...neznám. Ale jestli, když si dáme sraz...a ty vzletíš a proletíš se mezi stromy (stačí nízko) tak, abych to viděla (ne v hlavě)...tak v pohodě.....vše odvolám....a napíšu to sem klidně 100x, že jsem na vlastní oči viděla. :61:...a nelze se vymlouvat, že díky mé nevíře nešlo...bo to dle tebe nemá vliv. Neber ve zlém...vím, že se lítat dá...jen neznám nikoho nad 20let, co by to dál provozoval. :3:
11.06.2021 - 13:33 | Filtr
(Vodnář) tantristka » Tedy
ano, ráj a peklo je polarita, kterou zde na zemi neustále zažíváme, máš pravdu :20:
11.06.2021 - 13:19 | Filtr
(Vodnář) tantristka » player
jelikož i vše kolem nás je iluze i pandemie je iluze, pokud jí nevěřím, nepřijde, je pouze tam, kde si jí kdo dovolil svým strachem uvést do reálu
09.06.2021 - 08:16 | Filtr
(Vodnář) mili111
Tak jen pro ty...co to sledují a zajímá....protilátek mám asi 6500 kU/l (nebo co to je za písmenka)...hranice pozitivní je 50....takže dost na jejich papírování :15:
... pokračuji dál, budu zkoumat co lze a nelze.
Zatím :29:

Tak...i když máte protilátek tunu...v mém př. víc jak 100násobek....ale...nemáte z doby, kdy jste to prodělali, test....máte smůlu...a opravdu doktor nemůže nic...prý vyšla vyhláška, kde je to ustanoveno.

Jdu zjišťovat...kde ten papír lze využít...bo mám pocit, že do podniků stačí....a pak mám dvě varianty. Jednu tu nebudu rozebírat...druhá možná bude založit stranu lidí s prodělaným...úředně nepotvrzeným vírem :4:
08.06.2021 - 16:52 | Filtr
(Býk) player » tantristka
To je úplně jedno , proč to dělají. Doporučují přečíst povídku Isaka Asimova z knihy Já robot. Povídka se jmenuje Chytroušek.

Myslel si o lidech to nejhorší a pohrdal jimi , ale program mu nařizoval je ochránit. Takže to dělal ač si u toho myslel své. A ochránil.

Lidé se očkují aby záškodník zmizel.A co si u toho kdo myslí , je úplně fuk. Důležité je , že to evidentně funguje a pandemie stejně jako ty předešlé bude dvouletá.
08.06.2021 - 16:49 | Filtr
(Býk) player » eau
Někde dávno lítají bomby, někde dávno lijou ženským kyseliny na ksicht, někde dávno vládnou nekompromisně drogový kartely...někde dávno unáší děti za nekalými účely...atd atd....těch svinstev se na světě děje strašně moc...

Já myslím že do období “blahobytu” “spánku” “žabího rybníčku” cosi šplouchlo a my jsme z toho všichni paf a objevujeme “Ameriku”.
Je to smutný, ale stále jsme součástí i tohoto světa...je tu i hnus, lži, podvody, smrt, nemoci, vraždy, zneužívání.....DO KAMENE TESAT !
08.06.2021 - 16:47 | Filtr
(Býk) player
Takhle - jestli se něco doopravdy děje , tak je to takk prudké tempo vývoje lidského ducha a potenciálu , že sám duch ho nestačí pobrat. Předbíhá nás to. Jsme tím vlečeni.

Na zemi jsme se naučili brát komfortní zónu jako standart , protože minimálně tady se toho zlého už dvě generace moc nepřihodilo. Tak jsme rozcáplí a trouchnivíme v matrixu. Je to pohodlný.

Lidstvo se chystá na přelomy. Osídlení Marsu , nanotechnologie , pomalu k atomovému inženýrství.

Na pozadí toho ale drtivá většina jen žasne a čumí , co ti nejchytřejší dokážou. A na druhé straně neskutečně roste hlad po bohatství nedozírných výší. Které je k ničemu a pomíjivé.

Jsme na hraně vymření skrze ekokatastrofy a také možná skrze vývoj sám. Možná padnem. Vesmír tím na děsivé kráse neztratí.

Co se týče pandemie nebo děsů z vypointovaných hororů , k tomu se vůbec nechci vyjadřovat. To jsou takové chvilkové hovínka , aby naše mysl občas začala pracovat i v nějakém novém režimu , než jsou každodenní stereotypy. Museli jsme trochu do bahýnka , abychom zase zjistili , jak krásný je západ slunce či hvězdy nebo erotika. Teď vyplouváme nad hladinu , ale zase přijdou sinusoidní ponory , protože jsme daleko , ale zdaleka ne tak daleko , abychom si uměli zvážit , co za štěstí a výzvu je prožít život a případně dokonce něco tvořit.

Život by v jádru vůbec nebyl složitý , kdybychom od něj nepožadovali VŠECHNO , co si umíme představit. Všechny běsi si vytváříme jako konstrukt z jakéhosi důvodu , patrně to najdou genetičtí inženýři v genomu. A snad to je jediný , co bych změnil. Nějak ty běsi vypudit a nechat vrcholný prožitek samotného žití.
07.06.2021 - 23:37 | Filtr
(Vodnář) mili111 » Deam
No...u Kraslic je to hezký...ale dost drsná krajina a někdy i lid :4:....zas pozemek za ty prachy tedy pořádnej :61: a nedotčenej...tam by se několik rodin vešlo a může se tam stavět. A vlak kousek :6:
Kdyby tpo bylo před 10 lety...asi do toho jdu hned.
Nyní bych radši něco blíž k Plzni....jakože do hodiny autem...a nějaké spojení vlakem.
Ale kdo ví...třeba to ještě změním.
07.06.2021 - 22:35 | Filtr
(Býk) Deam » Lupi
Pro mě značí rozkvět myrobalánu přechod mezi chladnější a teplejší částí jara. Jakmile se rozjedou, s mírným odstupem následují další a další, končívá to rozkvětem šípkových růží, no a to už zbývá kousek do léta. :)
07.06.2021 - 21:55 | Filtr
(Rak) Urania » mili111
A ja ako tak čítam o trnkach a všetkom možnom tak som si išla lognuť môjho trnkového likéru.
07.06.2021 - 19:09 | Filtr
(Vodnář) mili111 » Lupi
Ty jo :75:...právě jsem si vzpomněla, že jsem odložila dvě flašky bez. likéru do krechtu...a zapomněla....a jak vy tady o bezinách a chlastu.....jdu degustovat :69:
07.06.2021 - 19:05 | Filtr
(Vodnář) mili111 » Deam
Klidně i míň...aby se tam vešlo pár podobnejch spolu....každej třeba 1-2ha...no a vidělo by se...taková komunita, ale rozptýlená....myslím, že by se dalo nějak dohodnout...jen základ by byl v tom chování sek přírodě....+- (100% se asi shodnout nedá a vždy něco bude, ale kde je dobrá vůle :3:)
07.06.2021 - 18:07 | Filtr
(Blíženci) Lupi » Deam
Jinak ty mršky se šíří všude samy - já je zvláště miluju kolem silnic: stíní to, nenafouká skrz to ani sníh, když to kvete, tak je to jednosuše úchvatnost sama a ještě se to dá sežrat! Geniální rostlinka.
Hele:
K příspěvku je přiložený obrázek, který se zobrazí pouze přihlášeným uživatlům.
(Přihlásit)
07.06.2021 - 18:05 | Filtr
(Býk) Deam » Lupi
No my ne. :) Máme osvědčenou pálenici, není to nejbližší, ale prý široko daleko nejlepší, údajně dosahuje kvalit moravských.

Tenkrát to bylo z takových 50 kg plodů a bylo s tím hodně práce, ročník 2018, jednu lahev jsme si nechali na památku, ostatní zmizely během jedné sezóny. :)

Ale je fakt, že takto chuťově výborný je jeden exemplář z mnoha, co mi tam rostou. Jsem zvědav na další kousek, co mi nově vyrostl v živém plotě. :)

07.06.2021 - 18:00 | Filtr
(Blíženci) Lupi » Deam
Ó! Vy to pálíte? Ňamňam......
07.06.2021 - 17:59 | Filtr
(Býk) Deam » mili111
Co je to velký pozemek? Aspoň kolem těch 20 hektarů nebo i méně? :)
07.06.2021 - 17:59 | Filtr
(Blíženci) Lupi » mili111
Notovižejooooooo :95: takový dohodě neodoláš!
Tahle mirabelka je skutečně jako malá bluma a byly z ní nejlepší džemy na světě, jen už to moc nedělám - možná pár letos, ještě uvidím. Ale ono se to pekelně blbě odpeckovává.
Kozímu zákysu klidně věřím - dcera jednou udělala marmošku z divokejch jeřabin; jíst se to nedalo, ale přidávala jsem to do jablkový omáčky a bylo to famózní.
Před jalovcem smekni, před bezem klekni, ne? On už samotnou svou energií dělá divy.
07.06.2021 - 17:53 | Filtr
(Vodnář) mili111 » Lupi
A dohodli jste se? :61:
........před bezem klekni...ne? ....říkávalo přísloví...ho opij bezinkovým likérem :3:..a mirabelky jsou přeci jedlé...na kompoty? nebo ne? Myslíš malou blumu? My máme polovinu marmelád z posledních dvou let s ní...bo ostatní zmrzlo a uschlo.

No...on není tak špatnej...ten můj soused...má tam třeba i hloh (už takovej stromek)...a ten nechá, že pro včely a hložinky se mu líbí. I náletovej jasan zanechal....sic ořezal, ale nechal.
Ale ty trnky a šípky jim z nějakého důvodu vaděj.
Já mám "obyč." šípek i na zahradě jako ozdobu a loni byl tak obsypaný, že zbytek marmelád je z něj....a jak sem byla nyní po vírovi...tak jsem se jima cpala horem-dolem....děsně mě chutnaly. Nyní mám specialitu...kozí zákys s šípkovou marmoškou :61:....nevěřila bys, ale je to fakt dobrý :61:
No uvidíme. :3:
07.06.2021 - 17:47 | Filtr
(Býk) Deam » Lupi
Hehe, mirabelky se mi taky na pozemku šíří samy. Jednu dobu jsem chtěl jednu vykácet, protože stínila mým lískám, to jsem ještě nevěděl, o co jde, nechal jsem to být a objevily se plody.

No a zatímco z vysazených lísek za dobu pěstování nebylo nic, než pár oříšků, z mirabelek už se urodilo desítky kilogramů plodů a jeden rok se nám je podařilo úspěšně přetavit v 5 litrů výborné pálenky. :)

V letošním roce to opět vypadá na slušnou násadu, uvidíme, třeba se dočkám, mohlo by to být strategické platidlo. :)

O prospěšnosti bezu se ani není třeba příliš rozvíjet. :)
07.06.2021 - 17:38 | Filtr
(Blíženci) Lupi » mili111
Já jsem taky na vsi a někdy holt taky žasnu - ale je pravda, že tichý a nenásilný příklad je za milion proklamací - na vsi zvláště.
V podobných případech, jako jsou ty trnky, já pak trousím teskné poznámky o tom, jak ubude ptáčků (a dál nerozvíjím) a tak podobně.
A jestli je to plašan a samonaser a ty máš čas, máš pravdu, že je lépe na něj pomalu.
Já s tou bezinkou tehdy čas neměla.
Mmch, bezinka a mirabelka jsou předmětem každoročního nátlaku, ať prý je vykácím, že je to hnusnej nálet :5: Nejvtipnější je, že ta bezinka prorostla od něj, já se ji deset let snažila uhubit, až se mně jí zželelo a teď je luxusní.
A letos vypadal, že změní taktiku: prej - rád bych se s vámi dohod. Já na to, že skvěle, konečně rozumná řeč a on povídá: no, že bysme se dohodli tak, že vy ty dva nálety vykácíte.......... :61:
Příspěvky: 86-62 61-37 36-12 11-1
« předchozí  další » »|
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2021
Lunární kalendář
Luna ve Štír Štíru
ukázat kalendář »