Koronafejk - uzavřený klub


19.05.2021 - 14:07
(Vodnář) Anilah
Koronafejk - uzavřený klub
Otevírám znovu oblíbené téma - pro lidi, kteří hodlají sdílet své zkušenosti a informace k dané věci. Nehodlám nikoho přesvědčovat - to spíš otravy smáznu. Nemám totiž tu božskou trpělivost jako Alex. Na rovinu říkám, že vyjící šakalové zde nejsou vítáni. :61:

Příspěvky v diskuzi

Stránkování od konce: / 15 

Řazení:
20.06.2021 - 16:49 | Filtr
(Býk) Artislove
Kto má FB:
"2 mesiace po Pfizeri, 4 návštevy pohotovosti, 1 hospitalizácia, tisíce dolárov a žiadna úľava."

https://www.facebook.com/natallia.c…
20.06.2021 - 11:35 | Filtr
(Váhy) Jupíí
Dr. Madejová

ta byla mezi prvními, která loni důrazně varovala...

https://otevrisvoumysl.cz/dr-madejo…
20.06.2021 - 10:52 | Filtr
(Býk) Artislove
Bývalý policajný dôstojník, sedí na polícii a predkladá všetky informácie, ktoré zbieral a odosielal do všetkých inštitúcií dlhé mesiace ohľadne toho, čo sa deje okolo Korony. Predkladá dôkazy čierne na bielom. Udáva tam všetko podľa zákonov. Žiada aby polícia okamžite toto brala ako teroristický útok od štátu voči ľudstvu a že má polícia povinnosť ho brať ako osobu, ktorá udala tých politikov a musia to riešiť. Tlačí na políciu na základe zákonov kedy musia konať a nie to odložiť do šuplíka. Delta verzia nie je nič nové, je to premenovaná Indická verzia, ktorá v ľuďoch nevzbudila dostatočný strach. Má aj dáta úmrtí z krematórií za posledných 5 rokov a tento rok je najmenšia úmrtnosť v Birminghame. Je to natáčané priamo pri výpovedi na polícii, pretože doteraz bez zverejnenie s tým nikto nič neurobil. (prekladať to nebudem, lebo britská anglićtina a ja nie sme kamoši :61:)

https://www.joshwhotv.com/video/…
20.06.2021 - 10:41 | Filtr
(Býk) Artislove
Dáta z Austrálie :24:
K příspěvku je přiložený obrázek, který se zobrazí pouze přihlášeným uživatlům.
(Přihlásit)
20.06.2021 - 09:31 | Filtr
(Vodnář) mili111
Takové smutné a zároveň zábavné...toto jsem fakt nevěděla, že jsou v módě merče na očkování....trika s nápisy ...nebo dokonce, že si ty firmy vydělávají nejen na očku, ale ještě lidi kupujou od nich cokoli co je in. :39:
Řekla bych, že to není možný :61:...kdybych to za poslední roky neřekla už tolikrát :63:...takže:
"No je to možný...no možný to je....la...la...la"

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/…
19.06.2021 - 23:23 | Filtr
(Býk) Artislove
WHO uznáva, že vakcíny spôsobili viac ako 5 000 úmrtí a 800 000 vedľajších účinkov

Vakcína je úsmev, vakcína je zdravie, vakcína je sloboda... :28:

https://dostojneslovensko.eu/inform…
19.06.2021 - 23:13 | Filtr
(Býk) Artislove
Zdokumentované úmrtia detí po očkovaní

https://www.dostojneslovensko.eu/in…
19.06.2021 - 21:28 | Filtr
(Býk) Artislove
Celkom dobré vysvetlenie ohľadne týchto vakcín. Stručné a jasné..

https://rumble.com/virj35-ako-to-na…
19.06.2021 - 10:15 | Filtr
(Vodnář) mili111
Přidám.....Vaxxidents....zajímavé.

https://kresadlo.com/vaxxidents/

Osobní dodatek k době.
No...včera jsem se dopoledne kasala, že práce mě drží od možnosti propadu nad lidskou tupostí a vychcaností :16:...a za pár hodin jsem na to kasání dojela :85:
Volali mě známí...vzdálenější, ale fajn lidi a zvali na akci. Nechala jsem si chvíli na rozmyšlenou...moc už bych potřebovala někam vypadnout, ale mám tu dost práce na so-ne a doprava nic moc a ještě s hadrem na puse :63:
Takže jsem odmítla.
Pak jsme se ještě chvíli bavili...a oni se nechali naočkovat :42:...oba...manželé...aby mohli jezdit pracovně i na dovču.
Mladí, zdraví lidé s přístupem k lékům (dřív sestřička a spol.).
No...oddychla jsem si, že jsem tam nejela...bo takových tam pravděpodobně bude většina a tím pádem se v podstatě není moc o čem bavit.
Ne, že by to už dosud nebylo dost podobný (i bez posledního závěrečného opichu :61:)........ale nějak to na mě padlo.
Je to všude okolo....nelze se nepotkávat a nelze předstírat, že je to vlastně v pořádku...se přeci respektujeme. :85: :61:....není to o tom...je to o základě člověka....podle mne...(se vším vědomím, že pochopím, když se někdo bojí a je starej nebo by musel na ulici i s rodinou...tam bych ale zkusila vydržet v práci i bez a vzít to jako výzvu)
Naočkovaná je moje matka, většina vsi, na brigádě byla druhá babi...též naočkovaná ....a já pak běhám se suchým hajzlíkem daleko od pitné vody a plodin (takže se už asi budu ptát, jestli nemaj očko a zakazovat jim jezdit....bo je únavné tahat kýbly h :93: někam dál)....taky se mi udělaly divný modřiny....ale to může být i tím, že teď dost těžce pracuji....tak zatím nehodnotím jako srágoru z babi a okolí. :61: Ale kdo ví. :63:
Jen tak mimochodem, volala mi ségra, že na brigádu nemůže, bo má něco u sebe a že stejně je nějaká divná a má nějaký nateklý a bolavý nohy....asi z toho počasí...a mě po chvíli napadlo :25:....se zeptat, zda manžel nebyl na očkování.
No...co myslíte :85:...a fakt jsem to měla za přepísklé...že by mohli takto "vypařovat" cosi. :43:
Takže objektivně musím říct...ano...není mi jedno, jestli je někdo očkován nebo ne a dost mi to komplikuje život...a to jsem doma a nechodím do práce.
18.06.2021 - 23:34 | Filtr
(Váhy) Jupíí » Anilah
Není za co, tady je od kamarádky další, dnešní. Ovšem, ten jsem neviděla a seknul se mně , tak uvidíš...tohle dělá prostě fb, ale já tam nejsem přihlášená, já ho vždy někde najdu, když chci, třeba Raptor, KTV, Česká kotlina...i na youtube

https://www.facebook.com/spolecnejs…


Taková odlehčující je TV Šalingrad s Renatou, ta tam má někdy i lišku :4:,Někdy má odpolední vstupy u kávy ze zahrady a má to tam moc hezké. Má i jiný web, když to nejde tady, stejný název...

https://www.facebook.com/pages/…
18.06.2021 - 19:52 | Filtr
(Vodnář) Anilah » Jupíí
Díky moc za odkaz.
18.06.2021 - 19:51 | Filtr
(Vodnář) Anilah » mili111
Určitě se to nedá vyloučit. Mimochodem prý už dřív bylo povolené u nás hlasovat z auta někde na parkovišti, kde urnu hlídala policie - dozor z řad občanů žádný. Další možný prostor pro falšování. A nikdo není schopen zjistit, který software se na sčítání hlasů v ČR používá - prý to vědí 2 nebo 3 lidi, ale k obyčejným lidem se ta informace nedostane. Zbývá nám jen bombardování poslanců (dotazy, samozřejmě).

Dobrovolné očkování už není garantováno ani v Rusku a nově se to chystá na Slovensku. Takže pozítří u nás...

Mimochodem, neoblomní už si nezajdou ani na koupaliště! Ne, že bych se chtěla koupat v chloru, ale z principu - ať si to tedy očkovaní všechno platí z vlastních daní. Neskutečná drzost. A do převlékáren a na hajzl s respirátorem a rozestupy mezi lidmi, asi i v bazénu - debilita nebere konce... Určitě si takové koupání všichni užijí.
18.06.2021 - 19:24 | Filtr
(Vodnář) mili111
Házím...a doufám, že se mimořádně sekla :63:
https://www.youtube.com/watch/…
YouTube
18.06.2021 - 16:48 | Filtr
(Býk) Artislove
4 mŕtvi piloti Britských aeroliniek. Vśetci oćkovaní..
tak si predstavte, že niekam letíte a pilot vykŕkne poćas letu.. nedajbože obaja..

https://otevrisvoumysl.cz/zemreli-4…
18.06.2021 - 12:01 | Filtr
(Býk) Artislove » mili111
To je v poho :61:
No ja si myslím, že si naozaj povedala, čo je treba, hlavne ako si konkretizovala ostrov..Ono je to totiž dlhoročná záležitosť v mojom živote a práve že je to konkrétne ostrov a toto isté mi povedala jedna osoba roky dozadu "ty by si mala ísť na ostrov k moru" :61:
No a ja viem aj kam aj prečo len nejako nie a nie sa tam dostať :61:

No a ďalśie veci viem tiež napríklad z mojich snov a tak..

Joo trafila si sa až moc dobre..
Asi to tak malo byť aj keď pri týchto :93: neviem či bude...
Každopádne díky moc :4:
:62: :74:
18.06.2021 - 11:56 | Filtr
(Vodnář) mili111 » Artislove
Sklízím sena a chytám roje...mám jazyk na vestě a někdy se nezmůžu na nic chytřejšího než smajl :61:
(Možná výhoda, že mě to do toho takto hodilo a nemám čas se utápět v depkách nad lidstvem....bo mám trochu odstup a na vztek nemám sílu.)
Dost často se mi stane, že řeknu, co je třeba :3: (mám to takový jednoduchý "průtokáč")....k tomu moři....není to promyšlené....ale nějak mě to napadlo
... to se nyní děje více lidem...ve více variantách....že je to vlastně "vypudí" na jiné, pro ně vhodnější" místo. Pokud by ty :93: okolo nebyly tak drsný...třeba by jen chtěli....ale nikdy by nešli( a tím myslím nejen moře, ale i z města a od člověka a ze školy a země a tak).
Zhruba.
:29:
18.06.2021 - 11:46 | Filtr
(Býk) Artislove
TOTO JE OBROVSKÉ! … TŘI Piloti společnosti British Airways za posledních 7 dní zemřeli na vakcínu COVID. Společnost BA nyní vede krizové rozhovory s vládou Spojeného království o tom, zda by jejich očkovaným pilotům mělo být umožněno létat či nikoliv.

To představuje velký problém, protože přibližně 85% všech pilotů společnosti British Airways již bylo očkováno. Telefonní hovor MP3 je níže.

https://t.me/QtimeNetwork/730

Další paradox z USA. Letecké společnosti zakazují vstup na palubu očkovaným jedincům. Rána vyšla dozadu.

P.S.: Můj osobní názor. Rozhodně bych nesedl do žádného letadla, v jehož kokpitu bude jen jeden očkovaný pilot. Dva jsou přímo pozvánkou na sebevraždu. V praxi vidíme, co se s očkovanými lidmi na běžícím pásu odehrává. Smutné. Velmi smutné. Dnes raději nikam nelétat. A s BA dle textu raději už nikdy.

A pro ty, kteří si nedají poradit a MUSÍ na dovolenou! Mohu jenom popřát příjemný let se spoustou adrenalinu…..
18.06.2021 - 11:32 | Filtr
(Býk) Artislove » Jupíí
No ja som kapánek vytočenejšia a ešte do toho som v období Mars/Merkúr/Merkúr, teraz mi začalo a ten môj krásny spáleny merkúr ma celkom slušne asi nakopáva + je mi dosť na hovno takže tak :61:

K tomu Jirkovmu videu neboj nič, už je stiahnuté a zálohujem na Rumble :4: Už mu môže FB políbit :71:
18.06.2021 - 10:06 | Filtr
(Váhy) Jupíí » Anilah
Velmi casto mu blokuji, doporucuji zhlednout co nejdrive...

https://www.facebook.com/spolecnejs…
18.06.2021 - 10:01 | Filtr
(Váhy) Jupíí » Artislove
Musím říct, že včera jsem toho měla taky akorát. Padla na mě chvíli beznaděj.
Jinak zkouším žít bezemoční stavy teď a tady a docela to i občas jde, třeba nadávám, ale s tělem to nehne. Ovšem večer mě bolelo i srdce. Taky mně nebývá dobře normálně...

Nevím, jak je možné, že to nevidí, nicméně je to popisované, že to opravdu nevidí ,jsou hozeni jinde.

Napsala jsem známé, že jako super, že otevřeli krám na hadry a pičusové stojí frontu od koně až dolu( a poslala jí fotku), no a že když mají bránit naší svobodu, tak nevylezou! A najednou nevadí neroušky ani, jim ani policajtům. Naši ještěří představitelé se baví, jak jednoduché je lapit dušičky.
Napsala mně, ať se jdu vyvětrat. Chápu, ale ne v této situaci, kdy jsme ve válce a jde o životy, je to pro mě nějak zvláštní. Přemýšlela jsem, jestli to je moje ego nebo co to je, že mě to zasáhlo. Opravdu jsem se hodně zlepšila a ty emoce přes tělo moc nejedu už, protože ta minulost mně dala zabrat dost.
Jako došla jsem k závěru, že je to samozřejmě moje lítost nad tím vším, když vidím před mým domem hrající si děti na zahrádce ve školce, když slyším z tělocvičny dunět balón a radostný křik...včera jsem měla ten pocit,že je konec. A to jinak držím a držím slovně i ty okolo mě.

Vidím ty lidi, kteří za všech sil točí videa, objíždí republiku, chodí na ty akce, poslouchám Volného, co vše už dokázal říci ve Sněmovně..., velmi riskuje svůj krk...

Tady pak už nejsem optimistka, myslela jsem, že lidi jsou na tom jinak.
Příbuzná nevěděla, že nejsem nijak extra vytočená, ale opravdu mně vadí, že nedohlédnou, a již za dva tři měsíce bude peklo, pokud se neproberou, což už včera jsem chytala, že nikdy se neproberou a ještě jsou síla proti nám. Chytře ta hra je vymyšlená. Satani se baví, jak jednoduchý jsme.
Patrně dostaneme ještě velké školení.
18.06.2021 - 09:34 | Filtr
(Býk) Artislove » mili111
Dobre. Múdrejšia z toho nie som ale v poho :5:
18.06.2021 - 00:13 | Filtr
(Vodnář) mili111
Ještě na mě vylezlo toto...k srdcím.....tak jsou to jen ti, kdo přežili a není jich moc...ale i tak https://www.mix24.cz/experti-upozor…
18.06.2021 - 00:10 | Filtr
(Vodnář) mili111 » Artislove
:4: :61: :20:
17.06.2021 - 23:20 | Filtr
(Býk) Artislove » mili111
No v tom, že sme čakali iný výsledok sa úplne zhodneme :4: Práve preto mám dnes takú bojovú náladu. Ja skrátka nedokážem pochopiť, ako toto niekto nemôže chápať.. Moźno som nechápavá ja? Možno netolerantná? Moźno :63: :4:

NO áno jediné čo ostáva je dúfať, že to bude mať nejaký zmysel, ja tiež nad tým často rozmýšľam a rozmýšľam aj pomerne často koľko nás vlastne po tejto genocíde na Zemi ostane :46:

Po duchovnej stránke no ťažko povedať, ale asi som sa zbláznila keď som sa sem narodila a obzvlášť do tejto doby :43: Neviem o čo mi šlo :61:

ďakujem aj ja tebe prajem len to najlepšie a Milli?

"třeba máš odject k moři...někam na ostrovy...či co já vím "
To si napísala iba náhodou, alebo nie??? (na náhody neverím, ale vieš ako to myslím...) Lebo dosť ma to zarazilo :4: ale v dobrom, len to nechcem rozoberať tu :4:
17.06.2021 - 23:06 | Filtr
(Vodnář) mili111 » Artislove
Možná netušíš jak ti v některých věcech rozumím :4:

Bod zlomu...jsem myslela, že už lidi byli na takové úrovni a měli tolik možností...jak popojít ...tak jsem čekala jiný výsledek této akce :93:
ale kdo ví
nikdy nevidíš co co způsobí
můžeme si to myslet....ale (a zvlášť v těchto časech) se věci mění a vše je tak propojeno.... :63:
jo...a možná budou muset vidět...zažít ještě horší časy...aby jim došlo
...fakt nevím a fakt netuším, proč to já a nebo moje děti musíme absolvovat a jediný co můžu...je doufat, že i tak to nějaký smysl má........no a nebo bejt budhista a kvantovej cvok...takže, když jsou to jen ty vlny a projekce....tak vo co de :61:
jenže....když jsem se tu narodila....i když tento svět má různé nedokonalosti....snad by mohl být trochu zjemněn....mě by se to líbilo a přišlo by mě to logický....ale možná to nebude tak jednoduchý a pro výcvik je tohle dobrý...kdo ví :3:

a věř mi, že takřka od narození nepobírám a žasnu a jít s proudem by bylo opravdu těch 50 let "pohodlnější a výhodnější"...no :63:...ale nějak to mám zařízeno jinak :61:
Přeji ti zdraví a pohodu i v tomhle marastu :17:...třeba máš odject k moři...někam na ostrovy...či co já vím :4:
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2021
Lunární kalendář
Luna ve Štír Štíru
ukázat kalendář »