Všem se o mně zdají sny.....Zlé sny.


15.04.2021 - 08:43
(Rak) Cole
Všem se o mně zdají sny.....Zlé sny.
Ahoj!

Moc na tyhle věci ohledně snů nevěřím, ani nechci odebrat pozornost od zde podobné diskuze, ale čím více to čtu, tím více sem tuhle věc asi prostě musím ventilovat.

Normálně sen přejdu a nechám být, ale začínají se mi dít níže uvedené divné věci:

Takže, nastěhovala jsem se do nového bytu kolem začátku března, kamarádka mi pomohla vzhledem k tomu, že dělá v realitní kanceláři a ještě mi řekla "tak si ale pamatuj, co se ti zdá první noc v novém bytě, to se většinou stane,,

A hned po první noci mi přítel říká, že se mu o mně zdál divný sen, že jsem byla těhotná a krvácela jsem ...(říkám si ok, to je zvláštní)

Jenomže hned ten samý den mi napíše expřítel, o kterém jsem neslyšela tři roky a nemá jediný důvod nebo vazbu mě kontaktovat a volá mi, že se mu o mně zdají fakt příšerné sny a jestli jsem v pořádku? (sny bohužel nepopsal, byl to krátký hovor)

To už začíná být zvláštní...ale přejdu to, no ale po týdnu mi píše (jiná) kamarádka, které se o mně téměř nikdy nezdají sny o tom, jak hrozný sen o mně měla: (okopírováno její slova)

"Jsem měla o tobě takový hnusný sen... Se mi zdálo že jsme se začali víc vídat a že sis našla nějakého jiného přítele a jednou jsem se s tebou mela vidět ale ty jsi to na konec zrušila a byla nějaká divná a pak z tebe vypadlo že tě ten nový přítel zbil... Tak jsem se s tebou na naléhání sešla a měla jsi úplně modrou půlku tváře jak si dostala pěstí, tak mi to nedalo a zjistila jsem co je to za kluka a šla na něj... Jsem se bála že to bude nějaká totální korba a on to byl takový vysoký hubeňour, tak jsem ho v tom snu fér vyzvala ať mi dá přes hubu a vyprovokovala jsem ho, no a pak jsem mu v rámci sebeobrany zlomila nos,,

Jak říkám, normálně to moc neřeším, ale tohle mi nějak vrtá hlavou a nedá mi to, to neřešit. Nějak hledám, co si o tom myslet, případně symboliku či pokud někdo z vás měl podobnou zkušenost, a co následovalo.. Budu moc ráda za veškerou odezvu všech, co se zúčastní :17:

Příspěvky v diskuzi

Řazení:
27.04.2021 - 09:41 | Filtr
(Střelec) Lokii
Mě se o tobě zdál hezkej sen. Byli sme tam my dva a spousta šlehačky. :21:
22.04.2021 - 07:41 | Filtr
(Rak) Cole » verka96
no to je spíš má celoroční únava :4: já prostě potřebuji, aby můj život a celý tento svět měl opět nějaký řád, jinak se mi horko těžko funguje..

mě to ohledně snáře funguje, když si pamatuji určité předměty ze snu nebo zvířata aj. jinak souhlasím, že když je sen o nějaké blízké osobě, je to zase o něčem jiném a člověk má dát více na pocity, na druhou stranu já nejsem typ člověka, kterému se nějak extra sní o druhých, mě se zdají převážně blbosti

Můj nejošklivější, nejděsivější a nejživější sen jsem měla jednou týden po operaci, co jsem byla po anestezii ....ale to zase klidně mohla být ještě nějaká reakce těla nebo mozku pozdní :1:
18.04.2021 - 14:22 | Filtr
(Střelec) verka96 » Cole
Jo, to znám moc dobře, málo energie, hodně spánku,to není jen tím jarem. :74:
Jinak jsem to dřív měla podobně jako ty, co nejdříve jak to půjde, se odstěhovat, ale zadarilo se až později. Jinak určitě nevykladat sny podle snáře, je to velmi individuální věc, ale to už tady někdo psal. Blbosti se nám to může jevit, je to jiný jazyk, symbolický... Proto těžko někdy rozumnet :63:..
18.04.2021 - 12:04 | Filtr
(Rak) Cole » mili111
Souhlas....zrovna u Pluta nebo Saturnu není radno vzdorovat, čím víc člověk vzdoruje, dvakrát tolik ho pak zmasí :4:

Jinak souhlasím s Uraniou, - oba lidé, kterým se o mně zdají sny byli vždy více citliví, viděli i věci které ostatní nevidí a tak...

A něco na tom bude :1: už tak tři roky mě trápí občasný chlad na zádech, který přejde do křečí v podbřišku a trpím na záněty sem tam jednou za rok... tak možná bych měla být vůči tomuhle nepatrnému problému ostražitější, kdo ví...

Já se na to dívám tak, že když vyloženě neumírám, nic se neděje...

Na druhou stranu mě teď nějakou dobu prochází Neptun 6 domem...a charakteristika docela sedí, občas mi přelítne nějaká maličkost, já ani nevím co to je, a jak rychle přijde nějaká nevysvětlitelná nemoc, tak zase odejde ...je to náročnější, protože jsem zvyklá utíkat od problémů do práce, a ten Neptun mě jako kdyby zastavuje, spousta každodenních věcí, co mi dřív nedělali problém mě otravuje, těžko se mi dělají a tak... buď uklidím vše během jednoho dne, nebo týden stávkuju... a práce...škoda mluvit :1:
Na ty menší nepatrné náznaky nemocí se však asi spíš zaměřím :17:
18.04.2021 - 09:37 | Filtr
(Vodnář) mili111 » Urania
S tím Pluťákem je to přesný :3:....a dost drsný často :25:..NJN....a pak si ještě odpustit blbost :61: a přijmout, že něco holt už nevrátíš.(jakože pro tenhle kus bytí tady)
Ale zas...dost často je to "plán"...který k něčemu byl a v tu dobu se nedalo pochopit víc...to právě vidíš až zpětně :4:.
Plác...plác...šplouch....šplouch a tak :4: :49:
18.04.2021 - 09:17 | Filtr
(Rak) Urania » Cole
Ja vidím sny trochu inak. Podobný sen ako sa sníval im, sníval sa aj tebe, ale ty si ho nevnímala vedome teda si si ho nepamätala a tak sa snová realita prejavuje tým ktorí sú senzibilnejší a majú niečo spoločné s tebou. Takéto sny hovoria o chorobe ktorá číha za rohom či niečom podobnom. Vždy ide o nejaký pre nás akože neriešiteľný problém a my si vtedy hovoríme že sa radšej prispôsobíme lebo niet východiska a vtedy to začína. Akoby nám ten hore chcel povedať na všetko je východisko Pluto by povedalo - ja ti ukážem že východisko bolo a je aj teraz len už iné aké si mala na začiatku voľby.
17.04.2021 - 18:17 | Filtr
(Ryby) Tedy
Mě akorát napadlo, že v nějakém snaři jsem si kdysi všímal toho, že často negativní sny symbolizují, předpovídají něco pozitivního a naopak.
17.04.2021 - 16:00 | Filtr
(Rak) Urania » Cole
Vidíš, pochopila si. :74:
17.04.2021 - 10:58 | Filtr
(Blíženci) eau » Cole
No...já to myslela spíš z té pozice moci :6:

Uvidíte... Držím palce ať se hlavně máte dobře a v postřehu je dobré být každopádně :62: :78: :74:
17.04.2021 - 09:57 | Filtr
(Rak) Cole » Urania
děkuji ti za tvou radu a starost :17:

Zní z tebe určitý silný typ intuice... stalo se ti někdy něco podobného?

Věřím tomu, že se o mně bojí, jen mi neustále běhá hlavou, proč :1:

Jediné co mě napadá, je že tu je menší problém, který možná trošku zanedbávám, protože předpokládám, že to nic není...možná bych měla být ohledně svého zdraví ostražitější, v tom máš pravdu :17:
17.04.2021 - 09:53 | Filtr
(Rak) Cole » eau
ah :D ty myslíš ten náznak, že mi to trochu vnitřně krmí mé ego, když se můžu o někoho starat, aniž bych si to uvědomovala.... ne to mě neurazí, ale není to tak :1: naopak ještě ten den jsem se o tom bavila s jeho mamkou, která mi sama řekla "musíš ho litovat, to chlap rád,, a mě to téměř urazilo, že to dělat nebudu, že ho raději zocelím ..... ale už byl nešťastný a viděl na mě asi trochu, že mu to nevěřím, a tak se složil... tak jsem zčásti pochopila, že to asi nemá úplně snadné protože já co nevyčtu z obličeje, a dokud se člověk vyloženě nehroutí, tak tomu moc nevěřím...což ale taky není úplně dobře, bude to rys, co mám po vlastní mamce :1: čas na tom zapracovat

Možné to je, ohledně těch zaběhnutých vzorů z dětství a tak, jestli to myslíš...ale spíš ne

Noo a jak se cítím? Paradoxně mi tu bylo prvních pár dní zvláštně, i jsem vtípkovala, že tu snad nestraší, když máme takový krásný nájem... na Prahu platíme za garsonku 39m čtverečních i s balkonem fakt málo :1:

Dlouho mi trvá, než nějaké místo přijmu za své, u přítele mi to trvalo asi 5 měsíců, nevím jak to bude tady...začínám si zvykat, ale přiznávám, že první dny tady byly takové sklíčené pro mě... Na druhou stranu to samé jsem měla v mé rodině v Koreji(host family), kdy jsem s nimi bydlela zezačátku... spíš je to takové vše nové a křehké, a jak to není moje, spíš ani nevím, jak to brát - snažím se tu nedělat ani díry na obrazy :4:
16.04.2021 - 16:27 | Filtr
(Blíženci) eau » Cole
No...možná sis na to sama odpověděla na konci - viz chiron, pomáhat a chránit a viz diskomfort..už jsem se ho naučila vyhledávat a jinak se necítím naživu...
Já jsem v tom “ Včera se mi i složil v náručí chudák” zahlédla takový kousek radosti, že máš o koho pečovat a že máš možná tak trochu radost z toho, že je chudák...
Napadá mě k tomu citát: "pro žádnou duši nejsi požehnáním, pokud tě potřebuje k tomu aby přežila..."

Takže mě teď napadá taková možnost...(aby se vyloučilo, že je něco v nepořádku s prostorem ve kterém jste)...tak je možné, že se teď spíš oba potýkáte s obsahy, které jste si přenesli z míst, kde jste naopak akumulovali svá "traumata" - říkám tomu vydýchávání...
A zůstávat závislý na těžkostech ve chvíli, kdy se ocitneš v prostředí, kde k tomu už není důvod, má své nástrahy oproti tomu, když se jen bráníš v prostředí, které sis dobrovolně nevybrala, protože v prostředí, kde k tomu už není důvod, tam není úplně vidět ten reálný "nepřítel", ale snadno tím "nepřítelem" se můžete stát vy sami, hlavně pokud tam chybí bdělý pohled a sebereflexe. Tak se dostávám k té mlze alis závisslosti, že jedeš jakoby v nějakých zaběhlých kolejích, nevědomě, roboticky...
A vyhledávat to co je těžké, přitahuje průser, víme x)

Hele ale ber to jen jako můj pocit...raději prozkoumej podle sebe :62: :74:

PS: a vlastně jsi mi neodpověděla jak se teda v tom vašem novém cítíte, ne co jste pro sebe udělali? :74:
16.04.2021 - 14:56 | Filtr
(Rak) Urania
Najskôr som sa rozhodla že sa nebudem k tomu vyjadrovať, lebo ja to vidím inak ako ostatní, no dnes mi to už nedá.
Teraz sú sny úplne iné ako boli pred rokmi a preto nehľadajte výklad snov v snároch. Hlavne je teraz veľa snov reálnyh aj ked môže byť iba symbolika.
Ja ked som si prečítala tvoj opis tak mi ostalo dosť blbo.
Daj na seba pozor, zastav sa a porozmýšľaj nad sebou. Toto nie je náhoda a ich sny sú pre teba dôležité. Boja sa o teba - najskôr treba upratať v duši aby sa neprejavila choroba tela.
Držím palce.
16.04.2021 - 11:15 | Filtr
(Rak) Cole » eau
Můžeš být víc konkrétní? Netuším, jak si vyložit energii, kterou ze mě cítíš? :1:

Mlha sebeobrany...jak se to vezme, naopak se lépe formuji a tvaruji... jsem více přímá, průrazná, vedle něho jsem se naučila i ventilovat emoce i vztek... zdravě :1: sebeobrana vůči němu abych si jeho chování tolik nebrala? To ano, nastavila jsem nově nějaké hranice vztahu a právě i to mi pomohlo s těmi emocemi, když řeknu co cítím, proč se tak cítím a zároveň mohu i já vysvětlit odkud jde můj vztek, to mě to naučilo - zároveň s respektem vůči emocím toho druhého.

Mluvili jsme o tom, že jsem ho v podstatě vytáhla z té díry (to mi řekl sám, ohledně stěhování) možná tím myslel i tu psychiku, to mi i sám několikrát řekl, že to ani nevím, ale nejednou jsem mu dost pomohla a neví, kde by dneska byl... to ten můj Chiron v 1. domě asi, pomáhat a chránit těm, kteří jsou v situaci kterou já znám a vím, jak v ní fungovat. Pro mě je v podstatě chaos domov... a diskomfort? Už jsem se téměř naučila ho vyhledávat, jinak se necítím naživu, když věci nejsou těžké :4: to je zas ten druhý extrém.
16.04.2021 - 10:12 | Filtr
(Blíženci) eau » Cole
Hmmm a jak se vlastně v tom bytě cítíš ty? Mluvili jste o tom jak se v tom bytě cítí tvůj partner? Možná by bylo dobré dát na jeho pocity, jestli je teď vnímavější.
Totiž..já mám takový pocit, že žiješ za nějakou mlhou (možná ze sebeobrany??). Možná bys měla být opravdu víc v postřehu.

“ Včera se mi i složil v náručí chudák” - obzvláště u tohoto mi bliká kontrolka. Ne v té pointě, že se ti složil v náručí, ale v tom tvém podání, v energii kterou z tebe při tom cítím...
16.04.2021 - 09:59 | Filtr
(Rak) Cole » Nalani
já s ním úplně tak mluvit nechci :14: ...ono by to vedlo k další diskuzi a další a on by si ke mně dělal cestičky, jak to znám...a to já úplně nepotřebuji)

Ale svíčku zkusím! A moc děkuji za tip... pořád nemám sto, se dostat domů a přijet si pro věci, protože můj otec se až chorobně bojí, že něco chytí...ale akorát než jsem se odstěhovala jsem si koupila suprový čakrový svíčky i vonné čakrové tyčinky

Taky si nemyslím, že by se mohlo něco stát, ale přece jsem ostražitá..
mě osobně se nezdá nic...ale přítel už tu stihl mít i menší záchvat, kdy se probudil, sedl si a chytnul se za hlavu a začal si nadávat.

Druhý den mu to říkám a na nic si nevzpomínal, ale zdálo se mu, o nějaké velké autonehodě a viděl spoustu havárií a umírání...těžko říct.

Včera se mi i složil v náručí chudák, že nejenom že ho trápí psychika, ale taky že ani v těch snech mu to nedá spát, protože se mu pořád zdají nějaké hrůzy..

možná se to tu stupňuje, možná je to pro něj i tou změnou prostředí...jsem si jistá, že na změnu prostředí bude citlivý víc ON než já :1:
16.04.2021 - 09:51 | Filtr
(Rak) Cole » Korzárka
paradoxně oba lidé, o kterých mluvíme jsou štíři, mířící na vrchol jejich kariéry momentálně :)

Bývalý přítel se snaží dostat do politiky, kamarádka zase bude zkoumat lidskou mysl a mozky :2:

Přítel se může vracet k tomu, že mě hned na začátku hodně zklamal a ovlivnilo to celý náš vztah a potom to vedlo i k rozchodu.. a nebylo to zklamání, které by kde kdo přešel, každá rozumná žena by se zachovala podobně jako já.. nechci to víc rozebírat, ale o nevěru nešlo :)

a kamarádka...ta má ráda BDSM a nijak extra se tím netají, naopak působí trochu chladně, ale city má...její prioritou je ale vzdělání a její touhy a potřeby, partner až na druhém místě. O jiné agresi nevím, jen jsem se nedávno dozvěděla, že její mamka je na ní jako pes, zatímco sama mamka nesahá jejímu vzdělání po kotníky a taky jí dost shazuje za vzhled a tak..
Jediné co, tak kamarádka naznačila, že má silné rány ohledně otcovské figury (ale svého otce nikdy nepoznala)

házím sem jejich horoskopy, pro srandu králíkům :46:

kamarádka:

https://osobni-horoskop.najdise.cz/…

ex:

https://osobni-horoskop.najdise.cz/…
16.04.2021 - 09:40 | Filtr
(Rak) Cole » verka96
No...mě osobně se za poslední dobu nezdá skoro nic, jsem až moc unavená, tak prostě padnu a spím :4: ....s tou psychikou nevím, nevím no....přestěhovala jsem se prakticky podruhé, předtím jsem tak napůl bydlela u přítele kvůli práci a teď jsem konečně a ideálně 10min od své práce v bytě, na své jméno...a své rodiče....s těmi můžu být půl hodiny, potom jsem vděčná za svůj klid a odstěhovat jsem se chtěla už od 13ti :4:

nicméně souhlasím s tím Hollywoodem :5: ..když už se mi něco zdá, není to tak specifické jako sny ostatních, většinou je to hrozná blbost, ze které má člověk divný pocit, potom se podívá do snáře a pak to začne zapadat :17:
15.04.2021 - 13:50 | Filtr
(Býk) Korzárka
Při prvním přečtení mi hlavou proletělo, že si nemyslím, že by kolem Tebe bylo nějaké přímé ohrožení. (A už to tu i od žen čtu.)

Nevím, jak působíš na živo, ale není prostě jen možné, že Tě vnímají zranitelně či křehce a Ty jim tak v jejich snech symbolizuješ něco, co by si v sobě měli uvědomit?

Zaujal mně ten expřítel. Spíš než starost o Tebe, zda jsi v pořádku (ač je to milé), by se možná měl ptát, co není v pořádku v jeho životě, že se mu to naléhavě vrací. Co popírá?
Kamarádka se zase mohla (např.) vyrovnávat s určitou agresí/hněvem ve svém blízkém okruhu.

(Těžko hádat, neznámí lidé.)

:84: :68:
15.04.2021 - 09:50 | Filtr
(Střelec) verka96
Neumím na vše, co tady píšeš odpovědět. Ale co se týče snu tvého současného přítele, sen o těhotenství znamená něco nového, a to cokoliv, nemusí to být zrovna dítě. Ve spojitosti s tebou bych tam viděla to nové bydlení.
Také si nemyslím, že sny tvých přátel o tobě by měly mít nějak zvláštní význam, co se tebe týče...
Jinak už mimo sen nebo sny obecně, když jsem se odstěhovala od rodičů, také ty první dny v novém bydlišti byly takové "divné", možná to více prožíváš, tak ta psychika se prostřednictvím snů s tím srovnává. :68: To se mi stává velmi často, když se něco děje, to je pak úplný Hollywood, co se mi pořád honí ve snech, prostě to potřebuju nějak přeževjkat... :5: :29:
15.04.2021 - 09:28 | Filtr
(Štír) Nalani
To je fakt zvláštní. Hlavně to, že se to takhle zdá všem okolo. Ale nemyslím, že by se ti nutně mělo něco stát.
Hele úplně první co mě napadá je to, že bych vyčistila prostor. Svíčka, Palo Santo (Bílá šalvěj nebo případně něco dle intuice). Na internetu je návodů dost. Udělat si rituál na očistu prostoru. S pokorou, nic nevyhánět, protože zatím nevíš s čím máš tu čest. Zatím se mi to jeví jako něco, co by nemuselo být tvoje, ale zase je divné, že se to takhle zdá lidem okolo. Zkus možná i zjistit, kdo tam byl před tebou. Dále, co se zdá tobě? Co se zdálo tvému expříteli (i tam může být pojítko a vodítko k těm dalším snům)?


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2021
Lunární kalendář
Luna v BlíženciBlížencích
ukázat kalendář »