Nějaké postřehy k tomuto obrazku?


27.03.2021 - 08:37
(Blíženci) Tuatha Dé Danann
Nějaké postřehy k tomuto obrazku?
Zaujalo vas neco na tomto OBRAZKU, pozastavili by jste se nad necim vyraznym ?
Jakeho cloveka si pod timto horoskopem predstavujete, pripadne, jakou vhodnou profesy by jste takovemu cloveku priradili? Muze mit clovek s timto horoskopem, treba cit pro duchovno nebo magii? Jedna se o cloveka citliveho, nebo naopak bezcitneho a chladneho?

Dekuji

Příspěvky v diskuzi

Stránka: 2 1
Řazení:
02.04.2021 - 15:25 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý » Tuatha Dé Danann
Jen nech na hlavě, zase tak moc jsem se netrefil. Tedy když jsem psal o získání moci, myslel jsem spíše v nějaké menší uzavřené komunitě jako nějaký falešný guru. Že to je až takového rozsahu, to bych tedy netrefil ani náhodou.
31.03.2021 - 13:52 | Filtr
(Rak) Urania » Tuatha Dé Danann
No fanatizmus akéhokoľvek razenia hovorí iba to, že ten človek bol v minulom živote na opačnej strane ale nepochopil ani v tomto živote tu lekciu, lekcia tkvie v tom nájsť strednú cestu alebo pravú mieru.

Takže mňa nepresvedčí nijaký fanatický činiteľ, pre mňa je to vždy iba ľudské zlyhanie a v našej spoločnosti je ho hoooodne a na každej strane.
Netreba ale zabudnúť na to že jeho horoskop nie je horoskop niekoho len tak bezvýznamného, to hovorí že už niečo zažil, ale to ostatné sa len môžme domnievať či to bol vyšší zmysel alebo iba jeho nadutosť.
Ak to pripustime tak by sa mohlo stať že jeho najväčší opovrhovateľ ním mohol byť v tej dobe on sám.
31.03.2021 - 13:05 | Filtr
(Blíženci) Tuatha Dé Danann » Urania
Ta vira v reinkarnaci me taky prave puvodne zarazila. V jeho pripade, i ta vira v reinkarnaci byl jen cisty fanatismus.
On byl totiz pevne presvedcen,ze je prevteleni vychodofranckeho krale JINDRICHA I.( v nemcine se jmenoval Heinrich der Vogler), jenz mel taky asi nejakou "vizi". Byl zakladatelem Saske dynastie kralu a cisaru svate rise rimske.
On byl rozhodnut pokracovat v jeho rozdelane praci, a stvorit dokonalou risi.
31.03.2021 - 12:18 | Filtr
(Rak) Urania » verka96
Zaujímavé je to že ľudia ktorí veria reinkarnacií nepripustia že mohli byť zlými vo vojne. My sme všetci z radov prvej či druhej svetovej vojny.
31.03.2021 - 11:10 | Filtr
(Střelec) verka96 » Urania
Ano, souhlasím, všemi desiti... :27:
Ale je důležité si nacismus připomínat, abychom nezapom(n)ěli, jak se to všechno může zvrhnout.. :24:
31.03.2021 - 10:45 | Filtr
(Rak) Urania » verka96
Nuž ja verím že všetko sa deje s vyšším zámerom, aby sme v evolúcií pokročili aj keď sa nám to nemusí páčiť alebo to nedokážeme ani len pochopiť. Je predsa mnoho toho čo nevieme pochopiť a hovorí sa že" nesúd aby si nebol súdený."
31.03.2021 - 10:26 | Filtr
(Střelec) verka96 » Tuatha Dé Danann
Zrovna jsem přišla na takové moudro ze starověku, které je základem filozofie:

Gorgiás z Leontini také žil na přelomu 5. a 4. stol. př.n.l. Dotáhl relativismus ještě dál a tvrdil, že nelze poznat vůbec nic - to je tzv. "agnosticismus". Shrnul to do tří vět:

"Nic není."
"I kdyby něco bylo, nelze to poznat."
"I kdyby bylo možné to poznat, nebylo by možné to sdělit."

Proto je asi zbytečné v hloubi "pochopit" takového člověka, proč a co dělal, co ho k tomu vedlo, apod. Astrologie nemůže sdělit úplně vše, a kdyby ano, kdo to pozná a jak to sdělí ostatním??? :27: :32:
29.03.2021 - 18:50 | Filtr
(Panna) Mici Angóra
Jen přidám, že ta zřezaná Luna tady primárně funguje v tom nejzákladnějším astrologickém smyslu-je to vládce 6. domu, Himmler měl celoživotní problémy se žaludkem.
28.03.2021 - 10:53 | Filtr
(Blíženci) Tuatha Dé Danann » verka96
Himmler byl z tradicni stredostavovske konzervativni katolicke rodiny. Jeho prisni rodice ve svych detech pestovali uctu ke starym venkovskym hodnotam, lasce k prirode a lidovym tradicim. V dobe studii pracoval na ztazi na venkovskych farmach. Zemedelstvi bylo pro Himmlera vyjadreni tradicni lidove kultury nemeckeho naroda.
Zaujala ho myslenka "krev a zeme". Zakladni myslenka nemeckeho lidoveho hnuti. Veril, ze komunity jsou "organicke". Lide, stejne jako rostliny vyrustaji z pudy a patri Zemi.
Jako rostliny a zvirata, jsou take i lide vysledkem pesteni a evoluce. Ideologie "krev a zeme", se stala zakladem jeho svetoveho nazoru a politiky.
Ve 20. letech byli prastare hodnoty lidoveho nemecka ohrozeny, ze strany rychle rostoucich mest. K nelibosti lidoveho hnuti, se rolnici zacli presouvat do rychle rostoucich mest, za vidinou penez a zabavy.
To desilo venkovsky konzervativce, jako byl Himmler. Ve mestech dochazelo ke zvracenemu miseni pohlavi, trid a ras. Mesta predstavovala hrozbu tradicnim nemeckym hodnotam, kterych si tolik cenil.
Mesta jsou produktem kapitalismu, a z kapitalismu lidovci vinily Zidy. Po staleti nebylo evropskym zidum, dovoleno vlastnit pudu, tak byli nuceni hledat obzivu jinak. Zide se stahovali do mest, obchodovali a podnikali.
80% nemckych obchodnich domu, melo zidovske majitele. Pro Himmlera zide byli vse, co ohrozovalo jeho lidove venkovske presvedceni, vse co bylo s nemeckem v neporadku, ztelesneni kapitalismu a modernismu.
Tak se rozhodl, ze pres narodni socialstickou stranu tomu ucini pritrz.
28.03.2021 - 09:54 | Filtr
(Střelec) verka96 » Tuatha Dé Danann
Konečně někdo konkrétní... ? Díky.
I když zrovna takový člověk.. Já jsem o tom dost přemýšlela, vžít se do té doby je těžké, pak odhadovat, co ho k takové genocide vedlo, jak se to může zvrhnout.. :25:
Jen mi přijde ohledně té "lásky" k přírodě, že je tady spíš zaujeti, fascinace, pak i propagace až nějaká posedlost poznat a mít kontrolu. Tam to jde spíš přes mozek, než přes srdce...
27.03.2021 - 22:01 | Filtr
(Blíženci) Tuatha Dé Danann
Nebudu vas dele napinat,
Diky vsem, za vas cas. Jsem ohromem, jak jste byli vsichni vasim rozborem uspesni :30:


Zacinal jako jemnocitny, sectely intelektual,ktery miloval tradice, prochazky venkovem a prirodou.
Vystudovany specialista na zemedelstvi, propagator organickeho farmareni a prirodni mediciny. Sprirituasticky fanatik, ktery podporoval novoveky mysticismus, s fanatickym zajmem o magii, ritualy, astrologii a okultismus. Zalozil SS kult "cerne slunce". Veril take v reinkarnaci.
Clovek ktery si cenil vice prirody, nez lidskeho zivota.

Stalo se z neho udajne nejvetsi stelesneni zla, ktery mel na svedomi nejvetsi genocidu a nejvice lidskych zivotu v historii lidstva.
Sve doby velitel policie, velitel tajne sluzby, velitel gestapa, zakladatel Walffen SS, zakladatel Einsatzgruppen(specialni jednotky SS na vrazdeni zejmena zidu, ale i vsech nevhodnych lidi), strujce a organizator konecneho reseni, druhy nejmocnejsi clovek nemecke Rise, masovy vrah(presto, ze se mu pri pohledu na mrtve telo zvedal zaludek)-
HEINRICH HIMMLER

Jsem velky fanda historie. Verim, ze v "kazdem" cloveku je uvnitr Laska, proto jsem se vzdycky snazil pochopit diktatory a politicke masove vrahy, a co ty lidi velodlo k jejich jednani.
V pripade Himmlera, je zajem dvojnasobny, jelikoz se jedna o cloveka s laskou k prirode a zajmem o spiritualismus.
K příspěvku je přiložený obrázek, který se zobrazí pouze přihlášeným uživatlům.
(Přihlásit)
27.03.2021 - 21:15 | Filtr
(Blíženci) Tuatha Dé Danann » Sosna zvlčelý
Ano, opravdu se te osoby lide bali, urcite charisma tam zrejme bylo, ale spis takove jak bych rekl, umele, falesne... zrejme se snazil ten deficit charisma prave dohanet jinymi zpusoby.
27.03.2021 - 21:12 | Filtr
(Rak) Urania » Sosna zvlčelý
Tak či tak, je tento horoskop nesmierne zaujímavý, ta Luna je veľmi nešťastná.
No som zvedavá kto to je.
27.03.2021 - 21:04 | Filtr
(Blíženci) Tuatha Dé Danann » Urania
Ano ,ten clovek dal vse, a veskerou svou energii, vytvorit neco noveho a prevratneho :15:..v jistem smyslu.
Ta slava tam byla, ale pouze docasna
27.03.2021 - 21:02 | Filtr
(Blíženci) Tuatha Dé Danann » Sosna zvlčelý
Teda panacku, poklona :22:

Lepe si to vystihnout asi nemohl..

opravdu jsi tohle z toho kola vycetl ? jestli ano, tak ses odted pro me PAN ASTROLOG :30:
27.03.2021 - 20:56 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý » Urania
Ano, já jsem zvědavý, jestli se dozvíme, kdo to byl. Protože zde je těch možností skutečně velmi mnoho. Kterou cestou se dotyčný vydal?
Možná máš pravdu s tím, že výrazná osoba nevidí kolem sebe, je zaměřená na cíl. Jenže tady mám pocit absolutní absence pokory, kdy by mohl být cíl nadřazen veškerým hodnotám. I těm nejvyšším.
Přijde mi tu rozhodující Luna, je ve všech figurách, v aspektaci málem se vším... A velmi sebestředná.
27.03.2021 - 20:41 | Filtr
(Rak) Urania » Sosna zvlčelý
Zaujímavé, no vždy je to o tom na ktorú cestu sa dá. Na mňa to pôsobí že to bola silná duša a teda pripravená na to aby to ustala - možno aj to menšie cítenie či skoro žiadne. Hovorí sa že človek ktorý niečo mení teda nejaký zvrat vo svete či v priemysle tak nevidí nič iné a nehľadí na nič a toto by mi to hovorilo.
27.03.2021 - 20:32 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý
Hele, myslím, že tento člověk by mohl mít skutečně cit pro magii i duchovno, ale vzhledem k absenci Země a Vody, tedy nějakého ukotvení a pokory a citu, bych se bál, že to může být pěkně zvrácená představa používání magie. Zneužívání, použití pro získání moci. Jupiter na MC se obecně značí jako úspěch, ale zde také záleží na úrovni člověka. Jestli zde to není vzestup spíše jako vlastní prospěch, než nějaký úspěch.
Ten polokříž (a s černou Lunou tedy velký kříž) na mě nepůsobí dobře. Přemýšlím, zda šlo o charismatickou osobnost, nebo osobu, jíž se druzí báli. Za sebe bych se spíše bál.
27.03.2021 - 17:56 | Filtr
(Střelec) verka96 » Tuatha Dé Danann
Díky za informace. Já raději trochu více informací k horoskopu...
Taky jsem uvažovala např. o člověku, který migroval za oceán (např. podobně jako ve filmu Titanic), protože u nás byly obě světové války, hospodářská krize, dost lidí se rozhodlo pro tuto nesnadnou cestu do Ameriky - taková ta osudová cesta za severním uzlem... :78:
27.03.2021 - 17:33 | Filtr
(Rak) Urania » Tuatha Dé Danann
Neviem prečo ale pristupujem k tomu horoskopu ako k mužovi. Mne ten silne obsadený Strelec a teda 10 dom, ten Jupiter s Uranom na MC - pre mňa je to možnosť dosiahnutia niečoho nového, prevratného a možná sláva a úspech v tejto oblasti. Spojenie so SU - no to akoby mal také niečo v tomto živote aj dosiahnuť.
27.03.2021 - 15:28 | Filtr
(Blíženci) Tuatha Dé Danann » verka96
no tusim, ze osoba se narodila roku 1900 (v cizine, jak uz Mici naznacila)), hodne o te osobe vim, ale jelikoz je dost kontroverzni az tajemna(zahadna), tak bych rad nejake nezaujate info prave treba z pohledu astrologie
27.03.2021 - 15:17 | Filtr
(Blíženci) Tuatha Dé Danann
Teda klobouk dolu :22:
Zatim , KAZDY z vas se skvele trefil. Utvrzujete tim duveryhodnost astrologie.
Diky
Jen tak dal


Ano, Diplomat(vicemene), silna osbnost, vudci osobnost, problem s detmi(taky by se tak dalo rict), ctizadostivy, rad se prosazoval, citu poskromnu ...
27.03.2021 - 13:24 | Filtr
(Střelec) verka96
Hodně mužské energie, vůdčí typ. V té době povolání těžko odhadovat, pokud by to byla žena... Neměly moc práv. U muže by to bylo něco jiného.
27.03.2021 - 13:19 | Filtr
(Střelec) verka96
Také jsem přemýšlela nad dobou tohoto horoskopu, kolem r. 1900, Rakousko-Uhersko. ?
Pátráš po předcích?
27.03.2021 - 12:18 | Filtr
(Rak) Urania » Bosch
Myslím že v tej dobe nikto presne nezaznamenaval čas narodenia a preto ta Luna je diskutabilná kde skutočne je.
Podľa mňa tento človek bol silná osobnosť, rád sa presadzoval - asi na tu dobu aj s citom to bolo poskromnejšie. Ja tam vidím dosť veľkú silu.
Příspěvky: 32-8 7-1
« předchozí  další » »|
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2021
Lunární kalendář
Luna v BýkBýku
ukázat kalendář »