Minerály (nekomerční sběr)


20.11.2020 - 13:18
(Panna) TomVysehrad
Minerály (nekomerční sběr)
Je tady žena, která by se ráda podívala za minerály? Něco jako sběr hub, jen se pak nejedí :D Nemám žádnou věhlasnou sbírku, nikdy jsem nic neprodal a nejsem zlatokop, jde o radost z hledání a pohyb na čerstvém vzduchu. Trošku to zavání seznamkou ;)

Příspěvky v diskuzi

Řazení:
23.11.2020 - 18:27 | Filtr
(Ryby) MG34 » eau
Díky za info - dobré vědět. Tak jsem to odhadl dobře a už mám docela slušnou náhradu (a tím rozhodně nemyslím anglickou mutaci).
23.11.2020 - 13:19 | Filtr
(Blíženci) eau » MG34
Tvůrce už to vzdal. Je to tu opravdu jen na dožití...
23.11.2020 - 12:23 | Filtr
(Lev) Tuvalu » Tuvalu
Každy si může psát neomezeně co uzná za vhodné.
Ty konsekvence si nese každý sám.
Mě to jako vyhovuje.

Jeho dvojdmyslný inserat se mi vůbec nelíbí, ani ten předchozí, ale ty komentaře ty mají jiný význam.


Vše co je v internetu zustalvá uložené, jedno jak to máš zajištěne.
Totalitní režimy jsou v plné parádě, už né jen na obzoru ale mezi náma.

A tak jak dnes bezdůvodně vyžaduji roušku a testy, budou se od našich DĚTÍ
vyžadovat cokoliv, třeba jestli se maminka na internetu chechotala s nějakým BDSM.
Taková budoucí, vládnoucí feministka nebo feminista nebo transfeministikus, která/který nenašl žádnou "roli" v životě si to bude vychutnávat a užívat zákony lidu proti těmto hřišnikům.
O tom jsem 100%přsvědčený.
23.11.2020 - 12:04 | Filtr
(Ryby) Maek » Anilah
Jo, byla to jen řečnická otázka a asi ne úplně dobře napsaná :25:
Myslel jsem to tak, tak to pochopila Mili111 :3:
23.11.2020 - 11:25 | Filtr
(Vodnář) mili111 » Anilah
Myslím, že to Maek tak myslel...že proč ne tady...sem to tak pochopila :4:
23.11.2020 - 11:16 | Filtr
(Vodnář) Anilah » Maek
Co když jsou mu lidé blízcí zrovna tady?
23.11.2020 - 10:18 | Filtr
(Panna) Žihadlo
Tak si říkám, že vzhledem k celkem jasnému zadání, ti asi zareagovali všechny ty, co se chtějí seznámit. :3: Pravda, některé si tím ještě nejsou jisté, tak dělají drahoty. Hůře však na tom budou ti, co si nejprve budou muset nechat ufiknout pindíky. :21: (Co si tu pak budou poměřovat? :22:) I tak si nejsem jistá, že o ně budeš stát.
No nebudu více kritizovat, protože přihazuju i na sebe, taky jsem sem nepřišla se seznamovat. Na šutýrky bych sice vyrazila, ale svého muže už mám, tak nejsem vhodná cílová skupina.
Ale držím ti palce, ať najdeš. Byl to jeden z nejnormálnějších "inzerátů", jaké snad kdo v současné době píše, rozhodně nepůsobící jako tvorba zoufalce. Už jen za to bych ti přála úspěch. Ale pravda, více bych ti to přála při nějakém "náhodném" setkání, aby to zajiskřilo.

P.S.
Doporučuji diskuzi promazat. Bez výčitek pryč vše, co není k tématu (to je 100% odpovědí, smutné).
23.11.2020 - 09:30 | Filtr
(Vodnář) mili111
Odpovídám na Toma jelikož na Mg nemohu.....takže....myslím, že provozovatel sám si rozhodne, kdy se na to vybodne a pokud např. tobě přijde divné a zrušení hodné vlákno Toma...mě naprosto stejně nevhodné přijdou některá z tvých. Resp. motiv a téma je samo hlubší a diskutovatelnější než Tomovo :61:...ale to co z toho potom leze je pro mě zmar a ztráta času. Jak jsem si ale všimla pro někoho ne a diskutuje s tebou.

Takže kdo posoudí co je dobré a pro koho.

Z tohoto portálu jsem na dlouho odešla...pak se zas vrátila a chtěla znovu odejít, ale ukecali mě....a nyní jsem ráda.
Občas se tu dozvím něco zajímavého, občas potrénuji trpělivost či pevnost názoru a občas změnu přesvědčení...jako v životě. Také některé odpovědi na mé dotazy mě přivedly k novým náhledům...občas to není na škodu. :3:
Je tu pár bytostí, které mám ráda, jsem za jejich přítomnost ráda, a bez tohoto chatu bych je neznala i "neznala".

Jo a vlastně....vůbec se nevyznám YT/IT...takže si neumím představit, co taková obsluha chatu sežere....ale zas....abych se nás "starých plkačů" zastala -většina z nás asi dělala stránkám reklamu....doporučovala....šířila a tím jsme přispěli k současné popularitě (a že jsou :15:) ....a to se myslím taky počítá.
Čímž netvrdím, že nás nemůže utnout, kdy bude chtít a cítit :61:
Tímto zdravím autora stránek...když už o něm hovořím. :29:
23.11.2020 - 08:45 | Filtr
(Štír) Svá štírka
V dnešní době se vlastně ani není kde řádně seznámit, a tak se nedivím, že lidé, kteří nechtějí být sami, využijí i tuto možnost. Mně osobně toto seznamování nevadí, pokud je napsáno slušnou nevulgární formou. Tento "inzerát" je slušný a nenabízí nic, co by dotyčná nechtěla. Myslím, že na procházce lesem není nic špatného, Pokud si vzájemně "padnou do noty" a budou pak komunikovat i jinak, je to jen jejich věc. Fakt ale je, že v "Láska a vztahy" na to je diskuze Seznáámení, kterou založil Sosna.
Chápu, že jsou s udržením webu potíže a už dříve se to tu řešilo.Myslím, že je tu dost lidí, kteří komunikují se svými přáteli přes vzkazník a do diskuzí nechodí. Byla by škoda, kdyby se web zrušil, chodím sem docela dlouho a ráda. Už jsem psala, že bude-li web zpoplatněn nějakou rozumnou částkou, jsem ochotná to respektovat, pomůže-li to web zachovat.
23.11.2020 - 05:57 | Filtr
(Ryby) MG34 » Maek
Pravda je, že o webu nerozhodují uživatelé a momentální nálady (případně "křik") těch, co jsou nejvíc slyšet - jak se tu pár lidí snaží "prosadit".

...ale účty a čas, který tomu tvůrce musí věnovat. Tohle málokdo dokáže ocenit a vidí jen to svoje "já chci".

Myslím, že komunita se definitivně rozpadá, původní smysl webu je zapomenut a zánik (jako u lide.cz) je jenom otázkou času - právě kvůli takovým zoufalcům, kteří si nedokážou nikoho najít (kdekoliv jinde) a hledají zrovna tady.

Tuhle potápějící se loď asi opustím (jenom profil nechám kvůli kontaktu), klidně se seznamujte a porušujte pravidla webu dál, ale pak se nedivte, až s vámi tvůrci dojde trpělivost. :3:
22.11.2020 - 18:31 | Filtr
(Ryby) Maek
Za mě mile a vtipně napsáno :3:
A proč se neseznámit tam, kde Ti jsou lidé, svým postojem k životu, blízcí :3: teda až na výjimky, ale ty se najdou všude :25:
Držím palce :3:
22.11.2020 - 16:03 | Filtr
(Vodnář) u marianky » MG34
Ach jo....
Plky
Které po dvou slovech nejde číst...
Ztráta energie...
22.11.2020 - 15:12 | Filtr
(Ryby) MG34 » u marianky
wow, návrat ze záhrobí - alespoň je tedy potvrzené, že jsem si tvou existenci nevymyslel :4:

jinak tvoje motivace není podstatná, tu nikomu objektivně nevysvětlíš, tuplem ne tomu, kdo ten příspěvek reálně četl - tu si vyříkej především se svým vlastním já

ale když nevidíš ten důvod, proč by tu seznamovací nabídky neměly být, jednu věc ti navrhnu - zkus se někdy přihlásit jako brigádnice do nějaké internetové seznamky (třeba jak bylo to lide.cz) - nech si přidělit třeba starost o stížnosti uživatelů - no a pak už všechno velmi dobře pochopíš - začíná to zdánlivě nevinnými inzeráty, ale uživatelé přitvrzují a v jednu chvíli už to začne být neúnosné (e-žumpa, jak tu zaznělo, asi z vlastních zkušeností)

takové věci se musí zatrhnout hned na začátku, protože pak je těžké určit hranici
22.11.2020 - 12:21 | Filtr
(Blíženci) eau » mili111
Oživne?? :25:
Já myslím, že dokud tak lidi nežijou (neoživnou), tak nikoliv :108: :14:
22.11.2020 - 09:59 | Filtr
(Lev) Tuvalu
A jak proběhl wellness v Afghanistanu? Asi to odflákli.
22.11.2020 - 06:39 | Filtr
(Ryby) MG34 » TomVysehrad
No vida. Historie z lide.cz (zatím z roku 2014) se zde skutečně opakuje. Nevím kam až to autor webu "Najdise.cz - Najdi a poznej lidi, kteří se narodili ve stejný den jako ty ... " nechá zajít. Pokud vím, chce to směrovat k astropsychologii - a seznamku z toho rozhodně nebude chtít (udržovat). I vzhledem ke zmíněným negativním zkušenostem ze závěru lide.cz..

Co kdybych ti to otočil? Jdi se seznamovat jinam - na primárně k tomu určenou seznamku. A nikoho odtud nevyháněj. "Lokalit je celý internet i když někdy to člověk hůře nachází".

Jo a mimochodem asi ti uniklo, že tu původně bylo o jeden příspěvek víc (žena reagovala na zjevně seznamovací inzerát, svou reakci pak sebekriticky smazala).
21.11.2020 - 14:27 | Filtr
(Panna) TomVysehrad
Vidím jednoho remcala a dva staré známé :) remcalovi se omlouvám, ale ať jde remcat jinam ;)

Lokalit je celý internet i když někdy to člověk hůře nachází třeba v Brdech jsem bloudil a nenašel, vracel se za tmy v dešti nedávno :)
21.11.2020 - 13:38 | Filtr
(Vodnář) mili111
Jsem nakoukla...bo mladej sbírá a mě se líbí všechny šutry :61: a myslela jsem, že hledáš místa....a ty babu...zas :85:....tak zas nic :61:


Ale....v reakci na reakce....myslím, že nic proti seznamování na těchto stránkách a alespoň to tu zas oživne...třeba...jak minule
....a navíc už jsem si od té doby zjistila kdo je demisexuál :61:...je na to totiž víc teorií :61:
:29:
21.11.2020 - 11:27 | Filtr
(Blíženci) fanik
..ten server lide.cz.. byl na spadnutí už dlouho. Nebyla v čechách větší net stoka než toto. Prakticky všichni úchylové nejen z čr mohli anonymně napadat nejen ženy a děti, ale i muže. Udržení nebylo v silách ani nemělo smysl. Najdise běží skoro stejně dlouho a riziko je velmi malé a tyto seznamovací pokusy nejsou myslím vůbec na škodu.
21.11.2020 - 07:26 | Filtr
(Ryby) MG34
Takhle nějak skončil kdysi věhlasný server lide.cz - jeho vedení z toho najednou zvrchu udělalo "prostě seznamku". Je to pár let zpátky. Celkem fungující komunity se rozpadly, lidé se začali hromadně mazat (z původních přes milión uživatelů zbylo jenom minimum). Pár let to umíralo a nedávno bylo oznámeno, že server se bez náhrady v půlce prosince zruší.

https://www.novinky.cz/internet-a-p…

Tady se dívám, že stejnou chybu dělají někteří uživatelé už i zespodu.. Komunita je sice uzavřená díky zákazu nových registrací, ale její čas se podle všeho také krátí..


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2020
Lunární kalendář
Luna v RybyRybách
ukázat kalendář »