Partnerský horoskop


19.11.2020 - 10:34
(Blíženci) evita19
Partnerský horoskop
Ahoj, nedávno jsem se seznámila s jedním mužem, který o mně stojí. Tak jsem se Vás zkušenějších chtěla zeptat zda by tento vztah fungoval? Děkuji moc, za každou zpětnou vazbu. ?

Příspěvky v diskuzi

Řazení:
22.11.2020 - 18:12 | Filtr
(Blíženci) evita19 » verka96
Děkuji za tvůj postřeh a vynaložený čas. ? Ano, je to tak, mám ráda svou svobodu a představa, že se najednou stanu otrokyní v domácnosti mě děsí. Nebo se zpovídat chlapovi, o každém svém kroku, to teda taky nechci. A u tohoto může, kterého jsem nedávno potkala jsem si to právě uvědomila, a i to, že to tak nechci, že mi celkem vyhovuje to co mám, i když to není zrovna ideální, ale pořád lepší, než být poslušnou ženou u plotny. ?
22.11.2020 - 08:17 | Filtr
(Střelec) verka96 » evita19
Sice neodpovídám na otázku partnerského vztahu, ale jak píšeš, mohl by fungovat přátelský nebo pracovní vztah. Vidím v tvém horoskopu, že co se týče vztahům k opačnému pohlaví, budou mít především přátelský (svobodný) charakter a právě může být spojený i s prací - kariérou a přinést nemalé a neočekávané štěstí :27:. Jen abys pochopila, že slovo svobodný neznamená, že se budete např. navzájem podvádět apod., ale jde o volnost a netradičnost, kterou budete navzájem akceptovat. Může přijít i starší partner. Anebo to mohou být právě takové vztahy, které náhle přijdou nebo náhle a neočekávaně skončí. :5: Nebudeš to mít pod kontrolou a je potřeba to tak přijmout.
19.11.2020 - 16:32 | Filtr
(Blíženci) evita19 » Žihadlo
Děkuji i za takovou odpověď. No z mé strany to moc na vztah nevidím jako partnerský. Naopak by to mohlo fungovat jako přátelský či pracovní vztah.
19.11.2020 - 16:03 | Filtr
(Panna) Žihadlo
Neptej se "zkušenějších", protože jsou tu tací, kteří jsou zkušení, ale ze skromnosti (často zbytečné) se neozvou! Já skromná nejsem, já prostě neumím, tak neodpovím. :20: Ale ti, o nichž píšu, se zkušenými sami nenazývají a přesto umí. Oproti tomu se třeba rád ozve někdo, kdo žádnou soudnost v sobě nemá, považuje se za zkušeného jen proto, že si to sám myslí. Jeho rozbor nemá valné ceny.
Nech odpovědět kohokoliv, kdo na to chce jít astrologicky (kartami, numerologicky, zde si omezení nastavuješ sama) a sama si pak dej jednotlivým výkladům váhu podle toho, koho považuješ za znalého a jak moc.

A nahoď sem data účastníků, nebo neodpoví nikdo. :3:


Mně by spíše zajímalo, zda ty o něho máš zájem? Že on o tebe stojí jsi napsala, ale ty o něho? Protože jestli u tebe žádný zájem nebyl a vlastně se ptáš z důvodu, že on se nevzdává, bojuje, přesvědčuje, vymlouvá díru do hlavy, tak na to astrologii nepotřebuješ, to na vztah nebude. Někdy tím člověk ztratí i dost let života. jako zkušenost dobrá. Ale těch skutečně fajn chlapů, co zatím prošlo kolem bez tvého povšimnutí, protože jsi svoji energii věnovala nesprávnému...


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2020
Lunární kalendář
Luna v RybyRybách
ukázat kalendář »