Sen o ex


16.10.2020 - 09:48
(Kozoroh) Koshka
Sen o ex
Ahoj. Jsou to 3 měsíce od hodně bolestivého rozchodu. Jednoho dne se u dveří objevil jeho kolega se slovy, že jde pro P věci a samotný P se k rozchodu už nikdy nijak nevyjádřil. Jsem ve fázi bolesti, myslím na něj každý den, každou minutu. Vím, že to jednou přejde.

Dnes večer se mi zdál sen. Bylo ráno a ve městě začínaly nějaké slavnosti, P tam byl instalovat ohňostroje na večer. Hned u brány mě přivítala snědě opálená blondýnka s vlasy po ramena, v bílém oblečení... beze slov hned mi bylo jasný, že je to asi jeho holka. Šla jsem za ní, ona vesele poskakovala až došla do pokoje, kde na matraci ve sněhově bílých peřinách ještě spal P, odhrnula peřinu a lehla si mu na hruď. Oba se na mě podívali a zdvořile se na mě usmáli. Odešla jsem bez emocí pryč.

A před chvílí jsem si uvědomila, že už se mi ten člověk přestává vkrádat do myšlenek.

Vlastně nevím, proč to sem píšu. Asi, že to nemám komu říct a přijde mi to důležité.

Příspěvky v diskuzi

Řazení:
16.10.2020 - 11:20 | Filtr
(Býk) Korzárka
Však je dobře, že vypouštíš. Tady na stránkách to má tu výhodu, že to není navždy. :68:

Ad sen... V tvém případě několik možností - způsob podvědomí, jak se se ztrátou vyrovnat. Najít vysvětlení nebo tě konfrontovat s možností, co se možná stalo. Klíč by mohl být v pocitu, jaký jsi měla, když se na tebe usmívali. Pokud tedy lhostejnost, už se s tím vyrovnáváš.

3 měsíce není moc. (Vím, relativní.) Prostě na sebe nespěchej. Koneckonců ti umřel vztah (= stejné jako když umře člověk). Ať jizva neztvrdne, hojí se to hůř.

Držím pěsti :84: :68:
16.10.2020 - 10:14 | Filtr
(Blíženci) fanik
No je vidět, že tam stále něco cítíš, to je normální, jsi přece citlivá. Bylo by dobré to jen vnímat, ale nepodlehnout. Pokud byl rozchod oprávněný, tak by byla škoda podlehnout smutku a chybně něco ještě řešit nebo se vracet, nefungovalo správně a muselo to skončit.
Jsi mladá a velice hezká a nebude problém si najít nového a snad ještě lepšího partnera :29:
16.10.2020 - 10:06 | Filtr
(Ryby) Tedy
:64:
YouTube


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2020
Lunární kalendář
Luna ve Střelec Střelci
ukázat kalendář »