zajímavá konstelace


09.10.2020 - 14:27
(Panna) Mici Angóra
zajímavá konstelace
21.12. nastane přesná konjunkce Jupitera se Saturnem ve Vodnáři. Co myslíte, bude to značit nějaké osvobození? Následně to začne dělat kvadrát na Urana do Býka, takže je možné, že svět (hlavně ten materiální, jak jsme ho znali) se opravdu od základů zhroutí a třeba to ve výsledku bude ku prospěchu. Co vy na to?

Příspěvky v diskuzi

Řazení:
17.10.2020 - 16:26 | Filtr
(Blíženci) Nikolw
Ano. Bude sranda.. ale s tím jsme všichni počítali.. :D :36:
10.10.2020 - 17:21 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » thééé
Já bych to v souvislosti k horoskopu ČR asi neviděla jako důležité, protože ty změny by měly být celosvětové. Tranzity k osobnímu horoskopu se samozřejmě taky počítají.
09.10.2020 - 21:22 | Filtr
(Vodnář) mili111
Teda...ještě, že se v tom vůbec nevyznám a prd vím co mi na co dělá. Už takhle je ve všem bordel. :4:
Nějaká pořádná krize asi bude....pochybuji, že se to z tohoto stavu rozjede jen jakoby nic. :4:
Tak já si to vyložím podle sebe :3: ...naprosto neznale, ale s nadšením :75:

Takžéééé....třeba všichni konečně pochopíme jak je všechno se vším provázané...a jak se to s :93:....v podstatě pro náš prospěch....uvidíme to štěstí (jupík) v tom, jak se to konečně podělalo a chce po nás srovnání a systém (saturn)...aby jsme mohli dál...do lepších a freevodnářovitějších zítřků. By šlo...ne? :3:

Mimo téma...ale nedá mi to....
a která konstelace sakra...bo co....dělá to, že i když mám spoustu času....není čas.
Stáří to nebude..to jsem vysledovala....nechuť taky ne...ale sleduji, že prostě je čas kratší...vo dost :85:...mimo pár výjimek....byl to jeden skoro týden někdy před měsíce-+ (nevím) a občas...jednou za půl roku den. To se jakoby propadne do kdysi...co si pamatuji.
09.10.2020 - 20:51 | Filtr
(Blíženci) Lupi » Znovuzrozená
No podle toho třeba budeš vědět mezi prvníma, která bije - tak pak koukej referovat, ať se tu nepotácíme v nevědomosti! :4:
09.10.2020 - 20:50 | Filtr
(Blíženci) Lupi » Lupi
.....konjunkce jsem myslela. I když konstelace taky. Ale že se mi líbí konjunkce Saturn/Jupiter
09.10.2020 - 20:48 | Filtr
(Blíženci) Lupi » mg
No to jsem nepočítala - ale takhle je to ještě hezčí, s takovým Asc.
09.10.2020 - 20:33 | Filtr
(Ryby) thééé
Pro mě je to návrat jupitera, protože ho mám na 2 st. vodnáře, v 9. domě.
:25:
...
pokud se zhroutí materiální svět, a začne se od základu očisťovat ( černá luna u uranu),mohly by vyjít na povrch všelijaké špinavosti... tak mi tu jupiter s uranem vychází jako moc rozumná dvojka, spolupráce na nějakých nových nápadech, idejích, které by postavily nové základy.
Takové aj aj, aby člověk neulítl a zároveň nezůstal moc dlouho trčet na kolenách.
..
a jak je to teda v souvislosti s horoskopem čr?
...
no mám v poslední době konj. neptunu k nativnímu slunci, tak asi budu mít růžové brýle :46:

K příspěvku je přiložený obrázek, který se zobrazí pouze přihlášeným uživatlům.
(Přihlásit)
09.10.2020 - 19:33 | Filtr
(Vodnář) Znovuzrozená
No a tato konjunkce mi začne dělat konjunkci s mým Slunkem a v uvedený den současně přesný trigon na moji Lunu na IC. Tak jsem zvědavá, co se asi bude dít. :63:
09.10.2020 - 18:11 | Filtr
(Panna) mg » Lupi
Je to deň zimného slnovratu,ktorý začína o 11hod. 02min., takže Asc bude v Rybách.Podľa tohto sa dá predpokladať ako sa bude vyvíjať situácia v období do jarného slnovratu.
09.10.2020 - 18:04 | Filtr
(Blíženci) Lupi
Mně se tahle konstelace hrozně líbí sama o sobě; že bude tipťop na zimní slunovrat, se mi líbí ještě víc a nejvíc se mi líbí, že se nechtěně sešla virologie s astrologií (Peková tvrdí, že kovid do vánoc vychcípá) Přijde mi to jako okouzlující vesmírný humor.
Určitě bude úplně jiná kvalita času - už pár astrologů jsem slyšela říkat, že je to konec plutokracie, ta že to dobře ví a proto se opevňuje - všechny ty pětgé sítě a likvidace hotovosti a tak. Trochu se bojím a trochu se těším :1:
09.10.2020 - 16:37 | Filtr
(Blíženci) eau
Tak to nevím, ten saturn asi nic moc a bude zkoušet téma svobody velmi vytrvale...ale každopádně jsem se zahloubala a podobná situace přece nastala už v březnu, jen konj saturn/mars a tehdy bylo pluto v konj s jupiterem...co mi přijde ještě zajímavější je, že i ostatní aktéři jsou i v tomto prosincovém datu stále nějak zainteresovaní - pluto kvadratura mars a i lilith do toho vstupuje dvěma významnými konjunkcemi, v březnu lilith/chiron - šlápnutí na kuří oko...v prosinci to bude lilith/uran a to v kvadratuře na tu konj saturn/jupiter na počátku vodnáře - ještě znásobené téma "co je vlastně svoboda" --- osobně jsem se na tuhle konj dívala z jiných důvodů a osobně mám pocit, že přestože je konj uran/lilith silná, v tomto případě si myslím, že bude mít spíš navrch ten saturn s jupiterem...tedy něco ve smyslu větší zodpovědnosti za svou svobodu a ve své svobodě/v rámci své svobody...ten jupiter vnímám vždycky jako zvětšovací sklo, tedy haha v konj se saturnem no :49:
Já tam vidím spíš tato témata...(trochu mi to koresponduje s tím tématem vytváření své vlastní reality ^^)

obrázek pod je ten březen
K příspěvku je přiložený obrázek, který se zobrazí pouze přihlášeným uživatlům.
(Přihlásit)
09.10.2020 - 15:37 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý » Mici Angóra
Já tyto globální predikce nedělám. A ti, co je dělají, se dle mých zkušeností dosti často mýlí, tím více, čím jsou konkrétnější (v tom to podle mého tkví, ovšem nekonkrétní předpovědi nikoho nezajímají).
Takže za sebe odpovědět neumím, ale ty Vánoce v tom nejsou samoúčelně. Pokud Betlémská hvězda byla skutečně konjunkcí Jupitera a Saturna... Ale tentokrát to není trojitá konjunkce, spasitele bych neočekával.
09.10.2020 - 15:08 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » Sosna zvlčelý
Vtipné...a astrologicky? :25:
Já jsem si taky myslela, že až bude ta konjunkce Saturn+Pluto, tak se nebude nic zásadního dít a ono se vcelku děje. Tak si myslím, že tihle dva můžou taky něco odstartovat.
09.10.2020 - 14:46 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý
Dneska jsem na záchodě, tam člověka napadají věci, vymyslel řešení současné situace. To si člověk přečte, jak mu pořád radí, aby pracoval 14 dní z domova a nikam nechodil... A tak jsem si říkal, že by se to dalo vyřešit tím, kdyby vláda dnes rozhodla, že v pondělí začínají Vánoce! :75: :56: To si většina lidí bere volno, tak by třeba těch 14 dní i zůstali doma.
Tak já jim to zkusím dneska navrhnout, jo? Oni se o tom budou dlouho hádat a hádat, ale nakonec to 21. prosince schválí, že za 3 dny začínají Vánoce. A tím se ta konjunkce ve Vodnáři třeba naplní. :61:

Jinými slovy pro mě ta konjunkce značí, že budou Vánoce. :75: A u Leninů možná budou mít nejvypráskanějšího Dědu mráze.


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2020
Lunární kalendář
Luna ve Střelec Střelci
ukázat kalendář »