Jak zůstat ve vztahu sama sebou


26.09.2020 - 22:43
(Lev) bobule82
Jak zůstat ve vztahu sama sebou
Ahoj, mohla bych požádat o radu? Nemůžu se vyhrabat z kruhu.Možná si vybírám špatné typy chlapů nebo je v tom moje Venuše v Raku a komplexy z mojí povahy.
Jsem už dlouho sama a bylo mi tak dobře, ale poslední dobou už mi je docela mizerně.Teď skočil vztah, který byl v podstatě jen o posteli a stejně jsem nebyla schopná to skončit sama.Neměla jsem na to sílu. Vždycky mi imponovali extroverti, ale moje uzavřená povaha neláká je. S kamarádama jsem jiná, otevřená,v pohodě,svá.Hodní kluci jsou fajn, ale hlavou to nemůžu přeprat.Není tam chemie ? Kde najít nějakou rovnováhu? Když jsem s někým, kdo se mi líbí, tak se uzavřu a nemůžu se uvolnit. Nejsem to já.Chovám se jak blbec.úplně čekám,až si řekne-kde je ta holka,co byla tak fajn?
S když koukám na svoje Pluto, tak ani nevím, jestli to ještě zkoušet.

Příspěvky v diskuzi

Řazení:
14.10.2020 - 13:32 | Filtr
(Blíženci) fanik
Mě přijde problém v tom, že jsi asi rozhozená celkově a vztah pak s někým takovým není možný nebo bývá špatný. Trávilas čas vztahem o posteli, jsi uzavřená a když se ti někdo zalíbí zachováš se jako blbec..
Je zapotřebí být v pohodě na všech frontách, být v souladu se sebou, svou rodinou, vést pěkný a zajímavý život, mít hezký a vyladěný byt, být zdravá na těle i na duši, úspěšná v práci, mít hezké a zajímavé zájmy atd atd, abys vůbec měla co nabídnout. To ti pluto nezařídí, to musíš sama :29:
14.10.2020 - 11:41 | Filtr
(Lev) bobule82
Díky za reakce :30: Nějak se v tom plácám. Měla jsem zrovna den blbec, tak jsem vypotila tohle:32:
13.10.2020 - 12:10 | Filtr
(Panna) yknuf
Já jsem taky občas blbec, až jsem z toho sama překvapená!!
Žádná tragédie - až to zase přijde, obrať oči v sloup a zasměj se sobě. ;)
10.10.2020 - 16:56 | Filtr
(Panna) Mici Angóra
Proč zrovna na Pluto? Základní problém vidím ve Venuši jako vládci 7. domu, která tvoří téčko se Saturnem a Lunou. Je tam vzorec nezasloužím si lásku, proto si možná podvědomě vybíráš nevhodné partnery. Plus ten Cheirón v 7., je tam prostě bolavé místo a člověk si řekne, že radši nic. S tvým 12. domem a štířím ASC chápu, že může být těžké se otevřít. Ale asi ti nezbyde nic jiného, než si to zpracovat, nehledat protiklad, ale podobnost. :17:


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2020
Lunární kalendář
Luna ve Střelec Střelci
ukázat kalendář »