Rak


24.08.2020 - 16:47
(Panna) Maková pani
Rak
Ahojky všem, mohl by mi prosím někdo kdo má zkušenost s mužem-Rakem přiblížit trosku jaký je to človíček? 3

Příspěvky v diskuzi

Řazení:
10.09.2020 - 16:25 | Filtr
(Váhy) Jupíí » verka96
Určitě tam je vždy kousek charakteristiky znamení, ale podle mě víc jsou ještě ty další střípky k mozaice. Měla jsem kdysi manžela býka a ten byl dost velký proutník, až prý v současné době se zmírnil :4:.
10.09.2020 - 10:11 | Filtr
(Střelec) verka96 » Svá štírka
Sluneční znamení hodně zkresluje, to by se musel vidět celý horoskop a z něj můžeme usuzovat, nehodnotit... :29:
10.09.2020 - 10:03 | Filtr
(Štír) Svá štírka » verka96
Já si nemyslím, že by byl Rak takový nevěrník. Spíš je vybíravý a nespokojí se s nějakou blbkou. Musí mít vysokou úroveň, skoro sejnou jako on, ale ne vyšší. Astrologii nerozumím, to je moje vlastní zkušenost. :8: Já byla holt jiná než chtěl on..... :61: :3:
10.09.2020 - 09:17 | Filtr
(Střelec) verka96 » Jupíí
Jinak všechna znamení od p. Stříbrného jsou všechny na youtube, letos dělá povídání o vztazích, tady je ještě Rak - vztahy:

https://www.youtube.com/watch/…

:27:
10.09.2020 - 09:04 | Filtr
(Střelec) verka96 » Jupíí
O Karlovi jen dobře...:-), už vůbec nechci nikoho hodnotit a zabíhat do detailů. Jen jsem chtěla říct, že Rak může mít hodně partnerů nebo nemusí a půl života stráví s jedním partnerem. O tom není sluneční znamení, každý jsme jedinečný originál. :27: :29:
09.09.2020 - 23:55 | Filtr
(Váhy) Jupíí » verka96
Ano, Stříbrného poslouchám občas, spíše tedy jsem poslouchala, ale tohle jsem asi neviděla, jestli to je z poslední doby.Jednou řekl, jak raci jsou hned rozebraní mezi ženami,tak jsem zatoužila po rakovi a vlezla na seznamku...no a pak mě to zase přešlo :61:

Gott nebyl zas takový nevěrník, on žádné netajil, že se mu ženy líbí a snad ani nesliboval nic, až Ivana ho omámila :4:..., ale detaily nevím,jestli zahýbal jí, nejsem na to dostatečná drbna :61:.
08.09.2020 - 14:30 | Filtr
(Střelec) MAGDA
Můj švagr je Rak, pěkně žárlivej :) a má se rád. Má rád drahý věci, rád se ukazuje. Bratranec je vlastně taky Rak, má se rád a má rád drahý věci :))))
Ani jeden nechce děti.
08.09.2020 - 10:40 | Filtr
(Střelec) verka96 » Jupíí
Také znám od dětství jednoho ráčka - mého bráchu, domácí typ... :-) Pomáhal doma rodičům, zahrada, domácnost, není nijak do světa, ale třeba se to ještě změní. Každý rak je jiný, ale některé rysy mají společné.
S tou nevěrou - podívejte se na K. Gotta... :5:
Velmi ráda poslouchám takové charakteristiky jednotlivých znamení od p. Stříbrného - je velmi zkušený astrolog, taky vtipný :27: posílám odkaz. Možná znáte...
https://www.youtube.com/watch/…
YouTube
07.09.2020 - 17:40 | Filtr
(Váhy) Jupíí
Můj děda byl rak a dle mého vidění byl ideál.Pracovitý,šikovný,usměvavý,stavěl i domek,doma babičce pomáhal třeba mýt okna, s nákupy a s prádlem(dříve se máchalo ručně), to jsem nikdy u žádného chlapa neviděla :4:.Pro mě byl z rodiny ten nej, co mě dokázal i jako dospělou obejmout a měl pro mě vždy vlídné slovo. Neznám čas narození...Babička byla střelec a nikdy jsem je neviděla dohadovat se ,a to jsem k nim byla odložena na dlouho jako dítě.Nikdy nic prý nevyplulo ani o nevěře.

Poslední roky jsem trochu poznala dva muže raky,také neznám čas narození,vzteklouni, velmi urážliví,možná až přecitlivělí ,oba v pozdějším věku psychické problémy, ovšem oni si můžou vůči druhým dovolit...Rodina je nesvazovala, jeden od ženy a dětí dokonce odjel na několik let do Ameriky,že si potřeboval odpočinout, protože přece ona chtěla děti..., druhý si užíval kalby po diskotékách při malých dětech...Takže úplně mně tohle vzalo iluzi o rodinném rakovi :4:.


Jinak ženy v raku co znám, jsou obětavé pro rodinu všechny.
06.09.2020 - 21:48 | Filtr
(Kozoroh) Koshka
Dobře znám jen jednoho chlapa raka, mýho bratra. Je strašně citlivý, často si v soukromí popláče. Jedná především srdcem. Je to hodně rodinný typ a to stejné tradiční rodinné rozdělení čeká i od partnerek ( navařeno, uklizeno, rychle plánuje nastěhování se k sobě, brzy plánuje děti)... na oplátku ženskou zahrnuje dárkama, vylepšuje obydlí, ochraňuje ji. Je to velkej pracant, točí prachy, na všech kromě partnerky šetří ?. Bohužel nemyslím si, že je stoprocentně věrný, přinejmenším flirtuje a prohlíží si fotky jiných na netu, ale to je spíš jeho nevyzrálostí.
06.09.2020 - 21:47 | Filtr
(Kozoroh) Koshka
Dobře znám jen jednoho chlapa raka, mýho bratra. Je strašně citlivý, často si v soukromí popláče. Jedná především srdcem. Je to hodně rodinný typ a to stejné tradiční rodinné rozdělení čeká i od partnerek ( navařeno, uklizeno, rychle plánuje nastěhování se k sobě, brzy plánuje děti)... na oplátku ženskou zahrnuje dárkama, vylepšuje obydlí, ochraňuje ji. Je to velkej pracant, točí prachy, na všech kromě partnerky šetří ?. Bohužel nemyslím si, že je stoprocentně věrný, přinejmenším flirtuje a prohlíží si fotky jiných na netu, ale to je spíš jeho nevyzrálostí.
25.08.2020 - 07:59 | Filtr
(Rak) Urania » eau
Hm, takto poznávam mužov Rakov aj ja, je pravda že v čase mojej mladosti bolo mnoho mojich kamošov Rakov, oni vedeli čo si o nich myslím a aj im to poviem a tak to bola rovina iba priateľstva nič viac. No jedného som poznala skrz priateľku ktorej bol manželom a to bola žiarlivosť až hrom, ale mne prišla taká škorpionska- neviem a neppoznám jeho radix.
24.08.2020 - 21:58 | Filtr
(Panna) Maková pani
Děkuji všem, ale bohužel neznám jeho datum narození. Avšak jsem na něho hodila karty: co řeší ve své hlavě, jak to vidíte?
K příspěvku je přiložený obrázek, který se zobrazí pouze přihlášeným uživatlům.
(Přihlásit)
24.08.2020 - 21:52 | Filtr
(Kozoroh) Bosch
Citlivý avšak nezapomínejme že je to kardinální znamení.
Bude se chtít prosazovat.
24.08.2020 - 21:43 | Filtr
(Rak) Urania » Korzárka
Tmavovlasému s hlbokými očami farbou mora som veru aj ja podľahla. Nuž mladosť hľadá ideály
24.08.2020 - 21:32 | Filtr
(Býk) Korzárka » Maková pani
Dominantní povaha... Spadla mi čelist, nějak jsem o nich v této souvislosti nikdy nepřemýšlela. :6:
Kdybych to brala jen podle Slunce (a to ještě bez ohledu na umístění a aspekty), nemyslela bych si to.

S náladovostí souhlasím spíš, ta je/byla u většiny.
Ale to nárazové psaní... Těch vysvětlení může být víc. :68:
24.08.2020 - 21:25 | Filtr
(Býk) Korzárka » Urania
Ano, také mám tu zkušenost, že je veliký rozdíl, zda jde o muže či ženu.

Dobře žes zmínila vzhled. Opomněla jsem. A přitom ti tmavovlasí s barvou očí v odstínech moře mi kdysi učarovali. Kamarádka, co měla také slabost pro Raky, zase vyhledávala ty světlovlasé.
Jenže... Pak jsem natrefila Raka s Plutem na Asc a veškeré moje škatulkování na dva typy vzalo za své. :)
24.08.2020 - 20:52 | Filtr
(Rak) Urania » Korzárka
"Docela by mě zajímalo, zda existuje fyzicky věrný Rak, to jsem zatím nepotkala. Náročná na koexistenci mi přijde kombinace Slunce Rak, Luna (nebo jiná osobní planeta) Lev."
To som sa pred rokmi pýtala aj ja- existuje aspoň jediny rak ktorý je verný, - chcem veriť že môj brat je, ale mám iné skúsenosti.
Ja čo som poznala Rakov tak to boli pekní chlapi ktorí mali určité podmanivé čaro a mali okolo seba plno obdivovateliek. raz som sa opýtala jedného, prečo sa rozišiel už neviem s koľko partnerkou a išiel bývať k inej - no vieš čaká odo mňa dieťa, ja som nechcel ale ona ma k tomu dohnala. To dalšie dieťa už bolo s treťou ženou a ktovie či ich nebolo aj viac.
no určite bude dôležitá aspektacia a postavenie Luny a ASC.

Inak moja dcéra je Rak s ASC a aj Lunou v Levovi - no viem že je veľký rozdiel u tohto znamenia chovanie žien a mužov.
24.08.2020 - 18:42 | Filtr
(Panna) mg » Maková pani
Veľa záleží či má Merkur (myslenie, komunikácia) v Raku alebo v Blížencoch alebo v Leve, tiež kde má Lunu.
24.08.2020 - 17:58 | Filtr
(Panna) Maková pani » Korzárka
Děkuji. Jsem v komunikaci s Rakem a právě mě trošku zajímala jeho povaha. Trošku dle psaní mi přijde naladovy. Píše, píše, píše, pak se stáhne, neozve se a další dny zase píše. Cítím z něho dominantní povahu.
24.08.2020 - 17:24 | Filtr
(Býk) Korzárka
Ahoj, tyjo a nechceš víc specifikovat otázku? Je to jedno ze slunečních znamení, které se mi životem docela pravidelně točí. A v podstatě vidím jen jeden spojující prvek - citlivost (vždy zaměřená na sebe, někdy i ven), potřeba úkrytu (domova), a taky něco jako "co je doma, se počítá, a co dělám venku, to vědět nemusí"

Omlouvám se, ale na obecnou otázku... Brácha je Rak s ascendentem v Raku. Vyplácí se sledovat lunární fáze, víme, jakou bude mít náladu. Neteř v Raku kdyby mohla, natahá nám domů veškerá zvířátka, aby je mohla chovat. Rak byl strejda a vařil úžasně. Jiný Rak mě naučil nebát se dotyku. Atd.

Docela by mě zajímalo, zda existuje fyzicky věrný Rak, to jsem zatím nepotkala. Náročná na koexistenci mi přijde kombinace Slunce Rak, Luna (nebo jiná osobní planeta) Lev.

Mám je ráda. Jen prostě počítám s tím, že se u nich někde projeví jeden krok vpřed, dva zpátky a ještě stranou. Potřeba vlastního bezpečí/jistoty je prostě obrovská.


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2020
Lunární kalendář
Luna ve Střelec Střelci
ukázat kalendář »