Poznáte, když někomu chybí nebo přebývá živel?


30.07.2020 - 10:41
(Panna) Mici Angóra
Poznáte, když někomu chybí nebo přebývá živel?
Jste schopni cítit z lidí převahu nebo naopak absenci nějakého živlu?

Z mého pohledu se poměrně dobře pozná přepálený vzduch a oheň (pokud to tedy nebrzdí např. něco výrazně opačného na asc), pak zcela chybějící oheň a třeba i chybějící voda. Asi dost záleží na tom, co má člověk sám v radixu nebo ne? Co si o tom myslíte? :17: :92:

EDIT: Nali mě inspirovala, klidně je možno rozšířit téma i o citlivost na nějaký konkrétní aspekt v horoskopu, já už mám třeba nos na napěťový aspekt Merkur-Pluto a poznám i Merkura kolem 20 st. Býka, zejména pokud je retro nebo má nějakou "pěknou" vazbu na Saturna. Nebo zesílené Ryby a Neptun.

Příspěvky: Všechny | Žihadlo

Řazení:
03.08.2020 - 14:13 | Filtr
(Blíženci) Lupi » Žihadlo
Komáři jsou mrchy, to je pravda. Ale zase....ptáci aspoň mají co žrát.
Njn: to je ale takhle s každým - buď budeš využívat svoje danosti a talenty k něčemu konstruktivnímu, nebo destruktivnímu, to je na každém. Jak byla třeba ta debata s Kocourem Mivikem, žejo - taky ne a ne pochopit, že kozoroží pomalost může být solidní důkladností a furt toužil po nějakém tom espritu, nebo co :4: Pro mě je to vždycky smutná podívaná, když někdo vraždí a zahazuje svoje talenty.
03.08.2020 - 11:30 | Filtr
(Panna) Žihadlo » Lupi
No jo, to o líhni jsi psala, když já psala, to já už nepřečetla. A je to tak. I když takové mrchy jako komáři se v ní taky líhnou. :20:

Znám ženskou, na kterou ta bažina sedí. V tom negativním. Ona sama to o sobě tvrdí. Že stahuje pod hladinu (chlapy). Jenže ona se v tom vyžívá. Prý je vždy na počátku varovala. Možná jo, ale upřímně, když se člověk do někoho zamiluje, nepřikládá tomu váhu. Oni nevěří, že to tak dopadne. Ona to ví hned od počátku, protože cíleně za tím jde. Proč, to netuším. Její radix, abych hodila do placu, neznám. Ale živlově na mě působí právě jako směsice vody a země. V tom se ale můžu mýlit.
Takže tohle pro mě je bažina, která využívá především svých stiných stránek. Dobré potlačuje, ty drží u dna. Tedy musela bych se optat těch chlapů, jestli tam u dna něco dobrého cítili.

Nevím, jestli transformuji navenek. Uvnitř jo. A na nějakou oblibu popravdě docela z vysoka kašlu. Přátel mám rozhodně méně, než více. Nějak ani nepotřebuji rozšiřovat moc jejich řady, chci si uchovat stávající, protože na ty jsem se mohla vždy spolehnout. A ovace ať si vetknou všichni za klobouk. Moje dětství a mládí nebylo nic moc, tak mě to možná zocelilo, možná zatvrdilo. Ale i tak vím, že v porovnání se spoustou jiných jsem na tom byla ještě velmi dobře. A že někdy se dá žít i mezi obludami.
31.07.2020 - 17:00 | Filtr
(Blíženci) Lupi » Žihadlo
Naopak, bažina má být bažinou a jak jsem napsala - líhní živého, to se mi líbí. Já se taky nemůžu tvářit jako osvěžující vánek - ačkoli jsem si to o sobě dlouho ráda myslela :4:
Pevná zem pod vodou.....jako dno? No to ale musíš vědomě prožívat vodu i zemi extra, ne?
mmch, tvé fascinaci kutím železa se vůbec nedivím.....s Plutem na Asc :37:
Ty zřejmě transformuješ, kudy chodíš, co? mno.....hádám, že ti to moc popularity nepřinese.....leda bys kamarádila jen s těma, co to ustojej.Ale je to důstojný post.
31.07.2020 - 16:43 | Filtr
(Panna) Žihadlo » Lupi
Bažinu nevím, ale já jako ohňová země bych tu lávu uznala.
Otec má známého uměleckého kováře. Jednou mě učil, jak kovat. Práce s rozžhaveným železem byla úchvatná. Sice to není nic pro ženskou, kout železo je po chvíli rasovina, ale uchvátilo mě to natolik, že jsem u toho vydržela mnoho hodin. A dokonce jsem s jeho pomocí i něco neuměleckého vytvořila - čtyřlístek. Bylo to ošklivé a byla jsem na to náležitě pyšná. A protože pýcha předchází pád, tak mi to pak někdo ukradl. No ani se mu nedivím. Vypadalo to kvalitou jako úplně první výtvor doby železné, tak si asi myslel, jakou cennost nesebere. :4: Ale ta energie ohně a země v tom byla přesně pro mě, fascinující, moje.

Ještě k té bažině, tak někdo je bažina. A někdo může být taky pevná zem pod vodou. Asi je možný si vybrat. Čím být. Někteří si vyberou bažinu s tím, aby si omluvili, jak se chovají. Není o co stát. Ale zase poskytují útočiště. Bludičkám, Jožinovi a tak. Takže ve své podstatě jsou taky dobří. :4:


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2020
Lunární kalendář
Luna v RybyRybách
ukázat kalendář »