Poznáte, když někomu chybí nebo přebývá živel?


30.07.2020 - 10:41
(Panna) Mici Angóra
Poznáte, když někomu chybí nebo přebývá živel?
Jste schopni cítit z lidí převahu nebo naopak absenci nějakého živlu?

Z mého pohledu se poměrně dobře pozná přepálený vzduch a oheň (pokud to tedy nebrzdí např. něco výrazně opačného na asc), pak zcela chybějící oheň a třeba i chybějící voda. Asi dost záleží na tom, co má člověk sám v radixu nebo ne? Co si o tom myslíte? :17: :92:

EDIT: Nali mě inspirovala, klidně je možno rozšířit téma i o citlivost na nějaký konkrétní aspekt v horoskopu, já už mám třeba nos na napěťový aspekt Merkur-Pluto a poznám i Merkura kolem 20 st. Býka, zejména pokud je retro nebo má nějakou "pěknou" vazbu na Saturna. Nebo zesílené Ryby a Neptun.

Příspěvky: Všechny | Prairie

Řazení:
30.07.2020 - 18:30 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » Prairie
Jo, já mám vody dost a Uran na Luně v 1. a celkově ten kvadrát mi asi i trochu simuluje vzduch :1:
30.07.2020 - 18:27 | Filtr
(Rak) Prairie » Mici Angóra
Ty nejsi kombo oheň-země :1: Máš myslím něco ve vodě, ne? Jasně, ASC se počítá! Mi to tam vypadlo :3:
30.07.2020 - 18:24 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » Prairie
Prostě ne, díky :61:

Jinak s tím chybějícím vzduchem chápu, ovšem co ascendent, ten se taky nepočítá? :39: Já že mám taky málo vzduchu a zabedněně a nepružně si nepřijdu :21: :1:
30.07.2020 - 18:18 | Filtr
(Rak) Prairie
Já mám "nos" na přebytek země v osobních planetách, zvlášť teda v Býku. Pokud ten člověk nemá Slunce a/nebo ASC ve vzduchu, tak to dlouhodobě nedávám.
Pak to mám to asi jako ty s tou zcela chybějící vodou, ohněm a pak ještě vzduchem - to je taky znát. Za sebe mám vyzkoušeno, že pokud dotyčný/á nemá ani jednu osobní planetu ve vzduchu, tak je to (za mě :D) špatný - ač takový typy přitahuju (momentálně kombo Beran-Kozoroh :23:) tak já z těch lidí doslova cítím hroznou nepružnost až zabedněnost a prostě to nejde.
A taky poznám - a zároveň mi to vůbec nevadí, když má člověk málo země :4:

Pak jsem si vypěstovala, asi v rámci sebeochrany, nos na muže s ASC v Panně a na ozeměný muže Raky. Prostě ne, díky :4: :94:

Co mě nepřestává fascinovat a co rozpoznám už taky jsou takový ty silný komba Slunce ve Lvu + Mars ve Lvu s vodním Měsícem, Slunce ve Vodnáři + Venuše ve Vodnáři a tak. Ach jo :20:


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2020
Lunární kalendář
Luna v RybyRybách
ukázat kalendář »