KORONAFAKE - nástroj paniky a hysterie k ovládnutí "světa"?


22.03.2020 - 10:18
(Rak) AL8EX
KORONAFAKE - nástroj paniky a hysterie k ovládnutí "světa"?
Zdá se mi, že se svět zbláznil - statistiky se cucají s prstu a nastane doba, kdy mnohem více lidí umře na koronafake (tedy na strach a nákazu myšlenkovou), než na důsledky virové nákazy.
Pokud zůstaneme při smyslech a zahrneme do statistik všechny nakažené (tedy i ty nehospitalizované, kteří s po pár dnech sami bezproblémově vyléčili) a odečteme přirozené úmrtí v rámci populace, získáme nejspíše číslo někde okolo 1%!- tedy výrazně méně než je úmrtnost na většinu civilizačních nemocí (rakovina, spalničky atd..)
dobrý článek v Reflexu - https://www.reflex.cz/clanek/…

TEDY DO HÁJE, CO SE S NÁMA JAKO DĚJE - PANIKA, STRACH, HYSTERIE...KLID LIDI...PODÍVEJTE SE NE STATISTIKY V ITÁLII A POCHOPÍTE, PROČ JDE O KORONAFAKE (straší nás 9%..realita je 0.9%)..MNOHEM VĚTŠÍ PRŮŠVIH JSOU ÚDAJNÉ SNAHY NÁS OCHRÁNIT...NEJSPÍŠE PŘED ŽIVOTEM (A SVOBODOU)

Alex

p.s. tím nechci nijak zlehčovat situaci - pandemii - a dokonce se domnívám, že mnohá opatření (dočasná karanténa, hledání léku pro ulehčení příznaků a průběhu nejhorších případů atd..) mají svůj význam...ale musíme znát fakta (a nikoli FAKE čísla-statistiky úmrtí) a také se snažit pochopit reálnou příčinu koronaviru - tedy naši špatnou imunitu...ten virus zde s námi již nejspíše bude navždy (bude se s ním muset vypořádat 99% obyvatelstva..a v pohodě vypořádá, pokud bude mít imunitu)...měnit musíme sebe

Příspěvky v diskuzi

Stránkování od konce: / 57 

Řazení:
22.11.2020 - 17:15 | Filtr
(Býk) Deam
Po čase zase nějaká potěšující informace:

https://www.facebook.com/petrrobejs…

Rozhodnutí odvolacího soudu v Portugalsku:

"„Na základě dostupných vědeckých důkazů nemůže tento test s jistotou určit, zda jeho pozitivita skutečně znamená infekci virem SARS-CoV-2." S odvoláním na Jaafar et al. (zveřejněný v oxfordském "Clinical Infectious Diseases", ciaa1491,28.září 2020) soud dospěl k závěru, že „pokud má osoba pozitivní PCR-test, který při zvětšování vzorku proběhl třicetpětkrát a více (jak je ve většině laboratoří v Evropě a USA zvykem) tak je pravděpodobnost, že tato osoba je skutečně nakažená menší než 3% a pravděpodobnost, že výsledek je falešně pozitivní, je 97% “. "

Doplňuji:

https://www.zerohedge.com/political…

I s odkazem na překlad rozsudku do angličtiny.
22.11.2020 - 14:44 | Filtr
(Váhy) Jupíí
Tak trochu odlehcime ?...

https://m.youtube.com/watch/…
YouTube
22.11.2020 - 08:34 | Filtr
(Váhy) Jupíí » Anilah
Tak to mne fandis :4:.Ten dopis jsem jen rozesilala na emaily, je to ten na celkove devatenact stranek, ja ho stahla v pdf, takze to sem nedam, ale psala jsem, ze ho asi znas....O to ale neslo, to sem davat, tady jsem zminila tu neduveru lidu k informacim uz tohoto typu a pochyby o mem zdravi :61:...


Spis jsem u Tebe myslela, jestli jsi uz nevystourala s tim nouzovym stavem, jestli nam to ockovani bez zakona nemuzou naridit.No uz jsi mne odpovedela :1:.Jsem nevedela, jestli to tady od Tebe uz nezaznelo.Informaci je hodne a ja uz zpetne tuto diskuzi nectu, nebot je dost dlouha :4:.
Pochopila jsem,ze muzou hodne veci a nouzovy stav jim vyhovuje.
Jsem nekdy na pochybach jestli jsou politici prave presvedceni covidisti,jestli jsi myslela vlastni presvedceni, spis jsou to podplaceni covidisti.
Plno jich moc dobre vi, co se deje.A je mi z nich ble a z tech nekterych doktoru, moderatoru...to zase bude prevlikanicko...
22.11.2020 - 08:08 | Filtr
(Vodnář) mili111 » Anilah
Včera jsem si tak přemýšlela.....a když jsme u možností a ty jsi to celé nastudovala.....kladu dotaz:
a co z náboženských důvodů?
Nikdy jsem to nestudovala....znám v tomto problému dosud jen jehovisty a jejich odmítání krve.........a mám pocit, že díky hostům s koberečky, musí nově firmy a spol. dávat možnost modlení se i v práci.....také shromažďovat k bohoslužbám se nějak může...takže :3:...sice jsem nikdy v žádné nebyla a ani jsem se nechystala....ale kdyby doba vyžadovala :61:
21.11.2020 - 22:55 | Filtr
(Vodnář) Anilah » Jupíí
Zmíněný dopis nemůžu najít - na petici jsem našla např.

NE:BRZkému návratu dětí a studentů do škol
Zrušení povinnosti roušek ve školách během vyučování
Petice za otevření všech škol
POCTA 1. LINII - památník COVID-19 v Radotíně
.
.
.
Dopisy jen tyto - ale ty nebudou od Tebe.
https://tadesco.org/otevreny-dopis-…
https://voxpopuliblog.cz/otevreny-d…

Hoď sem odkaz.
Je to marné. Když se tak rádi třesou o svůj život, tak je v tom nech. Však oni se naočkovaní proberou, až jim to způsobí zdravotní potíže.
Asi by bylo lepší hledat si „souvěrce“ - a připravit se na apokalypsu. :)

Hlasování o prodloužení nouzového stavu - jednak se ve sněmovně schází polovina poslanců (jsou prý tak dohodnutí, aby jako nic nechytili.), jednak jsou tam skoro všichni přesvědčení covidisti. A pro jistotu je ještě hlasování manipulováno.

Jak to je s povinností nechat se očkovat - Z. o ochraně veřejného zdraví (258) § 46 - tam si to přečti. Je to moc pěkně vymyslené a sepsané.
Nevím, můžeš se ohánět jen právem na informovaný souhlas, výhradu svědomí (ale to nikde v zákoně nenajdeš) a možná nějaký článek Všeobecné deklarace lidských práv (ale nevím, jestli se to dá napasovat třeba na čl. 3 - Každý má právo na život, svobodu a osobní bezpečnost?) Radši se zeptej právníka.
Naše Základní listina práv a svobod je podobný paskvil jako Ústava.
21.11.2020 - 20:59 | Filtr
(Váhy) Jupíí
Kdyby nekdo si chtel poslouchat, tak MUDr.Hrusovsky tady dost osvetluje, ted jsem tedy v pulce asi tak ...

https://m.youtube.com/watch/…
YouTube
21.11.2020 - 19:51 | Filtr
(Blíženci) Lupi » Jupíí
Jojo, Mičič dobrá, taky poslouchám. Já ti tuhle došla k tomu, že ten pitomej Armageddon fakt probíhá, a že jsme přímo v něm - akorát že to nejsou bojovníci na koních/v tancích, ale že se to odehrává na rovině energetické, informační a tak. Duchovní Armageddon......
Ten záblesk - no já si taky myslím, že se něco na ten způsob sice děje, ale pomalejc - i když na jednu stařenku teda i tak dost fofrem :85:
21.11.2020 - 19:02 | Filtr
(Vodnář) mili111
Na Youtubku jsou nyní přímé přenosy z nejméně 3 demonstrací...Paříž, Německo a ..tuším ještě Amerika
a lidí je tam dost...stále...bylo ještě víc
třeba https://www.youtube.com/watch/…
YouTube
21.11.2020 - 16:32 | Filtr
(Váhy) Jupíí » Lupi
Jesteze mame ty pozitivni predpovedi :1:.Ja obcas posloucham tu Tatjanu Micic (nebo tak nejak se jmenuje) , ta je dobra, no a samozrejme i jine predikce, tak me to naplnuje pote uklidnenim, jinak kdyz to vezmu jen pragmaticky, tak jsem udivena klidu lidu :4: .

Dovolim si zareagovat na zablesk,nevim, jak Ti to vylozi Anilah, ale bylo obdobi, kdy ja osobne, jsem slysela cca rok a vice zpatky, mozna i dva,jak ezoterici vykladali o zablesku docela casto. Tedy oni sami nevedeli poradne, co se stane :4:, ale melo to byt cosi jako zdejsi prenastaveni , kdy bychom se mohli ocitnout na prahu jine reality...tak nejak jsem to chapala.V poslednim pul roce uz o blejskani moc nemluvili :4:.Ono se blejska dost i tak...

Myslim, ze se to v podstate deje, akorat pozvolneji.Je pravda, ze se mluvi jeste o tom, ze po slunovratu prijde velka zmena a vykladaji to ruzne.Nakonec nikdo nevi, co se muze stat... :1:.

Jeste se mne libi Tve prirovnani , zes cekala svetovou valku nebo jak to tam je psane( promin muj maly telefon mne nedovoluje tam nahlednout, aniz bych neztratila tuto odpoved).
No jako mne to tedy prijde dost armagedon ,kdyby melo dojit k tomu, co maji v planu...
Ale pochopila jsem to :1:.
21.11.2020 - 14:26 | Filtr
(Blíženci) Lupi » Anilah
Saturn(starý vládce) a Jupiter(nový vládce) v těsném objetí stanou na prvním stupni Vodnáře. Podle některých by se tím měla definitivně začít hroutit plutokracie, protože s touhle konstelací zkrátka nemůže fungovat.
Tož budeme vidět.
Máš pravdu, že je důležité, co si vydupeme my, jen mi to přišlo pěkný - jako dobrej příklad, navrch od národa, na který nehledíme s nedůvěrou.
21.11.2020 - 14:16 | Filtr
(Blíženci) Lupi » Anilah
Co to furt je, ten solární záblesk?
21.11.2020 - 14:15 | Filtr
(Blíženci) Lupi » Anilah
Aúúú! Ještěže my tady máme normální učitelky. Vnučka se vrátila do své první třídy, šťastná jak blecha a roušky nemají.
21.11.2020 - 14:14 | Filtr
(Blíženci) Lupi » gonerill
Jak je to s prospěchem netuším, jedno je jisté. Svět se prostě přizpůsobil něčemu, čemu staří astrologové říkali "kvalita času". Neboli:
3 je čas zabíjet i čas léčit, čas bořit i čas budovat;
4 je čas plakat i čas smát se, čas truchlit i čas poskakovat;
5 je čas kameny rozhazovat i čas kameny sbírat, čas objímat i čas objímání zanechat;
6 je čas hledat i čas ztrácet, čas opatrovat i čas odhazovat;
7 je čas roztrhávat i čas sešívat, čas mlčet i čas mluvit;
8 je čas milovat i čas nenávidět, čas boje i čas pokoje.

No a momentálně je čas převracet, umírat, zabíjet. Dopadli jsme v tomto kontextu vlastně ještě dobře....s kovidem. Já čekala se vstupem Marta do Berana nějaký světový konflikt.
Nicméně dopady musejí být aspoň přibližně podobné.
21.11.2020 - 09:47 | Filtr
(Váhy) Jupíí » Anilah
Vcera jsem rozeslala vice lidem otevreny dopis Prymulovi, asi ho znas...je i na petice.com.Je adresovan i vsem poslancum a proste vladnim cinitelum...
Pribuzna mne odepsala, jestli tomu verim.Ve finale ma obavy o me zdravi...

No taktez jsem o tom psala s jednou pani reditelkou dvou strednich skol a ta mne psala, ze u nich se uz plno kantoru na ockovani tesi, ona , ze v zadnem pripade nejde.
Tak si rikam, obcas je to marny.

Taktez jsem zjistila, ze v nouzovem stavu nemusi byt vytvoreny zakon o povinne vakcinaci a az jim to prijde , tak sup...No Ty to asi taky vis a pokud to tady bylo, tak ja to prehledla. Takze nejen, ze to prodluzuji kvuli likvidaci zivnosti, ale i kvuli tomuto.Z toho mne je dost nevolno, protoze asi nikdo nevidel ty dokumenty na internetu,kterych uz je o tech vakcinach vice...Oni jsou lini ,si overit, ze ty lekari skutecne existuji a pusobi v soucasne dobe na pracovistich..., ze oni prekonali strach a sdeluji...

Jinak kamaradka mne psala, ze posledni hlasovani o prodlouzeni nouzoveho stavu ve snemovne melo byt take nejak upravene..., jako to nevim, ale docela tomu verim.

Takze asi vsichni cekaji na to, ze to za ne nekdo poresi nebo, ze to poresi sam pambu...Ano, Buh s nami :76:
21.11.2020 - 09:23 | Filtr
(Střelec) MAGDA » Anilah
Hm kamaradcina 7leta dcera se zas porad pta, jestli budou Vanoce, protoze co kdyz Jezisek dostane koronavirus...
Vsem to prijde desne roztomily. Mne teda spis desivy.
Dalsi syn od znamy se boji chodit do skolky, protoze by se tam moh nakazit...
Chudaci deti fakt.
20.11.2020 - 23:09 | Filtr
(Vodnář) Anilah » Anilah
Přidávám, co mě nesmírně rozzuřilo. Naštěstí dotyčná osoba byla dost daleko, tak to neschytala, jinak by se jí hlava točila jak řetízkáč:

Neteř (2. třída) povídá, že mají moc hodnou paní učitelku, že jim řekla, že když se jim začne v roušce točit hlava, že můžou jít do rohu a tam si ji na chvíli sundat!
Žel rodiče s tím problém nemají... :( Informovat nepomáhá, spíš ještě víc zatloukli okenice, aby je světlo pravdy nerušilo. :D
20.11.2020 - 08:48 | Filtr
(Vodnář) mili111 » gonerill
JJ-souhlas. Zhruba tak .....a doufám, že bude víc lidí, kteří tuto školu nebudou potřebovat....a nebude třeba to absolvovat.
Ale to jsem doufala i než se volil děda Klaus a spol. :61:
Tak jsem skončila (jak jsem psala ve vedlejším vlákně) u šíření info. (kde lze),modlení a představ dobrých konců. :61:
19.11.2020 - 22:49 | Filtr
(Rak) gonerill
V čí prospěch?
Zavítala jsem po dlouhé době na Najdise, protože se te vyskytuje více bdělých lidí. Než těch spících.
Náhoda není.
A tak ani corona se tu nevzala jen tak. Má první úvaha byla jasná. Uměle vysazený vir na snížení ekonomiky Číny. To když to začalo...
Přirozený původ? Rozhodně ne.
Snížení ekonomiky? Ano. Ale jedou v tom všichni...
A to mě zarazilo. Jako rusofil nechápu, že v tom jede amerika. Stejně jako zastánci ameriky nechapou, proč se na tom podílí Rusko. Jen ta Anglie aspoň stihla zdrhnout z eu. Což nevěstí nic dobrého. Pro nás.
Jako by celý svět chtěl ekonomický kolasps. A žádná země na něm nevydělala. Zvláštní ne?
Omyl? Uteklo jim to? Záměr?
DOBROVOLNÝ RESTART? ...ktera země by do toho dobrovolně šla?
A to mě děsí. To je vysoká hra sil v pozadí. Sil, jimž jsou vlády jen loutkami.
Ekonomicky vyjde lépe nechat virus řádit. Každé zemi. Netřeba důchodovou reformu, pač staré a nemocné to pokosí. Léčba nestojí tolik, co zavřené podniky. A zadlužení země? Jak lze hospodařit v minusu? A kdo je náš věřitel? ...to by nás mělo zajímat, obzvláště když je v nouzovem zákoně uzákoněno vyvlastňování.

Takže v čí prospěch?
...a co bude dál.
Tady si nestačíme zprávami z tv. Tady to chce "šestý smysl".
Korona tu bude dokud finančně nevykrvácíme a co dál? Kde se vezmou ty peníze na fungovaní státu, když jsme na tom všichni stejně?

Tady jde terprv do tuhého.

A vládě vážně nejde o zdraví lidí :-)
19.11.2020 - 21:33 | Filtr
(Vodnář) mili111 » AL8EX
1-šťourám...ale...co je to řád :3:...ne to fakt nevím...co si pod tím mám představit :63:...za mě....je to tak o polovinu kratší den...zhruba
...a v noci :63:...to si nejsem jistá...asi taky...bo někdy vstávám i v 7:30 a to se mi nikdy před tím nedařilo....spát tak dlouho....což ale může být čímkoli jiným...třeba opotřebovaností a ztrátou energie :4:

3- tak když jsem konečně odhodila většinu mindráků a omezení...a mám čas se nepachtit v práci-městě a se školami a dět. lékaři....měla bych se stát koulí...sakra.......tak jestli to líp nepůjde, co nadělám...zas blbý načasování

4-si to budu muset ještě jednou přečíst...možná jsem jen tak přelétla a nevšimla si
už končím a přestávám prudit :61:

měj se fajn :29:
19.11.2020 - 21:16 | Filtr
(Vodnář) Anilah » AL8EX
Bum, prásk... dnes jsem poslouchala asi rok starého Chvátala a víš co tam řekl? Že Corey Goode prorokuje, že solární záblesk se přesouvá na 2025-2027.
Ha ha ha

Nekonečný příběh. Z hlediska věčnosti je pár let nic, 1, 2, 50 nebo 100 je vlastně lhostejné. Z hlediska lidského života může být taky za rok pozdě.
Změn vidím hodně, ale k horšímu.
19.11.2020 - 19:13 | Filtr
(Býk) Deam » Anilah
Njn, na takové studie si asi pěkně počkáme. :)

Četl jsem, pobavilo.

Přihodím pěkný článek na téma práce novinářů:

http://blog.aktualne.cz/blogy/…
19.11.2020 - 10:11 | Filtr
(Rak) AL8EX » Anilah
nebe so otevře, mraky rozejdou a světlovlasý a vousatý světlo pravý : "ANILAH, OTEVŘI OČI, COŽ NEVIDÍŠ ZMĚNU V KAŽDÉM KOUSKU BYTÍ"...prásk, bum a pohádky o "reálném" důkazu pro Anilah je konec.. :4:

no a já dodám, vzpomeň si jaký to bylo před deseti lety a srovnej jak je dnes..


p.s. oni sice vědí, ale ne vše..
19.11.2020 - 10:07 | Filtr
(Rak) AL8EX » mili111
ps1 ten čas se ale o řád zrychlil..
3 jen ze se beee (Zezulka mi dal kostru - Životní zákonitosti a možnost aktivního myšlení citem - meditaci)
4 jo
18.11.2020 - 22:48 | Filtr
(Vodnář) Anilah » Deam
Zohlednění všech dalších vlivů výsledek dost výrazně přiklonilo na stranu rouškařů. Pročítat se mi nechce. Kdyby sledování trvalo déle, tak na tom rouškaři budou určitě mnohem hůř, na to bych si vsadila.


Novinky se pochlapily - zábavný článek. Líbí se mi, že na to lidi tehdy pekli.

https://www.novinky.cz/veda-skoly/…
18.11.2020 - 21:23 | Filtr
(Býk) Korzárka » AL8EX
Ke zrychlování, jak už psala mili, dochází dlouho. Dřív jsem se bavila otázkou "Kolikátého je?" a občas "Kde to vlastně jsme?" Teď? Fičák. Horská dráha. Žaludek mám silnej, ale těším se, až vylezu ven.

A k tomu pozdržování, jak zaznělo - přesně tak. Něco jako Dům hrůzy. Nebaví mě, tak proč za něj utrácet?

Hmm... Marný. Promiňte mému materiálu. Evidentně jsem teď na pouti. Něco jako Jarmark lidské marnosti a naděje. Doufám, že tu mají Štěstíčka :78: :84:
Příspěvky od konce
« předchozí  další » »|


Přejít na libovolnou stránku: / 57 

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2020
Lunární kalendář
Luna v RybyRybách
ukázat kalendář »