Tranzity domy u lidí s podobně položenými osami radixu


03.11.2019 - 17:41
(Kozoroh) Sosna zvlčelý
Tranzity domy u lidí s podobně položenými osami radixu
Modelový příklad je jednoduchý: Khali a já. Oba máme osu ASC/DESC Štír/Býk cca 12° od sebe, takže mnoho vládců domů máme společných.
No a teď tranzity v domech a přes jejich hroty: Všechny tyto tranzity prožíváme s posunem měsíců, jinde let, ale pořád Khali první, já druhý.
No a otázka zní, zda máte zkušenost (vlastní, nebo pozorovanou), jak to probíhá u lidí v páru? Zda ten, co vše prožívá první je spíše naštvaný, že druhému vše trvá a nevlítne do ničeho hned po hlavě, nebo je naopak rád, že druhý je jakousi brzdou, pevnou kotvou, pojistkou, která se nezblázní hned teď?
A naopak z pohledu toho později prožívajícího zda vnímá nějaké "prošlapávání pěšinky" a je za to rád, případně umí zhodnotit, co měl možnost pozorovat u prvního při jeho tranzitech? Nebo je naopak v okamžiku, kdy první prožívá své tranzity, rozhozen, protože je "předčasně" partnerem tlačen do věcí, na které má ještě sám čas?

Možná se ptáte, proč nezhodnotím podle nás dvou, že přece už musím vědět. Nevím, no. Tak dlouho spolu nejsme, abych třeba Pluťácké a Neptuňácké tranzity již mohl hodnotit. Ale za 20 až 30 let rád poreferuji, pokud ještě nějaké Najdise bude. :3:

Příspěvky v diskuzi

Řazení:
04.11.2019 - 22:10 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý » Mici Angóra
To jo, toho bych se děsil. Ale možná ne dlouho.
Nicméně mě právě zajímají ty vlny, které jdou neustále jedna po druhé. Jestli když ten DRUHÝ v pořadí přijde a řekne PRVNÍmu: "Už jsem Tě pochopil, jak ses tenkrát cítil!" Co odpoví druhý?
"To jsem rád a oceňuji to," nebo spíše "teď už je mi to na :93:,tvoji podporu jsem potřeboval tehdy!" ??? :61:
04.11.2019 - 07:30 | Filtr
(Štír) Nalani Makaio
Znám 2 lidi, kteří to tak mají a rozešli se při tranzitu Neptuna a Chirona přes DSC.Plus oba měli tranzitního Urana 8d v aspektu na světla (muž na Lunu, žena na Slunce). Podle mě, tak jak to vidím zvenčí, byl muž ten, který byl dlouhodobě nespokojený (ale do ženy jsem tolik neviděla, takže fakt nevím co probíhalo u ní) a on byl ten, kterému šel Neptun přes DSC jako DRUHÉMU.
04.11.2019 - 07:18 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » Fraktalni Astrologie
To je jasný, protože není kde brát energii na záchranu vztahu. :17:
03.11.2019 - 22:16 | Filtr
(Štír) Fraktalni Astrologie
Mám zkušenost, že pokud leží osy obou přesně na sobě, je vyšší riziko průšvihu ve vzájemném vztahu. Transsaturny přechází oběma přes osu zároveň, tedy mohou přinášet problémy týkající se obou. Viděl jsem případ shodného ASC-DSC, kdy při průchodu Pluta přes ASC (obou zároveň) se dotyční rozvedli...
03.11.2019 - 19:50 | Filtr
(Panna) Mici Angóra
Já znám docela dobře asi jen jeden pár se stejným ASC, zkusím se zeptat, jak to vnímají, pokud budou schopni to nějak definovat.
03.11.2019 - 19:28 | Filtr
(Blíženci) CapRising
Skúsenosť vlastnú nemám, ale myslím, že aj keď majú dvaja ľudia ASC v rovnakom znamení a a teda mnoho vládcov domov rovnakých, predsa tí vládci budú v iných znameniach a domoch, teda tranzit bude akoby aktivovať u každého trochu iné "komplexy" (no možno nie rovno komplexy, ale veci).


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2020
Lunární kalendář
Luna ve Štír Štíru
ukázat kalendář »