Kydací dny


19.07.2019 - 12:36
(Býk) Korzárka
Kydací dny
Jako mazec. Ještě chvíli a mám pocit, že vyleze i děda z hrobu si zachrastit.
Je tu někdo, u koho to neprobíhá?

Prosím, hlašte se všichni :4:


(Bez astra, to vidím. Jde mi o obecnou rovinu.) :68:


EDIT: Vzhledem k tomu, že diskuze se zvrtla hned v počátku, je zcela jistě prasecí. Ring plně k dispozici.

Příspěvky v diskuzi

Stránkování od konce: / 37 

Řazení:
21.04.2021 - 07:03 | Filtr
(Býk) Korzárka
Sedíme s tátou v jeho óbr autě. Řídí. Vzadu matka se sestrou. Všímáme si, že se mu začíná dělat špatně. Říkám si "asi srdce zase". Padají mu víčka, ztrácí vědomí. Chytám se volantu, koriguju směr. Rozhodně nemám čas na úvahy jako při vědomí, že nechci. :)
Přeju si, ať nic nevleze do cesty, protože nemůžu zastavit. Pak moc nevím, asi se nám ho povedlo dostat do nemocnice.
Nějaký policajt mi říká, že jsem jela zvláštně. Ve městech kolem 30ky. Říkám mu, že tohle jsem nemohla ovlivnit, že to auto přehazuje samo.
Pak jsme v místě mého dětství. Jak se tuhle snažili dostat syndikáti. Jsem tam já, většina nebiorodiny a blízcí. Bereme si bílá trika a domlouváme se. Je to jako kdyby se z mého já stal velín. :)
Víc nevím.

Dřív jsem se zlobila, když zvonil budík. Poslední dobou je to spíš tak, že si pak alespoň vybavím předchozí sen.
19.04.2021 - 15:01 | Filtr
(Býk) Korzárka
Když už se tu dneska poflakuju = čtu si bez zájmu dokumentaci, sem tam odměřím do vzorku vodu, odložím si.

Sice někdy nevím, jestli mám psát v jednotném nebo množném čísle, kolik nás přesně je, ale myšlenku těla coby obýváku asi zrovna dnes rozvádět nebudu.

Tuhle diskuzi jsem před časem založila, když se mi roztříštil svět a trochu jsem se oklepala. Neměla moc cíl, říkala jsem si, že zkusím zachytit, co se s takovým post-já děje, když se svět změní v nic.
No… Je to zajímavé. Někde za tou chvílí, kdy jsem zase začala cítit zem a vodu, jsem přestala i pořádně psát. Možná, že některé :122: Venuše by se se mnou přely o slově intimita (poznámka s přímou adresou), občas jim rozumím, ale pak jsou chvíle, kdy si říkám, … To už se nedozvíme, myšlenka fuč.

Kde jsem teď? Někde u kořenů. Znovu? Pořád? Už tam nestraší mrtvá babička, odletěly verše ze zastávky s nápisem „vražedkyně“, a přeci – je tu živo. Zkoumal jste někdy někdo, co žije v kořenech?
Bakterie, řasy, členovci,… houby (které jsem poslední dobou začala i jíst :63:) Jako mezičlánek mezi bakterií a houbou si teď připadám. Bakterie, která má záměr a houba, která tvoří síť. Ne takovou tu, která brání v pohybu. Spíš vytváří strukturu uprostřed prázdna, se kterým se chvíli peru. Několik let. Dlouho před tím, než se svět naštěstí smrskl v nic.
Vidím sled obrazů, ale ne začátek. Jsem původce, anebo je to dědictví? Potřebuje se něco jiného připomenout? Hněv prolínající se se smutkem. Téma se lety nemění. Mění se intenzita. Jako kdyby v té prvotní ráně, zradě, byl napsán celý průběh. (Co mi to zase připomíná? Ráj, žejo :4:)
Možná, že není řešením otevírat rány. Možná mám chybnou taktiku. Možná by bylo největší výzvou říct: "Milá Nas.anosti, táhněte i se Smutkem do... nadhledu."
Umím to? :117:


Jediné, co mrzí – že si to tak trochu odnáší kmen. Tohle nechci. Záleží mi na něm.
19.04.2021 - 14:50 | Filtr
(Býk) Korzárka » mili111
Tramtárie – představuju si létající koberec se slonem-kormidelníkem, pode mnou zářící pyramidy, palmy,… A zrovna teď bych uvítala deku a kafe.

Polovážně, ale někdy se fakt tvrdí, že to vzniklo ze slova Tartárie. Němci by třeba použili Utopieland. Což z mého pohledu odpovídá současným snahám některých skupin propojit Tartárii s Hyperboreou, případně jinou bájnou pravlastní Slovanů. (Bavím se snahou mysli vtěsnat vše do jednoho prostoru, popírající existenci průniku buněk. Pobaveně si říkám, že idea připomíná biblický Ráj.
„Jděte a neobracejte se.“ :63: Kdybych mohla položit jednu otázku s přislíbenou odpovědí, zeptala bych se: “Proč ne?“ :32:)

Zpět k Tramtárii - také se vyplatí podívat se třeba do Řecka, kde byl Tartar ztělesněním všeho, jen ne zářivé budoucnosti. (Anebo vlastně jo, dle úhlu pohledu. :4:)
A přeci je spjat s Gaiou. A taky s Sfinx, Nyx, Hydrou, Chimérou, Gorgonou, Kerbíkem… Jsem v pokušení jim zamávat, když jdu zrovna kolem. :62:

(Teď se mi vybavilo, že jsem k Hyperboree coby civilizaci někde nějaký text měla, nepojednával o ní jako o Zlatém věku pravlasti Slovanů, akorát taky nevím, v kterém notebooku. :39: )

Nakonec mě těší, jak i tady si člověk může vybrat. Je Slovan, který vládne silou slov, nebo ten, který měl být otrokem? Jsou silnější původní symboly, nebo usnou, možná se děje vše?

A teď zrovna si říkám – umíte si představit to krásné ticho, až se jednou přestanu ptát? :76:
19.04.2021 - 13:17 | Filtr
(Vodnář) mili111
Tak sem...hele k Tramtárii nic moc...ale...jinak :3:
...ze zkušeností posledních týdnů.....celé je to naplánováno...utkáno a navlečeno s milionem (bambilionem :4:)souvislostí, které nedohlédnem....a ukáže se nám jen to, co už vědět můžem...aby se ta "hra" nepokazila.
Že důležitý (i ty nejdůležitější) věci se nakonec řeší takovými způsoby, že žasneš a nelze odhadnou co/kdo-co způsobí a vyvolá....v kom/čem (pády stačí :61:)

Takže ať v tom zkoumáme...meditujem...přemýšlíme...jakoli...je to jedno

...takže :61: v podstatě nejblíž mám nyní taky k věřícím :61:....ovšem těm co to nepoužívaj jen, že se to hodí a nebo má....čímž mi to prořídlo....a taky těm, co vidí souvislosti a došli k tomu poznáním...zas prořídlo :63: a ještě se tím v praxi snaží řídit...a tam jako už je hodně řídko :61:
Takže...hmmmm...nevím....zas rozhovory s Mařenou a Megí? Nevím.
Moje špatný hvězdy? Nebo dobrý? :61:
A sem na začátku. :61:
Pak smažu .....to jen chtěly ven mé poslední naby(řekla bych klidně i i)té dojmy. :29:
16.04.2021 - 19:20 | Filtr
(Vodnář) Anilah » Deam
Dík, opraveno.
16.04.2021 - 16:18 | Filtr
(Býk) Deam » Anilah
Co tak koukám, starý Kasner se dožil 85 a Kasnerová 91, tak bych na toho satanáše raději moc nespoléhal. :D

Stejně už má "odpracováno" a zbytek dodělají nástupci.
16.04.2021 - 15:12 | Filtr
(Vodnář) Anilah
Přidám dnešní snový obraz (zdálo se mi toho víc, ale toto bylo nejzajímavější): viděla jsem Merklici, kterak jede v otevřeném kočáře (bez koní) - naproti ní seděl prý manžel - hrabě smrti.
On oděný v černém, ona ve švestkově modrém hábitu se zlatými prýmky.
To, že je to hrabě smrti, jsem zjistila, he he, už nevím přesně, tuším, že měl na oděvu nějaký znak. Tak jsem se dívala do knihy a našla tam krom toho vysvětlení i nějaké nápisy, které vypadaly jako psané egyptským démotickým písmem.

Třeba si pro M. brzo přijde satanáš. :D
10.04.2021 - 04:18 | Filtr
(Býk) Korzárka » MIKULAS
Dobré ráno, přečteno a za sebe děkuji.

Jediné, co nesedí - ti, co teď "více" trpí, jsou 1980 a 1981. Kov. Samotáři. Dodávám to, protože jsem i přemýšlela o vlivu jejich okolí. Figurují tam často matky, ale většinou ne ve společné domácnosti.

Samozřejmě, nechci posuzovat něčí bolest. Vidím jen, v jakém stavu aktuálně jsou.

(Těším se na den, až budu mít vůli/chuť odepisovat. I k vodním pramenům.)

:84: :68:

EDIT: přes hodinu jsem teď přemýšlela. Nad kovem. Nějaká souvislost tam být musí. Z blízkých totiž onemocněli s poruchou žláz s vnitřní sekrecí i kamarádi, oba 1991, oba ženatí a dítě. (Děti rok Země, Kov. Manželky ale "nesedí" jednou Oheň, podruhé Dřevo.)

Vesměs všechny vážné případy s kolapsem některé ze žláz, o kterých vím, jsou rok Kovu (pro jistotu 1980, 1981, 1990,1991), my ostatní se "oklepáváme" snáz.
Co zatím platí - daří se jim profesně. Ne ve smyslu zaměstnání, o to spíš přichází, ale mají čas na své poslání/zaměření. Z tohoto pohledu jsou jejich roky. Zdravotně ne.

Rozepisuji se, protože přemýšlím, čím by to mohlo být.
Zatím by se mi akorát potvrdilo, že s rytmem planety to spíš spojitost nemá.
09.04.2021 - 22:53 | Filtr
(Vodnář) Anilah » Korzárka
Střílení - to bych se mohla přidat. :D

Viděla jsi ten rituál - spojení syndikátu a Amon Ra? Že by nějaká spojitost?

Indigová zpravodajka na svém webu instruovala lidi, aby zítra v 10 dopoledne spustili ta svá zařízení (jak jsem posílala). Netuším, jestli to může fungovat. Každopádně to vypadá obskurně.
09.04.2021 - 22:36 | Filtr
(Býk) Korzárka » Anilah
To, co vnímáme, je vnější manipulace. Zdroj neodhadnu, nemám znalosti.
(Ani snad radši nechci.)

Přirozená změna je také někdy doprovázena např. nevolností, horečkou. Ale je to jiné. Chybí pocit "i když je to náročné, jsem v souladu"

Osobně jsem přesvědčená, že se děje oboje. Mění se Země (a s ní my), ale současně je tu snaha svrhnout směr pozornosti (energii) jedním směrem.
Nevím kam. Chybí nadhled i znalosti.
Připomnělo mi to nedávné svinstvo v Egyptě. Zajímalo by mě, když Jarin sliboval na 2022 návrat Nanuků, jestli myslel tohle. Netuším. Jestli jo, pak se nemám modlit, ale střílet. :16:
:68:
09.04.2021 - 21:58 | Filtr
(Vodnář) Anilah » Korzárka
Jedna zvídavá otázka: Myslíš, že se pole Země mění přirozeně, nebo je to nějak manipulované zvenčí (lidmi apod. entitami)?
09.04.2021 - 11:52 | Filtr
(Býk) Korzárka » Korzárka
Proč jsem ale dnes tady, když reagovat na svět jiných nechci:

Zdálo se mi o tom, že jsem dcera sv. Josefa. Byla to objevná cesta, měla jsem teprve zjistit, kdo jsem. Průvodkyni mi dělala žena - Marie. V černém. Cesta kolem hory (udusaná zem), nějaký hrad, náměstí a radnice, kde jsem reálně vyrůstala.
Možná škoda, že jsem nespala déle. Možná ne. Sny teď většinou zapomínám.

K symbolům
Josef z Arimateje - nepotřebuje vysvětlení
Žena v černém - černá madona Isis, vdova/vědma/závoj

Možná časem doplním. Ale ze zkušenosti to spíš neudělám. :128:
09.04.2021 - 11:43 | Filtr
(Býk) Korzárka
Nejsem teď moc na netu. A ono je to jedině dobře. Dějí se podstatnější věci, a pro mě je teď zásadní především odpočívat.

Není den (odpoledne), aby se něco nedělo s polem Země. Původně jsem si říkala, že to je mnou, ale pak jsem se potkala se "svými". A jsme na tom stejně. Zatímco já šlehu kolem soláru vnímám cca hodinu odpoledne, a pak se mi uleví, ti z počátku 80.let jsou na tom i hůř. Schytávají to žlázy s vnitřní sekrecí. Cítím jejich zoufalství, z některých unikající život a smutek. Také beznadějné. Nikdy jsme nelpěli na životě. Ne ve světě závojů. A přesto je člověk naprogramován, že je mu líp v pocitu porozumění.

Svět se mění (nechci znovu psát o válce) a mně je dobře. Zvláštní stav.


Srdce rudé, co po větru posíláš
Z krve, jež tuláky v botách tlačí
Říkám si někdy, koho ve mně máš
Není to málo? Však možná i to stačí

/Když je to naposledy/
05.04.2021 - 09:36 | Filtr
(Býk) Korzárka
Dneska se mi zdálo o dědečkovi. Možná tím, že včera by býval měl svátek, možná tím, že zítra by měl narozeniny. Hodně teď na něj myslím. Jako by jeho smrt umožnila moje uvolnění (nebo jak to napsat).
Ve snu to bylo naopak - umřela babička a my se chystali na pohřeb. Četla jsem nějaké dokumenty, bylo tam číslo 58. Děda si chtěl vzít hodinky. Zaujalo mě, že mají bílý pásek, vůbec působily spíš jemně a žensky. Pomohla jsem mu je zapnout a říkám mu: "Dědečku, vždyť nemají ciferník."

Druhý sen byl podstatně zajímavější. Byli jsme s bývalým spolubydlou v nějakém městě kdesi na východě, chtěl prozkoumat podzemí bývalého chrámu. Prolezl otvorem v podlaze, a že bude chvíli hledat. Uvědomovala jsem si, že jsem v neznámém světě, a že bude třeba najít cestu ven. Podařilo se nám (nešla jsem sama) vyjít za město. Bylo v údolí kopcovité krajiny, vlevo od cesty pole s rostlinou, co připomínala obilí, až na zelené stonky a červený klas. Natáhla jsem k nim ruku a rostlina jakoby vystřelila jednotlivá zrna ke mně na rukáv. Neublížilo mi to, spíš překvapilo. Šli jsme pak dál cestou do kopce. Průvodce mi říkal, že má pocit, že tudy neprojdeme. A měl pravdu - na okraji valu se začali objevovat asi vojáci se zbraněmi. Vnímala jsem víc černé siluety, než detaily.
Vrátili jsme se do města. Spolubydla mezitím v podzemí zmizel. Šla jsem za ním a našla tam na zemi v kleci malou panenku. Bylo mi záhadou, kudy prošla, když jsem si všimla symbolu ondřejského kříže. A skutečně - proklepla jsem ji tím ven. Na stěně podzemí byl nápis v aramejštině. Všimla jsem si stejného symbolu. Došlo mi, kudy pustit uvězněného ven. Mezitím nás ve městě hledalo vojsko. Ale věděla jsem, že dokud jsme v jiné časové kapse, nenajdou nás.
04.04.2021 - 12:06 | Filtr
(Ryby) thééé » eau
:62:
aha, tak to máme asi houževnatý výhonek :12:
Mě popravdě dlouho trvalo, než jsem si na to přišla - až s tím tranzitem pluta přes mars v 8...
Trvalo mi, než jsem zjistila, že překážky nejde úplně vymazat, že se nemusím nima nechat dolámat... ale jde se naučit je překovávat s pocitem potvrzení vnitřní síly..tak nějak.
(ano, téma zla je moc těžké na "integraci" a pochopení, asi i tím, jak ho odmítáme, ve snaze růst a být lepší - dostává v duchu Junga - hororovou podobu..)
04.04.2021 - 10:22 | Filtr
(Blíženci) eau » thééé
“ vždy jsem věřila, že mě cokoliv z venčí nemůže víc ovlivnit, pokud zůstanu ve spojení..Nic mě nemůže odřezat, pokud nechci.
a pokud bych se i dostala do situace, kdy budu nakonec očkovaná, věřím, že i tímhle je Světlo schopné projít.
A říkám to díky těm všem zkušenostem ve velmi bídných podmínkách, co jsem měla.
Můj život byl bídny, plno omezení a utrpení..
Ale přesto je to jako s tím jarním výhonkem..jestli mi rozumíš..vždycky poleze ven, je to Absolutně platný Princip..”

Přesně takto to vnímám taky :74:
Kdoví jestli za tím není ten náš mars v 8.domě (máš ho tuším taky, že?) Pro mě je každá krize výzvou. A ať už jsem byla (zatím) jakkoliv hluboko, tak mi vždycky zůstávala vůle...a říkala jsem si, co jsem vlastně víc chtěla, když už jsem byla třeba psychicky i fyzicky někde na pomezí života a smrti?? A asi jsem nepřestala hledat pravdu, toužit zjistit jestli je tohle fakt všechno? Jestli se nějak neobelhávám? Zpětně a stále to taky vidím jako velký dar....že dokážu jako to semínko prorazit zase zpět k životu...člověk by řekl tuhý kořínek...já myslím že to byla spíš ta vůle, touha poznat pravdu, celou pravdu a strhnout iluze i za cenu bolesti...
Pro mě nejtěžší bylo v určitém období přijmout existenci zla a pochopit v rámci mých omezených možností jeho důvod...a že na právo žít a svobodnou vůli nemá vliv...
04.04.2021 - 09:23 | Filtr
(Ryby) thééé » Korzárka
ahoj Korzárko, :62: díky za článek..obdiv k autorovi :68:

jako nejdříve ano, přitakávám, že všechno napovídá tomu, že planeta Země je předmětem manipulace a pokusů. Včetně vymřelých dinosaurů, podmořských světů, vymřelých bájných civilizací a čeho všeho..
Včetně otázky, co to může být za rasu, která popravuje Proroky..?

Dál čistě filozoficky, hypoteticky - dalších spousta otázek a pitvaček k tomu..
jen tak..
A hlavně - co s tím?
Hlavně si myslím, že už to, že se tedy rodíme do upravených podmínek, do podmínek, kdy jsme někde odřezaní od Zdroje -
to už tady bylo, a troufám si tipnout, že od začátku... S coronou to není nic nového, jen pokračování. Má to jiný obraz, jiný scénář..
(podotýkám, že odmítám očkování)
Takže i já i moje děti jsme se do pozměněného prostředí už narodily..
Jen se asi hledají nové způsoby zásahů?

Spíš mě zajímá, co je z toho podstatné, a co s tím.
Něco v sobě považuju za výhodu - vždy jsem věřila, že mě cokoliv z venčí nemůže víc ovlivnit, pokud zůstanu ve spojení..Nic mě nemůže odřezat, pokud nechci.
a pokud bych se i dostala do situace, kdy budu nakonec očkovaná, věřím, že i tímhle je Světlo schopné projít.
A říkám to díky těm všem zkušenostem ve velmi bídných podmínkách, co jsem měla.
Můj život byl bídny, plno omezení a utrpení..
Ale přesto je to jako s tím jarním výhonkem..jestli mi rozumíš..vždycky poleze ven, je to Absolutně platný Princip..
A nemá se třeba tento úžasný princip takto obhájit??
A jestli je Planeta jen místem, kde se tyhle pokusy budou dařit? a je to vůbec možné? že tohle vyhraje?
Pokud by tu převážila temnota a odříznutí..stejně to tu vymře, tohle prostě nevyjde...možná to někomu nedochází..
Pak tu stejně nechci být..(i když osobně mám srdce pro vzestup, ne pro zánik)
A taky: nebylo by to dobře, kdyby to někomu vyšlo? víš, myslím pro poučení, že tudy cesta nevede??

a tož tak je to na tom světě posratém... jak se říká
:4:
:79: :68:


(mrknu při chvilce na ty stránky) :29:
03.04.2021 - 23:55 | Filtr
(Býk) Korzárka » Anilah
Mělo to i pokračování. A dohru.
Nově by měl občas uveřejňovat tady:
ragauian.cz

Není nad to, když se lidé osobně znají. Až to půjde, ozvu se. Chtělo by to poštovní holuby. Rozhodně mimo net.


To špejlování... Minulý týden u nás bylo 36 stran A4 schválených testů. Stahovala jsem to, protože hledám alternativu.
Co tím chci říct - že si myslím, že ve hře je víc možností.
03.04.2021 - 23:44 | Filtr
(Býk) Korzárka
Co jsem v Praze, šlo snění z většiny do háje. Spí se mi dobře, spíše výborně, ale jako bych se sama před sebou uzavřela. I z vosku teď vylézá samá abstrakce. I když... jeden dnešní obrázek, takový podvodní, se nečekaně povedl.

Nejsem tu teď, abych zachytila své vnitřní obrazy nebo bojovala s pocitem hrozící sebedestrukce...
Nejsem tu, abych hledala směr.

Procházím sny. Cizí sny. Množí se snění o mrtvých, vlakových neštěstích, o krvi.
Ženy cítí. Jistěže cítí. Většina z těch snů má podobnou linku - důvěřuj si, ať už vnější svět říká cokoli.
28.03.2021 - 23:43 | Filtr
(Vodnář) Anilah » Korzárka
Vyčerpávající. Ještě si to asi jednou zopáknu, i když jsem to tak různě pochytala už jinde.

Asi není co dodat. Jen že lidi mají právo se rozhodovat i na základě názoru nepodloženého žádnými relevantními informacemi.

Nakonec respektuju i to, že si někdo svobodně vybere likvidaci vlastního zdraví, ztrátu svobodné vůle atd., jen ať pak neskuhrá a nechce po mě, abych ho zachraňovala a opečovávala, když byl varován.

Pzn. Problém je i špejlování.
27.03.2021 - 21:33 | Filtr
(Býk) Korzárka » Korzárka
NO RESPEKT!!
NESOUHLASÍM A RESPEKTOVAT TO NEBUDU!!!
Zdravím Xxxxx a Xxxxx,
vždy si říkám, že už nebudu nikdy víc reagovat na příspěvky ve virtuálním prostředí, bohužel/bohudík jsem narazil na váš „diskuzní panel“ aneb „Nemusíš souhlasit, ale respektuj“. Ač jsem dalek tomu, přesvědčovat kohokoliv o nějakých svých pravdách, donutilo mě to reagovat a přihodit několik slov do pranice s vlastní výzvou „Nesouhlasím a respektovat to nebudu“! Ano…respekt k názoru druhých je vždy na místě, avšak takové to prázdné „duchaplné“ a kdo ví, čeho ještě všeho plné…tlachání….plné obecných frází, jak jsme všichni krásní, čistí a duchovní, je spíše k pláči a odhaluje to naší vnitřní nemohoucnost a prázdnotu. Takže hlavně…že se všichni respektujeme….a můžeme se zvesela a stále s neutuchající radostí plácat po zádech. :1:. Pokud bych to měl převést do extrému, např. kdosi připraví o život někoho z vašich blízkých - budete jeho čin respektovat nebo ho odmítnete a pojmenujete jeho jednání tím, čím ve skutečnosti je tj. vraždou? Dle mého názoru vražda zůstává vraždou a můžete ji 100x natřít na růžovo a nic se na tom nemůže změnit. Kde tedy leží hranice vašeho respektu…vaší tolerance??...kde leží ona hranice vašeho vzdoru, kdy jako lidé a správci této země řeknete DOST!??

Vrátím se k tématu vašeho videa, v podstatě v něm nepadají žádné argumenty, jde spíše o intuitivní vhled do celého problému, což je jistě v pořádku. Osobně to mám tak, že vnímaní intuicí/srdcem lze velmi dobře propojit s onou racionálně-argumentační rovinou, kdy tato druhá rovina slouží jako pomyslný pomocník, který celou věc dokáže lépe ukotvit v projevené realitě.
Pokud jde o problematiku vakcinace, vždy mi chybí komplexní pohled na věc, většinou jde o pouhé vytrhávání věcí z celkového kontextu. Avšak zmíněný kontext je primárně definován rolí člověka v prostředí, které ho obklopuje, nebo jinak řečeno je určován vztahem lidské bytosti k mechanismům kontroly na této planetě.
Věc se má přibližně tak, že již od počátku 20 století byly očkovací kampaně navrženy pro zcela zištné účely genetické modifikace v rámci kontrolovaných lékařským experimentů. Veřejné zdraví resp. boj s nemocemi nikdy nebyl primárním cílem této činnosti, vždy šlo a to bez jakýchkoliv pochybností o součást masových marketingových kampaní s veřejnou fasádou proklamované snahy o zajištění veřejného zdraví. Obyvatelstvo po mnoho desetiletí získávalo důvěru ve farmaceutický a vakcinační průmysl, celá věc byla implementována pod rouškou důvěryhodnosti a naprosté nezbytnosti pro zajištění veřejného zdraví a zastavení šíření infekčních nemocí. Základní mantra vždy zněla: je to naprosto bezpečné a vyzkoušené. Populace si tak již od počátku minulého století postupně zvykala na tento nový trend, který nebyl ve skutečnosti ničím jiným než agendou řízené evoluce a eugeniky podáváním syntetických sloučenin v rámci chemického resp. genetického inženýrství. Vše bylo masám podáváno na zlatém podnose progresivní vědy a medicíny.
Dovolím si tvrdit, že v současné tragikomické době většina odborných nebo spíše „odporných“ lékařských úřadů a samotných pacientů nemá jakékoliv skutečné tušení - CO a jaké přísady vstřikují do těl příslušníků globální populace. A to samozřejmě nemluvím o dopadech pouze v rovině lidské biologie, mluvím rovněž o působení těchto látek v prostředí jemnohmotných struktur životních projevů lidské bytosti…tedy např. v projevech astrálního případně éterného-životního těla apod.
V základu jde o přenos určitého množství neurologických toxinů, které jsou primárně určeny ke genetické úpravě a adaptaci lidské DNA v procesu obcházení přirozené a skutečné imunity lidského těla, je tak postupně ničena přirozená ochrana před patogeny a jinými agresivními vlivy z prostředí. (Položili jste si např. otázku – proč zde máme tolik auto-imunitních a civilizačních onemocnění??) Opět zde nemluvím pouze o vlivu v biologickém/tělesném prostředí, mluvím zde především o vlivu z astrální roviny a přilehlých rovin existence. Organismus lidského těla byl navržen tak, aby byl schopen se propojit s několika vrstvami „řídící infrastruktury“ v rámci planetárního perimetru za účelem získávání životní energie resp. vědomí zde žijících bytostí.
Různé vakcíny obsahují různé přísady, které mohou zahrnovat laboratorně pozměněné živé nebo inaktivované viry a bakterie, chemikálie, kovy, proteiny, antibiotika, neurotoxiny a lidskou, zvířecí a hmyzí DNA a RNA. Individuální reakce na očkování jsou založeny na příslušné genetické výbavě člověka, nežádoucí účinky lze vždy spojit s poškozením bio-neurologie organismu při zavedení neurotoxinů do krve. Unikátní genetická výbava každé osoby pak reaguje na neurotoxin různými fyzickými příznaky, které lze klasifikovat do řady klinických onemocnění vycházejících z poškození mozku, nervového systému, DNA a mitochondrií atd…Aby toho nebylo málo, očkování má tendenci kombinovat více kovů ve stopových množstvích, jako je hliník a rtuť, což exponenciálně zvyšuje jeho toxický dopad na poškození neuronů a produkci nejrůznějších mozkových dysfunkcí.
Pokud to převedeme do roviny mocensko-politické, agenda plošné vakcinace je úzce spojena s agendou těch sil, které se snaží o kontrolu časové linie, kterou jako kolektivní vědomí zažíváme. V okultním slova smyslu jde o působení tzv. Černého Slunce, přičemž celý tento silový projev je vázán na genetiku vytrženou z přirozené matrice stvoření. Tato skupina Kabaly zcela vlastní a kontroluje veškeré programy a agendy schované za genetickými modifikacemi s primárním účelem zničení organické DNA, samozřejmě s nutnou participací politických subjektů jako je WHO, CDC, jejichž vlivy prorůstají do farmaceutického, biotechnologického a vakcinačního průmyslu.
Programy chemického, genetického a sociálního inženýrství se záměrem modifikace lidské DNA byly propojeny s celou řadou dalších metod tzv. „soft kill“ tedy tzv. měkkého zabíjení, což ve skutečnosti vede k postupnému a plíživému zavádění eugenického programu – tedy vlastně k řízenému šlechtění lidského genofondu. Postupná adaptace a modifikace DNA v prostředí lidské populace pak finálně a kvapem směřuje k zavedení kybernetické resp. tzv. trans-humánní kontroly nad lidskou rasou.
Kybernetika jako vědecký obor se zabývá obecnými principy řízení a přenosu informací ve strojích a zároveň v živých organismech, jinak řečeno jde o spojování lidského vědomí s rozhraním stroje. Lidské tělo je adaptováno do jakési úlohy nosiče umělých frekvencí, tedy nosiče signálu UI., což finálně přináší verzi „vylepšeného člověka 2.0“ v podobě kybernetického – biologického stroje.
Mnoho těchto syntetických látek je kombinováno s nanotechnologiemi s cílem propojit lidské vědomí s řadou elektronických zařízení, které nesou digitálně kódované frekvence společně se signály UI navržené pro sběr dat, implantaci myšlenek, sledování a kódování neurálních vazeb lidského mozku a jejich adaptaci do tzv. „úlových matric či sítí“. ( Pokud víte, jakým způsobem fungují tyto matrice např. u včel nebo mravenců, můžete si odpovědět. Případně si můžete odpovědět, proč FB nebo Google o vás sbírá veškerá data. A v neposlední řadě – proč je vyvíjen IoT – „Internet věcí“ jako nová neurální syntetická síť nad celou planetou!!!)
Vakcíny jsou rovněž vyráběny z nejrůznějších lidských a zvířecích buněk z plodových tkání opic, kuřat, psů, myší a jiných zvířat. Jedná se v podstatě o činnost zcela deviantní mezidruhové kontaminace, cizí DNA se naváže na lidské buňky, následuje imunitní odpověď organismu, která se snaží eliminovat tento cizí faktor, bohužel při onom navázání cizí DNA dochází i k útoku na vlastní buňky, což sebou přináší celou řadu zásadních problémů. Především při tomto zavádění stop DNA více druhů dochází k problémům se signalizací DNA v prostředí lidského těla. Příslušný signál je šířen na bázi pomyslných fotonů světla, vždyť sama DNA je projevem světla, dochází tak k zmatení světelné šifry kódované uvnitř DNA. Komunikace mezi buňkami je tedy cíleně narušována, přičemž se nedaří identifikovat původní signál DNA, buňky přestávají být schopny rozpoznat frekvenční rezonanci mateřské DNA.
Zmíněná rezonance je bezprostředně vázána na projev našeho světelného těla resp. naší světelné DNA. Pokud k výše uvedeným vlivům přidáme další faktory vycházející z toxicity prostředí, ať již jde o kvalitu potravin, vzduchu, vody, elektromagnetické zátěže apod. Přidáme k tomu rovněž dopady nanotechnologií v prostředí lidského těla, případně emise částic aerosolů v rámci atmosférické injektáže planety, dostaneme zcela zřejmý silový faktor, který je uplatňován na globální populaci našeho světa. Dochází tak k vytváření jakési umělé neurální sítě v prostředí lidského organismu, jejímž cílem je narušit a degradovat světelný signál lidské DNA, což v konečném důsledku přináší postupnou izolaci lidského vědomí od vyšších projevů bytí, chcete-li, od Duše případně Ducha. Lidské světelné tělo je finálně degradováno a stává se zcela novou entitou mimo přirozený řád věcí. (V okultním významu lze pojem „anti-krist“ vyložit jako to „co se nalézá mimo nebo proti Kristu“, doufám, že další významy si dokážete odvodit sami)
Soubor těchto deviantních či lépe řečeno démonických aktivit lze shrnout do programu vytrhování lidské entity z přirozené struktury evoluce vědomí, tedy z náruče samotného KRISTA jako Ducha života a stvoření. Vládnoucí syndikát a jeho příslušná hierarchie moci v roli „věčných bohů“, ustanovena nad všemi zákony pozemského světa, je rozhodnuta učinit finální krok směřující k zotročení lidské rasy zlomením pout mezi Člověkem a Kristem. Lidští psychopaté a devianti s podporou armády užitečných idiotů již po celé věky pracují na uvedené genetické modifikaci a vývoji tělesné schrány zabíjející vnitřní esenci Krista, tedy onu pomyslnou Boží jiskru v těle Člověka.
V daném smyslu se jedná o satanismus uplatňovaný v prostředí tzv. „lidské“ vědy, v okultním smyslu jde o princip uvržení a zatvrdnutí lidské duchovní esence ve hmotě a její postupné „vytěžení“ v rámci okultních praktik mocenské hierarchie.
Pokud se ptáte, kde nalézt řešení situace, v níž se společně nacházíme, odpovídám, že jej vidím v zachování svobody, duchovní integrity a svrchovanosti Člověka v harmonii s řádem všech věcí neboli s Božskými zákony stvoření. Takové spojení však musíme najít my sami, v komnatě vlastního srdce, nikdo druhý to za nás neudělá….a ani nemůže.

Klíčový bod v osudovém zápase o budoucnost lidského rodu spočívá v našich dětech, resp. v naší ochraně, kterou jim můžeme poskytnout. Přibližně od počátku 80-tých let dochází k masivním inkarnačním vstupům nového vědomí, které v synchronizaci a v součinnosti s vědomím planety přináší tolik potřebné změny a to především v souvislosti s posunem a transmutací světelného těla planety Země….JEDNÁ SE O VÝSTAVBU A OTEVŘENÍ NOVÉHO CHRÁMU ZEMĚ….
Proto vás vyzývám: CHRAŇTE SVOJE DĚTI…CHRAŇTĚ JE ZA CENU ZTRÁTY VEŠKERÉHO MAJETKU I VLASTNÍHO ŽIVOTA!!!
KRISTUS JE V SYMBOLICKÉ ROVINĚ PŘIROVNÁVÁN K VINNÉMU KMENI….MY I NAŠE DĚTI JSME RATOLESTMI TOHOTO KMENE, JENŽ SE PNE NAPŘÍČ STALETÍMI….A PŘINÁŠÍ NADĚJI LIDSKÉMU RODU…NOVÉ RATOLESTI NESMÍ ZAHYNOUT!!! NESMÍME TO DOVOLIT!!!
A pokud vám stále nedochází…CO SE DĚJE….PÁN BŮH S VÁMI….PŘÁTELE :1:
VAKCINACE….NO RESPEKT!!!
J.K.
27.03.2021 - 21:30 | Filtr
(Býk) Korzárka
Po domluvě sdílím následující příspěvek. Umazala jsem (taktéž po dohodě) konkrétní jména.
Je to dlouhé, ale k věci.
27.03.2021 - 13:02 | Filtr
(Býk) Deam » eau
Vypadá to tak, snad to opravdu bude náznak věcí příštích, v tom kladném slova smyslu. :)
27.03.2021 - 05:20 | Filtr
(Lev) Tuvalu » eau
opravdu? tak moji mamce se taky nedávno zdálo o Tsunami.
stála ješte se 3přateli uprostřen obrovských
černých mořských vysokých stěn, v te vodě
bylo střibro, vodní stěny prý na ně
nespadly.

Bude to brzo 10 let co se to tam stálo.
27.03.2021 - 04:32 | Filtr
(Býk) Korzárka
Přemýšlím nad silovými slovy, dlouho jsem to neudělala. Jsme tak obklopeni angličtinou, že málem zapomínám na latinu. Přitom se teď skloňuje v různých pádech. Jako ty hvězdy (aster), nebo smrt. Je lidská touha zabít (necō) smrt jenom touhou po přežití? Nevím. Někdy mi přijde, že se tak dlouho učíme věřit, že se tu jen plazíme existencí jako ti červi, až zapomínáme, že :78: :78: :78:ještě svítí.

Sázím na život. (I když třeba victus taky víc vyjadřuje způsob života.)

Dum spiro spero. :128:
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2021
Lunární kalendář
Luna ve Lev Lvu
ukázat kalendář »