Tranzit Pluta v opozícii na Lunu


28.03.2019 - 19:33
(Kozoroh) Chensu
Tranzit Pluta v opozícii na Lunu
ahojte, našla som diskusiu v archíve na túto tému, nič moc tam nebolo...všetko čo sa dalo nájsť o tranzitoch pluta som už prečítala a tak chcem podobne postihnutých požiadať o zdieľanie a názory...
takisto ma zaujíma, koľko mám brať orbis pri tranzite pluta pretože ked mi pluto išlo cez slnko, cítila som ho až pri 1,5 st. a tu mám kvázi ešte čas...len nemám na aký tranzit zhodiť súčasné pocity a je môj stav duševný sa vôbec nepodobá na to, čo som bola doteraz. mám o seba vážne obavy.
:8:
:17: :74: :68:

Příspěvky v diskuzi

Stránka: 2 1
Řazení:
19.09.2019 - 19:53 | Filtr
(Ryby) thééé » Chensu
a máš venuši ve vodnáři, v trigonu k uranu, tak to se Ti asi líbit bude :1:, určitě víc, než luna pluto. Napíšu ještě soukromě.
:17:
19.09.2019 - 16:53 | Filtr
(Kozoroh) Chensu » thééé
aha. :44: tú uransku opozíciu už nevnímam, ale určite to vnímam rovnako o tej uvolnenej mužskej energii, skutočne to má teraz dopad na vnútornú ženu. zvlášť keď mám v natíve chiron na marse (amazonka sa uvádza vo výkladoch)...to mi teraz vážne cvrnklo do nosu...
no, uran na dsc, sranda to je...tento tranzit sa mi páči. hlavne v kombinácii v trigone na slnko v druhom dome... :17:
:68:
19.09.2019 - 16:12 | Filtr
(Ryby) thééé » Chensu
jaj, spletla jsem ten mars, máš ho v beranu a tím pádem uranský přechod za sebou. Ale ta uranská opozice zase tak dávno nebyla, ale to beru podle sebe, co všechno pospouštěla, i do budoucna..
A tím pádem to nesouvisí, brala jsem to tak, že mužská uvolněná energie může pomoct uvolnit tu ženskou, která by bývala v té opozici pluto luna ..no ale nic
:6:
ale jde Ti ten uran na ds
19.09.2019 - 15:44 | Filtr
(Kozoroh) Chensu » thééé
asi si to nepísala mne...ale keby hej:
uransku opozíciu mám dávno za sebou...to bolo zaujímavé, pretože mám na uráne lilith a midpoint slnko luna a presne o tom to aj bolo :)
uran cez mars tiež...a to nebolo o ženstve. skôr o mužskej energie. dala som zo dňa na deň výpoveď, inak uránske tranzity milujem.
:)
19.09.2019 - 12:24 | Filtr
(Ryby) thééé
No já myslím, že se Ti toho odehrává v horoskopu víc - máš za sebou uranskou opozici, chystá se na tranzit urana na mars, který se možná chystá osvobodit vše, co cítíš jako klepeta (i to ženské jak píšeš)
Mě někdy přijdou ty plutonské tranzity, jako čistění dlouho zanícenéhé místa, plného hnisu.
Když jsem se vracela zpátky a zkoumala tranzity, i u mě se asi ve 14 letech v této opozici pluto luna - stalo v rodině něco bolavého. Umřel někdo z mamčiny rodiny, což je tam všechny ženy semlelo a zlomilo. A od té doby už nikdy nic nebylo stejné.
Ale nechci to víc rozepisovat, jaký dopad to mělo na mě, nerada konkrétně tyhle špatné věci přidavám, protože proč si přidávat strachy, že..
Tak nech se bolesti hojí :68:
19.09.2019 - 09:54 | Filtr
(Kozoroh) Chensu » Charmand3r
Pozerám, že som prespala všetkých príspevky...

Kdesi som čítala, že pluto luna tranzity sú tie najvhodnejšie na upratanie si duše. už mi prešlo pluto cez slnko a bolo to skutočne zaujímavé a teraz som rada, že tam bolo :)
celý môj život je o filozofii, komunikácii a vzťahoch, teraz sa tam pridá aj trigon uranu na slnko v druhom dome a zároveň cez dsc.

všetkým:

zatiaľ som vypozorovala, že sa mieri na môj vzťah k všetkému, čo sa týka ženstva môjho rodu. začínajú sa diať veci s mojimi dcérami a celkovo som prekvapená že moja pekne naaspektovaná luna predsa len nie je ok a že je tam čo riešiť a že kvadratúra od čiernej luny tam nie je zo srandy....a bola som presvedčená, že to tak nie je... :D

ďakujem ostatným za príspevky a názory
12.09.2019 - 18:40 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Směřujeme ke hřbitovu
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Vivianne, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Já nepopírám karmu :1: Ani karmické vyrovnání, které bolí, není špatné :3: Osvobozuje tě od minulosti... Pokud ovšem člověk třeba nezatouží po pomstě, nezablokuje se, nezahořkne,... Taková reakce potom člověka neosvobodí. Řekněme, že některé tranzity jsou takové hodně "očistné". A kdo nemá uklizeno, tak se pak u něho budou dít věci - ale v konečném důsledku to člověka směřuje k růstu a posunu, pokud to vezme za správný konec :3:
12.09.2019 - 12:54 | Filtr
(Váhy) Směřujeme ke hřbitovu » Vivianne
Člověk by si místo relativizování měl vyjasnit, co je dobré a co zlé. Někdy to může být smíšené, ale většinou je to tím, že člověk nemá dostatek schopnosti rozlišit. Jasná hranice by se měla hledat, protože co uděláme se jednou vrátí. I v tomto případě neznalost neomlouvá. Co zasejeme, sklídíme.
Takové relativizování a rozmělnování se dostává i do astrologie. Pak je z toho paskvil.
Astrologie je spojená s fungováním karmy. Řekl bych, že např.: tranzity jsou cykly, kdy dozrává karma. (Jak člověk zasel, tak sklidí.)
12.09.2019 - 10:25 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » Směřujeme ke hřbitovu
Samozřejmě je to věc názoru, ale mně se za mnoho let pozorování osvědčilo, že zejména tranzity Pluta (a např. také Saturna) speciálně ke světlům často ukazují ztrátu blízkého muže (Slunce) nebo blízké ženy (Luna)-ať už ve smyslu úmrtí nebo třeba rozvodu, a to bez ohledu na to, jestli jsou nebo nejsou v radixu v aspektu. Ten, kdo je v aspektu má, je možná může pocítit víc, to nevylučuji. Samozřejmě, že jsou lidé, kterým se během tranzitu neděje "nic" (jenže ono se taky jenom nemusí dít nic vnějšího, může proběhnout třeba vnitřní transformace, které si člověk ani nemusí všimnout, ať už proto, že je už ve vyšší vývojové fázi, jak píšeš, a nebo proto, že právě není na takové úrovni, aby si to uvědomil). Souhlasím ale s tím, že zda a jak silně se tranzit projeví souvisí hodně s tím, jak máš oblast, kterou v radixu symbolizuje, vyřešenou nebo ne. :17:
12.09.2019 - 04:35 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Směřujeme ke hřbitovu
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Vivianne, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Proč by to byl nesmysl? Dobrý, špatný,... Ono záleží na úhlu pohledu. O tom, jak se popereš s různými situacemi, co si z toho vezmeš, jak uchopíš to, co se ti děje. Podle mě může být například utrpení velkým katalyzátorem duchovního vývoje - člověk se během pár měsíců intenzivního utrpení může dostat tam, kam by se dostal po letech studia různých knih, jestli vůbec... Pojem dobrý a špatný mi někdy přijde zjednodušující :3:
11.09.2019 - 22:20 | Filtr
(Váhy) Směřujeme ke hřbitovu » Vivianne
Zadny tranzit neni špatný? Jak to myslis? To je nesmysl.
11.09.2019 - 22:08 | Filtr
(Váhy) Směřujeme ke hřbitovu
Nekde jsem cetl (jestli to náhodou nebylo v nejake knizce od Sladecka, ale nejsen si jisty), ze tranzity Pluta, se berou v potaz pouze, kdyz je Pluto v radixu navazane na Lunu, Slunce nebo stoji-li v rohových domech. Ty mas Pluto na Slunce ve větším orbisu... Tak nevim :))) Kazdopadne nekteri astrologove rikaji, ze k nim nekdy chodi klienti, kteri maji tezke tranzity a nic se jim nedeje. Zdůvodňují to tim, ze zili cisty zivot a nevytvorili negativni karmu, co se jim vrati, takze se nedeje nic. Něco na tom bude.
07.09.2019 - 15:59 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Vivianne
No ja bych rekl ze co jednomu prijde narocne muze jiny vnimat zase jako oblazujici.
Bez toho aby se narocnost tedy tezke obdobi zabalovalo do psychologicky libivych slov jako vse zle k necemu dobre atd.
Proste to nekdo muze prozivat jako stastne obdobi.
07.09.2019 - 08:52 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Bosch
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Vivianne, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Tak žádná planeta ani tranzit není vyloženě špatný, v tom souhlas :3: Některé "konstelace" jsou ale trošku náročnější...
Jinak pro zakladatelku diskuze: ještě vidím v tranzitu nadcházející návrat Cheiróna, to by taky mělo být takové zajímavé období...
"Cheironův návrat okolo padesátých narozenin je důležitý okamžikem v životě každého z nás bez ohledu na pohlaví. Přináší zprávu o tom, že náš život je konečný a že už není možné odkládat zásadní rozhodnutí o našem směřování a šířit kolem sebe nové inspirativní myšlenky jako obranu proti nicotě. Cheirón obchází saturnské celnice a přes hraniční čáru viditelného světa pašuje inovativní, podvratné uranské informace, Jupiterovi, který je může šířit mezi svými vybranými posluchači jako „tajné“ učení."
07.09.2019 - 07:36 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » Bosch
No a ten kdo pořádek nemá, toho Saturn pěkně profackuje. Jinak Kozorozi-Saturňáci přece jen můžou Saturna vnímat jinak než jiná znamení :3:
07.09.2019 - 07:23 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Vivianne
Tranzitni saturn pres slunce je fajn.
Pokud clovek nerozdeluje planety na skudce a dobrodeje. Neni zapotrebi povazovat saturn za zlo. Naopak v tom obdobi si clovek muze dat do poradku spoustu drive nejasnych zalezitosti.
06.09.2019 - 21:37 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Vivianne, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
No jinak ten tranzitní Saturn na Slunci asi taky nebude žádná hitparáda :25: :27:
06.09.2019 - 21:23 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Vivianne, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Když jsem měla tranzitní Pluto v opozici na Lunu, tak jsem byla ještě dítě... Každopádně mám Lunu na pomezí 2. a 3. domu, takže Pluto bylo mezi mým 8. a 9. domem. V té době jsem se SAMA rozhodla chodit do náboženství a nechala jsem se pokřtít - na ZŠ. Takže u mě to mělo asi nějaký "duchovní" vliv. Asi tam byl i trochu vliv babičky, která mě v tom všem podpořila. Ale prvotně to byl můj nápad. Asi to bylo i tím, že jsem měla kamarádky z nábožných rodin...
06.09.2019 - 18:21 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » Nalani
A jo, jsem idiot, sorry :4:
06.09.2019 - 09:58 | Filtr
(Štír) Nalani » Mici Angóra
Jsi mě zprvu úplně zblba Micinko :32:Pojď do party s Neptunskyma tranzitama :18: :62: :61: :75: :35:
06.09.2019 - 08:52 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý » Mici Angóra
To má zakladatelka diskuze, ale Charmand3r má skutečně na 9°, už bylo. :3:
06.09.2019 - 08:40 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » Nalani
Lunu má 26 ne :63:? Teprve to bude...
06.09.2019 - 08:05 | Filtr
(Štír) Nalani » Charmand3r
Ahoj, zaujal mě tvůj příspěvek (taky mám prožitý přechod Pluta přes ASC v opo na Lunu na DSC, ale asi tak před 16 lety :D), proto jsem koukla. Ty už tu opozici nemáš. Lunu máš na cca 9° a Pluto je už skoro na 21°. To by teda byl drsný tranzit s takovým orbisem :39: V přesné opozici byl cca v roce 2013-2014 nebo tak něco kolem. Co se ti tam dělo? Pokud tedy chceš sdílet. Klidně do vzkazů.
Jinak teď jsi měl v tomto roce Saturna v opozici. To už mám taky za sebou, víceméně čerstvě, taky výživné.
05.09.2019 - 16:07 | Filtr
(Blíženci) Charmand3r
Ahoj, ASC mám v Kozorohu s přímou opozici na Lunu - v Raku. Takže podobnost vcelku velká. Mně tranzituje Pluto prvním domem, takže masakr no. :D Nic není stejné. Doporučuju E. Tolleho, mohl by pomoci. Obecně při náročných tranzitech je zkrátka důležité naučit se přijmout přítomnost. Pak člověk nakonec zjistí, že změny nemusí být jen doprovázeny porodními bolestmi. Tobě to prochází osou 3.-9. domu, troufám si tedy tvrdit, že to celé bude o životní filozofii, komunikaci, cestách, vztahy.
Příspěvky: 38-14 13-1
« předchozí  další » »|
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2021
Lunární kalendář
Luna ve Štír Štíru
ukázat kalendář »