Tranzity Lilith přes osobní planety


27.06.2017 - 22:12
(Lev) Alberto
Tranzity Lilith přes osobní planety
Přináším nový text na toto téma, můžete si vyzkoušet, zda vám to sedí, projít si důležité etapy ve vaší minulosti.

http://lilith-prakticky.blogspot.cz/…

Řazení:
07.07.2017 - 13:53 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Alberto
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Berit, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Není za co :-)
06.07.2017 - 20:41 | Filtr
(Lev) Alberto » Berit
Díky za vaše příspěvky.
03.07.2017 - 21:31 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » siili
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Berit, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Jen bych upozornila, že jde o téma tranzitní Lilith. :-) Aby nevzniklo nedorozumění. Hezký večer.
03.07.2017 - 18:41 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » siili
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Berit, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Jak pročítám tvoje reakce na téma Lilith, mám z toho pocit, že tápeš v tom, co to vlastně je. Lilith není něco, co stojí mimo nás, je v nás a obsahuje "odpad", který jsme si určili sami. Nemusí se jednat o špatné věci ve smyslu zlo, ale jsou to věci, které se v určitou dobu nehodili do společnosti. Hlavně tranzitní Lilith nemá nic společného s tvou nativní Lilith. Když se podíváš na svou nativní Lilith a zjistíš si sabiánský symbol jejího postavení, vyjde ti přesně to co popisuješ. Každý ji vnímá jinak a to je klíč k pochopení její proměnlivosti. Nedá se definovat přesně a pro všechny stejně. Je to osobní esence každého jednotlivce, která se může projevit extrémně i nemusí. Závisí na stupni zpracování, jak už to zmínil Stuart výše. Pokud ji neignoruješ, vedeš v patrnosti, pomáhá růst. Ten růst není zadarmo, je to v potu tváře, ale má svou cenu. Dá se samozřejmě růst i jinak. Není jediná, která dává lekce. :-)

Za mě asi tak. :29:
03.07.2017 - 14:54 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Iteza, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Můj názor je takový, že Lilith připomíná tématiku tranzitu v domu nebo přes planety převážně tehdy, kdy ji máme tendenci opomíjet, potlačovat, ignorovat, karikovat...Pokud jsme ale s tématem víceméně v souladu, ve "flow", pak není důvod, aby se nějak extra zapojovala. Mně například teď cestuje druhým domem, ve kterém mám čtyři planety, ale že by jejich energii nějak extra vypíchla, to říct nemůžu. Ale pravdou je, že jsem si třeba uvědomil, že je úplně ok být chamtivý (nebo možná lépe řečeno je ok chtít od života víc, je ok vůbec něco chtít), chtít peníze, umět si říct o odměnu, ocenit se...jednou z těch planet ve druhém domě v radixu je totiž i Neptun a ten mi to občas dokázal pěkně zavařit, hlavně svým rádobyoduševnělým ezopostojem typu "nechtít je přece duchovní", "peníze kazí charakter", zkrátka bezbřehým idealismem, který měl jen jednu chybu, totální odstřiženost od reality. Lilith jakoby to prokoukla a řekla - k čertu se všema těma ezoshitama, druhý dům je jednou provždy hmota a peníze. Teď mi zrovna přechází přes Merkur a já si uvědomil, že už nechci psát hezké sluníčkové astrologické předpovědi, které nikoho neurazí. Facebůček mi bohužel nepovolil změnu názvu stránky, z Horoskopů nad šálkem čaje jsem chtěl udělat Astrologii chaosu, ale neprošlo mi to :/
02.07.2017 - 20:03 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Berit, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Rozhodla jsem se přispět k tématu Lilith v tranzitech několika postřehy ze života. Jestli se to některým nebude zdát dost lilithovské, tak pardon, nejsem vyznavač tvrdého životního dramatu. :-)

Například Lilith přes Ascendent v Panně - V tom období jsem byla velmi nesmlouvavě kritická, extrémně přesná, jakoukoli drobnost jsem potřebovala rozebrat, zhodnotit a domyslet do nejzazšího konce. Nebrala jsem si servítky. To že to někoho vyvádělo z míry, nebo že jsem odhalovala různé nešvary, mi nevadilo, ba naopak, dělalo mi to dobře. V té době jsem uspěla mezi analytiky a procesními manažery. Nesnášeli mě slaboši, prospěcháři a lháři. Vyhledávaly mě ženy, které se za mě schovávaly. Někteří muži naopak projevovali konkrétní zájem, o který jsem ale vůbec nestála.

Při přechodu Lilith 2.domem, kde mám Venuši a Uran, jsem si plně uvědomovala finanční situaci, kterou jsem chtěla změnit, a to hodně. Probudila se ve mě vášeň pro risk. Řešila jsem to dost nestandardně. Hledala jsem práci takovou, ve které bych mohla vydělat na provizích opravdu hodně peněz. Byly to obchodní pozice s velkou mírou samostatného rozhodování, risku, ale taky s velkou dávkou odbornosti. Nakonec jsem dala přednost klidnější práci s běžným platem. Tak nějak jsem vycítila, že by to nebylo na dlouho.

Při průchodu Lilith 3. domem jsem se dostala do kolektivu žen, které byly na mě až moc hysterické, pomlouvačné a intrikánské. Protože mám ve 3.domě mimo jiné i severní uzel ve štíru, strašně se mi takové jednání příčilo. Přišlo mi falešné, umělé, nemorální, ubohé a prostoduché ... Vytrpěla jsem to se sebezapřením a co nejrychleji od tud prchla. Tento zážitek byl pro mě hluboce výživný.

Naposledy mám za sebou přechod Lilith přes Neptun a musím říct, že mi spadly růžové brýle ohledně některých esoterických praktik. Po dlouhé době jsem byla nohama na zemi a viděla kolem sebe i na sebe střízlivě. Lilith se dotkla i mé víry, i postojů k cizincům. Pracovala jsem totiž ve firmě kde pracovalo 98% zahraničních zaměstnanců zajišťujících služby veskrze cizincům. Opravdu výjimečná zkušenost. Být cizincem mezi cizinci ve vlastní zemi. :-)Podle mě Lilith symbolizuje nedořešené, opomíjené témata, tabu, ututlané záležitosti. Něco co prostě nechcete, ale nakonec se tomu stejně nevyhnete. Donutí vás onu věc otevřít a řešit. Našim úkolem je nenechat se svést k snadnému vy-řešení, ale poznat pravou hodnotu a směr cesty, která bude následovat. Protože, ona vám něco dá - třeba spoustu peněz, hodně adrenalinu, zajímavých přátel... ale něco si za to vezme.

Jisté je, že přijde znovu a bude se ptát, jakou že to XY má pro vás hodnotu?

Trochu mi to evokuje pohádky. :-)
28.06.2017 - 13:32 | Filtr
(Lev) Alberto » Alberto
chtěl jsem to nabídnout k diskuzi v tom smyslu, že si mohu projet události v minulosti a sledovat, jestli mi to dává smysl nebo nedává a případně to doupřesnit, pozměnit, rozvést apod. jako když to jdeš víc prozkoumat. sledovat u sebe návrat cyklů - kdy mi lilith jde přes planetu, co to dělalo - a pak za 9 let co se dělo znova. mě to hodně zapadalo. rád bych se ptal tímto směrem, jestli to někomu sedí nebo ne. konkrétnosti jsou vlastně v lidských příbězích, které se na dané tranzity váží.
28.06.2017 - 11:29 | Filtr
(Lev) Alberto
podle mě když tím procházíš, tak můžeš lépe pochopit proces, který se ti teď právě děje a vzít si z něho to nejlepší. myslím, že astrologie je hodně o pochopení kontextu toho, co se ti teď právě děje.

jestli máš konkrétnější info, tak sem s ním nebo hoď odkaz. mě přijde, že v češtině o tom na netu nic moc kvalitního zatím není. je vůbec otázka, jestli lze říct konkrétního něco, co požaduješ, co by mělo platit všeobecně pro všechny. aniž by to bylo zneužitelné a nevnucovalo to člověku nějakou interpretaci, která ho dopředu podmiňuje a blokuje daným tranzitem projít.


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2022
Lunární kalendář
Luna ve Vodnář Vodnáři
ukázat kalendář »