
Najdise.cz ... najdi a poznej lidi, kteří se narodili ve stejný den jako ty ...
Opar na rtech - Diskuze a zkušenosti
- Astrologie
online
Osobní horoskop (radix)
Partnerský horoskop
Tranzitní horoskop
Psychologická astrologie
Online výpočty
solár, direkce, revoluce, kompozit a další ...
Lunární kalendář
- Horoskopy 2026
kalendáře a jiné
Znamení zvěrokruhu
Partnerský horoskop
Ascendent a Descendent
Horoskopy na rok 2026
Čínský, Keltský, Výklad karet, Léčivé kameny, a další ...
Kalendáře na rok 2026
Čínský horoskop 2026
- Slavné osobnosti
astro databáze - Narozeniny
jména, svátky - Numerologie
online - Poznej
znamení - Galerie
uživatelů - Diskuzní
fórum

Opar na rtech
29.09.2010 - 18:00
nitěnka
Opar na rtech
Kdo máte jaké zkušenosti s opary na rtech.Stále se mi opakují
Děkuji za rady
Děkuji za rady

Stránka:
2 1
04.10.2010 - 04:34
| Filtr
OLLA
Ano-oslabená imunita
Ja mám málokedy opar,ale pri prvých príznakoch vezmem vodu po holení,kúsok vaty a vypálim(doslova rozdrhnem)štípe to ako das
ale ROZHODNE ho ZLIKVIDUJETE!!!
Na druhý deň už ani neviete,že ste mali opar...praktizujem to tak roky(i všetci dospelí z rodiny)naučila ma to moja mamka
No,syn...ako dieťa ,si užil s oparmi neustále-než nám magistra v lekárni poradila ,,IMUNAL,,sirup-aby mal zvýšenú imunitu...vybral jedno balenie,po 2-3mesiacoch znovu a po 2-3mesiacoch zasa-takže 3 balenia po sebe a bolo po oparoch...super sirupček(teraz sa volá IMUNOGLUKAN)
neviem u vás
Verte-neverte,roky mal pokoj...až teraz sa mu sem,tam začali ,,vyhadzovať,,ale to už používame vodu po holení a vypalujeme(za pár dní bude mať 18r.)tak už je dáky chlap,ktorý niečo znesie,nie?

04.10.2010 - 00:28
| Filtr
terere
list aloe vera roztrhnout a namazat ,zabírá téměř okamžitě...rostlinka se dá pěstovat doma a je tím stále po rucevyloučit z jídelníčku čokoládu,ořechy a
želatinu

a pak se můžeš cicmat
jak je libono a vitamínky taky přidat


03.10.2010 - 22:33
| Filtr
ži.va
» DramaQueen
taky jsem mazala....i herpesin jsem si dávala....a stejně svině opar mě štval 3 tejdny a ještě se i rozlejzal... 
fujtajbl, když si na to vzpomenu...jsem byla fakt zoufalá....ale dobře to dopadlo


03.10.2010 - 21:01
| Filtr
laku
jako dítě jsem je měla často,teď se to naštěstí ustálilo tak na 2-3x do roka. Nepomáhá mi nic,ten týden si holt musím vždy protrpět.


29.09.2010 - 22:14
| Filtr
DramaQueen
Mám ho teď asi pár dnů a doporučuju takovou zázračnou mastičku od Avonu.Jmenuje se to přímo zázračný kelímek

A je to ve tvaru mini růžoveho vajíčka...




29.09.2010 - 21:34
| Filtr
tojapepa
Jo a ještě je dobrý ACYCLOSTAD Galmed nedotýkat se na ...tampónek.

29.09.2010 - 21:24
| Filtr
Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Brujo, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:=====
Mám ho málo kdy, ale za to vím že z alkoholu. Takže nedoporučuji na to žádný alkohol, spíše nějaké vitamíny. Nebo mě to alesppoň funguje.



29.09.2010 - 21:15
| Filtr
tojapepa
Mám ho málo kdy ale používám Zovirax je v malé tubě je drahý ale učinkuje hned jak citím že to začíná tak jmně namáznu a druhý den nemám nic.








29.09.2010 - 19:36
| Filtr
jezinka.66
Můj syn se s opary potýká spoustu let,vitamíny a zinek má,vyzkoušel hodně mastiček, nakonec zjistil že když použije na první příznaky oparu Fenistil gel, rychle podeschne a zmizí.


© 2007-2026 Najdise.cz



)




nééééé 

Vahách