Hlavní strana > Diskuzní fórum > Poslední příspěvky v diskuzích

Filtr:

Bosch - Poslední příspěvky (Archiv)


  
 
 
 
08.02.2020 - 17:13

Bosch » Tralalala100
Neni to o jedno znameni ale o takzvanou ayanamsu coz je posun pocatku zodiaku vuci tropickemu o cca 22-24 st podle toho ktery system siderie prijmeme. Jsou jich desitky. Problizne se ale shoduji a tech hlavnich je jen nekolik.
Mas li tedy sun 7 st raka, budes mit ve vedske cca 15 st blizence.
Vedska(sidericka) astrologie predevsim pracuje na principu distribuce kosmickych, hvezdnych vlivu do systemu stejnych domu, tedy 1 dum = 1 znameni. Pocatek prvniho domu je na nultem stupni znameni kam padl asc. 2.dum nulty st.dalsiho znameni atd.
Tropicka(zapadni) astrologie pracuje s pocatkem v jarnim bodu rovnodennosti coz znamena ze distribuje do systemu domu slunecni svetlo.
Da se rict ze zapadni astrologie je solarni, apolonska, exoterni, zamerena na uspech v tomto svete, zatimco vedska tedy sidericka je esoterni, kosmicka, zamerena na konecne vysvobozeni.

Karty v tomto ponekud zamichal Dane Rudhyar ktery prisel s konceptem transpersonalni astrologie coz je jiz jakysi zapadni konkurent vedskeho duchovniho podani.
Oba, vlastne vsechny tri pristupy se daji tezko slucovat. Vyzaduji svuj specificky pristup.
08.02.2020 - 15:40
Ostatní: Veganství

Bosch » player
Asi tak nejak. :15:
Kde je pohoda je zradlo grilovacka atd. :36:
08.02.2020 - 15:39
Ostatní: Veganství

Bosch » verka96
Jenze existuje neco jako rovnovaha.
Neexistuje takova prima umera, maso > mysl nefunguje, zelenina > mysl funguje. Mozek se napriklad sklada predevsim z tuku. Nejlepe se do tech neuron vlaken hodi omega 3 tuky. Orechy jsou fajn treba s rozinkama cemuz se rika studentenfutter, studentske jidlo. Protize tam davas i ten cukr z rozinek, sacharid jako primiu potravu pro mozek.
Ale ani tady neplati ze studentenfutrer > cerveny diplom.
Je zapotrebi dbat na rovnovahu.
Kdyz pojede student na bucku, bude se mu ucit o neco hure.
Ale pokud to jeho konstituce vyzaduje pak je to jeho nejlepsi strava.
08.02.2020 - 15:31
Ostatní: Veganství

Bosch » Najdise.cz
Ale tohle je ryze volunteristicky pristup ten je jako priklad pro cloveka celkem k nicemu.
Rika jen to ze pokud tohle tenhle dokazal tak ty to taky muzes.
Coz je blbost protoze nezname pozadi cele te akce atd nevis jestli to neni jen reklama.
Sam na sobe si muzes vyzkouset ze zeleninova strava zveda vatovou slozku v tele u mysli (vzduch+eter) a to vede k dusevnimu diskomfortu. Krom toho ze tohle je prave zivna puda pro vznik nerovnohahy a jejiho snadneho rozsireni, tedy nemoci.
Jako priklad ti muze dobre slouzit moudrost predku. Poucit se z chyb svych i jinych. V otazce stravy dneska uz nic noveho nevymyslis moznosti jsou dane a dusledky zname, Kazdy ma na vyber jak zemre.
Telo ale porrebuje material pro stavbu a obnovu bunek ta probiha neustale. Z dnesni zeleniny postradajici mineraly kosti nepostavis.
Nevis co ten kulturista do sebe vsechno cpe za suplementy a jake budou jeho konce. Zaremba byl taky sveho casu uznavany borec. A zanedlouho somroval u buface jako invalida o pivo. Takove jsou konce hrdinu.
08.02.2020 - 10:04
Ostatní: Veganství

Bosch » Najdise.cz
Agresivity mozna avsak jen te zjevne, agresivita se casto pretransformovava do jinych mene vyraznych forem.
Protoze strava nezmeni dusevni vybaveni ale mu poskytne jine pole pro sve projeveni. Skrytejsi a tim i vice agresivnejsi projevujici se napriklad v ruznych formach aktivismu.
Ne nadarmo je tolik byvalych i nivodobych fasistu aktivisty, za prava zvirat ekologii..zelenou energii..pricemz ekologii sami ord rozumi. Zene je vnitrni pretransformovany pud.
Depresemi trpi ti co neji maso vice. Protoze jim chybi prave ty slozky potravy nutne k udrzovani klidu mysli.
To se tyka predevsim bilkovinne slozky masa ktere je plnohodnotnou potravin na rozdil od rostlinnych bilkovin.
Maso dela predevsim skvelou stavbu muskulatury vyzivuje prakticky dokonale veskere tkane. Proto je masozravec syty a netrpi nedostatkt zivin.
I odtud mene depresi. Krome napriklad termogenni funkce kdy se vegetariani v zime klepou jako osiky. A dalsich vyhod jedeni masa.
07.02.2020 - 21:20

Bosch » Andy007
Kazdy jsme jiny a to je prece na tom zabavne.
07.02.2020 - 21:18

Bosch » player
To jo ale pak se zase pritahnou atd atd
Proste rano se odtahnou protiklady vecer se zase sejdou..u vecere a takhle cyklicky to vsechno funguje.
07.02.2020 - 18:16

Bosch » Mici Angóra
To je prave ta neujasnenost. Kdyz pritahnes nekoho koho jsi nechtela.
07.02.2020 - 18:15
Ostatní: Veganství

Bosch » Najdise.cz
Kdyz tady byli v mittal acelor..tak jsem o tom neco slysel.
Zranice kde se chovali jako prasata. A to uz je ta vysoka kasta. Co teprve ti dole.
Nebo ze by u nas taky vladli uz jenom hovada a ti normalni dole si zili svuj slusny zivot?
Spousta veci to naznacuje.
07.02.2020 - 18:10

Bosch » player
Ale prave proto se k sobe muzou dobre hodit, pokud jsou rozdilni.
To posiluje zadanou polaritu.
07.02.2020 - 13:38

Bosch » Mici Angóra
Jenze to by si takovy clovek musel nejdrive ujasnit co vlastne chce.
Dokud to ujasnene nema tak to stale jen pytlikuje.
Jakmile si to ujasni tak pak s tim jasnem zvladne treba i stihace. Nebo naopak. Jenze to podstatne je ve spravnem uchopeni a nastaveni sama sebe ve vztahu k ostatnim. Nehledame, ale jakmile se ujasnime tak se ten spravny protejsek objevi jaksi bájdevéj protoze to je zakon pritahovani.
07.02.2020 - 13:32
Ostatní: Veganství

Bosch » Najdise.cz
Ano najdou se. Avsak joga a undicke duchovno je hlavne pro zapad spotrebni a pro vychod exportni artikl.
A zapad je v tomto ohledu strasne naivni. Kupodivu se nejezeni masa na teto kulture nijak zvlast pozitivne neprojevilo.
07.02.2020 - 10:15

Bosch » Andy007
Tobe unika jedna podstatna vec, pokud ti posle rano sms a ty mu odpovis vecer s tim ze te to obtezuje ze te kontroluje, pak je to spatne z tvoji strany. Davas mu najevo ze o nej nestojis.
Ja bych z takoveho vztahu prirozene utekl. Dva cizinci.
Je uplne nirmalni kdyz dostanes sms ze obratem odepises. Je to par sekund. Nedivim se ze z toho sili. Ale ty se na tom pases, ze ma city. Tak se pak nediv ze sama katastrofa ve vztazich. Takhle to nefunguje.
07.02.2020 - 10:08
Ostatní: Veganství

Bosch » Najdise.cz
Vietnamci cinani thajci a ti snedi kazdy protein kazdeho brouka kazkou mys netopejra cerva a vse co se hejbe.
Kamarad jezdi do indie pravidelne, je to zeme bez pravidel, spinavci vsude, hladovi, makat nebudou, a pravdepodoobne je indie mistem s nejvetsim rozdilem mezi chudobou a bohatstvim. Slumy a chudaci hned vedle barbarskeho prepychu.
Naprosta absence moralniho a etickeho citeni. Zapad se zblaznil pokud kdy nazval tuto zemi duchovni.

Vychova po indicku ?
https://www.facebook.com/kampomatur…
06.02.2020 - 18:54

Bosch » Najdise.cz
Mozna lita v oblacich. A potrebuje svoji kulicku u nohy. Co my vime o druhych.
06.02.2020 - 17:51

Bosch » Al*
Hezkeho na tom spatnem je ze to jednou pomine.
Spatne na tom hezkem je ze to taky pomine.
Takze si vyberes? Nevyberes. To mas jedno.
06.02.2020 - 17:48

Bosch » Mici Angóra
Nema cas vyplnovat si cas kdyz musi porad touzit. Proste ma ho vyplneny touzenim.
06.02.2020 - 17:47

Bosch » Al*
No vsak autorka diskuse zaziva zazitky. Na krere jen tak nezapomene.
06.02.2020 - 17:44

Bosch » player
Mezi nami devcaty.
Jestli si poridit domu chlapa nebo psa?
To zalezi od toho jestli si chces nechat posrat jenom koberec nebo cely zivot.
06.02.2020 - 17:42
Ostatní: Veganství

Bosch » registrovaná
Presne tak.
Az se vegetariani zacnou citit jako uplne normalni lidi bez potreby o tom mluvit, pak budou brani i druhymi zcela prirozene.
To same plati o homosexualech ti taky mysi na sobe zapracovat.
A ne zvyraznovat stale svoji jinakost.
V podstate se tvarit jako zvlastni skupina, elita. Pak je zcela prirozene ze je ostatni poslou do prdele. Nádivky. Povýšené nad ostatní.
Stránka 84 / 448
« předchozí   další » »|
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2026
Lunární kalendář
Luna ve Vodnář Vodnáři
ukázat kalendář »