Hlavní strana > Diskuzní fórum > Poslední příspěvky v diskuzích

Filtr:

Nalani - Poslední příspěvky (Archiv)


  
 
 
 
09.03.2021 - 13:11
Astrologie: Lilith/chiron

Nalani » thééé
Děkuju za tenhle tip. Celkem jsem se zasmála jak některé věci sedí úplně přesně :61: Ale paní má myslím taky Chirona v 6d, tak ví o čem mluví :75:
09.03.2021 - 08:49
Astrologie: Lilith/chiron

Nalani » eau
To je zajímavý jak jsi to vyštrachala. Na Zveráku je těžké najít něco svého, když po smazání profilu jsou všichni neznámí.
Docela jsi mě předběhla, protože se k tomu dostávám až dneska.
U mého komentu si říkám, že jsem to kdysi měla víc srovnané než teď :14: :4: Holt mít to srovnané před zkušenostma a po, jsou dvě celkem odlišné věci.
Přemýšlím nad tím tématem Chiron/Lilith, protože jsem za ty roky došla jedna věc. Vlastně celkem nedávno. A tou je, že z některých věcí už nikdy nevýjdu stejná, ale ne ve smyslu, že se změním (přetransofrmuju), ale že se rozbiju na milion kousků a už se vlastně nikdy neposkládám do podoby ženy jakou jsem byla, protože to nejde a už nikdy ani nepůjde. Ten celek, kterým jsem byla, je pryč.
Hmm, to je zajímavý pocit. Píšu to teď bez cenzury, tak jak to plyne a jak to cítím. Zajímavý obraz, se kterým chci být, tak jak je. Bez toho aniž bych znala budoucnost, svou budoucí podobu...
Je v tom nějaká zvláštní úleva, která ani nevím z čeho pramení.

Momentálně mi jde Mars přes Chiron v 6d. a je mi fakt celkově těžko i psychicky, bolí mě hlava, špatně spím a teď jsem i řešila nepříjemnosti v práci kolem nuceného testování.
Musím se přiznat, že si zpětný průchod Lilith přes Chiron nějak moc nespojuju s ničím konkrétním, akorát 2003 rok byl rok maturit a nástup na pomaturitní studium angličtiny, což bylo skvělé období v tom, že mě to fakt hodně bavilo. I když je fakt, že jsem se hodně hledala, protože všichni (až na výjimky) studovali výšku a já prostě nevěděla, co budu v životě dělat. A pak konec roku 2012, to bylo taky šťastné období a moc hezké začátky s partnerem. Pokud jsem něco řešila, tak to bylo krátkodobé, protože si to moc nepamatuju. Teď hádám, že to bude něco zcela jiného, i z pohledu toho, jak vypadají moje další tranzity v této době. Budu to sledovat a pak dám vědět buď tady nebo soukromě.
07.03.2021 - 19:13
Astrologie: Lilith/chiron

Nalani » eau
Zatím nemůžu nic konkrétního napsat, protože mě to teprve čeká hned na začátku sprna (shodou okolností jsem nad tím teď dost hloubala). Tohle je fakt zajímavý, jak ti to vyšlo takhle oboustranně. Já budu mít konjunkci a zároveň Lilith kvadratura na Lilith an začátku srpna, tak to asi taky ucítím... Takže zatím jen tak a posouvám téma na začátek.
Jen si říkám, že pro mě tyhle dvě energie pocitově znamenají, že budou vytaženy nějaký věci z hlubin a že to bude au. Chiron v souvislosti s Lilith je pro mě taková určitá energie nutnosti vytažení věcí napovrch, nekompromisně, něco co se nedá nijak obejít ani změnit... možná něco jako, že se něco vybije... zítra se zkusím na to kouknout i zpětně a pokud něco najdu, tak určitě přispěju.
04.03.2021 - 13:11
Zdraví a nemoci: Přírodní parfémy

Nalani » Nalani
Nedávno jsem si mohla vyzkoušet esenciální roll ony z Justu. Jeden na bolest hlavy Guduchi a druhý Gardenii jsem dostala k narozeninám.

Guduchi funguje a hezky se po něm dýchá a Gardenia mi funguje na spaní, ale používám i během dne, když mám na tuhle vůni náladu, protože se dá úplně v klidu použít jako parfém.
Gardenia: https://www.justnahrin.cz/produktov…
Guduchi: https://www.justnahrin.cz/produkty/…
28.02.2021 - 09:38

Nalani » Korzárka
I já děkuji za reakce. Jsem ráda, že si můžeme takhle vyměnit zkušenosti. :62:

Jj, někteým je třeba dát přesný návod :61:
28.02.2021 - 09:37

Nalani » Korzárka
Já mám právě Olivu taky a zrovna tuhle bachovku jsem asi netrefila. Bolí mě z ní hlava a nesedí mi. Vybírala jsem si jí dost hlavou. Ale je možné, že mě časem zavolá.
28.02.2021 - 09:34

Nalani » Nalani
Teď se tu směju nad mou reakcí nad růží... Poslední měsíc chodím jak tygr v kleci a cítím, že potřebuju čichat růži... Je třeba si už objednat. Odkud ty objednáváš?
27.02.2021 - 18:39

Nalani » Hustokrutě obscénní Morti
A jo, v rámci skupiny, tak to jo. Já myslela, že lidi v přátelích :4:
Tak to nemůžeš přestat sledovat toho člověka, ale myslím, že kdybys jeho jméno blokla ve tvém nastavení, tak se ti nikde nezorbazí. Zkus to a dej vědět.
26.02.2021 - 07:02

Nalani » Hustokrutě obscénní Morti
Na fb by měla být funkce NESLEDOVAT :5:
Ale kdysi tam nebyla, tak jsem to řešila podobně. :3:
25.02.2021 - 09:54

Nalani » Sosna zvlčelý
No já ti nevím. Spíš mi přijde, že vůbec netuší :4:
25.02.2021 - 09:54

Nalani » fanik
Čepka bude :61:
25.02.2021 - 09:39

Nalani » fanik
Jo no, to mluví ten, co má na fotce taky čepici... :14:
25.02.2021 - 09:24

Nalani » fanik
Co bys ty nechtěl :5:
25.02.2021 - 07:52

Nalani » Maek
Já jsem zatím neblokla kvůli diskuzi nikoho. Když s někým není řeč, odcházím, protože hádat se nehodlám.
V případě, že je diskuze moje, tak většinou chci specifické informace a jakmile někdo začne plevelit od tématu, nedejbože někoho urážet a hádat se, kdy se už nejedná o diskuzi, ale o slovní pingpong, tak mažu, protože diskuze ztrácí pak smysl (ale i tohle nedělám často). Takoví lidé si pak můžou jít postěžovat někde vedle do diskuze. V případě, že by mě chtěl někdo pokoušet ve vzkazníku, upozorním jednou a pak blokuju. Naposledy jsem ve vzkazníku blokla někoho 2-3 roky zpět z důvodů urážek a návrhů, se kterými jsem (řekněme) nebyla v souladu a ten člověk prostě nebyl schopen skončit a respektovat, že tudy cesta nevede. Ale byli i takoví, kterým stačilo upozornění a blokovat jsem nemusela. Prostě mi přestali psát.
Takže je otázkou kdy se jedná o blok. Někdy to může být úplně naopak. Když někdo někoho otravuje a vstupuje mu do osobního prostoru (čímž minimálně osobní vzkazník JE) i po opakovaných upozorněních a ten člověk není schopen blokace a trpí to a nechává si otravovat den, pak v tom bych viděla blok ("slušnost", nechtění "ublížit", nebýt "drsný", zkusit "vysvětlit" furt dokola a dokola). Na vymezení hranic nevidím nic špatného.
Ty hranice má každý jiné a je podle mě v pořádku se podle toho zařídit.
Pokud někdo chce páchat útoky, tak mu jednoduše znemožním, aby je na mě páchal. Jestliže někdo blokuje na "denní bázi" a často, pak tam může být problém u něj, ale pokud se jedna o to, že se mě snaží někdo ukřičet, pozurážet a pokoj si nedá, i když se s ním už nebavím, tak blok a je to. Nad tím není co polemizovat.
23.02.2021 - 09:40
Ostatní: Prosím vás...

Nalani » eau
What? :61:
21.02.2021 - 15:30

Nalani » kocour_mivik
Ano! Pokud tě někdo bloknul, tak tě bloknul všude. Ve vzkazníku, i ve všech jím vytvořených diskuzích.
21.02.2021 - 09:25

Nalani » MG34
Mě kdysi to téma Indiánů dost přitahovalo a proto jsem zjišťovala nějaké informace. Narazila jsem na informaci, kteá tuším vycházela z kruhů teosofické společnosti kolem A.A. Bailey a H. Blavatské, kdy padla informace, že Indiáni měli zmáknutou tu fyzickou a astrální úroveň, kdy perfektně uměli žít v souladu s přírodou a podobně, ale odmítli se posunout na vyšší (mentální) úroveň (odmítli jako společenství - ne, že se jich někdo zeptal, ale prostě na nevědomé úrovni, abych byla srozumitelná pro všechny, co budou číst tenhle příspěvek). Pro mě tahle informace byla poněkud drsná, jenže jsem si uvědomila i sama na sobě a lidech okolo, že věci, které mě naplňovaly a dávaly mi smysl před 10 lety, mě nenaplňují teď a že pokud chci žít opět život tak, aby mi dával smysl, musím se někam posunout a pokud ne, tak chřadnu a přežívám... to je zákon. Někdy trvá než člověk přijde na to kam a jak se posunout a někdy je k tomu donucen. Ale pokud tam je ten záměr a otevřenost, tak i když to třeba zpočátku moc nejde, tak časem se ta cesta objeví. Pak mít ještě odvahu po ní jít, že jo (to je na daší diskuzi).

Já nevím jak to bude, nerada předpovídám, i když určitý pocit neklidu mám.
Myslím, že spoustu z nás vnímá, že svět jaký je (byl) už není udržitelný a že, abychom mohli dál žít, je změna nutná. Ať už tahle změna byla plánovaná nebo ne, je to tu, a my se k tomu budem muset nějak postavit.
Úplně pesimistická bych nebyla. Mám osobní postoj k situaci, která teď je a snažím se jít podle toho, jak to cítím a kudy vnímám, že vede moje cesta. Nemůžu říct, co bude, ale můžu říct, že půjdu dle mého nejlepšího vědomí a svědomí a že se pokusím o to, prostě nemít strach a důvěřovat a dělat co je potřeba v tu danou chvíli.
Nějaká revoluce se asi blíží celosvětově, to asi jo. Ale co to bude mít za následky, kolik životů (a jestli i ten náš) při tom zmizí, to nikdo z nás neví. Podle mě je i dobré zachovat si určitou míru vnitřního klidu, byť při tech všech informacích okolo je to někdy těžké.
15.02.2021 - 12:15

Nalani » Lupi
Přesně! To, že neumíme specifikovat a určit detaily, to není jeho problém, že jo :D
12.02.2021 - 14:58

Nalani » Bosch
Tak snad :4:
12.02.2021 - 14:49

Nalani » Bosch
Jj přesně tak to cítím. Tohle jsi hezky popsal :15:
Stránka 1 / 85
« předchozí   další » »|
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2021
Lunární kalendář
Luna v BeranBeranu
ukázat kalendář »