Hlavní strana > Diskuzní fórum > Poslední příspěvky v diskuzích

Filtr:

player - Poslední odpovědi


  
 
 
 
10.04.2019 - 19:08
Láska a vztahy: Ach ta puberta

Rachelinka 5 » player
:4:dobre vyriesene
10.04.2019 - 14:06
Láska a vztahy: Lovec - kořist.

Najdise.cz » player
A já myslím, že ten model platí pořád, akorát kořist už není natolik závislá na lovci, aby se z něho musela pokadit a nechat se ulovit jen proto, že lovec dostal chuť lovit.
10.04.2019 - 13:34
Láska a vztahy: Lovec - kořist.

Najdise.cz » player
no za sebe - když mám pocit, že by to šlo hned na prvním rande, tj. že chce už konečně být "ulovena" tak mě ta holčina na nějaký dlouhodobější záměr nějak přestává zajímat.

na druhou stranu je problém, když si je děvče tohoto schématu vědomé a snaží se uměle zvýšit svojí cenu tím, že se na prvním, druhém, třetím rande nedá, ale pak se diví že nevyjde vůbec nic, protože dotyčný ji mezitím již stačil trochu poznat a ztrácí zájem :4:
10.04.2019 - 12:59
Láska a vztahy: Lovec - kořist.

Mici Angóra » player
Prosím tě a to mluvíš z vlastní zkušenosti? :3:
10.04.2019 - 12:36
Láska a vztahy: Lovec - kořist.

Lupi » player
Hele kluci - a baví vás to? Nebo je to jen pohodlné? Pokud jde o malý šuk, abych tak řekla. Protože opravdový vztah je jinak.
10.04.2019 - 12:34
Láska a vztahy: Lovec - kořist.

Lupi » player
Promiň, můžu tě trošku opravit? My nemáme potřebu "realizovat se jako muž" ale jako žena. Leda bys myslel "ve stejné míře, jako muž" - pak jo.
Jinak si myslím, že bez flirtu by byl život smutný.....lovci + kořisti jsou svým způsobem stejně všichni, jen je hezké, když si oba zachovají trochu své způsoby :1:
10.04.2019 - 08:56
Láska a vztahy: Lovec - kořist.

fanik » player
Já myslím,že to tak jen vypadá,ale moc se to nezměnilo,hlavně z hlediska výsledku,tedy opravdové úspěšnosti nalezení parťáka.
Ženám tohle nové lovení a nabízení se není ještě vlastní a nesou pak špatně,že jsou jen kořist a po pár stycích opuštěné..proč by toho ten chlap nevyužil že,ale domu si pak někoho vybere sám.
10.04.2019 - 01:24
Láska a vztahy: Lovec - kořist.

Buddha/2 » player
Ještě bys do toho mohl zakomponovat vnady/návnady, pasti a táák... :4:
14.03.2019 - 17:30

Wiké » player
Se vším souhlasím.

Netrápí mě to ale, nemám moc okolo sebe internetové lidi.
Akorát já jsem ted internetová, protože jsem se přestěhovala do nového města a nemám tu zatím přátele. Ale jinak mám taky radši face to face - pivečko, kafíčko, akce.
17.02.2019 - 15:54
Láska a vztahy: Jak odpouštíte?

Wiké » player
že jo,
jestli tam jsou i ty krásné básně od Ježíše:

plyňte jako řeky,
buďte jako hvězdy..

musím to zas najít
07.02.2019 - 19:20
Láska a vztahy: Otazka

Najdise.cz » player
Jasně, dá se to brát jako že lásky či vášně je omezené množství. Anebo se to taky dá pojmout, že to je jako stále tekoucí řeka, co nikdy nevyschne, a jediné, na čem záleží, je jak moc budeme mít otevřen svůj průtok.
29.01.2019 - 11:17
Láska a vztahy: Deida v praxi

Najdise.cz » player
Ty v tom máš aspoň jasno a jedeš si své. A narovinu to hlásáš. :15:
19.01.2019 - 15:24

Najdise.cz » player
On tohleto konkrétně, Osho tuším řekl i o náboženství a o Bohu samotném: K Bohu se můžete přiblížit až tehdy, kdy zjistíte, že vlastně žádného Boha a náboženství nepotřebujete...
26.12.2018 - 15:00
Láska a vztahy: Tantra news

cimi » player
+Bosch
Nad polypy jsem vůbec neuvažovala...
V návaznosti na otázku jak bych si představovala hájení síly ženy versus hájení její zranitelnosti....
Něčemu je potřeba podívat se do očí přímo, i když to bolí....pak je potřeba najít svou sílu jinde, v sobě, mimo "bulvár"...žádná žena si nepřeje být zneuctěna....zranitelnost je potřeba pochopit a přijmout ale o co se dá opřít je síla.....
Zajímalo by mě v čem vidíte sílu ženy vy....a jestli ji jde podpořit....
17.12.2018 - 12:50
Láska a vztahy: Tantra news

Bosch » player
To je a bude docela běžný jev. Stačí když dotyčný bude za to stát. Mít zlatou kreditku. Anebo z jakéhokoli jiného důvodů bude pro ni zajímavý. Stačí když jakákoli žena zajde po styku na gyndu do nemocnice a nechá si potvrdit že měla styk, policii nahlásí že byla znásilněna, molekula dna ho pošle spolehlivé za mříže. Nemusí nic dalšího dokazovat.
A je to v podstatě správné. Chlap by neměl skákat na každou slepici a tohle je ta daň za blbost.
17.12.2018 - 12:39
Láska a vztahy: Tantra news

Bosch » player
Hele ty tady porovnáváš hrušky s jabkama.
Trtking, prostinká kopulace pro opice x versus anonymní "tantrický salón" 1h za 1500 a více.
Vyšší formu erotiky přece můžeš praktikovat se stálou partnerkou, kde je problém?
Proč bys sex s ní měl nazývat trtkingem a kopulací pro opice? Můžete si přece udělat vzájemné úplně to samé co v "tantrickém salónu" udělá prostitutka (pardón tantrická masérka) anonymně za peníze. Žeby absence citové roviny?
Takže tvým myšlenkovým pochodům vůbec nerozumím.
Intimita je o vzájemném sdílení. Anonymní pracovnice s tebou asi těžko bude sdílet tvoji intimní sféru s jejími emočními nuancemi a celou škálou vnitřních pocitů které nezná a znát nemůže. Protože s takovou osobou nemůžeš mít opravdový vzájemný vnitřní vztah.
Tudíž jestli považuješ "tantrickou masáž" od anonymní masérky za vyšší erotickou oktávu tak to já vidím celkem naopak. Právě v těchto tantrických salónech se odehrává prachobyčejný odvod přebytečné páry který by neuspokojil asi ani opici. :4: Ovšem člověk povýší na vyšší ctnost kdeco aby si ospravedlnil svoji úchylnost případně vztahovou intimní partnerskou neschopnost. Podvod. Udělá ti to rukou a ty se sám zmanipuluješ že takto je to "ono". A přitom ses ochudil o to podstatné. Okradla tě a to s úsměvem a na to ses chytil. Jako moucha na lep.
No a tam se svět šine, do zvráceností. Běžné vztahy a zdravá intimita a sexualita se takto postupně vytrácí. A díky úplnému zblbnutí mozků což je podmíněno požadavkem neustálého zvyšování dráždivých impulsů se bude vytrácet.
Toto ale není pokrok. To je zhovadilost a odcizení se sobě navzájem.
Normální partneři si přece sobě vyhoví ve všem. Ti druzí potřebují vyhledávat placené služby. To je jako cukrovka. Když nestačí vlastní inzulín musí se dotovat zvenčí a platí to VZP. Když v partnerství chybí inspirace libido a hormony lidé vyhledávají další atrakce. Vynaleznou "tantru". Píchnou si inzulín. Placenou službu. Protože pro jejich zhýralost je jejich partnerka neuspokojuje. Jejich tělo není schopné reagovat adekvátně na zdravé podněty jejich sexuálního protějšku. To je normální projev impotence.
17.12.2018 - 09:21
Láska a vztahy: Tantra news

Bosch » player
jj
Podle mně je to tantrování velká hovadina.
Trapná snaha zahladit neschopnost žít normální sexuální život.
Kšeft s těmito sexuálními komplexy neboť dnes je obchodovatelné úplně vše.
Ještě větší forma pokrytectví než šlapky v bordelech kterým se už dneska říká "společnice na privátech". :4:
Chlapi co tam jdou jejich hlavním cílem je aby jim ho "tantrická masérka" vyhonila. Tečka.
A ženy tam jdou hlavně kvůli pohlazení které se jim jinak nedostává. A pak jsou okolo toho ty nesmyslné ezoomáčky. Tantrismus jako takový s tím nemá vůbec co dělat. Prostě zas někdo vymyslel díru na trhu s lidskou blbostí a neštěstím.
Kdyby postupovali právníci podle zdravého rozumu dali by všem zúčastněným půl roku veřejné prospěšných prací zametat chodníky a byl by klid. Už by do podobných ptákovin nešli. :4:
10.12.2018 - 23:04

Najdise.cz » player
Ryby jsou zvláštní stvoření. Nikdy jsem jim moc nerozuměl a moje medvědí energie na ně byla často trochu moc hrr...takže se jich mě spousta vlastně bála. Přitom...něco specifického na nich je. Nevím, jak to přesně popsat, jakási oddanost, služebnost či jak to nazvat (v tom lepším případě, pokud se teda nenaučily všelijakým únikovým a mlžícím tendencím).
Když už to tu Plája nakousnul: Jaké znamení je (samozřejmě podle vás) nejlepší v posteli a proč?
Moje hitparáda je zatím Lev, Váhy, Blíženci...ale vlastně to neberu úplně podle znamení, všiml jsem si, že mi v tomhle dobře fungují trigony a sextily na Mars a Slunce. S ženskou, co měla Venuši na mým Marsu, jsem prožil asi nejtotálnější fyzický splynutí...a s Lunou na mém Slunci zase takové to porozumění beze slov (které se často, ale ne vždy, projeví i fyzicky)...
10.12.2018 - 18:03

Sosna zvlčelý » player
"... natěšení lidé pro chvíle krásy své neduhy zasunou."
Tak každý mu říkáme jinak. :61: Ale proč zrovna "neduh"? :63: Že by ještě svým obloučkem při čůrání v paprscích slunka nikdy nevytvořil duhu? :61:
10.12.2018 - 17:05

Nuna » player
:75:

Plájo.... já mám Býka momentálně "doma" :1:

Nevěřil bys, kolikrát jsem si na Tebe vzpomněla :2:
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2025
Lunární kalendář
Luna ve Střelec Střelci
ukázat kalendář »